Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan


Nekem nem túl bíztató :SWirtschaftsteil
látom, a fiúk elkezdték bejáratni a Thanksgiving Day Game-es throwback sisakokat. király.
amúgy tavaly vagy tavalyelőtt Sensabaugh is játszott gipszben, volt is egy elejtett meg egy fogott interception-je
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan


Nekem nem túl bíztató :SWirtschaftsteil
Jaja, tegnap én is láttam a képet :S
Nagyon kéne egy egészséges Lee, mert Fred Jakson, nagyon jó.

Sztem a győzelemhez 28p vagy afölött kell teljesíteni. Murraytól ismételten 100+ yardos meccset várnék. Védelemtől is jól jönne pár pont.beltazor
Fred Jackson nemcsakhogy nagyon jó, hanem a leginkább ő fog hazai pályán játszani. Arlingtonban született ugyanis, sőt, a yahoo-n ma olvastam, hogy tulajdonképpen a gyerekkori házukat is elbontották, amikor Jerry viskóját felhúzták a helyére.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Felix meg 5 hét után fog csak visszatérni... Egy fa kérge hamarabb beforrad mint Jones sérülései. :S

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
meg közben buehler ment IRre

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan


Nekem nem túl bíztató :SWirtschaftsteil
Jaja, tegnap én is láttam a képet :S
Nagyon kéne egy egészséges Lee, mert Fred Jakson, nagyon jó.

Sztem a győzelemhez 28p vagy afölött kell teljesíteni. Murraytól ismételten 100+ yardos meccset várnék. Védelemtől is jól jönne pár pont.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Sensabough gyakorlatilag ugyanígy gipszben játszotta le a 2009es év utolsó negyedét,legfeljebb nem szerez annyi interceptiont 😛 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123


Nekem nem túl bíztató :S
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823ef604/article/cowboys-owner-murrays-smoothness-glide-recall-dickerson?module=HP11_headline_stack
Közben JJ már Dickersonhoz hasonítja Murrayt,talán kéne még várni pár évet ezzel.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
csak nem kellene elszarakodni meccseket.slowmotion
Újabb mottó az idei öltözőfalra 😊

Az biztos, hogy az NFC North-ot látva több esélyünk van csoportelsőként PO-ba kerülni (mert az tuti), mint wild cardként (mert az szinte tuti, hogy nem).Dzsokijuing
Majdcsak összeállunk, talán ezért ment el a négyből három meccsünk a végén. Most asszem Austin a legfontosabb, vagyis hogy mi lesz vele. Murray-t sem lehet a végtelenségig futtatni, a biztoskezű Aus nagyon kéne!Sabrinatic
Remélhetőleg Garrett is kitalálja addigra, hogy a HC vagy az offcord szerep áll jobban neki (az utóbbiból több kéne), de ezt írtad/kérdezted már korábban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Mindenhol Murrayt dicsérik, és még azt is elképzelhetőnek tartják, hogy ha visszajön Felix, akkor is ő fog kezdeni 😊Wirtschaftsteil
én sztem neki kell kezdeni, ha van egy játékosod és ilyen jó formában van, hülye az az edző aki leülteti. Főleg úgy hogy valaki sérüléséből tér vissza.beltazor
első meccsen biztosan.
megpróbáljuk az ellenfél torkán lenyomni Murray-t, és ha a védőknek már a hasáig lóg a nyelve, akkor bebalettozik a pályára Felix, átsasszézik a védőfal résein, és meg sem áll a kék tisztásig.

vagy persze az is lehet, hogy a támadófal csodája három hétig tart, és megint nem tudunk futni, de ez majd kiderül.

wow, megint hétkor kezdünk. ez valami csúcs 😊
viszont a potenciálisan sorsdöntő dec 11-i Giants-meccset nem fogom látni, másnap reggel kell repülnöm a csigazabálók földjére 😕
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Mindenhol Murrayt dicsérik, és még azt is elképzelhetőnek tartják, hogy ha visszajön Felix, akkor is ő fog kezdeni 😊Wirtschaftsteil
én sztem neki kell kezdeni, ha van egy játékosod és ilyen jó formában van, hülye az az edző aki leülteti. Főleg úgy hogy valaki sérüléséből tér vissza.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
csak nem kellene elszarakodni meccseket.slowmotion
Újabb mottó az idei öltözőfalra 😊

