Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
http://espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4690097/cowboys-express-interest-in-stanford-routt
Nem bánnám ha behúznánk normális áron.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
szerk: ok, megnéztem wikin. de akkor is ki ez a nyanya?slowmotion
Ilyen amerikai "közepesen híres egyén" csak ott több hozzáadott értéket jelent mint a mi celebjeink teljesíményei. 😀
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Én bírnám Finnegant,na nem azért mert olyan jó CB,hanem mert ilyen névvel biztos jó kis kocsmai bunyós(mondjuk azért AJvel nem bírt el azt láttuk 2 éve),el kell az ilyen a pályán 😀Cowboykarcsi


Nem, nem!gyeek
amúgy ki ez a nyanya?

szerk: ok, megnéztem wikin. de akkor is ki ez a nyanya?
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kirkpatrick a 1.90 magasságával nálam a topon van 😊 Ritka az ilyen nagyságú CBWirtschaftsteil
A Hakws kezdő CB párosa még ezt a magasságot is veri 😊
Carroll az élharcosa ennek az új trendnek. Ez nem más,mint hogy magas, és nagy DB állományt "installál".
Ennek az az oka,hogy a mostani passz orientált O# rendszereket úgy a legkönnyebb coverelni,ha a rout elején jamelik / ütik az elkapókat, ezáltal kizökkentve őket. Pete az első aki tendenciózusan erre hajt, nem csak a CB-ket illetően, hanem a Safety párost tekintve is, ami meg is hozta már idén a gyümölcsét,hiszen két probowler szintű teljesítmény vigyázza a pályát, a probowler CB-ről nem is szólva. Nem lennék meglepve,ha más csapatok is átvennék ezt a fajta "ellenszert".
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Én bírnám Finnegant,na nem azért mert olyan jó CB,hanem mert ilyen névvel biztos jó kis kocsmai bunyós(mondjuk azért AJvel nem bírt el azt láttuk 2 éve),el kell az ilyen a pályán 😀Cowboykarcsi


Nem, nem!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kirkpatrick a 1.90 magasságával nálam a topon van 😊 Ritka az ilyen nagyságú CB
több mint 12 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Én nem szeretem az ilyen típusú játékosokat mint Finnegan. Személy szerint Kirkpatrickot választanám Jenkinst balhésabbnak gondolom. Nem vagyok szakértő de vsz tudásban kb azonos szinten vannak.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én bírnám Finnegant,na nem azért mert olyan jó CB,hanem mert ilyen névvel biztos jó kis kocsmai bunyós(mondjuk azért AJvel nem bírt el azt láttuk 2 éve),el kell az ilyen a pályán 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
hát 2 Cb kell, rookie és ő talán, de vannak jobb opciók azért..
Jenkins v Kirkpatrick jobb aki szakember?? sok embert jósolnak nekünk draftra...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Finnegan-t figyeljük... csak őt ne!beltazor
Hát én se felettébb örülnék neki, de szerintem nem szabad elvetni ezt az opciót se. Tény, hogy 6 évével az egyik legtapasztaltabb FA CB a ligában. Ha jól tudom 27, vagy talán 28 éves, 3-4 évre talán megoldaná a problémákat, viszont No.1 cornernek nem tenném be. De nyilván nem Finnegan lesz az első opciónk CB téren. De ha már itt tartunk Tracy Porter szimpibb nekem.Wirtschaftsteil
hátnem tudom... tavalyi forma elég gyengus volt... SB teljesítményét hozza akkor talán 😊

több mint 12 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Nenenene nem hiányzik egy Rolle / DeSean féle suttyó ide..
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Finnegan-t figyeljük... csak őt ne!beltazor
Hát én se felettébb örülnék neki, de szerintem nem szabad elvetni ezt az opciót se. Tény, hogy 6 évével az egyik legtapasztaltabb FA CB a ligában. Ha jól tudom 27, vagy talán 28 éves, 3-4 évre talán megoldaná a problémákat, viszont No.1 cornernek nem tenném be. De nyilván nem Finnegan lesz az első opciónk CB téren. De ha már itt tartunk Tracy Porter szimpibb nekem.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Finnegan-t figyeljük... csak őt ne!

