Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Hát mi mindent megteszünk, hogy kijavítsuk, azt, hogy lemészároltunk titeket. Csak hogy nehogy jobban utáljatok minket, mint rendesen. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Tegnap a Cin-Pit meccs mellett a ti derbiteket néztem. Nem semmi milyen "szutyok" kis rookie futót akasztottatok le,élmény nézni a játékát.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Slow jól beszél mert nem dadog,én is hajlamos vagyok már ilyenkor átmenni menedzserkalkulátorba pedig még nem érdemes.Más;Most hallgattam meg Ryan meccs utáni interjúját és azt mondta hogy több olyan sorozat is volt amikor több playnél Lee hívta a D playeket és állítólag nem is rosszul,nagyon remélem hogy egészséges tud maradni mert akkor nagyon nagy játékos lehet belőle.Ő az egyetlen akiben érzem azt a védelemből hogy a saját posztján akár Ware féle magasságokba is érhet,na majd meglátjuk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 134 — Saturday Night Lights
ezúton mondok köszönetet a Ninersnek, a Cardinalsnak és... nos, tulajdonképpen a Miaminak is, bár a Skins igazából már forgalommal szemben közlekedik amúgy is.
szóval már csak egy meccs a hátrányunk a kékekkel szemben, két meccs az előny a madarak előtt, egyszerűen fantasztikus...slowmotion
Hát én sem pityeregtem az éjszakai eredmény miatt... 😊
Azt azért jegyezzük meg, hogy a továbbjutás egyértelműen a csoporton belüli meccseken fog eldőlni.
A NYG ellen minimum 1-1 kell és akkor még a másik két meccsből is vitézkedni kellene.
ÉS az is jó lenne, ha nem lenne sok-sok meglepetés: pl. a Giants kikapna a felsorolt meccseken, vagy legalább a vereséggel kalkulált derbyket tényleg elbukná (@NO, vs.GB). Illetve jó lenne, ha mi sem szarakodnánk el a győzelemre ítélt találkozókat (WAS, MIA, ARI).
Vagyis ha a következő 3 hétvége úgy megy le, ahogy azt a legtöbben várják/tippelik, akkor meccselőnnyel mehetünk a hajrába (vs. NYG, @TB, vs.PHI, &NYG) és a saját kezünkben lehet a sorsunk. Az utolsó 4 meccsből 3 csoporton belüli élet-halál csörte lesz.
Fontos, hogy a tie breaker-ben jelenleg jobban állunk a CHI-DET duónál, de mi gyakorlatilag végig a főcsoporton belül játszunk (kiv MIA) és ott még sok-sok győzelem szükséges- ellenkező esetben gondba kerülhetünk velük szemben. Szerencsére ez a két csapat is fog még játszani a saját csoprtoján belül, tehát lehet ott is még vereség...

All in all: Izgi lesz, de még bármi lehetVIZILÓ
Igazad van. Ami a legfontosabb, hogy a Giants sokkal nehezebb menetrenddel vág neki a hátralevő meccseinek, mint mi és hiába a kedvezőbb tie-breaker az Északkal, nem szabad wild-card helyre játszanunk, ahhoz túl szoros az állás. Mondjuk nem is fogunk 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
ezúton mondok köszönetet a Ninersnek, a Cardinalsnak és... nos, tulajdonképpen a Miaminak is, bár a Skins igazából már forgalommal szemben közlekedik amúgy is.
szóval már csak egy meccs a hátrányunk a kékekkel szemben, két meccs az előny a madarak előtt, egyszerűen fantasztikus...slowmotion
Hát én sem pityeregtem az éjszakai eredmény miatt... 😊
Azt azért jegyezzük meg, hogy a továbbjutás egyértelműen a csoporton belüli meccseken fog eldőlni.
A NYG ellen minimum 1-1 kell és akkor még a másik két meccsből is vitézkedni kellene.
ÉS az is jó lenne, ha nem lenne sok-sok meglepetés: pl. a Giants kikapna a felsorolt meccseken, vagy legalább a vereséggel kalkulált derbyket tényleg elbukná (@NO, vs.GB). Illetve jó lenne, ha mi sem szarakodnánk el a győzelemre ítélt találkozókat (WAS, MIA, ARI).
Vagyis ha a következő 3 hétvége úgy megy le, ahogy azt a legtöbben várják/tippelik, akkor meccselőnnyel mehetünk a hajrába (vs. NYG, @TB, vs.PHI, &NYG) és a saját kezünkben lehet a sorsunk. Az utolsó 4 meccsből 3 csoporton belüli élet-halál csörte lesz.
Fontos, hogy a tie breaker-ben jelenleg jobban állunk a CHI-DET duónál, de mi gyakorlatilag végig a főcsoporton belül játszunk (kiv MIA) és ott még sok-sok győzelem szükséges- ellenkező esetben gondba kerülhetünk velük szemben. Szerencsére ez a két csapat is fog még játszani a saját csoprtoján belül, tehát lehet ott is még vereség...

All in all: Izgi lesz, de még bármi lehetVIZILÓ
fontos, hogy ha csak a Detroittal mérnek össze minket, akkor rosszabbul állunk velük szemben, merthogy ugye 30:34...
ilyenkor amúgy még nem szoktam számolni, essünk túl ezen a négy meccsen, és ha 7-5 vagy 8-4 lesz a mérlegünk utána, akkor el lehet kezdeni számolgatni.
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
ezúton mondok köszönetet a Ninersnek, a Cardinalsnak és... nos, tulajdonképpen a Miaminak is, bár a Skins igazából már forgalommal szemben közlekedik amúgy is.
szóval már csak egy meccs a hátrányunk a kékekkel szemben, két meccs az előny a madarak előtt, egyszerűen fantasztikus...slowmotion
Hát én sem pityeregtem az éjszakai eredmény miatt... 😊
Azt azért jegyezzük meg, hogy a továbbjutás egyértelműen a csoporton belüli meccseken fog eldőlni.
A NYG ellen minimum 1-1 kell és akkor még a másik két meccsből is vitézkedni kellene.
ÉS az is jó lenne, ha nem lenne sok-sok meglepetés: pl. a Giants kikapna a felsorolt meccseken, vagy legalább a vereséggel kalkulált derbyket tényleg elbukná (@NO, vs.GB). Illetve jó lenne, ha mi sem szarakodnánk el a győzelemre ítélt találkozókat (WAS, MIA, ARI).
Vagyis ha a következő 3 hétvége úgy megy le, ahogy azt a legtöbben várják/tippelik, akkor meccselőnnyel mehetünk a hajrába (vs. NYG, @TB, vs.PHI, &NYG) és a saját kezünkben lehet a sorsunk. Az utolsó 4 meccsből 3 csoporton belüli élet-halál csörte lesz.
Fontos, hogy a tie breaker-ben jelenleg jobban állunk a CHI-DET duónál, de mi gyakorlatilag végig a főcsoporton belül játszunk (kiv MIA) és ott még sok-sok győzelem szükséges- ellenkező esetben gondba kerülhetünk velük szemben. Szerencsére ez a két csapat is fog még játszani a saját csoprtoján belül, tehát lehet ott is még vereség...

All in all: Izgi lesz, de még bármi lehet
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
ezúton mondok köszönetet a Ninersnek, a Cardinalsnak és... nos, tulajdonképpen a Miaminak is, bár a Skins igazából már forgalommal szemben közlekedik amúgy is.
szóval már csak egy meccs a hátrányunk a kékekkel szemben, két meccs az előny a madarak előtt, egyszerűen fantasztikus...
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ha jól számolom akkor 6-3 és 5-4,és nekik a következő 3 meccs a Eagles-Saints-Packers....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
49ers ütötte a Giants-et jóság van.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Perfekt vasárnap. :]

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Csak hogy valami negatívat is írjak.Megint egy 100 yardos futó ezúttal Jackson személyében,nem lesz ez így jó.13 carry 113 yard, 8.8 yard/attempt,ez nagyon harmatos.Nem sok Bills meccset láttam eddig,de gondolom ennél adtak is volna neki több cipelést ha nem végig hátrányban játszanak.Cowboykarcsi
na de végig hátrányban játszottak, érted...
ez a meccs ugyanaz volt, mint az Eagles-Cowboys, csak kicserélték a szereplőket.

szerk: Jackson miatt kicsit azért örültem, mégiscsak hometown hero, kb az övé is volt a legjobb teljesítmény a Bills-ben
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Csak hogy valami negatívat is írjak.Megint egy 100 yardos futó ezúttal Jackson személyében,nem lesz ez így jó.13 carry 113 yard, 8.8 yard/attempt,ez nagyon harmatos.Nem sok Bills meccset láttam eddig,de gondolom ennél adtak is volna neki több cipelést ha nem végig hátrányban játszanak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Közben a Saints is behúzta a meccsétFalcons ellen, már csak Lionsnak kellene ütni wildcard verseny miatt a Chicagot.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Közben elfogyott azokszigén a Phillynek is,már csak egy NY vereség kéne és tökéletes lenne a hétvége.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Gratulálok, a mai győzelmetek egyértelműen kimeríti a mészárlás fogalmát.

Sok sikert a továbbiakban!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Kíváncsi lettem volna hogy Lee nélkül mit tud a védelem nem jó hogy ennyire leromlott a futás elleni védekezés mióta megsérült. Egyrészt jó hogy ilyen kulcsjátékos és playmaker, de rossz hogy ennyire függünk a játékától :/
Red Zone offense már idejét nem tudom mióta F*s.... Győzni kell ha akarunk beszélni valamiről, de inkozitensek vagyunk szóval bármi lehet. 2 hete nem néztem meccset.Blevi
Háát győztünk is!!! Romo 26/23- a nem rossz! Talán a 2. negyed vége előtt 5 perccel dobta az első rossz passzát... VÁÁÁÚÚÚ ez PO szint!Sabrinatic
ezzel azért még mondjuk vigyázzunk szerintem,nagyon jókor jött ez a (gyakorlatilag hibátlan)győzelem mert most 2 relatív könnyebb meccs jön de POrol még nagyon korai beszélni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
na, szórakoztató meccs volt.
egy részét sajnos elmulasztottam, de asszem 100% volt a RZ mutatónk, nem?
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Megmondom őszintén én egy kimondottan szenvedős szoros meccset vártam,de az ilyen jellegű meglepetésekre bármikor kapható vagyok 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
Kíváncsi lettem volna hogy Lee nélkül mit tud a védelem nem jó hogy ennyire leromlott a futás elleni védekezés mióta megsérült. Egyrészt jó hogy ilyen kulcsjátékos és playmaker, de rossz hogy ennyire függünk a játékától :/
Red Zone offense már idejét nem tudom mióta F*s.... Győzni kell ha akarunk beszélni valamiről, de inkozitensek vagyunk szóval bármi lehet. 2 hete nem néztem meccset.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Owusu-Ansah felkerült a PS-ból. Én Harrisre tippeltem volna.gyeek
Harris megsérült.
AOA lett átképezve WR-nek.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Owusu-Ansah felkerült a PS-ból. Én Harrisre tippeltem volna.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
--Bulvár--

Hallatlan! Én JJ helyében azonnal visszaküldeném Dallas utcáira Kelsi Reichot és az al-pimpeken keresztül szerznék egy rendes pedigrével rendelkező ribancot!gyeek
avagy lehetne olyan szabály, hogy minden csapatnak kijelölnek egy "vizgyűjtő területet", vagy legyen mondjuk választókörzet, szóval amelyik csapat területén felnő a gyerek, oda fog igazolni.

szerintem jól járnánk, középiskolai szinten elég erős a foci Tekszászban 😊
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
--Bulvár--

Hallatlan! Én JJ helyében azonnal visszaküldeném Dallas utcáira Kelsi Reichot és az al-pimpeken keresztül szerznék egy rendes pedigrével rendelkező ribancot!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
remélem, ez a meccs látványosságban inkább az utolsó Bills elleni találkozónkhoz fog hasonlítani.
legalábbis inkább ahhoz, mint az az előttihez.

mondjuk azt nem bánnám, ha nem utolsó másodperces FG kellene a győzelemhez, de manapság nincsenek nagy igényeim...
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Most olvastam, hogy a Cowboys Stadium pontos helyén állt egykor Fred Jackson családjának a háza. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.