Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Blevi 8 237 — Lions & Cowboys fan
Nem szeretnénk vereséget, de nem fogunk szomorkodni sem. Vsz nem állunk készen a PO-ra. Főleg a secondary nem. Visszatérve én személy szerint a Giants-et tartom a meccs esélyesének.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
rohadt jó kis meccs várható vasárnap
éjszaka !Romo nyilván játszani fog , és van is miért félnünk mert azért más
kávéház mint a Szancsó gyerek !Nyomás alatt igen jól teljesít idén !

Viszont meglepődve látom hogy itt többen is inkább vereséget szeretnétek
és jobb draft helyet PO helyett!?? :rolleyes: Remélem teljesül a kívánságotok ! 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gronkowski és remélem is 😀

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Witten nincs pro bowl-on 😕 😕 😕beltazor
Ez tényleg nem igazság. Nagyon fasza játékos, tőle félek a legjobban vasárnapra.

(amúgy Victor Cruz-t sem választották be...)
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
az alku alapja az lehet hogy az utsó héten nincs MNF, és ezzel lehetne meg a szerződött meccsszámvittore
Az internetes műsorújságukban egyértelműen be van írva: január 1. éjszaka 2:15 NFL élőG-men
majd leadnak egy Pats meccs ismétlését 😊

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Witten nincs pro bowl-on 😕 😕 😕beltazor
Hát elég gáz,de attól mi még tudjuk hogy ki a legjobb TE a ligában 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
az alku alapja az lehet hogy az utsó héten nincs MNF, és ezzel lehetne meg a szerződött meccsszámvittore
Az internetes műsorújságukban egyértelműen be van írva: január 1. éjszaka 2:15 NFL élő
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
Witten nincs pro bowl-on 😕 😕 😕

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az alku alapja az lehet hogy az utsó héten nincs MNF, és ezzel lehetne meg a szerződött meccsszám
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
az nem a hazai idő szerint 2:30as?mert ad majd a sporttv akkor is meccset,most két meccs s lesz vasárnap,a rendes tízórási műsorsávban illetve az utána való 2:30as.Cowboykarcsi
Jaja ezt nem tudtam. Akkor viszont tuti h minket is ad a TV.Blevi
Nem 100% még ahogy Ricsi mondta éjjel,de rajta vannak az ügyön. Szerintem meg fogják oldani,tavaly is adták az utolsó meccset.

több mint 12 éve
Blevi 8 237 — Lions & Cowboys fan
az nem a hazai idő szerint 2:30as?mert ad majd a sporttv akkor is meccset,most két meccs s lesz vasárnap,a rendes tízórási műsorsávban illetve az utána való 2:30as.Cowboykarcsi
Jaja ezt nem tudtam. Akkor viszont tuti h minket is ad a TV.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az nem a hazai idő szerint 2:30as?mert ad majd a sporttv akkor is meccset,most két meccs s lesz vasárnap,a rendes tízórási műsorsávban illetve az utána való 2:30as.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 237 — Lions & Cowboys fan
Prime Time meccs (8.20) lesz vasárnap, így valszeg nem a mi meccsünket adja majd a tv és én sem fogom tudni nézni. 😕
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
Számomra nem is az volt a kérdés hogy játszani fog e,hanem hogy hogyanCowboykarcsi
az elején tuti , hogy több futás lesz, sok oldal passz. Azután ha ég a ház, akkor jönnek majd az előre passzok is.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Számomra nem is az volt a kérdés hogy játszani fog e,hanem hogy hogyan

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 237 — Lions & Cowboys fan
http://m.espn.go.com/nfl/story?storyId=7390072&city=dallas
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
Huh most néztem ha az utolsó fordulóban kikapunk akkor csoport 3 hely, és TOP 15 pick is kinézhet a drafton.beltazor
te sem változol 😀eaglesmcnabb
😀
előnyömre 😉

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Elvileg adja a Sporttv a Giants elleni meccsünket.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 237 — Lions & Cowboys fan
1,nem feltétlenül értek egyet,Costát én pl nem hoznám át guardba,gondolom a Free-Tyron cserét ugy gondoltad hogy helyet cserélnek,ezt sem látom hogy miért lenne jobb,szerintem így egy meccsel a vége előtt kijelenthetjük hogy abszolut korrekt éve volt Smithnek,Freenek voltak gyengébb meccsei,de ugy általánosságban fiatal a fal,ez idén még nagyon nagy faktor volt. Cowboykarcsi
Nekem Free idén nagyon gyenge egész évben. Remélem jövőre jobb lesz.
Volt egy stat most a meccsen h McGeet minden dropbackjén sietettek/megütötték/sackelték. Nem egy meccsen volt probléma hogy nem tudjuk megvédeni az irányítót. Futás terén korrekt volt a csapat, bár szerintem RB draft várható hátsó körökben. Mr Porcelán miatt.