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
http://m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=dallascowboys&id=4690012&city=dallas

Érdekes de a azt írja a bowl.hu h 8 millával cap felett vagyunk. Espn v tán a DC.com pedig -12 öt irt.Blevi
Ezek olyan dolgok amit senki se tud pontosan, hisz a szerződések csak részben nyilvánosak, igyekszik mindenki vmi relatíve helytálló becslést adni a rendelkezésre álló infók alapján.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
http://m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=dallascowboys&id=4690012&city=dallas

Érdekes de a azt írja a bowl.hu h 8 millával cap felett vagyunk. Espn v tán a DC.com pedig -12 öt irt.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kirkpatrick ellen ejtették a vádakat, állítólag valaki mindent bevállalt helyette.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Kikérem magamnak. 😀 Én nem is azért. 😛apeszos
tudjuk, Te már most utálsz minket 😊slowmotion
Poénnak szántam, sosem utáltam senkit csak azért mert más csapatnak szurkol, még ha "hivatalból" kellene is.... 😊 De ha akarod vedd jó előjelnek 😛 Ebben a szezonban benneteket verünk kétszer, és akkor Ti lesztek SB Champ..... 😀apeszos
amugy beszarás de ugy látszik tényleg az kell a Giantsnek a bajnoki címhez hogy valamelyik csoport riválisa söpörje az alapszakaszban.Idén Ti 2007ben meg tőlünk kaptak ki kétszer.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy pont ezen gondolkoztam mindenki a 'boyst fogja utálni mert beengedtük a Giantset a PO-ba. 😀Blevi
Kikérem magamnak. 😀 Én nem is azért. 😛apeszos
tudjuk, Te már most utálsz minket 😊slowmotion
Poénnak szántam, sosem utáltam senkit csak azért mert más csapatnak szurkol, még ha "hivatalból" kellene is.... 😊 De ha akarod vedd jó előjelnek 😛 Ebben a szezonban benneteket verünk kétszer, és akkor Ti lesztek SB Champ..... 😀
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Romonak kijárna a gyűrű... Austin túldobásáért.szaba
nekem más jutott eszembe a meccsről tegnap.
amikor a meccs azzal kezdődött, hogy Brady csinált egy gyönyörű safety-t, akkor az ugrott be egyből, hogy még a végén ugyanúgy fognak kiszívni, mint mi (gy.k. elején safety, aztán henger, aztán 3rd & win-re egy ugyanolyan elcseszett play, amihez igazából amúgy köze nincs a Giants D-nek, aztán utolsó perces Giants TD, aztán ami a csövön kifér. csak nálunk egy blokkolt FG fért ki a csövön, tegnap meg egy olyan Hail Mary, ahol a lecsorgó labdáról vagy harminc centivel maradt le Gronkowski. ja, várj, a blokkolt FG is csak ilyen kis távolságon múlott, na akkor dettó ugyanúgy szívtak ki, mint mi)
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Amúgy pont ezen gondolkoztam mindenki a 'boyst fogja utálni mert beengedtük a Giantset a PO-ba. 😀Blevi
Kikérem magamnak. 😀 Én nem is azért. 😛apeszos
tudjuk, Te már most utálsz minket 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy pont ezen gondolkoztam mindenki a 'boyst fogja utálni mert beengedtük a Giantset a PO-ba. 😀Blevi
Kikérem magamnak. 😀 Én nem is azért. 😛
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amúgy pont ezen gondolkoztam mindenki a 'boyst fogja utálni mert beengedtük a Giantset a PO-ba. 😀Blevi
Szerintem csak a Pats utálhatja saját magát, mert beengedett minket a playoffba. :]
több mint 12 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Mert mikor van olyan hogy nem mindenki a 'boyst utálja? 😛 Én már hozzászoktam ehhez 😊Cowboykarcsi
+1 indok 😛
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mert mikor van olyan hogy nem mindenki a 'boyst utálja? 😛 Én már hozzászoktam ehhez 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Amúgy pont ezen gondolkoztam mindenki a 'boyst fogja utálni mert beengedtük a Giantset a PO-ba. 😀