Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen ezért mondtam h még 1000 dolog fogja befolyásolni.. már 2013as draftot is láttam 😂 😂 😂
Von Miller nekem nagy kedvencem, draft előtt nyilatkozta tavaly h a Cowboys a kedvence :cool:
Azt hittem lemegyünk érte, de nem 😕 :mad:

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
azért vicces olvasni ezeket az írásokat, mert a draft ugye április végén van, a FA market meg március elseje körül nyit.
ha lesz olyan, akire rá lehet mozdulni, akkor Jerry rá fog szerintem.

(mondjuk ha Von Miller megsérti Timmyyyyyt, és Fox, a vén róka kirakja a csapatból, akkor visszahozhatnánk Texasba.
ott járt egyetemre, nem? 😀)
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ezt olvastam 1-3. körre, persze még korai, ezer tényező változik addig:

Dallas Cowboys: Devon Still, DE/DT, Penn State
The Cowboys had the option of picking J.J. Watt at No. 9 overall in the 2011 NFL Draft. They went with Tyron Smith, who has been great thus far, but they're hurting at the defensive end position as a consequence.

Dallas Cowboys: Brandon Lindsey, DE/OLB, Pittsburgh
Anthony Spencer opened the 2011 season hot, but cooled off prior to the Seattle game. He'll be a free agent in March. I doubt Dallas will want to pay him the money he's looking for, so Jerry Jones may spend an early selection on a replacement. :rolleyes:

Dallas Cowboys: Cliff Harris, CB/PR, Oregon
I think Jerry Jones would be willing to take a shot on Cliff Harris at this spot. Harris has off-the-field issues, but is a late first-round prospect otherwise. I think it's worth the risk.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Mindenhol OG-t írnak. Decastrot-t vagy Gleen-t. De sztem nem rossz a fal belső réssze.beltazor
Jelenleg azt mondom hogy első köröst nem áldoznék OLinemanért.Amennyire év elején gyengének tűnt ez az egység,nos azóta igenis igaza lett Rednek és azt kell hogy mondjam hogy egy nagyon faszányos kis (nem mellesleg fiatal)támadó falunk van,mind runblockin mind passprotecton tekintetében.Nem mondom hogy nem kellene depth de első körös draft választást ha Így marad a fal teljesítménye biztos nem áldoznék rá.Cowboykarcsi
Az egyetlen szcenárió amiben el tudom képzelni az első körös belső falembert:
1) Nincs jobb (ésszerű keretek közt) elérhető safety / védő falemeber / külső lb (ha Spencer menne netalán).
2) Nem tudnak letradelni.
3) Egy multi-pozíciós top-class falember lecsúszik a Cowboysig.

