Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/multimedia/multimedia_center.cfm?id=F8FEF1BD-B291-294D-E3CA0AB48474CAA9 Callahan és Henderson bemutatása

Callahan még nagyon jól jöhet nekünk,nem kis Offense guru a ligában,és ahogy utána olvasgattam ílletve itt az interjú alapján is abszolút egy olyan ember akivel együtt lehet dolgozni,rengeteget tud majd segíteni Rednek.Hendersonról kevesebbet tudok,ő nem is akkora név mint Bill,de egy solid secondary coach,Clevelandből álatlába jókat lehet róla hallani,és Ryan embere ő is.Bár a O playcaling egyenlőre biztosan marad Garrettnél de nem zárta ki a lehetőséget hogy ez a jövőben változzon.Nekem tettszik az irány amerre megyünk,végre nem ész nélküli FA igazolásokról szólunk(kopp-kopp),látom a tudatosságot és az elképzelést ahogy JJ és Red összerakja a coaching staffot,playereket stb. Aztán persze ki tudja mi lesz belőle de én egyelőre bizakodó vagyok.Cowboykarcsi
http://m.espn.go.com/nfl/story?storyId=7481234&city=dallas
Itt is megerősíti JG 2012-Ben még nem adja át a playcallingot. Az irány amerre tartunk jó csak idén sztem nem elég a drafton megoldani a hiányosságainkat. Kiderül mi lesz hosszú még az offseason.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/multimedia/multimedia_center.cfm?id=F8FEF1BD-B291-294D-E3CA0AB48474CAA9 Callahan és Henderson bemutatása

Callahan még nagyon jól jöhet nekünk,nem kis Offense guru a ligában,és ahogy utána olvasgattam ílletve itt az interjú alapján is abszolút egy olyan ember akivel együtt lehet dolgozni,rengeteget tud majd segíteni Rednek.Hendersonról kevesebbet tudok,ő nem is akkora név mint Bill,de egy solid secondary coach,Clevelandből álatlába jókat lehet róla hallani,és Ryan embere ő is.Bár a O playcaling egyenlőre biztosan marad Garrettnél de nem zárta ki a lehetőséget hogy ez a jövőben változzon.Nekem tettszik az irány amerre megyünk,végre nem ész nélküli FA igazolásokról szólunk(kopp-kopp),látom a tudatosságot és az elképzelést ahogy JJ és Red összerakja a coaching staffot,playereket stb. Aztán persze ki tudja mi lesz belőle de én egyelőre bizakodó vagyok.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
http://espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4689658/salary-cap-wont-be-issue-for-cowboys
Lóvé elvileg lesz erősítésre. 28 milla dead money az durva...
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem mondom hogy hátrébb ne húzzunk depthet mert kell,de ami égetően fontos,vagyis a secondary játékának illetve a passrush javulása,nos egyik sem az ILBktől lesz jobb.Cowboykarcsi
kettő vagy négy éve (nem emlékszem pontosan, de szerintem inkább kettő) az volt az egyik legnagyobb fegyver, hogy Wade elég gyakran küldte James-t is blitzelni. ha jól emlékszem, volt vagy 7-8 sackje.
ez körülbelül több mint idén bárkinek a csapatból Ware-t kivéve.slowmotion
Igen,meg szoktak S-t meg CB-t is küldeni blitzre mégsem tőlük lesz jobb a passrush,nem is ez a feladatuk.Az Wade playbookjának a sajátossága volt,hozzáteszem abban az egy évben működött csak. Én továbbra is tartom hogy a passrush nem az ILBken múlik(attól még hogy gyakran vagy kevésbé gyakran - ez ugye D coordtól függő - elküldik őket blitzre)közel sem ez az elsődleges feladatuk.Itt lehetne a Willis-Brooks ILB páros is,a passrush attól sem lenne jobb szvsz.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Nem mondom hogy hátrébb ne húzzunk depthet mert kell,de ami égetően fontos,vagyis a secondary játékának illetve a passrush javulása,nos egyik sem az ILBktől lesz jobb.Cowboykarcsi
kettő vagy négy éve (nem emlékszem pontosan, de szerintem inkább kettő) az volt az egyik legnagyobb fegyver, hogy Wade elég gyakran küldte James-t is blitzelni. ha jól emlékszem, volt vagy 7-8 sackje.
ez körülbelül több mint idén bárkinek a csapatból Ware-t kivéve.slowmotion
akár hogy nézzük, aktívnak kell lenni az FA piacon.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Nem mondom hogy hátrébb ne húzzunk depthet mert kell,de ami égetően fontos,vagyis a secondary játékának illetve a passrush javulása,nos egyik sem az ILBktől lesz jobb.Cowboykarcsi
kettő vagy négy éve (nem emlékszem pontosan, de szerintem inkább kettő) az volt az egyik legnagyobb fegyver, hogy Wade elég gyakran küldte James-t is blitzelni. ha jól emlékszem, volt vagy 7-8 sackje.
ez körülbelül több mint idén bárkinek a csapatból Ware-t kivéve.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az OLB,DE választással nekem sincs bajom,h nincs bent 1/14et megérő CB/S akkor no brainer hogy ezeket kell húzni.A passrush sem az igazi ami nem is meglepő,lévén van kettő azaz kettő darab játékosunk aki konstans nyomást tud gyakorolni az ellen irányítójár,Ware és Ratlif.Ez egy meccsen bőven elég lehet,3-4 meccsen keresztül partiban tartja a csapatot,de 16 meccsen keresztül(egy esetleges POról már nem is beszélve)nagyon kevés.Mindegy hogy DE vagy OLB de ne ennek a két embernek kelljen minden héten megváltania a világot.ILBt első körben viszont én nem hoznék,Lee egyértelmű,Cartert sem azért hoztuk tavaly második körben hogy idén ne kapjon lehetőséget,James is bőven el fog még karistolni mögöttük szerintem.Nem mondom hogy hátrébb ne húzzunk depthet mert kell,de ami égetően fontos,vagyis a secondary játékának illetve a passrush javulása,nos egyik sem az ILBktől lesz jobb.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Így van 3-4. számú CB nem kell, akkor inkább 1. számú OLB,ILB,DE, vagy ha benn marad Decastro(sajnos nem fog)

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
hmm érdekes:
http://www.nfl.com/draft/2012/mock-drafts?module=HP11_hot_topicsbeltazor
El kell felejteni kuka. Dennard nem ér 1/14 et pld Amukamaránál nem jobb prospect ő meg 1/19 volt. A többi meg no comment.Blevi
Ezzel egyetértek. De ha DeCastro nem marad meg Upshaw lehet elkélne Ware mellé.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
hmm érdekes:
http://www.nfl.com/draft/2012/mock-drafts?module=HP11_hot_topicsbeltazor
El kell felejteni kuka. Dennard nem ér 1/14 et pld Amukamaránál nem jobb prospect ő meg 1/19 volt. A többi meg no comment.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
hmm érdekes:
http://www.nfl.com/draft/2012/mock-drafts?module=HP11_hot_topics

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
http://www.wfaa.com/sports/football/cowboys/Cowboys-Dez-Bryant-arrested-in-Miami--137426228.html

A srac keresi a bajt.salander
Remélem gatyába rázzák mert amúgy egy pokoli tehetséges srác,ligaelit elkapó lehet(ne).Főlegszükség lesz rá ha Robinsont nem tudjuk megtartani.Cowboykarcsi
Tök tele van Dez-zel is hogy nem tud megmaradni a valagán...
Màs. Nem tudom szóba került-e már de itt is írnak projekt QB draftot, mondjuk van egy két dolog amivel nem értek egyet, de én csak laikus szurker vagyok. 😊
http://m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=dallascowboys&id=4689592&city=dallasBlevi
nekem meg a médiával van tele a tököm.

internetcím: Dez-t letartóztatták Miamiban.
cikk főcíme: Dez verekedés részese volt.
törzsszöveg: már csak beszólogatás volt, verekedés meg letartóztatás nem

ja persze, el kell adni az újságot...
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azt amit Elam csinált szerintem kb fogja tudni hozni ő is,már amennyit eddig láttunk belőle.Nem egy ballhawk ő se,de nem nagyon emlékszem tőle misstacklere,egy SSnél nem árt ha tud szerelni,ez benne meg van majd meglátjuk mi lesz.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Barry Churcht várják SS posztra a következő szezonban, Sensabaughval tandemben
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Nem lenne hülyeség alapvetően mert Romo ezen a szinten kb 3-4 évig lesz még jó szvsz egy project QB most pont jöhetne.A gond csak az hogy annyi más és jelenleg égetőbb need van a csapatban hogy az első 3 körben szvsz nem fogunk ilyet húzni.Utána meg már elég kicsi az esélye hogy mondjuk egy McGeenél jobb irányítót találjunk,persze látunk már olyat hogy lehet 6 körben is FHoFer QBt húzni de azért nem ez az általános...Cowboykarcsi
Case Keenumot én mindenféleképp bepróbálnám. Bár JJ-ék azt mondták róla, hogy az a baj vele, hogy gimmick offense-ből érkező játékos még nem tudott kezdő lenni az NFL-ben, meg a dobómozdulata sem az igazi még, viszont amit eddig láttam belőle rohadt erős karja, egész pontos, és szerintem tanulékony is. 5-6. körig nem valószínű, hogy elviszik, Romo mögött meg tanulhatna 3-4 évet.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem lenne hülyeség alapvetően mert Romo ezen a szinten kb 3-4 évig lesz még jó szvsz egy project QB most pont jöhetne.A gond csak az hogy annyi más és jelenleg égetőbb need van a csapatban hogy az első 3 körben szvsz nem fogunk ilyet húzni.Utána meg már elég kicsi az esélye hogy mondjuk egy McGeenél jobb irányítót találjunk,persze látunk már olyat hogy lehet 6 körben is FHoFer QBt húzni de azért nem ez az általános...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
http://www.wfaa.com/sports/football/cowboys/Cowboys-Dez-Bryant-arrested-in-Miami--137426228.html

A srac keresi a bajt.salander
Remélem gatyába rázzák mert amúgy egy pokoli tehetséges srác,ligaelit elkapó lehet(ne).Főlegszükség lesz rá ha Robinsont nem tudjuk megtartani.Cowboykarcsi
Tök tele van Dez-zel is hogy nem tud megmaradni a valagán...
Màs. Nem tudom szóba került-e már de itt is írnak projekt QB draftot, mondjuk van egy két dolog amivel nem értek egyet, de én csak laikus szurker vagyok. 😊
http://m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=dallascowboys&id=4689592&city=dallas
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.wfaa.com/sports/football/cowboys/Cowboys-Dez-Bryant-arrested-in-Miami--137426228.html

A srac keresi a bajt.salander
Remélem gatyába rázzák mert amúgy egy pokoli tehetséges srác,ligaelit elkapó lehet(ne).Főlegszükség lesz rá ha Robinsont nem tudjuk megtartani.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8260ce5a/article/eminem-believes-romo-can-reach-the-expletive-promised-land?module=HP11_around-the-league
Eddig is bírtam, de most rátett egy lapáttal. 😛Blevi
Én ezen hangosan felröhögtem 😀
"(Don't you wish Tom Brady started every answer the way Eminem does here?)"

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
http://www.wfaa.com/sports/football/cowboys/Cowboys-Dez-Bryant-arrested-in-Miami--137426228.html

A srac keresi a bajt.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
http://m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=dallascowboys&id=4689564&city=dallas
Elég vágyakozós dolog vsz egy Nicks + DeCastro /Kirkpatrickos offseason... Én tudnám díjazni az tuti.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8260ce5a/article/eminem-believes-romo-can-reach-the-expletive-promised-land?module=HP11_around-the-league
Eddig is bírtam, de most rátett egy lapáttal. 😛
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
A Herceget jósolták nekünk vagy Smithtet.

Kíváncsi leszek a draft stratégiánkra.
Én most egy ilyenre gondolok: 1/15 Degastro (ezzel a fal rendbe lenne)
és előre kéne jönni kb 1/30-31 ig és ott Baron-t (ez nagy segítség lenne a seconderynek)
és akkor jönne CB FA-ról.

vagy

Drafton hátrébb menni és 2.és 3. körben több játékost is húzni.beltazor
Ha megszereznénk Landryt, akkor a S draft se kéne. Szerintem Sensebaughval jól ellennének. 😊Wirtschaftsteil
Landry sérülékeny kispadon jól ellene melegítőben 😛Blevi
majd kinövi 😀
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Amúgy az jutott eszembe a Giants meccsét nézve meg ahogy olvasgattam itt a másik 3 csapat fórumát hogy azért egy pár éven belül megint össze állhat egy olyan East amit "keleti pokolként" vagy "halálcsoportként" emlegethetnek.Nyilván most a Giants tűnik a legerősebbnek,úgy néz ki össze állt a védelmük,ráadásul a meghatározó játékosaik fiatalok,a Manning féle támadó egységgel meg eddig se volt gond.Én a Phillynek is adnék még egy évet,nagyon összevásárolták a csapatot de offseasonjük nem volt rá hogy össze is rakják,év vége felé ott is látszott hogy van ebben az Eaglesben is potenciál bőven,főleg támadó oldalon.A 'Skinst meg szerintem már idén is csak a hihetetlen sérülés hullám és a megbízható irányító hiánya választotta el a pozitív mérlegtől és akár a POtól.Emlékszem amikor 2007ben mi voltunk az NFC elsők és a két Wild Card csapatot is az NFC East adta,lehet hogy egy pár éven belül megint láthatunk ilyet(akár pont ugyanebben a felállásban csak más végeredménnyel 😛 😀 ).Cowboykarcsi
Szia!
Ezt én is hasonlóan gondolom! Nagyon erős lesz ez a csoport, már most is az, csak sokszor nem volt szerencséje a csapatoknak a csoporton kívüli meccseken. Mi ezt a csoportot megnyerve már az NFC döntőben vagyunk, de csoporton belül kétszer kikaptunk az csoport utolsó Skinstől és 1x az Eaglestől (és ellenetek az első meccs erősen hosszabbítás szagú volt a végén). Azért ha nem lett volna ilyen erős a csoport és tegyük fel, hogy verünk mindenkit, akkor 12-4el mentünk volna PO-ba és sokan erősebbnek tartották volna az NFC Eastet! Az Eagles (sajnos) össze fog állni jövőre. A Washingon kap egy RGIII-at. És nálatok is idén sokszor a szar edzői döntéseken és a szerencsén múlott a dolog...és úgy néz ki nekünk most sikerült összeállni és a szerencse is mellénk állt!

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Hát ja elég elkeserítő, Giants meg lök is egyet ezen az érzésen... :/
J.J. Watt meg van Texansból? Csak én emlékszem úgy h tavalyi drafton nekünk jósolták sokan( DE egyébként), de inkább Smitht húztuk be? Smithhel sincs bajom namúgy, de egy ilyen DE hiányzik pont a csapatból.. de lehet rosszul emlékszem..Kroos
A Herceget jósolták nekünk vagy Smithtet.

Kíváncsi leszek a draft stratégiánkra.
Én most egy ilyenre gondolok: 1/15 Degastro (ezzel a fal rendbe lenne)
és előre kéne jönni kb 1/30-31 ig és ott Baron-t (ez nagy segítség lenne a seconderynek)
és akkor jönne CB FA-ról.

vagy

Drafton hátrébb menni és 2.és 3. körben több játékost is húzni.beltazor
Ha megszereznénk Landryt, akkor a S draft se kéne. Szerintem Sensebaughval jól ellennének. 😊Wirtschaftsteil
Landry sérülékeny kispadon jól ellene melegítőben 😛
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Hát ja elég elkeserítő, Giants meg lök is egyet ezen az érzésen... :/
J.J. Watt meg van Texansból? Csak én emlékszem úgy h tavalyi drafton nekünk jósolták sokan( DE egyébként), de inkább Smitht húztuk be? Smithhel sincs bajom namúgy, de egy ilyen DE hiányzik pont a csapatból.. de lehet rosszul emlékszem..Kroos
A Herceget jósolták nekünk vagy Smithtet.

Kíváncsi leszek a draft stratégiánkra.
Én most egy ilyenre gondolok: 1/15 Degastro (ezzel a fal rendbe lenne)
és előre kéne jönni kb 1/30-31 ig és ott Baron-t (ez nagy segítség lenne a seconderynek)
és akkor jönne CB FA-ról.

vagy

Drafton hátrébb menni és 2.és 3. körben több játékost is húzni.beltazor
Ha megszereznénk Landryt, akkor a S draft se kéne. Szerintem Sensebaughval jól ellennének. 😊