Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Molk vsz nem második körös prospect. Április messze van nagyban befolyásolja majd a draftot hogy milyen emberkék érkeznek addig. Aztán a végén JJ meglep mindenkit.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Ma támadt egy még jobb ötletem.

1 kör CB (kirkpatrick)

2kör C Molk Costa, meg megy G-be
Sztem nagyon jó kis cenyo, minden Michigan meccset láttam, és ott keményen dominált.beltazor
csak az a kérdés, hogy ki ellen.
az NFL legjobb és leggyengébb csapata között (ez ugye 31 hely differencia) kisebb különbség van, mint a collegeban egy top 25-ös csapat és a schedule-jének 60 százaléka között.

évente 250-300 rookie kap szerepet az NFL-ben, de ennél lényegesebben többen fejezik be az egyetemi karrierjüket. nagyon nagy a szórás, és az NFL-be tényleg csak a legjobbak jönnek. kíváncsi lennék, hogy ezt a Molkot vajon Rat megenné-e reggelire, vagy igen.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Ma támadt egy még jobb ötletem.

1 kör CB (kirkpatrick)

2kör C Molk Costa, meg megy G-be
Sztem nagyon jó kis cenyo, minden Michigan meccset láttam, és ott keményen dominált.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Newman biztos hogy menni fog,szvsz legkésőbb TC végén.hogyha őt ugye kivesszük a képletből akkor úgy néz ki a CB sor hogy Jenkins-FA/rookie CB-Scandrick-Ball(Walker nem hiszem hogy maradna,helyesebben ő biztosan szívesen maradna csak mi nem fogjuk megtartani). Elég harmatos az biztos,de szerintem fognak még hozni a sec-be több ujj arcot is nem csak egyet.Cowboykarcsi
Scandrick és Ball se nyűgözött le sőt.... 1 Rookie CBvel nem hiszem h sokkal beljebb lennénk...kell oda FAról is, de nyílván tudják ezt az edzők,vezetők is..

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nyilvánosságra hozták a top 20 rookie listáját, ahol Tyron Smith a 12. (2. az OL-ek közül) Murray pedig a 15. (legjobb RB) helyen végzett 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Newman biztos hogy menni fog,szvsz legkésőbb TC végén.hogyha őt ugye kivesszük a képletből akkor úgy néz ki a CB sor hogy Jenkins-FA/rookie CB-Scandrick-Ball(Walker nem hiszem hogy maradna,helyesebben ő biztosan szívesen maradna csak mi nem fogjuk megtartani). Elég harmatos az biztos,de szerintem fognak még hozni a sec-be több ujj arcot is nem csak egyet.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Elég lenne egy CB? főleg ha egy füves rookie?? annál nagyobb gondok voltak sztem...
Newmannel mi van akkor most?

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ilyen sok helyetek van a sapi alatt, hogy szerintetek beférne Nicks és Webb is? 😮Newman
12 Milla cap space van + Newman cuttolásával + 4 milla. Pár átstruktúrással lehet még helyet csinálni. Sztem csak elég lenne ha egyikük jönne.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nem tudom mennyi, de az elmúlt évekhez képest több az biztos...lehet nem férnek be nem tudom...
Nem igazán vágom a sapkás,fizus dolgokat egyelőre... :/

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ilyen sok helyetek van a sapi alatt, hogy szerintetek beférne Nicks és Webb is? 😮

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
2 lehetőséh közülremélem az egyik bejön:

FA: Webb vagy Grimes Draft: Decastro
FA: Nicks Draft: Kirkpatrickbeltazor
FA: Webb, FA:Nicks, draft: Kirkpatrick inkább. azért egy CB nem elég szerintem.
FAról csak jön több ember is nem?

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/news/news.cfm?id=3F42E541-B43F-5B39-AE48115C84EDF85A
Nem bánnám hogyha kezdőként is így tudna játszani.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
2 lehetőséh közülremélem az egyik bejön:

FA: Webb vagy Grimes Draft: Decastro
FA: Nicks Draft: Kirkpatrick

több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nagyon remélem hogy Kirkpatrick lecsúszik hozzánk. Több nyilatkozatot is olvastam, ahol most már mindenki a Dallashoz írja. Én úgy gondolom, hogy a félrelépése ellenére nincs nagyon választásunk afelől, hogy kell-e egy top corner vagy nem. Egy erős kéz kell aki majd megneveli 😀 Az ügyét meg tudjuk be annak hogy Dallasba szeretne jönni 😀
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Most olvastam h jövő héten műtik lehet ezért volt új számomra.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ezt már a szezon végén,amikor ment IRre,akkor is lehetett tudni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
McBriart műteni kell a térdével. Őt nem látjuk többet csillagos mezben vsz.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
tuti..egyáltalán kiengedik a börtönből?beltazor
nem embert ölt, füvezett egy picit más. Ez inkább csak olyan problémát vet fel h tudja hogy pld a combine-on van drog teszt ennek ellenére szív. Hozzáállása kérdőjelezhető meg emiatt inkább.Blevi
én nagyobb mennyiségű cuccról olvastam, de akkor én értetem valamit félre.beltazor
Jó hát kinek mi sok.. Nálam Hurd 1000 fontja számít soknak. 😂
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Valahol az írták, hogy Kirkpatrick valószínűleg csúszhat kb 2-3 helyet 😊Wirtschaftsteil
tuti..egyáltalán kiengedik a börtönből?beltazor
nem embert ölt, füvezett egy picit más. Ez inkább csak olyan problémát vet fel h tudja hogy pld a combine-on van drog teszt ennek ellenére szív. Hozzáállása kérdőjelezhető meg emiatt inkább.Blevi
én nagyobb mennyiségű cuccról olvastam, de akkor én értetem valamit félre.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát nem tudom, nem szeretem az ilyen mentalitású embereket. Persze Dez se könnyű eset, de utálom az ilyet, Isten áldotta tehetség olyan lehetősége van mint nem sokakanak, milliók lennének a helyében, erre beszív stb, olyan feje,nézése mint aki azt se tudja hol van. Lehet Deznél is nagyobbat csúszik 1. kör vége, és nem visszük el... Nem tudom kéne-e ha lenne esélyünk rá... sok van még addig, hátha összeszedi magát addig.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Valahol az írták, hogy Kirkpatrick valószínűleg csúszhat kb 2-3 helyet 😊Wirtschaftsteil
tuti..egyáltalán kiengedik a börtönből?beltazor
nem embert ölt, füvezett egy picit más. Ez inkább csak olyan problémát vet fel h tudja hogy pld a combine-on van drog teszt ennek ellenére szív. Hozzáállása kérdőjelezhető meg emiatt inkább.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Valahol az írták, hogy Kirkpatrick valószínűleg csúszhat kb 2-3 helyet 😊Wirtschaftsteil
tuti..egyáltalán kiengedik a börtönből?

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
http://espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4689834/a-suggested-shopping-list-for-jerry-jones
Nem lehet sok dologba belekötni vsz.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Valahol az írták, hogy Kirkpatrick valószínűleg csúszhat kb 2-3 helyet 😊
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/news/nick_eatman.cfm?plckController=Blog&plckBlogPage=BlogViewPost&userid=1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981c&plckPostId=Blog%3a1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981cPost%3a5258debf-f120-43c3-a1e9-180ee143aa70&plckScript=blogScript&plckElementId=blogDest azért igy más szerintem...Cowboykarcsi
Persze azért mondtam h kíváncsi vagyok a teljes szövegkörnyezetre.