Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Most olvastam elvileg 1 year 685K $. Nem tudom mennyi lenne reális neki kb.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
FA lesz szerintem ő is

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Azt hiszem nem teljes FA lista de a fontosabb nevek benne vannak.

P Mat McBriar UFA
OG Derrick Dockery UFA
LB Keith Brooking UFA
LB Bradie James UFA
LB Anthony Spencer UFA
FS Abram Elam UFA
WR Jesse Holley - Exclusive Rights
WR Kevin Ogletree - Restricted
OT Jermey Parnell - Exclusive Rights
TE Martellus Bennett UFA
DE Clifton Geathers - Exclusive Rights
DB Alam Ball UFA
Robinson nem tudom hogy írt alá.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Kosier egyébként MCL szakadás, szóval nem tudom mi lesz vele jövőre ahogy Hollanddal sem. Blevi
Hollandot talán visszahozzuk, asszem részleges bicepszszakadása van, meg se kottyan neki. csak nehogy elhízzon a rehab alatt, olyan formában kell, ahogy visszahoztuk. kb akkor kezdődött el a futójáték újjáéledése is.
Kosiernak szvsz reszeltek, idén is minden második DT betolta a zsebbe, egyetlen esélye az lehetne, ha átmenne centerbe. ott meg már ott van Costa és Kowalski, fiatalabbak és sokkal kevesebbet is keresnek.

ilyen ez a popszakma...slowmotion
Kowalski érdekes esett. Giants ellen őt is betolták. 2szer is a helyéről jött a sack.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Kosier egyébként MCL szakadás, szóval nem tudom mi lesz vele jövőre ahogy Hollanddal sem. Blevi
Hollandot talán visszahozzuk, asszem részleges bicepszszakadása van, meg se kottyan neki. csak nehogy elhízzon a rehab alatt, olyan formában kell, ahogy visszahoztuk. kb akkor kezdődött el a futójáték újjáéledése is.
Kosiernak szvsz reszeltek, idén is minden második DT betolta a zsebbe, egyetlen esélye az lehetne, ha átmenne centerbe. ott meg már ott van Costa és Kowalski, fiatalabbak és sokkal kevesebbet is keresnek.

ilyen ez a popszakma...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/multimedia/multimedia_center.cfm?id=9E599E18-F26E-3F7C-4CAB634DADE5C13A Őt se láttam még így nyilatkozni,főleg a végén szakad meg a szívem érte,az ürge kidolgozza a belét a csapatáért idestova 10 éve....Cowboykarcsi
szerencsére csak, nyolc, ráadásul idő előtt kijött a draftra, asszem 21 évesen sikerült leigazolni 😊
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 092 — Saturday Night Lights
Újabb szezon a levesbe. Ryant megtartanám, viszont Garrett alá kell egy OC, az utolsó negyedek kiélezett szituiban rendre túlnőtt rajta a kettős edzői feladat. Konkrétan csak rossz döntéseket hozott, legutóbb a 4. és 1-nél hívott csodás Romo-sneakkel. A végig iszonytató óramenedzselésről nem is beszélve.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát nem az biztos, + Skins,Philly,Giants....., mondjuk a Giantsnek még nehezebb a Packers-Frisco duóval....

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
In the two games decided by their place in the standings the Cowboys will host Chicago (8-8) at Cowboys Stadium and travel to Seattle (7-9). Had they won, they would have hosted Green Bay (15-1) and traveled to San Francisco (13-3).

Here is the remainder of the schedule, not including NFC East foes:

Home: New Orleans, Tampa, Cleveland, Pittsburgh and Chicago.

Away: Atlanta, Carolina, Baltimore, Cincinnati and Seattle.
Nem könnyű. :/
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Azért a futás elleni védekezésünk csak 7. legjobb lett, ami nem rossz, persze fokozatosan esett vissza, de a passz védekezéshez képest mennyország....

