Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen szerintem se, de még van 4 meccs, ebből 2-3 nyerünk WC legrosszabb eset. Bár Garrettnek nem hiszem h van még 1-2 ilyen húzása...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
"Any 12-year old with a few games of Madden under his belt would know how to handle the clock situation at the end of Sunday's game. By not calling his second timeout immediately after Dez Bryant caught the 15-yard pass from Tony Romo with roughly 25 seconds left on the clock, Garrett was taking an unnecessary chance.

With another timeout left, he would've been able to run at least one more play, perhaps gaining valuable yardage on a simple handoff. Dan Bailey's try eventually came up only a yard or two short. Since Romo and the offense were over the ball with some 20 seconds left, he truly should've been able to clock the ball, then hand it off to Murray twice."

Kapja az ívet mindenhol Garrett, kommentekben is elküldik messzire...Gyak mindenki kirúgná..
Ti hogy vélekedtek erről? PO meg van maradjon? Ha innen elrontjuk egyértelmű....
Ki lehetne megfelelő edző? Ryan?? Gruden( asszem szerződése van a Foxxal)...
persze korai, de ilyet amatőr lépést NFL edzőtől,stábtól nem megengedett szerintem.Kroos
bármekkora balfasz is volt. azért nem teljesen lökött. kirúgni meg biztos nem fogják még is csak 7-5 a mérleg.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
"Any 12-year old with a few games of Madden under his belt would know how to handle the clock situation at the end of Sunday's game. By not calling his second timeout immediately after Dez Bryant caught the 15-yard pass from Tony Romo with roughly 25 seconds left on the clock, Garrett was taking an unnecessary chance.

With another timeout left, he would've been able to run at least one more play, perhaps gaining valuable yardage on a simple handoff. Dan Bailey's try eventually came up only a yard or two short. Since Romo and the offense were over the ball with some 20 seconds left, he truly should've been able to clock the ball, then hand it off to Murray twice."

Kapja az ívet mindenhol Garrett, kommentekben is elküldik messzire...Gyak mindenki kirúgná..
Ti hogy vélekedtek erről? PO meg van maradjon? Ha innen elrontjuk egyértelmű....
Ki lehetne megfelelő edző? Ryan?? Gruden( asszem szerződése van a Foxxal)...
persze korai, de ilyet amatőr lépést NFL edzőtől,stábtól nem megengedett szerintem.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen CB az tuti kell, nem is 1 akár... + a falat is erősíteni kell, mert Romot nem nagyon tudják megvédeni.
Félek Manning hosszú passzaitól,tegnap is dobott olyanokat amiket nem tudom h tudnánk levédekezni.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
védekezésnél elég fura volt, hogy amikor sokan mentek az irányítóra,akkor viszonylag messze lépet vissza a seconderi, így gyors passzokkal rendre first down volt.
Cb-t és SS-t akarok jövőre

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
Örülök ennek a vereségnek. Legalább végig kiélezett meccseket kell nyomnunk és teher alatt nő a pálma, ld. a SB-győztes Giantset. Ha a ki-ki meccseket bukjuk a következő hetekben, akkor meg úgysem érdemlünk PO-t.

Ha ezen a héten behúztuk volna a csoportelsőséget, garantáltan szívunk a wild card-körben. Persze ez az egész a jóslás kategória 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egyébként hozzáteszem 2009ben is 0-2vel kezdtük a decembert,aztán meg fordítottunk a 13-3as Saints ellen egy 3-0 rohammal meg csoport győzelemmel zárva az évet.Nem azt mondom hogy most is ez lesz,de semmi nincs még veszve.Egyébként (és ezt gyorsan le is kopogom) Romo hetek óta ligaelit szinten játszik,ma sem rajt múlott.Cowboykarcsi
Mondjuk Romo 1-2 full homályt eltekintve elég jó, csak meg kéne védeni normálisan, + Austin is hiányzik. + több futás is mehetett volna, Jones egész jó volt újra, de tényleg a play hívások borzasztóak, amiről nem ő tehet.Kroos
Na jó még tényleg néhány szó aztán abba hagyom itt az affektálást,mindenki úgy áll hozzá a dologhoz ahogy szeretne 😊 Romo az elmúlt 2 meccset kb megnyerte nekünk,mai sem rajta múlott(ahogy egyébként te is rávilágítottál). Az azelőtti 2 meccsen(bills,hawks) meg csak szimplán nagyon jó volt.A play callinghoz;nem emlékszem pontos számra de szinte biztos vagyok benne hogy idén eddig a cards fogta meg a legjobban a futásunkat(amióta Murray kezd legalábbis biztos),nem megoldás az sem hogy futunk orba szájba csak azért mert szerintünk az nekünk megy,a meccs elején etettük rendesen Murrayt sőt még Jones is kapott lehetőséget,nyilván valóvá is vált hogy ma nem fogunk tudni futni a arizona ellen.Megpróbáltuk fordítva felépíteni a játékunkat és a fúlig töltött box miatt a széleken kialkuló 1-1ek kihasználásával első sorban passzal haladni.(hozzáteszem így is egy jó párszor megették a play actionjinket,a Bryant TD minta példája volt ennek).Nem mondom hogy tökéletes volt a játék hívás,de szerintem összességében,közel sem volt olyan szar Garrett mint ahogyan sokan mondják.Ez most kb aza kategória volt mint amkor tavaly több meccsen is azért követelték fejét mert nem használtuk annyit Wittent,csak hogy neki meg folyamatosan a passblockingban kellett segítenie különben kinyírták volna Romot.