3.ezzel megint nem értek egyet.kb egy kuka szezon kéne hozzá(legalább olyan mint 2010es)Red állása veszélybe kerüljön.Voltak igen furcsa dolgai idén ezt keár vitatni is,de ha overall nézzük az első(!) full szezonját mint HC szerintem korántsem olyan tragikus a helyzet mint ahogy itt sokan lefestik és már küldenék el Garrettet.Cowboykarcsi
Én sem vágnám ki de nem én vagyok az owner. Adnék neki még legalább 2 évet, de JJ-nek vannak azért hangyái.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem tudom év elején nem számítottam a PO-ra. Nem is zavarna ha most nem lenne meg, csak jövőre legyen valami fejlődés.
Nem szívesen nézném végig ahogy Megatron vagy a Julio White páros hülyére szivat minket otthon.
Lehet mondani hogy szar csapat vagyunk meg könnyű volt a sorsolás, de szerintem jó csapatunk van.
Ami probléma:
- Az O-line pass protban gyenge Free-Tyron csere lehet ebből jövőre, sztem egy jó center megoldhatná a belső fal problémát Costa zúzhatna guardba, ja és egy csere tackle is kell
- secondaryval legyen végre már valami mert tragédia az egész, 50mp alatt szivatták hülyére hétvégén őket
- Garrettnek jövőre sztem bizonyítania kell különben repül, nem férnek bele azok a hülyeségek jövőre amiket idén csinált
- év elején beszéltük hogy a Ryan féle védelemnek kell egy év hogy igzaán jó lehessen, reméljük nem megy el idén és meglátjuk
Nem fogok örülni hogyha kikapunk hétvégén, de nem leszek csalódott sem.Blevi
1,nem feltétlenül értek egyet,Costát én pl nem hoznám át guardba,gondolom a Free-Tyron cserét ugy gondoltad hogy helyet cserélnek,ezt sem látom hogy miért lenne jobb,szerintem így egy meccsel a vége előtt kijelenthetjük hogy abszolut korrekt éve volt Smithnek,Freenek voltak gyengébb meccsei,de ugy általánosságban fiatal a fal,ez idén még nagyon nagy faktor volt.
2.ezzel viszont abszolut egyetértek.nyilván valamelyest beleszámított az is a mutatott teljesítménybe hogy ujj rendszer meg minden,de akkor is,a hátsó sorral kezdeni kell valamit,mert csak akkor volt képes a D fontos stopokra ha a front seven ember felettit játszott.
3.ezzel megint nem értek egyet.kb egy kuka szezon kéne hozzá(legalább olyan mint 2010es)Red állása veszélybe kerüljön.Voltak igen furcsa dolgai idén ezt keár vitatni is,de ha overall nézzük az első(!) full szezonját mint HC szerintem korántsem olyan tragikus a helyzet mint ahogy itt sokan lefestik és már küldenék el Garrettet.
4.megint csak egyetértek,és mintegy alátámasztandó amit irtál,mind Oaklandban mind Clevelandben Ryan számai még rosszabbak voltak első évében mint az azt megelőző évben,és majd csak a második évtől jött a minőségi javulás(itt is megjegyezném halkan hogy azért az idei D ekézése közben sokan elfelejtik hogy bizony még így is szépen gatyába rázta a védelmet RR a tavalyihoz teljesítményhez képest)

A POhoz én is kb így állok hozzá mint Te,meglátjuk mi lesz.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 237 — Lions & Cowboys fan
Nem tudom év elején nem számítottam a PO-ra. Nem is zavarna ha most nem lenne meg, csak jövőre legyen valami fejlődés.
Nem szívesen nézném végig ahogy Megatron vagy a Julio White páros hülyére szivat minket otthon.
Lehet mondani hogy szar csapat vagyunk meg könnyű volt a sorsolás, de szerintem jó csapatunk van.
Ami probléma:
- Az O-line pass protban gyenge Free-Tyron csere lehet ebből jövőre, sztem egy jó center megoldhatná a belső fal problémát Costa zúzhatna guardba, ja és egy csere tackle is kell
- secondaryval legyen végre már valami mert tragédia az egész, 50mp alatt szivatták hülyére hétvégén őket
- Garrettnek jövőre sztem bizonyítania kell különben repül, nem férnek bele azok a hülyeségek jövőre amiket idén csinált
- év elején beszéltük hogy a Ryan féle védelemnek kell egy év hogy igzaán jó lehessen, reméljük nem megy el idén és meglátjuk
Nem fogok örülni hogyha kikapunk hétvégén, de nem leszek csalódott sem.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Huh most néztem ha az utolsó fordulóban kikapunk akkor csoport 3 hely, és TOP 15 pick is kinézhet a drafton.beltazor
te sem változol 😀eaglesmcnabb
Én megértem Beltazort.Ha valami csoda folytán nyerünk is NYban,képtelenség hogy egy ilyen inkonzisztens védelemmel és egy sérült irányítóval maradandót alkossunk.Egy újabb rájátszás "one and done" meg valahogy egyikünket semmi izgat fel különösebben.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
Huh most néztem ha az utolsó fordulóban kikapunk akkor csoport 3 hely, és TOP 15 pick is kinézhet a drafton.beltazor
te sem változol 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Blevi 8 237 — Lions & Cowboys fan
Huh most néztem ha az utolsó fordulóban kikapunk akkor csoport 3 hely, és TOP 15 pick is kinézhet a drafton.beltazor
Szerintem ne szaladjatok így előre. Az NFL leginkonzisztensebb csapatához jöttök látogatóba, ami 3-szor kikapott hazai pályán. :]salander
Mi sem vagyunk sokkal konzisztensebbek.
Én nem bánnám ha TOP 15-ben draftolnánk.
JJ helyében a tegnapi meccsre jegyet váltóknak visszaadnám a pénzüket, mert amit tegnap kaptak... hát
További "jó" hírek :/
http://espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4688728/sean-lees-hamstring-tightens
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Huh most néztem ha az utolsó fordulóban kikapunk akkor csoport 3 hely, és TOP 15 pick is kinézhet a drafton.beltazor
Szerintem ne szaladjatok így előre. Az NFL leginkonzisztensebb csapatához jöttök látogatóba, ami 3-szor kikapott hazai pályán. :]