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Wittent csak tisztelni és elismerni lehet, ikonja ennek csapatnak.
Nálam valahogy így nézne ki az értékelés:
Offense: Romo bebizonyította hogy lehet rá számítani volt két rossz meccse (Jets, Lions) de ezen kívül karrierjének legjobb szezonja volt statisztikailag. Mögötte inkább hagyjuk. McGee nem véletlenül harmadik QB, drafton egy projekt QB behúzására számítok.
Az O-linet mindenképpen tovább kell fejleszteni. Futásblokkolás rendeben volt, de nem engedhetjük meg magunknak ebben a csoportban hogy a 3/4 man rush is összeroppantja a falat. Kosier egyébként MCL szakadás, szóval nem tudom mi lesz vele jövőre ahogy Hollanddal sem. LEhet ez a fal jó de nekik is idő kell még. Sztem ide kell ember FA-n mert azért 1-2 éves játékosokkal sem lehet csak kiállni. Potenciál megvan bennük.
WR/TE/RB őket egybe veszem mert itt szerintem minden redben. Fiametta is bevált mint FB. Egy Blount féle erőfutó kéne a két gyors elkapni is tudó RB mellé. TE-t és WR sor okés. Itt egyedül a 4.-5. WR kérdéses (Robinsont normális áron meg kéne tartani), Holly is jó spec teamer ha kell és úgy hozza a sors el is kap. Egy hely kiadó.

Defense:
Hát ez nagyon gyér idény volt a fiúktól ezt kb mindenki látja. D-line, nem tudom megpróbálnám egy klasszikus mangalica NT-vel felturbózni ezt a védelmet. Jay - NT - Spears, és Rattliffel váltogathatnák egymást. Nem voltam a elájulva tőlük, jövőre több kell.
LB sor: Lee és Ware fontos láncszemei a védelemnek Lee játékát különösen megkedveltem, okos játékos aki lát is pályán és szerelni is tud. Ware padig Ware... kérdőjelek pedig vannak itt nem is kevés. James és Brooking jövője, Brooking tuti megy vsz. Spencer sorsa is bizonytalan, szerintem nem ér annyit amennyit kérni fog Butler sztem kb tud ennyit. Carter kérdéses jövőre kiderül mi lehet belőle.
Secondary: na itt mindenki képzelje a rossznak a legrosszabb változatát. T-Newnak harangoztak itt vsz. Idén is gyenge volt jövőre is sokat keres, ide várok valakit első körben lehet ismerkedni a CB prospectekkel. Jenkins nem tudom... sokat sérült és szívunk is róla de Scandrick sem jobb. No1 shutdown corner kell. Ball szegény lelkes de nagyon homály, Frank Walkert remélem jövőre nem látom csillagos mezben. Safety poszton érdekes a kérdés. Egyik safety sem tud passz ellen védekezni szóval 😀 nem bánnám ha valami ballhawkot hoznánk ide. Nem tudom mi lesz a kínálat a DB piacon, cap ügyileg sem tudom hol állunk de ha jó emlékszem valami 12M cap hitünk van idén.
Spec: hát ja nem volt idén olyan meccsünk amikor szidni lehetne őket. Buehler sztem megy. Forbath Bailey csata várható TC-ben. Valami visszahordó emberke nem jönne rosszul, nem Dez törjön már a darálóban.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ryan elküldését ezzel indokolnák kintiek: 8 éve DC a ligában, egyszer nem jutott csapata rájátszásba; egyszer nem nyerte csapata meg csoportját; egyszer nem hozott pozitív szezont.Deny
Ja mert PO esélyes csapatoknál volt ....Blevi
+1
Idén is szar volt a D,de nézzük meg mit műveltek tavaly...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ryan elküldését ezzel indokolnák kintiek: 8 éve DC a ligában, egyszer nem jutott csapata rájátszásba; egyszer nem nyerte csapata meg csoportját; egyszer nem hozott pozitív szezont.Deny
Ja mert PO esélyes csapatoknál volt ....
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/multimedia/multimedia_center.cfm?id=9E599E18-F26E-3F7C-4CAB634DADE5C13A Őt se láttam még így nyilatkozni,főleg a végén szakad meg a szívem érte,az ürge kidolgozza a belét a csapatáért idestova 10 éve....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ryan elküldését ezzel indokolnák kintiek: 8 éve DC a ligában, egyszer nem jutott csapata rájátszásba; egyszer nem nyerte csapata meg csoportját; egyszer nem hozott pozitív szezont.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Landryt én is bírnám,egy állat,de iszonyat sérülékeny,nem hiszem hogy bepróbáljuk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Hát mindenképp a secondaryba kell változtatni mert amit Newman művel az borzalmas... Newman marha sokat keres, de miért? Nem látom, hogy ekkora sztár CB lenne sőt... Newman bye! A Drafton Kirkpatrickot elkéne hoznunk vagy Claibornet.. Esetleg jó igazolásokkal! Elég jó FA-el vannak! LaRon Landry pl.. Lardarius Webb.. Meglehet erősíteni a secondaryt! Mike Jenkinsel szerintem nincs probléma.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na akkor valami kis szezon értékelés szerűség.