Meglátásom szerint két dolgon ment el a meccs.Az egyik az az hogy a D a második félidőre csúnyán "túl lett kócsingolva" . Ezen belül Newman magasan idei legszarabb meccsét játszotta.Illetve a már emlegetett Garrett féle időkérésen. Ezek közül én egyiket sem látom olyan problémának amit ne lehetne orvosolni.(azt is megint megjegyezném,hogy egyszerűen nem lehet minden szoros meccset megnyerni)

Összefoglalva amiben én másképp látom mint Ti az az hogy én ez utána vereség után nem látom hogy miért kéne jobban tartanunk a Giantstől,eddig is azt gondoltam hogy marha nehéz meccsek lesznek amit csak megfelelő koncentráltsággal és végrehajtással nyerhetünk meg,de erre van is esélyünk.Ez azóta sem változott.Nyilván Kolb nem Manning,ahogy Morre vagy Grossman sem,de azt is kifejtettem már,nem egyszer,hogy önmagában ez még egyáltalán nem jelenti azt hogy ellenük nem is lesz esélyünk,ez nem ilyen egzakt,ezt már sok más csapat és mi magunk is bizonyítottuk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Cardinals... orok fuckin mumus. Sejtettem hogy szopo lesz, de jovo het uj het, nem kell temetni egybol a csapatot. Bailey annyi jo meccs utan elkerulhetetlenul betlizik. 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
WC-vel is lehet PO-ba kerülni. macik, oroszlánok kezdenek öszesni...beltazor
Hát ja, csak nem mind1 ki lenne az ellenfél, még hazai pálya vagy nem.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egyébként hozzáteszem 2009ben is 0-2vel kezdtük a decembert,aztán meg fordítottunk a 13-3as Saints ellen egy 3-0 rohammal meg csoport győzelemmel zárva az évet.Nem azt mondom hogy most is ez lesz,de semmi nincs még veszve.Egyébként (és ezt gyorsan le is kopogom) Romo hetek óta ligaelit szinten játszik,ma sem rajt múlott.Cowboykarcsi
Mondjuk Romo 1-2 full homályt eltekintve elég jó, csak meg kéne védeni normálisan, + Austin is hiányzik. + több futás is mehetett volna, Jones egész jó volt újra, de tényleg a play hívások borzasztóak, amiről nem ő tehet.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
WC-vel is lehet PO-ba kerülni. macik, oroszlánok kezdenek öszesni...

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Kikapni lehet úgy mint a Giants a Green Bay ellen, de így... vereség és vereség között is van különbség. Jó hogy ilyen optimista vagy. Szerintem szop.s lesz jövő héten is, de ne így legyen.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egyébként hozzáteszem 2009ben is 0-2vel kezdtük a decembert,aztán meg fordítottunk a 13-3as Saints ellen egy 3-0 rohammal meg csoport győzelemmel zárva az évet.Nem azt mondom hogy most is ez lesz,de semmi nincs még veszve.Egyébként (és ezt gyorsan le is kopogom) Romo hetek óta ligaelit szinten játszik,ma sem rajt múlott.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egy ilyen meccs után?? nem beszélve a Miami és Redskins után. Nem látok fejlődést.
Bár a D 13 pontot szedett be ami nem sok, 1. félidőben romboltak, 2.ba nem,de így se volt rossz.
Romo 2-3 jó passz, 2-3 akkora homály h nem igaz, O-fal egyenesen botrányos 5 sack...
Garrett és a hívások amatőrök.
Hát most nem látom a fényt.... :mad: 😕

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Tessék,ti meg már jöttök itt a kripta hangulattal 😛 Nem tudom,úgy látom itt rajtam kívül mindenki nagyon borúsan látja a dolgokat.Cowboykarcsi
Engem a mutatott játék aggaszt a legjobban, nem a zacskó. Na mindegy holnapra majd szedek egy kis optimizmust.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
miért ő védekezett rajta???ironroy
ezt ide akartad? 😊
Crosby bammeg, Te ne hibázz kétszer...

szerk: köszbammeg. de azért mi is tehetnénk valamit a rájátszásért...slowmotion
Azért jövő héten tudjuk a legtöbbet tenni. Bizakodjunk
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Tessék,ti meg már jöttök itt a kripta hangulattal 😛 Nem tudom,úgy látom itt rajtam kívül mindenki nagyon borúsan látja a dolgokat.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
THX Green Bay, most cseszhetjük igazán, a Giants jön ki pozitívan ebből a fordulóból...
Nem tudom túltenni ezen magam egyszerűen, rohadt semmi volt ez, nem értem mi folyik itt néha..sokszor.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
miért ő védekezett rajta???ironroy
ezt ide akartad? 😊
Crosby bammeg, Te ne hibázz kétszer...

szerk: köszbammeg. de azért mi is tehetnénk valamit a rájátszásért...
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
miért ő védekezett rajta???
basszus ezt nem ide 😂
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ezt mondom én is, az elmúlt 2 hét teljesítményével nincs is esélyünk...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Jövő heti meccsnek nem mi leszünk az esélyesei ráadásul itthon. Lelkileg a törpék lesznek fölényben...
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
35:35....király...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
de még ha ki is kap a Giants, sokkal jobb állapotban jöhetnek ide, ha kikapnak is végig a veretlen Green Bayyel partiban voltak, mi meg az Arizonaval...se..

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
amúgy érdekes dolog ez a 'tails never fails', harmadszor játszunk OT-t, harmadszor idegenben (ergo miénk volt a választás joga), de harmadszor vesztettük el a hosszabbítás pénzfeldobását.

közben 2+2 yardra az OT a New Meadowlands-ben...