Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
9-7el is belehet menni szerintem is, főleg ha a Giantset verjük akkor a csoportgyőzelem is meglehet akár...hát szoros lesz, falcons ás a Lions se meggyőző, de a Falconsnak m.intha könnyű sorsolása lenne.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Van még esély a PO-ra de kva nehéz lesz, és úgyis elbasszuk, de úgy hogy fájjon. Amilyen mákunk van a gödörben lévő Tampa is ellenünk fog meg táltosodni.Blevi
Símán van.
még egy vereség is belefér.
9-7nél nem lesz jobb csak a Falcons.Bazzani
Akkor meg valszeg 49ershez kell menni. Sztem amúgy legrosszabb csoportgyőzteshez, (nagyon úgy tünik innen kerül ki) valszeg a Falcons jön, akik azért ha jó napjuk van mindenkire veszélyesek. Phily ellen eldől minden, Tampa meccset be kéne húzni.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van még esély a PO-ra de kva nehéz lesz, és úgyis elbasszuk, de úgy hogy fájjon. Amilyen mákunk van a gödörben lévő Tampa is ellenünk fog meg táltosodni.Blevi
Símán van.
még egy vereség is belefér.
9-7nél nem lesz jobb csak a Falcons.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát csak akkor van esélyünk , ha 3ból 3mat nyerünk, vagy talán ha 2t de abba a Giants is benne van... nem som esélyt látok erre.
A védelmet és O-linet ell megerősíteni, pont azon gondolkodtam h nálunk rosszabb Ok menetelnek.
Ravens évek óta brutál D, Flacco vezette O semmi. Frisco is Brutál D, Smith vezette O gyengébb,
Houston szintén D erős, Broncos is annak köszönheti a feltámadást és a Cardinals is.
A Romo vezette O SB esélyes lenne egy brutál Dvel simán, Pittsburgh O se bivaly idén, de a védelem hozza magát.
Nekünk a D tavalyhoz képest sokkal jobb, Ryan munkája azért látszik sokszor, remélem a köv. 1-2 évben fokozatosan fog javulni és ismét lesz SB esélyes csapatunk.
Mint az Aikman-Smith-Irvin támadó trió zseniális volt, de egy olyan védelem volt mögöttük ami jelenleg nagyon messze van. Larry Brown szintű CB messze nincs, SBken több fumble return TD stb...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
a meccsről: nem láttam sokat, sajnos azt a FUBAR felállást igen, aminek a végén MM megszerezte élete legkönnyebb TD-jét.
Murray-t sajnálom, valahogy volt egy rossz érzésem, amint Tanner-t IR-re tettük - bár őszintén szólva én azt hittem, Felix fog visszasérülni.

ps: az eredményért meg a meccs nem látásáértazért kárpótolt valamennyire, hogy itt a csigazabálóknál legalább süt a nap.
ahhoz képest, hogy reggel hatkor esett az eső butapesten...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Azt remélem már mint tavaly: szopjanak ki 3ból kétszer, de az az 1 meccs legyen már kerek. Hiába jutnának be a POba, nincs keresnivalója a csapatnak. Szezon elején dettó ugyanúgy basztak el meccseket mint most.gyeek
Nem adnám meg az örömöt a torpeknek. Meg az Eagles se söpörjön mar.... Mondjuk a joakarok örülhetnének.....Blevi
Mi sem érdemeljük meg jobban, ez a két csapat tök egálnak tűnik jelenleg. Utsó fordulóban fog eldőlni, de egyikünk se tűnik PO érettnek az az igazság 😊Szesze
Seahawks se tűnt tavaly PO-érettnek, aztán mégis ütötték a címvédőt.
akkor nem fog egyik csapat sem PO-érettnek tűnni, ha a PO első körében, hazai pályán alázza meg őket valamelyik vécés csapat
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Nem adnám meg az örömöt a torpeknek. Meg az Eagles se söpörjön mar.... Mondjuk a joakarok örülhetnének.....Blevi
Mi sem érdemeljük meg jobban, ez a két csapat tök egálnak tűnik jelenleg. Utsó fordulóban fog eldőlni, de egyikünk se tűnik PO érettnek az az igazság 😊Szesze
Ez bennem is felmerült, de ne akartam beírni. NO-ba v GB-be menni POzni....mi tuti kevesek vagyunk jelenleg.Blevi
Csop.győztesként először egy hazai meccs lenne, mondjuk az még akár hozható is egy Detroit vagy egy Atlanta ellen, de aztán tényleg egyértelmű zacskó gyanús a szitu.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Azt remélem már mint tavaly: szopjanak ki 3ból kétszer, de az az 1 meccs legyen már kerek. Hiába jutnának be a POba, nincs keresnivalója a csapatnak. Szezon elején dettó ugyanúgy basztak el meccseket mint most.gyeek
Nem adnám meg az örömöt a torpeknek. Meg az Eagles se söpörjön mar.... Mondjuk a joakarok örülhetnének.....Blevi
Mi sem érdemeljük meg jobban, ez a két csapat tök egálnak tűnik jelenleg. Utsó fordulóban fog eldőlni, de egyikünk se tűnik PO érettnek az az igazság 😊Szesze
Ez bennem is felmerült, de ne akartam beírni. NO-ba v GB-be menni POzni....mi tuti kevesek vagyunk jelenleg.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Azt remélem már mint tavaly: szopjanak ki 3ból kétszer, de az az 1 meccs legyen már kerek. Hiába jutnának be a POba, nincs keresnivalója a csapatnak. Szezon elején dettó ugyanúgy basztak el meccseket mint most.gyeek
Nem adnám meg az örömöt a torpeknek. Meg az Eagles se söpörjön mar.... Mondjuk a joakarok örülhetnének.....Blevi
Mi sem érdemeljük meg jobban, ez a két csapat tök egálnak tűnik jelenleg. Utsó fordulóban fog eldőlni, de egyikünk se tűnik PO érettnek az az igazság 😊
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Azt remélem már mint tavaly: szopjanak ki 3ból kétszer, de az az 1 meccs legyen már kerek. Hiába jutnának be a POba, nincs keresnivalója a csapatnak. Szezon elején dettó ugyanúgy basztak el meccseket mint most.gyeek
Nem adnám meg az örömöt a torpeknek. Meg az Eagles se söpörjön mar.... Mondjuk a joakarok örülhetnének.....
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 971 — Stromfeld Aurél fan
Azt remélem már mint tavaly: szopjanak ki 3ból kétszer, de az az 1 meccs legyen már kerek. Hiába jutnának be a POba, nincs keresnivalója a csapatnak. Szezon elején dettó ugyanúgy basztak el meccseket mint most.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 134 — Saturday Night Lights
A meccset nem láttam,de a leírtak alapján az lett amire számítottam.Megint nem Romon múlott mi?Legalább a sok sportfirkász elfelejtheti ezt a decemberezést Romonál.Sérült le valaki fontos?Én még bízom a csapatban,jövőhéten Tampat szerintem hozzuk,otthon az Eaglest is muszáj lesz,aztán akkor semmi se lesz veszve,1én segg másnaposan kiszurkolhatjuk a győzelmet.Cowboykarcsi
Murray bokatörés, a szezonra kiszállt, helyette Felix egy fumble-t leszámítva jól muzsikált. Costa helyett is Kowalsky játszott úgy a közepétől, Jenkins is lement/visszajött, de a vállát nagyon fájlalta.

Ki-ki meccseken most már hagyományosan gyengék vagyunk, de a remény hal meg utoljára.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A meccset nem láttam,de a leírtak alapján az lett amire számítottam.Megint nem Romon múlott mi?Legalább a sok sportfirkász elfelejtheti ezt a decemberezést Romonál.Sérült le valaki fontos?Én még bízom a csapatban,jövőhéten Tampat szerintem hozzuk,otthon az Eaglest is muszáj lesz,aztán akkor semmi se lesz veszve,1én segg másnaposan kiszurkolhatjuk a győzelmet.

Most néztem meg az összefoglalót,"csak" Murray esett ki a szezonra nem gáz...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát sajnos így van. De szerintem nem csak draft hanem FA is kell. Ott kell erősíteni, na meg az Off-falat. Romo-Jones-Murray-Dez,Austin,Robinson,Witten elég kell legyen és ebből Dez-Murray igen csak fejlődő képes.

drafton így kell sztem: CB, DE/DT, , persze a szabadügynököktől is függ.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Secondaryvel évek óta szenvedünk. A D# sem tud kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani. Valami értelmes draft kéne a védelembe mert ameddig Kolb, Skelton, meg Grossmanek szopatnak szarrá, addig nincs miről beszélni. Íláj jó idén, de egy stabil Secondaryvel nem kapunk 15 pontot 4 perc alatt.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Mi lehet baj a védelemmel?
A rendszer lenne rossz?
Newmann Ball totál homály, mellettük megy a legtöbb elkapás.beltazor
hát Ball meccsek óta durván sz.r, CB kell nekünk vagy drafton v FA, vagy inkább mind2.

CB,SS,DEvel megerősödve a védelem,+ a Romo vezette O bármire képes lehet...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ÁÁ éreztem gyerekek, de nem hiszem el, h egy megnyert meccset buktunk megint :mad: 😕 😕
34:22 van 4 perc és bukó. Nem sackeltünk egyszer se, hosszú passzokat benyeljük és most a futásokat is. Romo vezette O előtt megemelem a kalapom, a végén is hogy jötttek fel már mp alatt. Szerencsétlen Bailey megint FG hibázott ha bemegy,de ez nem az ő hibája volt most....
nagyon csalódott vagyok..innen vmi csoda kell....Tampat ütjük, ütni kell, de utána 2 ilyen meccs jön mint a mai...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Mi lehet baj a védelemmel?
A rendszer lenne rossz?
Newmann Ball totál homály, mellettük megy a legtöbb elkapás.

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Van még esély a PO-ra de kva nehéz lesz, és úgyis elbasszuk, de úgy hogy fájjon. Amilyen mákunk van a gödörben lévő Tampa is ellenünk fog meg táltosodni.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 134 — Saturday Night Lights
Én már múlt heten is ezt mondtam. Romo szerencsétlen kva jól nyomja erre szopo... 5 perc 12 pont nem elég akkor mi a fasz elég. Nem értem ezt a csapatot. Most ahelyett hogy örülnénk, megint nyelni kell. Kurvára unom hogy mindig mi húzzuk a rövidebbet, 0 sack ez ellen az o-line ellen... Ez a Giants semmivel sem jobb csapat, megint a saját faszságaink miatt szívtunk. Kurva elleseredett vagyok.Blevi
Ott kezdődtek a problémák, amikor azt a majom Jacobsot nem vágta valaki pofán, hogy ne a csillagunkon örömködjön.

Kurvára magam alatt vagyok, a Lions-meccs óta nem mertem élőben nézni a csapatot, na mondom, a sok felvételes meccs után újra live, erre tessék. Iszonyat nüanszokon ment el a meccs, az utolsó előtti drive-unkban volt a két kulcsplay, amikor Romo és az üresre futó Austin sokadszorra nem értette meg egymást, ill. az elbaszott McBriar punt.

Austin még nem találja magát, Robinsonnak meg több esze van a játékhoz, mint Bryantnek, ezt szerencsére Romo is kiszúrta és naggyá teszi a jelenleg legjobb WR-ünket.

Garrettnek ez az OC/HC hibrid még mindig akad.

Eli a feltűnése, 2004 óta most játszott a legjobban, beleértve a SB-győzelmet is, legalábbis amennyi Giants-meccset láttam. A Pierre-Paul - Canty duó meg a döntő pillanatokban verte szét az egyébként futásblokkolásban hétről hétre jobb és jobb falunkat. Megismétlem, nüanszok döntöttek, a két (Jenkinsszel három) kulcssérülésünk is betett.

Visszatérek a felvételes meccskhez 😕, grat az Óriásoknak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Én már múlt heten is ezt mondtam. Romo szerencsétlen kva jól nyomja erre szopo... 5 perc 12 pont nem elég akkor mi a fasz elég. Nem értem ezt a csapatot. Most ahelyett hogy örülnénk, megint nyelni kell. Kurvára unom hogy mindig mi húzzuk a rövidebbet, 0 sack ez ellen az o-line ellen... Ez a Giants semmivel sem jobb csapat, megint a saját faszságaink miatt szívtunk. Kurva elleseredett vagyok.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 971 — Stromfeld Aurél fan
Oké, én eddig bíztam a csapatban, de most kerek-perec kijelentem, hogy nem akarom őket a POban látni, mert ott is legfeljebb csak elkeserítenének. A védelem kritikus pillanatokban szabálytalankodott többször is, Frank Walkert pl. basznám is ki még az öltözőbe érése előtt JJ helyében. Az O-t Romo tartotta egyben, egy nála csekélyebb képességű QBval sima Giants győzelem lett volna. Kibaszott elkeserítő 12 pontról megont kikapni. Már hiányzik a tavalyi szezon, akkor mindegy volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
na megint egy nyert meccset buktunk el..... :/
totál egy szinten vagyunk ezzel a Giantsal, a szerencsésebb nyert.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
😂 😂 😂 😂 😂 😂 nyert a Broncos 😂 😂
Tebow nem pukkadt ki, elképesztő szerencsés egy pali, de a védelem viszi a csapatot.
Barber 100 yard 1TD, majd kifut leáll az idő, majd Fumble...Prater 59 és 51 yardos FG. OFF.

Gyerünk fiúk KELL a győzelem!!!!!!!!! Óriásit lépnénk előre!!! de pesszimista vagyok.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Elkiabáltam 10:10 a Bears, hosszabbítás :o 😀 59 yardos FG :o messzebbről is bement volna.
Barber egyedül cipelte a Bearst, de a végén kifutott és megállt az óra, ha nem fut ki lejár az idő 😀 😀 😀

PunBB bbcode test