A legkézenfekvőbb amivel lehet kezdeni az ugye Red és sokszor kétesen megítélt tevékenysége mint HC. Voltak rossz meccsek és igencsak megkérdőjelezhető hívások lépések.Számomra ami a leginkább zavaró sokszor benne hogy sokszor túlságosan okos akar lenni,rengeteg hülye playt láthattunk emiatt.De hiszek benne hogy ezeket ki lehet javítani,ő is tanulni fog belőle ráadásul ha megnézzük a pozitiv dolgait azért akad abból is bőven.Gyakorlatilag összerakott egy teljesen újj támadó falat,ami igazábol az év elején és az év végén(ez sem véletlen egyébként)sokat szenvedtek,de volt agy 4 meccses nyerősorozatunk amiből bizony ők is kivették a részüket és megmutatták hogy igenis van bennük (nem is kis)potenciál.Tudom innen is sokan megbolygatnák a Olinet,én nem.Garrett első draftja is szvsz abszolut vállalható volt,az hogy Smith megérte e az 1/9et igazábol nem most fog kiderülni de eddig abszolut biztató,Murrayt akit a harmadik körben hoztunk,ugye nem kell senkinek bemutatni.Nagy amig nem volt sérült szintén jó volt,pláne egy 6. körös guardhoz képest. Laurent Robinson?Oké hogy állítólag Norv sugott "neki" de petákért hozott egy olyan elkapót aki sok csapatban első számú opció lenne.Talán amit a leginkább kiemelnék,a Philly elleni első meccset leszámítva,tétmeccsen nem volt olyan hogy nem lett volna esélyünk akár egészen a végéig.Eza Cowboys küzd,rúg harap a pályán...Igen kb ezeknek a felét elbuktuk,de védelem nélkül nehéz lezárni a meccseket ezt már nálam okosabbak is megmondták...Van hova fejlődni Garrettnek ez egyértelmű,de akárcsak az egész csapatban,nagy lehetőség van benne.

Offense: Kisebb módosításokkal,tapasztalattal akár ligaelit támadósorunk lehet,ezt kimerem jelenteni.Romo karrierje csúcsán talán pont most van(ebből kifolyólag mondjuk nem ártana max 3-4 éven belül SBt nyerni),adva van egy fiatal támadófal,két igen jó RB,három gyakorlatilag első számú elkapó és egy FHoFmer TE. Ha Red is jobban belejön a HC-OC szerepkör közötti egészséges lavírozásba nagy csinnadratta várható a következő években.

Deffense:Na igen ez itt a nagy kérdőjelek halmaza...Azt a edzői stábnak kell tudnia(és nagyon remélem hogy tudják)hogy ennek a hígfos teljesítménynek amit nagyrészt a seconderytől keresztül ugy amblokk az egész védelemtől látunk inkább a játékos állomány az oka vagy az ujj séma és kevés idő ami a rendelkezésre állt.Valószínűleg a válasz hogy mindkettő a millió dolláros kérdés pedig az hogy milyen arányban.Ha az ember anyaggal van a gond nyilván rá kell repülni a dologra a drafton,FAn valahogy,ha meg azt érzik egy teljes TCvel a hátuk mögött jelentősebb igazolás nélkül is helytállnak majd akkor csinálják.Csak valahogy fejlődjön ez az egység mert,lekarmolom az arcom olyan meccseket tolnak.Az számomra egyértelműen kiderült hogy nem RR a ludas,gyakorlatilag ugyanazzal az emberanyaggal nézzük meg mit hozott össze a tavalyi Dhez képest.Nem lenne reménytelen alapjában véve ez sem,van már egy igen erős kis Ware-Ratlif-Lee tengely,e köré lehetne rakni még emberkéket mert egyedül ők sem bírják.

