Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ÁÁ az Atlanta és a Detriot is simán kikaphatott volna a végén, 1 yard kellett volna a Red zoneban.. Minesota és a Carolina is akkora lúzer csapat h az nem igaz....

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/news/news.cfm?id=253202D4-F686-55B5-038EC374A9F53852 Egy nagyon jó kis írás Mickey Spagnolatól.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Nem fogom sajnos látni a meccset holnap dolgozni kell😕. Nincsenek jó előérzeteim... Tényleg szenvedünk ellenük mostanában. Sok sérültje van a Giantsnek ami mondju nekünk kedvezhet, de Íláj jó formában van és a múlt heti eredmények miatt sztem lelkileg most náluk az előny. A front7 ensok múlik illetve az O-linetól sokkal több kell mint múlt héten különben Romonak reszeltek. Én is zakót érzek, és a legalább a Giantsnek szurkolók is le nyugodhatnak hogy egy ilyen szar csapatot elvernek 😉
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Pozitívumok:
- Austin visszatér;Egyrészt csak önmagában a jelenlétével rengeteget segít a csapatnak,másrészt azzal együtt hogy Dez főleg a szezon második felében rengeteget fejlődött a clutchban,és Robinsonnak is voltak szép megmozdulásai,Wittenen kívül mégis Austin az egyetlen valóban bizonyított clutch elkapónk,
- Fiammetta visszatér;ha csak megközelítőleg olyan konstans teljesítményt hoz Murray mint amilyet láthattunk tőle Tony mögött jó esélyünk lesz a győzelemre
- Romo nagyon jó formában van kb 4 hete(ahogy egyébként Eli is)

Negatívumok:
- Nem tudni miért de az elmúlt években rendre szenvedünk a NY ellen,valhogy nagyon nem fekszik nekünk a játékuk
- Eli Manning,amugy is elmondható hogy valamiért az elmult években kimondottan jó ellenünk,ráadásul most egyébként is kb karrierje legjobb évét csinálja.Valahogy nagyon fekszik neki a védelmünk(talán annyiban lehet bízni hogy ezt a Ryan féle egzotikus 3-4ünket még nem kóstolta,de szerintem ennek nem lesz különösebb jelentősége)
- A Cowboys Stadionban 0-3 a mutatónk ellenük.

Én most vereségre számítok és nem tudom hogy miért de egy olyan látomásom van hogy utána nyerjük az utolsó 3 meccset és behúzzuk a csoport(igen Január 1ején idegenben,ne kérdezzetek megérzés 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Tanner IR,a psből jött Andre Holmes WR,szép szál legény(6-5,208 font),Sensabough meg meg fogja kapni a hosszú távú szerződését,a hivatalos bejelentést és a részleteket is hamarosan közzé teszik.Cowboykarcsi
Cowboys agreed to terms with SS Gerald Sensabaugh on a five-year, $22.5 million contract extension.
Sensabaugh, 28, played this season on a one-year, $2.5 million contract. He has started all 12 games, racking up a pair of interceptions and two forced fumbles to go with 60 tackles (50 solo). Sensabaugh is unlikely to last through the end of the deal, so it's probably a bit back loaded. Pro Football Focus has graded Sensabaugh as a top-ten safety in the league this season, performing effectively in both coverage and run support.gyeek
meglátjuk, az én értelmezésemben az öt éves kiterjesztésbe az idei szezon is beleszámít, tehát 32-33 éves koráig tarthat a szerződés.
az szerintem simán belefér, persze csak ha nem sérülget meg túl gyakran, amit mondjuk évente egyszer sajnos előad.
meglátjuk, de ha visszagondolok arra, milyen safety-jeink voltak, brrrr...
Roy L, Woody, Hamlin egy egész évig, meg most Sensabaugh és Elam so-so. a többiek kuka :/
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
nem tudom mi van Elam-mel mert az írták hogy Not Injury Related/ Personal.Wirtschaftsteil
Az apja temetésére ment.gyeek
sőt, már a meccs közben említették, hogy mivel múlt héten ment el az öreg, Jerruh kölcsönadta a magángépét, hogy azzal mehessen haza.
ezzel csak azt akartam mondani, hogy valszeg nem lesz neki nehezebb, mint a múlt héten, bár az is durva nehéz lehetett...

OFF
amikor még nem jöttem le Pestre, akkor még kijártam otthon röpimeccsekre (akkor még volt versengés), talán a Nyíregyben vagy a 'Barcikában játszott Jánosi Gábor, na ő úgy játszotta le a meccset, hogy senkinek nem mondta el, csak a meccs után a folyosón törtek fel belőle a könnyei.
amúgy a meccset nagyrészt neki köszönhetően hozta az ellenfél, ami nem kicsit borította a papírformát.
ON

úgy döntöttem, nem nézem a meccset, hátha szerencsét hoz a csapatnak.
na jó, prózai oka van, másnap hajnalban repülök, kb a félidő környékén kellene elindulni a reptérre, és szeretnék aludni is valamit.
kezdek tunyulni, vazze...
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Tanner IR,a psből jött Andre Holmes WR,szép szál legény(6-5,208 font),Sensabough meg meg fogja kapni a hosszú távú szerződését,a hivatalos bejelentést és a részleteket is hamarosan közzé teszik.Cowboykarcsi
Cowboys agreed to terms with SS Gerald Sensabaugh on a five-year, $22.5 million contract extension.
Sensabaugh, 28, played this season on a one-year, $2.5 million contract. He has started all 12 games, racking up a pair of interceptions and two forced fumbles to go with 60 tackles (50 solo). Sensabaugh is unlikely to last through the end of the deal, so it's probably a bit back loaded. Pro Football Focus has graded Sensabaugh as a top-ten safety in the league this season, performing effectively in both coverage and run support.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Tanner IR,a psből jött Andre Holmes WR,szép szál legény(6-5,208 font),Sensabough meg meg fogja kapni a hosszú távú szerződését,a hivatalos bejelentést és a részleteket is hamarosan közzé teszik.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
nem tudom mi van Elam-mel mert az írták hogy Not Injury Related/ Personal.Wirtschaftsteil
Az apja temetésére ment.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Köszi, itt találtam az oldalon, van jó pár jó Dallasos, Austinból van a legtöbb.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Kroos iszonyat a siged! 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Azt hiszem az apja temetésére ment Elam. szal nem sérült, csak lelkileg lesz nehéz.
Robinson is állítólag csak 1 napot hagyott ki.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Na lassan közeledik a meccs. Austin és Fiammetta és eddz , Sean Lee kezéről is levetté azt a vmit.
Sérültek szempontjából jól állunk.
Mindenkitől több kell, a Dtől végig az mint a Cardinals ellen az első félidőben, Otől 13 pont tuti nem lesz elég, de még a duplája se.... szerintem 30 fölött lesz a nyertesnek. bár kitudja lehet 13:10 lesz.
Manning-Cruz párostól félek, mert CB stb. terén nem állunk vmi jól. Meg az offensive linenak jobban kell védeni Romot. na meg a play hívások, futni is kell többet, Murray kicsit visszaesett, de Jones kezd visszatérni, 36 yard nem sok a múlt héten, de azt 6 futásból csinálta ami nem rossz,sőt.
Hajár COWS!!!!!!!Kroos
Viszont Robinsonnak váll sérülése van, és nem tudom mi van Elam-mel mert az írták hogy Not Injury Related/ Personal.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na lassan közeledik a meccs. Austin és Fiammetta és eddz , Sean Lee kezéről is levetté azt a vmit.
Sérültek szempontjából jól állunk.
Mindenkitől több kell, a Dtől végig az mint a Cardinals ellen az első félidőben, Otől 13 pont tuti nem lesz elég, de még a duplája se.... szerintem 30 fölött lesz a nyertesnek. bár kitudja lehet 13:10 lesz.
Manning-Cruz párostól félek, mert CB stb. terén nem állunk vmi jól. Meg az offensive linenak jobban kell védeni Romot. na meg a play hívások, futni is kell többet, Murray kicsit visszaesett, de Jones kezd visszatérni, 36 yard nem sok a múlt héten, de azt 6 futásból csinálta ami nem rossz,sőt.
Hajár COWS!!!!!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
We don't use the word 'second guess.' You say, 'Could we have done this, could we have done that, should we have done this?' It is very similar to calling a play. When a play works, it was a good call, it was a good play. When it doesn't work, a lot of people say that call wasn't very good.
- Jason Garrett, standing by his decision to call timeout and inadvertently ice his own kicker.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ezt adom.hátha kinövi

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Óriási baromság lenne Garrett elküldése,az egy dolog hogy a kinti szurkolók azt mondják.Ne foglalkozz velük,náluk ez az átlag NFL drukker szintje,ők kb minden vereség után elküldenék,a következő győzelemnél meg ugyanazok fognak SBt skandálni.Cowboykarcsi
Garrettnek általában egyetlen baja van: mindig megpróbálja túlokoskodni az ellenfél edzőjét.
pedig sokkal egyszerűbb lenne, ha csak egyszerűen legyőzné.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen meg még korai is erről beszélni. De egy Offensive edző kell vagy vki,mert vmi nem klappol, play hívások sokszor nullák, borzasztóak.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Óriási baromság lenne Garrett elküldése,az egy dolog hogy a kinti szurkolók azt mondják.Ne foglalkozz velük,náluk ez az átlag NFL drukker szintje,ők kb minden vereség után elküldenék,a következő győzelemnél meg ugyanazok fognak SBt skandálni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Inkább most csináljon ilyet mint PO-ban. És szerintem ez a visszhang hatással lesz rá! 😊Wirtschaftsteil
Hát igen mondjuk, csak még be is kell jutni, sok ilyen már nem fér bele.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
"Any 12-year old with a few games of Madden under his belt would know how to handle the clock situation at the end of Sunday's game. By not calling his second timeout immediately after Dez Bryant caught the 15-yard pass from Tony Romo with roughly 25 seconds left on the clock, Garrett was taking an unnecessary chance.

With another timeout left, he would've been able to run at least one more play, perhaps gaining valuable yardage on a simple handoff. Dan Bailey's try eventually came up only a yard or two short. Since Romo and the offense were over the ball with some 20 seconds left, he truly should've been able to clock the ball, then hand it off to Murray twice."

Kapja az ívet mindenhol Garrett, kommentekben is elküldik messzire...Gyak mindenki kirúgná..
Ti hogy vélekedtek erről? PO meg van maradjon? Ha innen elrontjuk egyértelmű....
Ki lehetne megfelelő edző? Ryan?? Gruden( asszem szerződése van a Foxxal)...
persze korai, de ilyet amatőr lépést NFL edzőtől,stábtól nem megengedett szerintem.Kroos
nem csak rövid volt a rúgás, de széles is.

amúgy persze lehet pro és kontra is mondani mindent, mert ugye lehet fumble meg interception is a +1 playből, de az utolsó drive-ban, amikor minden megy, akkor meglehet reszkírozni a dolgokat szvsz. főleg, hogy egy FG-t már kihagyott a rúgód, és azt nagyon csúnyán.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Inkább most csináljon ilyet mint PO-ban. És szerintem ez a visszhang hatással lesz rá! 😊
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen szerintem se, de még van 4 meccs, ebből 2-3 nyerünk WC legrosszabb eset. Bár Garrettnek nem hiszem h van még 1-2 ilyen húzása...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
"Any 12-year old with a few games of Madden under his belt would know how to handle the clock situation at the end of Sunday's game. By not calling his second timeout immediately after Dez Bryant caught the 15-yard pass from Tony Romo with roughly 25 seconds left on the clock, Garrett was taking an unnecessary chance.

With another timeout left, he would've been able to run at least one more play, perhaps gaining valuable yardage on a simple handoff. Dan Bailey's try eventually came up only a yard or two short. Since Romo and the offense were over the ball with some 20 seconds left, he truly should've been able to clock the ball, then hand it off to Murray twice."

Kapja az ívet mindenhol Garrett, kommentekben is elküldik messzire...Gyak mindenki kirúgná..
Ti hogy vélekedtek erről? PO meg van maradjon? Ha innen elrontjuk egyértelmű....
Ki lehetne megfelelő edző? Ryan?? Gruden( asszem szerződése van a Foxxal)...
persze korai, de ilyet amatőr lépést NFL edzőtől,stábtól nem megengedett szerintem.Kroos
bármekkora balfasz is volt. azért nem teljesen lökött. kirúgni meg biztos nem fogják még is csak 7-5 a mérleg.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
"Any 12-year old with a few games of Madden under his belt would know how to handle the clock situation at the end of Sunday's game. By not calling his second timeout immediately after Dez Bryant caught the 15-yard pass from Tony Romo with roughly 25 seconds left on the clock, Garrett was taking an unnecessary chance.

With another timeout left, he would've been able to run at least one more play, perhaps gaining valuable yardage on a simple handoff. Dan Bailey's try eventually came up only a yard or two short. Since Romo and the offense were over the ball with some 20 seconds left, he truly should've been able to clock the ball, then hand it off to Murray twice."

Kapja az ívet mindenhol Garrett, kommentekben is elküldik messzire...Gyak mindenki kirúgná..
Ti hogy vélekedtek erről? PO meg van maradjon? Ha innen elrontjuk egyértelmű....
Ki lehetne megfelelő edző? Ryan?? Gruden( asszem szerződése van a Foxxal)...
persze korai, de ilyet amatőr lépést NFL edzőtől,stábtól nem megengedett szerintem.

PunBB bbcode test