Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Na, akkor most kellő önbizalommal jelenthetem ki: örülök, hogy jövő vasárnapig nem fog a korai szívroham kerülgetni. 😀gyeek
mondanám, hogy még a végén egy szép éjszakán szomszédos ágyat fogunk kapni az intenzíven, de más az irányítószámunk, na...
Murray állat, Witten clutch, Romonak ma volt pár mázlija, Ware-nek még szerencséje sem, de lényeg a lényeg: 7-4, már most túlszárnyaltuk a tavalyi eredményt
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
K.O. sokadjára 😀 😀
még 1-2 ilyen meccs és tényleg elvisz a szívem...
Lényeg a győzelem, sok hiba, sok jó dolog, több kell azért ennél.
Kevesebb büntetés...
Ball is miket csinált egyszer-kétszer :mad: :o
Bailey és Murray azért nem rossz választások... Jonestól is több kell, nem is futott talán, persze nem ő tehet róla, de Murray azért nem elég egyedül.
na jól van nyugodtan nézhetem a Harlbowlt és a többi meccset hétvégén.
Tök jó érzés lesz.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Na, akkor most kellő önbizalommal jelenthetem ki: örülök, hogy jövő vasárnapig nem fog a korai szívroham kerülgetni. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na megint egy kiütéses magabiztos győzelem 😀 😀

Tettszik hogy mostanság az a divat nálunk hogy a szoros meccseket sorra behúzzunk nem pedig elbukjuk de azértma is nem egyszer nehezítettük meg a saját dolgunkat,rengeteg volt a büntetés,Free mit csinált?!ha jól emlékszem három FSja is volt,a D meg eldobott legalább 2 kivédekezett 3rd downt.De mint irtam összességében örömbódottá' van mert kulcs helyzetekben mindkét csapatrész megcsinálta a maga playeit,a ST is nagyon jó volt.7-4 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
GO COWBOYS!!!! Remélem Romo,Murray tovább folytatja a megkezdett utat és persze Ware és a többiek is!!! :cool:

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na az jó lesz,kíváncsian várom, ha meg van a hely az már majdnem a mennyország 😀
Jó étvágyat, jó szurkolást!!! 😉

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Kezdek izgulni az esti meccs miatt...
De jó lenne amerikában lenni, pulykát zabálni és egész nap nézni a meccseket, csak egyszer ha átélhetném 😛Kroos
Majd mesélek róla!
Éppen helyet keresünk az általad leírt tevékenységhez - tessék nyugodtan sajnálni, nem annyira könnyű.... 😂
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Kezdek izgulni az esti meccs miatt...
De jó lenne amerikában lenni, pulykát zabálni és egész nap nézni a meccseket, csak egyszer ha átélhetném 😛

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Orton waivernél a Cowboys is benne volt a pakliban, a Bears előtt.gyeek
aztán ment a Főnökökhöz, gondolom Faragu Ricsi most örömtáncot lejt vagy mi
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
ez itt most OFF, de: Choice megint talált magának csapatot, most éppen a Buffalo szerződtette le, Fred Jackson (IR) helyére
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Orton waivernél a Cowboys is benne volt a pakliban, a Bears előtt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ezért szeressük,ezért a mentalitásért,nem hiába horom a szavait az aláírásomban 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
észrevettétek, hogy Ryan hogy együtt él a játékkal? Newmann picknél olyan volt mint ha ő kapta volna le, és vitte be 😊

Was elleni meccsen is, intenzíven élte meg a hosszabbításban lévő védekezést 😊

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
+1,miért ne szóltél előbb,szívesen csatlakoztam volna már előbb is 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Sziasztok! Megalakult a Dallas Cowboys Hungary a Facebookon, aki szereti a cowboyokat lépjen nyugodtan be!krisz0621
Teljesítve 😉

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Sziasztok! Megalakult a Dallas Cowboys Hungary a Facebookon, aki szereti a cowboyokat lépjen nyugodtan be!
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
az első hét meccsen nem volt red zone offense. mostmár van. vegyétek figyelembe 😊Ventura
ha pontosak akarunk lenni, akkor az elsőhét meccsen nekünk se nagyon volt 😀
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
És én mikor írtam le őket?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gyeek;péntek hajnalban jön 'phins 😀 Szóval lesz meccs,ráadásul van egy olyan érzésem hogy az sem lesz sokkal simább.Még egy kis stat,ez volt idén a harmadik 27-24es meccsünk,a két hosszabbításosat nyertük,a Jets ellen pedig buktunk ezzel az eredménnyel.Cowboykarcsi
A Miami 7 buta után most 3x nyert,szóval nem leìrni őket ! De győzni kell😀
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
az első hét meccsen nem volt red zone offense. mostmár van. vegyétek figyelembe 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen minden kívánságom így jöjjön be.
Győzelem + habnak Ware előzze meg Jaredet. :cool: 😊 😊
Akkor a heti adag: Győzelem a Dolphins ellen, Bears,Giants,Falcons,Lions négyesből legalább 2 kapjon ki. 😊Kroos
szerintem ne ess túlzásokba.
simán elég, ha mi nyerünk.

jobb úgy elérni valamit, hogy Te nyersz, mintha úgy éred el, ha a riválisod veszít. persze az eredmény ugyanaz, de legalább elmondhatod magadról, hogy saját erőből tartasz ott, ahol.slowmotion
igen aztán írtam köv. kommentbe, ha nyerjük a meccseket, nem kell nézegetni semerre 😉

ez csak ilyen kívánság volt, mert bejött a győzelmes és a Wares kérésem is 😊 😛

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Hát igen minden kívánságom így jöjjön be.
Győzelem + habnak Ware előzze meg Jaredet. :cool: 😊 😊
Akkor a heti adag: Győzelem a Dolphins ellen, Bears,Giants,Falcons,Lions négyesből legalább 2 kapjon ki. 😊Kroos
szerintem ne ess túlzásokba.
simán elég, ha mi nyerünk.

jobb úgy elérni valamit, hogy Te nyersz, mintha úgy éred el, ha a riválisod veszít. persze az eredmény ugyanaz, de legalább elmondhatod magadról, hogy saját erőből tartasz ott, ahol.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Gyeek;péntek hajnalban jön 'phins 😀 Szóval lesz meccs,ráadásul van egy olyan érzésem hogy az sem lesz sokkal simább.Még egy kis stat,ez volt idén a harmadik 27-24es meccsünk,a két hosszabbításosat nyertük,a Jets ellen pedig buktunk ezzel az eredménnyel.Cowboykarcsi
jaja, tényleg, csütörtökön éjszaka Cowboys I. - Cowboys II. meccs, legalább nem kell sokat aludni.
remélem, Fiammetta hamar meggyógyul, mert Phillips sajnos nem ugyanaz a szint pass blockingban.
amúgy ismét bebizonyosodott, hogy a 3-4-es ellenfeleket nem szeressük, Miami mit is játszik?slowmotion
szerintem 3-4eznek ők is,de nem biztosCowboykarcsi
😀
csak nem tettem oda a szmájlit, de nyugodtan oda lehet képzelni
Miami is legalább azóta 3-4-es, amióta átment oda a Parcells-brancs, de lehet hogy már korábban átálltak rá
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nehéz lesz szerintem, de csak a győzelem játszik.
Green Bay játszik a Lionssal és a Giantssel is, de félek h kienged lassan a Green Bay...remélem nem így lesz. Lions elkaphatja akár...
mindegy ha nyerjük a köv. meccseket,nem kell nézegetni semerre. :cool:
Ja és azért figyelmeztető a Bills 41 yardnyi futása, Fred Jackoson 17 yard :o

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Gyeek;péntek hajnalban jön 'phins 😀 Szóval lesz meccs,ráadásul van egy olyan érzésem hogy az sem lesz sokkal simább.Még egy kis stat,ez volt idén a harmadik 27-24es meccsünk,a két hosszabbításosat nyertük,a Jets ellen pedig buktunk ezzel az eredménnyel.Cowboykarcsi
jaja, tényleg, csütörtökön éjszaka Cowboys I. - Cowboys II. meccs, legalább nem kell sokat aludni.
remélem, Fiammetta hamar meggyógyul, mert Phillips sajnos nem ugyanaz a szint pass blockingban.
amúgy ismét bebizonyosodott, hogy a 3-4-es ellenfeleket nem szeressük, Miami mit is játszik?slowmotion
szerintem 3-4eznek ők is,de nem biztosCowboykarcsi
elvileg ezek a csapatok 3-4esek:
Arizona Cardinals
Dallas Cowboys
Green Bay Packers
Houston Texans
Kansas City Chiefs
Miami Dolphins
New York Jets
Pittsburgh Steelers
San Diego Chargers
San Francisco 49ers
Washington Redskins
Buffalo Bills