ST:próbálok visszaemlékezni,de a Jets elleni blokkolt puntot és a Giants elleni blokkolt FGt leszámítva nem volt panasz rájuk,még ah azt nézzük hogy az a két blokk meccsbe került (főleg a Giants elleni)akkor is pozitívra jönnek ki a négy gw field goalal.

Nem volt még kész idén a csapat a POra,de én abszolut derűsen látom a jövőt,alapvetően egy fiatal csapat,fiatal edzővel-edzői stábbal,akármi lehet itt még,meg persze annak az ellenkezője is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Na hát akkor a szezon szerintem.
Kezdem az edzői stábbal.
Jason Garrett: első teljes éve főedzőként voltak nagy hibái, de szerintem a bizalmat megkapja JJ-től. Remélem rászolgál és tanul az idei marhaságokból. Összességében vegyesek az érzéseim. Az O# nem volt rossz, de RED Zone még mindig gyenge. Kellene egy playcaller mellé vsz.
Rob Ryan: a problémám hogy nem láttam szezon közben a fejlődést, valszeg neki kelleni fog idő hogy összerakja a D#-t. Ehhez elengedhetetlen hogy itt maradjon, amire jelenleg nem tudom mennyi esély van. Futás ellen az Eagles elleni meccsig vezettük a ligát, azóta hát... passzvédekezés irtó gyenge egész évben katasztrófa.
Joe D: szerintem rendben van a spec team nem vagyunk egy nagy visszahordó csapat, de szerintem a spec team jó. Nem nagyon ment el rajtuk meccs.
Összességében az edzői stábon nem változtatnék. Az amerikaik meg hülyék ez nem újdonság.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Olvasgatva azért ott is voltak akik jókat írtak, sokan védték Romot, és a Secondaryt támadták...
mindenhol vannak hülyék meg normálisak is, csak ugye több ember amerikában több hülye is..

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
megbotránkoztam a dallas forumot olvasva.... tényleg ilyen hülyék az amerikaiak????

Romot, Garettet és Ryant is elküldenék.... vicc....
a meccs után meg mindenki Romot szidja....beltazor
Én ezt már nagyon rég megtanultam,egy időben volt olyan is hogy admin voltam egy külföldi fórumon amin zömmel amerikaiak(mondjuk a nyelvhasználatban legaláb segített valamennyit 😊 ) irogattak,kb 3 hónap után ott hagytam az egészet,azóta tudom hogy biza kint sem értenek jobban hozza csak azért mert "amerikai"foci,sőt...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Romot nem értem, még ha voltak is hullámvasutak élete szezonja, Ryannal érezhetően javult a védelem, 2. évben még jobb lesz szerintem.
Garrett mellé viszont nem igazán tudok teljes mellszélességgel oda állni....

hát igen hülyék, bár valahol érthető az elmúlt 10en valahány éve sikertelenségét nézve a kiakadás( csak épp a 0 sec kéne elővennni 1. helyen), de jó hogy nem Waret küldik el mert lesen volt egyszer..... 😂 😂 😂

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
megbotránkoztam a dallas forumot olvasva.... tényleg ilyen hülyék az amerikaiak????

Romot, Garettet és Ryant is elküldenék.... vicc....
a meccs után meg mindenki Romot szidja....

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
In addition to their NFC East opponents in New York, Philadelphia and Washington, the Cowboys will be matched up against AFC North and NFC South in 2012.

New Orleans, Tampa Bay, Cleveland, Pittsburgh and an NFC North team that corresponds to the Cowboys in order of finish will visit Cowboys Stadium. The Cowboys will play at Atlanta, Carolina, Baltimore, Cincinnati and an NFC West team.

Hát, nem egy egyszerű dolog lesz...Wirtschaftsteil
+ Bears és Seahawks
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
In addition to their NFC East opponents in New York, Philadelphia and Washington, the Cowboys will be matched up against AFC North and NFC South in 2012.

New Orleans, Tampa Bay, Cleveland, Pittsburgh and an NFC North team that corresponds to the Cowboys in order of finish will visit Cowboys Stadium. The Cowboys will play at Atlanta, Carolina, Baltimore, Cincinnati and an NFC West team.

Hát, nem egy egyszerű dolog lesz...