Elég kicsi az esély szerintem. Amíg Smith-et nem draftolták (20+ év) gyakran felhozták, valószínűtlen hogy két egymást követő évben támadó falemberre költenék az első tikettüket... pláne ha C/G.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Dolphins meccsen még feltűnt egy érdekes dolog.Bármennyire is jó volt a nyomás Mooron, rendre eltudta passzolni. Drafton érik a CB vagy SS (Baron) húzása.beltazor
Egy Newman még mindig jó a háznál, Scandrickkel hosszabbítottak, szerintem megvárják Jenkins mit alkot, de eddig neki is jó idénye van. Nem hiszem hogy eldobnának egy első körös picket CBre. A safety viszont nagyonis elképzelhető, ha van megfelelő ember első kör vége felé. Igazából mindegy is melyik, Sensabaugh remélhetőleg végre megkapja a hosszútávú szerződését, ő minkét poszton játszik. Ha Spencer túl sokat kérne (szerződés-év!), akkor egy OLB is benne van a pakliban.gyeek
Mindenhol OG-t írnak. Decastrot-t vagy Gleen-t. De sztem nem rossz a fal belső réssze.beltazor
Jelenleg azt mondom hogy első köröst nem áldoznék OLinemanért.Amennyire év elején gyengének tűnt ez az egység,nos azóta igenis igaza lett Rednek és azt kell hogy mondjam hogy egy nagyon faszányos kis (nem mellesleg fiatal)támadó falunk van,mind runblockin mind passprotecton tekintetében.Nem mondom hogy nem kellene depth de első körös draft választást ha Így marad a fal teljesítménye biztos nem áldoznék rá.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Murray-t választották november hónap legjobb offensive rookie-jának.vassadi
Grat neki,eléggé egyértelmű volt 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Murray-t választották november hónap legjobb offensive rookie-jának.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ma még Austin és Fiammetta se edz, de Austint elképzelhetőnek tartják a Cards ellen 😊
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Dolphins meccsen még feltűnt egy érdekes dolog.Bármennyire is jó volt a nyomás Mooron, rendre eltudta passzolni. Drafton érik a CB vagy SS (Baron) húzása.beltazor
Egy Newman még mindig jó a háznál, Scandrickkel hosszabbítottak, szerintem megvárják Jenkins mit alkot, de eddig neki is jó idénye van. Nem hiszem hogy eldobnának egy első körös picket CBre. A safety viszont nagyonis elképzelhető, ha van megfelelő ember első kör vége felé. Igazából mindegy is melyik, Sensabaugh remélhetőleg végre megkapja a hosszútávú szerződését, ő minkét poszton játszik. Ha Spencer túl sokat kérne (szerződés-év!), akkor egy OLB is benne van a pakliban.gyeek
Mindenhol OG-t írnak. Decastrot-t vagy Gleen-t. De sztem nem rossz a fal belső réssze.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Dolphins meccsen még feltűnt egy érdekes dolog.Bármennyire is jó volt a nyomás Mooron, rendre eltudta passzolni. Drafton érik a CB vagy SS (Baron) húzása.beltazor
Egy Newman még mindig jó a háznál, Scandrickkel hosszabbítottak, szerintem megvárják Jenkins mit alkot, de eddig neki is jó idénye van. Nem hiszem hogy eldobnának egy első körös picket CBre. A safety viszont nagyonis elképzelhető, ha van megfelelő ember első kör vége felé. Igazából mindegy is melyik, Sensabaugh remélhetőleg végre megkapja a hosszútávú szerződését, ő minkét poszton játszik. Ha Spencer túl sokat kérne (szerződés-év!), akkor egy OLB is benne van a pakliban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Cards... Az elmúét néhány évben jó dolgok nem származtak az ellenük játszott meccsekből. Nagy mumusok. :/

Közben kissé felkavarodott a massza a rosteren. Fiammetta továbbra is kétséges mivel nem tudják mi a nyavalyája, helyére felkerült a PSből Chapas. A keretben Owusu-Ansahnak adja át a helyét, ő meg megy vissza a PSbe. Punt return: Bryant. 😛gyeek
Ha Dez megint megsérül, elásom a csapatvezetést a sivatagban.Dzsokijuing
+1
Az eddigi két legkomolyabb sérülése mind a return gameben történt(tavaly Colts ellen,idén a Jets ellen),remélem hogy ez csak időleges megoldás mert Ansahát ki kellett rakni hogy Chapast felhozhassuk,ha Fiammetta vissza tud térni remélhetőleg ujjra vissza kerül majd minden a helyére.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Dolphins meccsen még feltűnt egy érdekes dolog.Bármennyire is jó volt a nyomás Mooron, rendre eltudta passzolni. Drafton érik a CB vagy SS (Baron) húzása.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Cards... Az elmúét néhány évben jó dolgok nem származtak az ellenük játszott meccsekből. Nagy mumusok. :/

Közben kissé felkavarodott a massza a rosteren. Fiammetta továbbra is kétséges mivel nem tudják mi a nyavalyája, helyére felkerült a PSből Chapas. A keretben Owusu-Ansahnak adja át a helyét, ő meg megy vissza a PSbe. Punt return: Bryant. 😛gyeek
ha nem rúgjuk oda PP-nek a labdát, akkor nem hiszem hogy baj lesz.beltazor
nem félek a nagy nevű returnerektől, ellenünk szerintem még egyikük sem csinált return TD-t.
ok, hosszabb return volt már (Banks, tavaly Mariani), de igazából egyetlen dolog a fontos: az ember ne rúgja túl a coverage unit-ot. monjduk ez alapszabály, aztán mégsem mindig sikerül betartani 😊
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
Cards... Az elmúét néhány évben jó dolgok nem származtak az ellenük játszott meccsekből. Nagy mumusok. :/

Közben kissé felkavarodott a massza a rosteren. Fiammetta továbbra is kétséges mivel nem tudják mi a nyavalyája, helyére felkerült a PSből Chapas. A keretben Owusu-Ansahnak adja át a helyét, ő meg megy vissza a PSbe. Punt return: Bryant. 😛gyeek
Ha Dez megint megsérül, elásom a csapatvezetést a sivatagban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Cards... Az elmúét néhány évben jó dolgok nem származtak az ellenük játszott meccsekből. Nagy mumusok. :/

Közben kissé felkavarodott a massza a rosteren. Fiammetta továbbra is kétséges mivel nem tudják mi a nyavalyája, helyére felkerült a PSből Chapas. A keretben Owusu-Ansahnak adja át a helyét, ő meg megy vissza a PSbe. Punt return: Bryant. 😛gyeek
ha nem rúgjuk oda PP-nek a labdát, akkor nem hiszem hogy baj lesz.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Cards... Az elmúét néhány évben jó dolgok nem származtak az ellenük játszott meccsekből. Nagy mumusok. :/

Közben kissé felkavarodott a massza a rosteren. Fiammetta továbbra is kétséges mivel nem tudják mi a nyavalyája, helyére felkerült a PSből Chapas. A keretben Owusu-Ansahnak adja át a helyét, ő meg megy vissza a PSbe. Punt return: Bryant. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
ha esetleg nyerünk a Cards ellen, a Giants meg kikapna a Packerstől, akkor lényegében 11-én éjszaka, hazai pályán lehetne bebiztosítani a csoportgyőzelmet.
persze ehhez nyerni kell a Cards ellen, a Packersnek meg a Giants ellen.slowmotion
Ha mindez teljesülne és végre mi hoznánk egy igazi ki-ki meccset, akkor követve a Giants példáját, meg sem állnánk a Super Bowl győzelemig 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Nagyon emlegeti az összes Eagles drukker azt a karácsonyi meccset a Cowboys Stadionban,emlékeznek rá mi jött az utolsó ilyen méretű 'boys verés után....Be vagytok gyulladva mi? 😀 Amúgy köszi tesó remélem a srácokon nem fog múlni(bár egyébként én a Giantset semmiképp nem írnám még le,de jelenleg egyértelműen kedvező helyzetben vagyunk)Cowboykarcsi
Ha még két hétig mutatná agyrázkódás tüneteit a Giants csapata az elég lenne.gyeek
én nem tartom elképzelhetetlenek, hogy az ucsó fordulóban ki-ki meccset fogunk játszani a Giantal.beltazor
ha esetleg nyerünk a Cards ellen, a Giants meg kikapna a Packerstől, akkor lényegében 11-én éjszaka, hazai pályán lehetne bebiztosítani a csoportgyőzelmet.
persze ehhez nyerni kell a Cards ellen, a Packersnek meg a Giants ellen.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nagyon emlegeti az összes Eagles drukker azt a karácsonyi meccset a Cowboys Stadionban,emlékeznek rá mi jött az utolsó ilyen méretű 'boys verés után....Be vagytok gyulladva mi? 😀 Amúgy köszi tesó remélem a srácokon nem fog múlni(bár egyébként én a Giantset semmiképp nem írnám még le,de jelenleg egyértelműen kedvező helyzetben vagyunk)Cowboykarcsi
Ha még két hétig mutatná agyrázkódás tüneteit a Giants csapata az elég lenne.gyeek
én nem tartom elképzelhetetlenek, hogy az ucsó fordulóban ki-ki meccset fogunk játszani a Giantal.beltazor
Hát bízom benne hogy megkímélnek a fiúk a ki-ki meccstől 😊 Ha minden jól megy jövő héten már 2 meccsel kellene vezetnünk. Ugye ezen kívül lesz még 2 Giants meccs egy itt, egy ott (meg is elégednék az 1-1-gyel). Manningham jelenleg sérült, ha az első meccsünkön még nem játszik, akkor mindenképpen jobb helyzetben fogunk állni. Na meg jó lenne ha addig leszednék a kötést Lee-ről és Miles is visszatérne közénk 😊
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Hát srácok ha most nem nyeritek meg a csoportot... Még a két Giants elleni vereség vagy az egyik s a másik ellenünk 😛 is belefér úgyhogy további sikeres szezont!dande
Nagyon emlegeti az összes Eagles drukker azt a karácsonyi meccset a Cowboys Stadionban,emlékeznek rá mi jött az utolsó ilyen méretű 'boys verés után....Be vagytok gyulladva mi? 😀 Amúgy köszi tesó remélem a srácokon nem fog múlni(bár egyébként én a Giantset semmiképp nem írnám még le,de jelenleg egyértelműen kedvező helyzetben vagyunk)Cowboykarcsi
Ha még két hétig mutatná agyrázkódás tüneteit a Giants csapata az elég lenne.gyeek
én nem tartom elképzelhetetlenek, hogy az ucsó fordulóban ki-ki meccset fogunk játszani a Giantal.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Hát srácok ha most nem nyeritek meg a csoportot... Még a két Giants elleni vereség vagy az egyik s a másik ellenünk 😛 is belefér úgyhogy további sikeres szezont!dande
Nagyon emlegeti az összes Eagles drukker azt a karácsonyi meccset a Cowboys Stadionban,emlékeznek rá mi jött az utolsó ilyen méretű 'boys verés után....Be vagytok gyulladva mi? 😀 Amúgy köszi tesó remélem a srácokon nem fog múlni(bár egyébként én a Giantset semmiképp nem írnám még le,de jelenleg egyértelműen kedvező helyzetben vagyunk)Cowboykarcsi
Ha még két hétig mutatná agyrázkódás tüneteit a Giants csapata az elég lenne.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hát srácok ha most nem nyeritek meg a csoportot... Még a két Giants elleni vereség vagy az egyik s a másik ellenünk 😛 is belefér úgyhogy további sikeres szezont!dande
Nagyon emlegeti az összes Eagles drukker azt a karácsonyi meccset a Cowboys Stadionban,emlékeznek rá mi jött az utolsó ilyen méretű 'boys verés után....Be vagytok gyulladva mi? 😀 Amúgy köszi tesó remélem a srácokon nem fog múlni(bár egyébként én a Giantset semmiképp nem írnám még le,de jelenleg egyértelműen kedvező helyzetben vagyunk)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát srácok ha most nem nyeritek meg a csoportot... Még a két Giants elleni vereség vagy az egyik s a másik ellenünk 😛 is belefér úgyhogy további sikeres szezont!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Direkt nem akartam így előre hiénáskodni,hiszek benne hogy a karma egy kurva,mind tudjuk és nagyon könnyen megtréfálja az embert,de így most már azért mégis csak, köszi Saints,köszi Pats 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen minden kívánságom így jöjjön be.
Győzelem + habnak Ware előzze meg Jaredet. :cool: 😊 😊
Akkor a heti adag: Győzelem a Dolphins ellen, Bears,Giants,Falcons,Lions négyesből legalább 2 kapjon ki. 😊Kroos
Na ez is bejött 😛 és még hátra van a Saints-NYG.. jó kabala vagyok 😂 😂 😂
amíg bejön minden héten kívánok valamit.

ha a NYG nyer, 6 csapat állna 7:4-el.

PunBB bbcode test