Az biztos, hogy az NFC North-ot látva több esélyünk van csoportelsőként PO-ba kerülni (mert az tuti), mint wild cardként (mert az szinte tuti, hogy nem).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Mindenhol Murrayt dicsérik, és még azt is elképzelhetőnek tartják, hogy ha visszajön Felix, akkor is ő fog kezdeni 😊
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Mondjunk köszönetet a chicago-i maciknak, jól jöhet még ez a Philly-vereség.
VIZILÓ
Ez a köszönet eléggé kétélű, örülök az Eagles-zakónak, de a Bears így lépéselőnyt szerzett a wild-card battle-ben. Ezt kell figyelni sztem, a Giants befogása és a csoportelsőség egyelőre az álom kategória.Dzsokijuing
a Giants pont két meccsel áll előttünk, és még pont két meccsünk van ellenük. ezen kívül még hajlamosak a végletekig kiélezni a meccset a kékek, előbb-utóbb azért csak visszanyal a fagyi.
nem álom kategória a Giants befogása, csak nem kellene elszarakodni meccseket.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Valahol olvastam,hogy Jones erre a hétre már Questionable.Mennyi esélyt láttok a játékára?JoeyPorter
Szerintem játszik. Tanner pihi.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szerintem ezen a héten még nem fog játszani,főleg így hogy Murray villog,nem hiszem hogy erőltetni fogja Red.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Valahol olvastam,hogy Jones erre a hétre már Questionable.Mennyi esélyt láttok a játékára?

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
Mondjunk köszönetet a chicago-i maciknak, jól jöhet még ez a Philly-vereség.
VIZILÓ
Ez a köszönet eléggé kétélű, örülök az Eagles-zakónak, de a Bears így lépéselőnyt szerzett a wild-card battle-ben. Ezt kell figyelni sztem, a Giants befogása és a csoportelsőség egyelőre az álom kategória.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
a következő 3 meccsből a legnehezebb lesz ez szvsz.a skins most nagyon leszállóban van,a 'phinst meg csak ütjük tán hazai pályán,bár az utolsó TG meccset amit ellenük játszottunk gondolom nem felejti el senki....Bár az is igaz hogy ha jól emlékszem abban az évben bajnokok lettünk,szal nem gáz sőt ha kell reaktiváljuk Lettet arra az egy meccsre 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Sziasztok!

Mondjunk köszönetet a chicago-i maciknak, jól jöhet még ez a Philly-vereség.
Azért jó lenne, ha mi csinálgatnánk a saját dolgainkat és nyeregetnénk még sok-sok meccset...
A hétvégi meccs különösen fontos lesz számomra, mert hatalmas Billsfan bírókolléga haveromnak nem adnám meg azt a lehetőséget, ami nekem volt meg a 4 évvel ezelőtti KIÜTÉSES, MAGABIZTOS győzelem után... 😀 😀 😀
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
amúgy meccs előtt azon gondolkoztam, hogy sokkal jobban feküdt volna a hétvégi Ring of Honor ünnepség, ha a 49ers ellen nem megint a Candlestick Parkban játszottunk volna, hanem itthon, és akkor lehetett volna a ceremónia a Boys-Niners meccs szünetében.
Haley és LA is csak ebben a két csapatban játszott pályafutása egészében...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Az elég gyengusz preseason miatt küldte el a chargers, és úgy emlékszem 2x is leigazoltuk, mert először kb 6 nap után mi is elbúcsúztunk tőle 😊Wirtschaftsteil
Én úgy emlékszem hogy a Chargerstől lett elküldve és úgy szedtük fel a már említett sérülés hullám után.De nem biztos.Cowboykarcsi
persze önmagában biztos igazatok van, csak majd nézzétek meg, az előző két szezont hol tolta...
azért emeltem ki a Rams-t, mert ugye két hete pont velük játszottunk, és náluk az a receiver nyújtott egyedül elfogadható teljesítményt, akit meccs előtt 4 nappal igazoltak le (Brandon Lloyd). szóval Spangliék biztos szívták a fogukat, amikor Robinson egyik elkapást csinálta a másik után
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
"The Pro Bowl receiver(Austin) is likely out for 3-5 weeks after suffering his second hamstring injury"

Nagyszerű....Szedje össze magát Bryant mert szükség lesz rá,Robinson meg tartsa az eddigi biztató játékát.Van valaki elküldhető aki helyére visszahozhatnánk Harrist?Egy próbát megérne szvsz.Cowboykarcsi
Ogletree 😀
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
"The Pro Bowl receiver(Austin) is likely out for 3-5 weeks after suffering his second hamstring injury"

Nagyszerű....Szedje össze magát Bryant mert szükség lesz rá,Robinson meg tartsa az eddigi biztató játékát.Van valaki elküldhető aki helyére visszahozhatnánk Harrist?Egy próbát megérne szvsz.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
igen mert az első igazolás után meg is sérült rögtön,akkor tényleg jól emlékeztem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen