Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Azért is fontos lenne, ha igazolná tehetségét,mert B. James sztem már nem lesz nálunk jövőre.beltazor
James marad. Brooking fog visszavonulni.gyeek
FA lesz én úgy tudom...beltazor
Ha nem kér túl sokat maradhatna, még mindig jobb opció mint egy random FA.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Kezdődik Mr Félixüveg Jones kihagyta a mai edzést. Jövőre draftolnunk kell valami powerbacket 3-4 körben aki kibírja az évet sérülés nélkül. Erről jut eszembe hogy az idei Tyron draftot nem nagyon cserélném el senkire. Needre jött és nagyon bíztató a játéka. Amúgy nem edzett Ware és Ratliff sem.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8253f0c4/article/jones-respect-for-eagles-talents-turns-into-being-afraid?module=HP11_headline_stack

HOgy őt idézzem a 8. heti seggberúgás után tart az Eaglestől (én is), mert nekik már nincs mit veszteni mi meg akár be is húzhatjuk a csoportot.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
na ja.
James - can stop the run, can't cover
Brooking - can't stop the run, can't cover
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Akárhogy is,a James-Brooking párosból,biztos hogy Brookingot fogjuk kirakni/elengedni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
elég aranyosan fogalmaztál, méghogy a többiek sem képesek tökéletesen végrehajtani, muhaha...
egész konkrétan még így is van szinte minden meccsen olyan play, ahol halvány fingja sincs senkinek, kit vagy mit kellene védekezni...

Carter amúgy pályán volt most hétvégén is, 5 egész play erejéig. (5/46, ~11%)slowmotion
Azért is fontos lenne, ha igazolná tehetségét,mert B. James sztem már nem lesz nálunk jövőre.beltazor
James marad. Brooking fog visszavonulni.gyeek
FA lesz én úgy tudom...

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Komoly sérülés után tért vissza a szezon közepén nulla offseasonnal,Ryan sémáját a többiek sem képesek még most sem tökéletesen végre hajtani,úgy hogy volt egy TCjük rá és 14 hete játszanak együtt éles meccseket.Ne várd Cartertől hogy ugyan ezt megteszi negyed annyi idő és snap szám alatt.Cowboykarcsi
elég aranyosan fogalmaztál, méghogy a többiek sem képesek tökéletesen végrehajtani, muhaha...
egész konkrétan még így is van szinte minden meccsen olyan play, ahol halvány fingja sincs senkinek, kit vagy mit kellene védekezni...

Carter amúgy pályán volt most hétvégén is, 5 egész play erejéig. (5/46, ~11%)slowmotion
Azért is fontos lenne, ha igazolná tehetségét,mert B. James sztem már nem lesz nálunk jövőre.beltazor
James marad. Brooking fog visszavonulni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Komoly sérülés után tért vissza a szezon közepén nulla offseasonnal,Ryan sémáját a többiek sem képesek még most sem tökéletesen végre hajtani,úgy hogy volt egy TCjük rá és 14 hete játszanak együtt éles meccseket.Ne várd Cartertől hogy ugyan ezt megteszi negyed annyi idő és snap szám alatt.Cowboykarcsi
elég aranyosan fogalmaztál, méghogy a többiek sem képesek tökéletesen végrehajtani, muhaha...
egész konkrétan még így is van szinte minden meccsen olyan play, ahol halvány fingja sincs senkinek, kit vagy mit kellene védekezni...

Carter amúgy pályán volt most hétvégén is, 5 egész play erejéig. (5/46, ~11%)slowmotion
Azért is fontos lenne, ha igazolná tehetségét,mert B. James sztem már nem lesz nálunk jövőre.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
Komoly sérülés után tért vissza a szezon közepén nulla offseasonnal,Ryan sémáját a többiek sem képesek még most sem tökéletesen végre hajtani,úgy hogy volt egy TCjük rá és 14 hete játszanak együtt éles meccseket.Ne várd Cartertől hogy ugyan ezt megteszi negyed annyi idő és snap szám alatt.Cowboykarcsi
elég aranyosan fogalmaztál, méghogy a többiek sem képesek tökéletesen végrehajtani, muhaha...
egész konkrétan még így is van szinte minden meccsen olyan play, ahol halvány fingja sincs senkinek, kit vagy mit kellene védekezni...

Carter amúgy pályán volt most hétvégén is, 5 egész play erejéig. (5/46, ~11%)
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Komoly sérülés után tért vissza a szezon közepén nulla offseasonnal,Ryan sémáját a többiek sem képesek még most sem tökéletesen végre hajtani,úgy hogy volt egy TCjük rá és 14 hete játszanak együtt éles meccseket.Ne várd Cartertől hogy ugyan ezt megteszi negyed annyi idő és snap szám alatt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Bruce Carter-el mi van? amekkora tehetségnek volt kikiáltva, nem sokszor volt fent a pályán....
5 db tackléja van.... TB ellen nem is játszott...

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért lehet most ezekből a eszme futtatásokból látni hogy mégse akkora hülyeség amiért sok firkász kifigurázza Redet,ez "one game at the time" mentalitás,akármikor kérdezik a POról vagy hogy mi lesz majd ekkor meg akkor,szépen letereli a kérdést.Szerintem sokkal egyszerűbb ezt kezelni a játékosoknak mintha egyfolytában azon kattognának mint amin most mi,hogy mi lesz a ha Giants kikap,és ha a Philly nyer és ha mi kapunk stb stb. Egyesével szépen meg kell nyerni mindkét meccset és nincs miről agyalni :cool:Cowboykarcsi
no persze, de azért elég lett volna megnyerni a Cardinals és a Giants elleni első meccset, és akkor most nem kellene kattogni. onnan már jöhetett volna az Eagles és a Giants is lejátszani az idei Super Bowl-jukat, ehelyett sikerült nagyon ügyesen versenyben tartani őket :/slowmotion
Szerintem a sasok szurkolói is tudnának regélni, hogy hogyan kell versenyben tartani a csoportellenfeleket.... 😛 😊Newman
Pontosan ez ugrott be nekem is Slow írását olvasva vajon miért 😛 de úgy igazságos ha meg jegyezzük azt hiszem ezt ebben a szezonban mind a három csapat elmondhatja magáról (Boys Eagles Ny) +1 nem elszerencsétlenkedett győzelemmel már bármelyikünk páholyban lehetne. Így ezért igazságos lenne a csoportban hozott eredmények alapján való döntés ami ugye 5-1 lesz nálunk és ez nekünk kedvez majd (mert a Giants szív a Jetstől de veri a Boyst) 😀 😀 😉
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azért lehet most ezekből a eszme futtatásokból látni hogy mégse akkora hülyeség amiért sok firkász kifigurázza Redet,ez "one game at the time" mentalitás,akármikor kérdezik a POról vagy hogy mi lesz majd ekkor meg akkor,szépen letereli a kérdést.Szerintem sokkal egyszerűbb ezt kezelni a játékosoknak mintha egyfolytában azon kattognának mint amin most mi,hogy mi lesz a ha Giants kikap,és ha a Philly nyer és ha mi kapunk stb stb. Egyesével szépen meg kell nyerni mindkét meccset és nincs miről agyalni :cool:Cowboykarcsi
no persze, de azért elég lett volna megnyerni a Cardinals és a Giants elleni első meccset, és akkor most nem kellene kattogni. onnan már jöhetett volna az Eagles és a Giants is lejátszani az idei Super Bowl-jukat, ehelyett sikerült nagyon ügyesen versenyben tartani őket :/slowmotion
Szerintem a sasok szurkolói is tudnának regélni, hogy hogyan kell versenyben tartani a csoportellenfeleket.... 😛 😊

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
persze ez nem vigasztal minket,de idén amekkora choker úgy amblokk az NFC East szerintem mi még hallgassunk is 😀 Ugye matematikailag még a Philly is rájátszásba kerülhet 6-8as mutatóval,ez mindent elmond a csoport idei teljesítményéről.Régi szép idők amikor még egy 9-7 is csak a 3dik helyre volt elég a csoportban idén meg lehet hogy ilyennel nyerünk mi vagy a Giants....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
Azért lehet most ezekből a eszme futtatásokból látni hogy mégse akkora hülyeség amiért sok firkász kifigurázza Redet,ez "one game at the time" mentalitás,akármikor kérdezik a POról vagy hogy mi lesz majd ekkor meg akkor,szépen letereli a kérdést.Szerintem sokkal egyszerűbb ezt kezelni a játékosoknak mintha egyfolytában azon kattognának mint amin most mi,hogy mi lesz a ha Giants kikap,és ha a Philly nyer és ha mi kapunk stb stb. Egyesével szépen meg kell nyerni mindkét meccset és nincs miről agyalni :cool:Cowboykarcsi
no persze, de azért elég lett volna megnyerni a Cardinals és a Giants elleni első meccset, és akkor most nem kellene kattogni. onnan már jöhetett volna az Eagles és a Giants is lejátszani az idei Super Bowl-jukat, ehelyett sikerült nagyon ügyesen versenyben tartani őket :/
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
Nyugodtan kijelenthetjük, hogy a hétvégén elkezdődik nekünk a PO.
Bármelyik meccsen kikapunk, akkor ott vége is...
Ha a PHI nyer ellenünk, akkor be is fognak a végén, ha NY-ban kapunk ki, akkor ellenük nincs esélyünk... (bár ezen a másik helyi banda segíthet, de nem arra kellene építenünk + nyerni kéne most...)
"Vidám" kis csoportmeccseink lesznek, nem olyan kis nyugis, mint amilyen (VÉGRE!) most volt szombaton...VIZILÓ
én meg azt hittem, a mi kis playoffunk már szombaton (vasárnap hajnalban) elkezdődött, legalábbis ezt hajtogatta mindenki a csapatból 😊
igazából gyönyörűen látszik az, amit nagyon sokan hajtogatnak, ti. hogy tökmindegy, egy csapat mennyire erős, csak az számít, hogy mennyire fekszik neki az ellenfél. látszott is tegnap a WAS@NYG meccsen, hogy ha a passzjátékot megfogják a Giants ellen, akkor nekik annyi, illetve hogy futással lehet ellenük keresni valamit. kicsit sajnáltam, amikor mondták, hogy Landry IR-re került, de úgy látszik, az a secondary még így is jobb, mint a mienk.
azt is bámulatos volt látni, mennyire gyenge volt a két OT a Giantsben, mondjuk az is igaz, hogy Kerrigan és Orakpo sem szarral gurigáznak. nekünk is ott kellene valamit alkotni védekezésben... no, hát kíváncsi leszek, mit sikerül összehozni az utolsó két meccsen. egyszer jussunk el a playoffba, ott már mindenki verhető
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azért lehet most ezekből a eszme futtatásokból látni hogy mégse akkora hülyeség amiért sok firkász kifigurázza Redet,ez "one game at the time" mentalitás,akármikor kérdezik a POról vagy hogy mi lesz majd ekkor meg akkor,szépen letereli a kérdést.Szerintem sokkal egyszerűbb ezt kezelni a játékosoknak mintha egyfolytában azon kattognának mint amin most mi,hogy mi lesz a ha Giants kikap,és ha a Philly nyer és ha mi kapunk stb stb. Egyesével szépen meg kell nyerni mindkét meccset és nincs miről agyalni :cool:

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Nyugodtan kijelenthetjük, hogy a hétvégén elkezdődik nekünk a PO.
Bármelyik meccsen kikapunk, akkor ott vége is...
Ha a PHI nyer ellenünk, akkor be is fognak a végén, ha NY-ban kapunk ki, akkor ellenük nincs esélyünk... (bár ezen a másik helyi banda segíthet, de nem arra kellene építenünk + nyerni kéne most...)
"Vidám" kis csoportmeccseink lesznek, nem olyan kis nyugis, mint amilyen (VÉGRE!) most volt szombaton...VIZILÓ
Én úgy tudom, ha a Giants nyer a Jets ellen akkor az Eagles elszáll és a mi meccsünknek nem lesz tétje. Mert az jut be aki nyer az utolsó fordulóban.Blevi
Ez így van: ha a NYG nyer, akkor az utolsó fordulóban NY-ban valamelyik csapat megszerzi a (minimum) 9. győzelmét, annyi meg nem lehet más a Sasoknak.
Ha nyerünk mi is, akkor csak ki kell bellelnünk vereség nélkül az utolsó meccset és sínen vagyunk!
Sima ügy! 0-0 és Éljen a CATENACCIO!!!!!!!! 😀 :o 😂
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Nyugodtan kijelenthetjük, hogy a hétvégén elkezdődik nekünk a PO.
Bármelyik meccsen kikapunk, akkor ott vége is...
Ha a PHI nyer ellenünk, akkor be is fognak a végén, ha NY-ban kapunk ki, akkor ellenük nincs esélyünk... (bár ezen a másik helyi banda segíthet, de nem arra kellene építenünk + nyerni kéne most...)
"Vidám" kis csoportmeccseink lesznek, nem olyan kis nyugis, mint amilyen (VÉGRE!) most volt szombaton...VIZILÓ
Én úgy tudom, ha a Giants nyer a Jets ellen akkor az Eagles elszáll és a mi meccsünknek nem lesz tétje. Mert az jut be aki nyer az utolsó fordulóban.Blevi
That's correct.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Nyugodtan kijelenthetjük, hogy a hétvégén elkezdődik nekünk a PO.
Bármelyik meccsen kikapunk, akkor ott vége is...
Ha a PHI nyer ellenünk, akkor be is fognak a végén, ha NY-ban kapunk ki, akkor ellenük nincs esélyünk... (bár ezen a másik helyi banda segíthet, de nem arra kellene építenünk + nyerni kéne most...)
"Vidám" kis csoportmeccseink lesznek, nem olyan kis nyugis, mint amilyen (VÉGRE!) most volt szombaton...VIZILÓ
Én úgy tudom, ha a Giants nyer a Jets ellen akkor az Eagles elszáll és a mi meccsünknek nem lesz tétje. Mert az jut be aki nyer az utolsó fordulóban.
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Nyugodtan kijelenthetjük, hogy a hétvégén elkezdődik nekünk a PO.
Bármelyik meccsen kikapunk, akkor ott vége is...
Ha a PHI nyer ellenünk, akkor be is fognak a végén, ha NY-ban kapunk ki, akkor ellenük nincs esélyünk... (bár ezen a másik helyi banda segíthet, de nem arra kellene építenünk + nyerni kéne most...)
"Vidám" kis csoportmeccseink lesznek, nem olyan kis nyugis, mint amilyen (VÉGRE!) most volt szombaton...
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Akkor csak Nekem jött át rosszul. Hétvégén furcsa lesz mert ha nem nyer a Giants behuzhatjuk a csoportot, de az Eaglesnek is megmarad az esélye, kemény lesz. Mi játszunk később ráadásul. Szóval mire sorra kerülünk sokminden kiderül.
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Az Eagles nyerni fog. Kár érte jövő héten kell a Win nagyon. Mondjuk ahogy figyelgetem az eseményeket nem nagyon tudják elképzelni hogy kikapnak. Én mondjuk igen.Blevi
Nem tudjuk elképzelni? Óóó, dehogynem. Olyan simán nyertek, mint 2 éve először az utolsó héten, majd egy héttel később WC körben.Deny
Csatlakozom, ugyanezt érzem. Romonak fut a szekér, az Eagles meg mindent egy meccsen sütött el (t.i. tegnap).

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az Eagles nyerni fog. Kár érte jövő héten kell a Win nagyon. Mondjuk ahogy figyelgetem az eseményeket nem nagyon tudják elképzelni hogy kikapnak. Én mondjuk igen.Blevi
Nem tudjuk elképzelni? Óóó, dehogynem. Olyan simán nyertek, mint 2 éve először az utolsó héten, majd egy héttel később WC körben.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
eagles is PO-ba juthat, úgy hogy nagyon fognak hajtani.... és elég jól megy nekik.

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Az Eagles nyerni fog. Kár érte jövő héten kell a Win nagyon. Mondjuk ahogy figyelgetem az eseményeket nem nagyon tudják elképzelni hogy kikapnak. Én mondjuk igen.