Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
JJ találkozott Spencer ügynökével, de semmi extra nem történt ujra össze ülnek a tag kiosztása előtti határidőig. Én nem raknám Spencerre a franchise taget annyit nem ér vsz.Blevi
a franchise tag csak biztosíték arra, hogy HA nem sikerül hosszútávú szerződést aláírni, akkor legyen egy alapszerződés, ami alapján játszik, de ha sikerül szerződést aláírni, akkor értelemszerűen az lesz a mérvadó, nem a ~9 milliós franchise tag; illetve azért jó, mert bárki is tesz ajánlatot a tagelt játékosra, két elsőkörös picket kell kipengetnie.
két első körös picket meg egy öt-hétmilliós szerződést még Ware-re sem költenék el, sőt úgy konkrétan senkire a ligából. akkor inkább két elsős draft pick, abból két kezdőjátékostt lehet szerezni...

ja meg ugye ami még a játékosért két elsős pick üzlethez eszembe jutott: két éve még oké lett volna, mert azért az első körös pickek simán sokmilliós szerződéseket kaptak. ha ma kellene mondanom egy számot, akkor azt mondanám, ugyanazt a két játékost az új kollektív szerződés nélkül kb három-ötszörös áron lehetne leszerződtetni.
Luck - ha két éve jött volna ki a draftra - valahol 6 év, 90 millió körül kaphatott volna szerződést.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Smithnek nincs tapasztalata vak oldalon, én kicsit félek, hogy mi sül ki ebből.Wirtschaftsteil
Igen de mindenki így kezdi,Jake Long meg Joe Thomas is volt rookie(ugye Smith hiába másodéves,vakoldalon még "újonc" lesz)

A taget én sem,csak ha elengedjük attól tartok hogy a két szék közül a földre seggelünk....Cowboykarcsi
annyira azért nem vagyunk rossz helyzetben. ha nem ír alá, akkor ott a helyén személyes kedvencem Butler (én jó játékosnak tartom, és igazolni is fogja 😉 ).

+ ez esetben egy OLB jöhet a 4-6kör körül.beltazor
Butler azért még egyáltalán nem bizonyította hogy three down LB,egyenlőre ő csak egy szituációs passrusher semmi több ami nagyon messze áll egy kezdő OLBtől.Ahogy egy 4-6körös OLB sem valószínű hogy nála jobb teljesítményt nyújtana(vagy legalábbis nem az az általános hogy ott szoktak kezdő linebackerket szerezni a csapatok).Marad az FA,ahol meg megint nem nagyon van számunkra megfelelő játékos.Meglátjuk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Smithnek nincs tapasztalata vak oldalon, én kicsit félek, hogy mi sül ki ebből.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
A taget én sem,csak ha elengedjük attól tartok hogy a két szék közül a földre seggelünk....Cowboykarcsi
annyira azért nem vagyunk rossz helyzetben. ha nem ír alá, akkor ott a helyén személyes kedvencem Butler (én jó játékosnak tartom, és igazolni is fogja 😉 ).

+ ez esetben egy OLB jöhet a 4-6kör körül.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A taget én sem,csak ha elengedjük attól tartok hogy a két szék közül a földre seggelünk....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
JJ találkozott Spencer ügynökével, de semmi extra nem történt ujra össze ülnek a tag kiosztása előtti határidőig. Én nem raknám Spencerre a franchise taget annyit nem ér vsz.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Haha ezt először én vetettem fel😊
Meglátjuk mi sül ki belőle.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
eddig minden jel arra mutat hogy igen.meglátjuk...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Smith és Free helyet fognak cserélni ez official most már.Cowboykarcsi
én nem örülök. jó volt Smith, de mostantól a legjobb DE-k és OLB-k jönnek majd.....
készen áll???

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Smith és Free helyet fognak cserélni ez official most már.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Standford Routt Kansasbe ment 20 milláért. Nem hiszem, hogy a Chiefs megtartaná Carr-t, talán túl sokat kért. Kérdés, hogy ha FA lesz, és célba vehetnénk, kére-e/kape-e olyan szerződést mint Joseph a Houstonban (40M).Wirtschaftsteil
nem arról volt szó, hogy március valahányadikán kezdődik a FA signing időszak?
ha igen. akkor ez így most hogy?slowmotion
A 2011-es szerződések hivatalosan március 13-án, a 2012-es league year kezdetekor járnak le, úgyhogy a játékosok onnantól válnak ténylegesen szabadügynökké.

Routt szerződését a Raiders felbontotta, ezért ő már most FA státuszba került.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Mario alapból 4-3-ba akar menni szerintem.Stez
But money talks.szaba
mindkettő igaz, de nehezen hiszem, hogy Jerruh kicsengetne évi 10 milliót egy második pass rusherre, amikor Ware is foglal úgy 10-15 között valahol.
ha tízért leigazolnánk, akkor maradna úgy 10-12 millió körüli keret 15 játékos megszerzésére (draft + FA signing + re-signing), az elég karcsú, főleg hogy a kezdő CB-et nem lehet három zsemléért leigazolni, plusz kell safety, 3. WR, stb stb
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Standford Routt Kansasbe ment 20 milláért. Nem hiszem, hogy a Chiefs megtartaná Carr-t, talán túl sokat kért. Kérdés, hogy ha FA lesz, és célba vehetnénk, kére-e/kape-e olyan szerződést mint Joseph a Houstonban (40M).Wirtschaftsteil
nem arról volt szó, hogy március valahányadikán kezdődik a FA signing időszak?
ha igen. akkor ez így most hogy?
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
OFF de beszarás,most akadtam rá
http://www.demotivation.us/newest/all/father-1263885.html

Ugye többször is elvetélt a felesége,feladták,adoptáltak egy kislányt(ő látható a képen),majd mégis született egy saját is 😊

ONCowboykarcsi
múltkor valaki belinkelt ide egy videót talán az espn-ről, abban ugyanez volt, csak részletezve
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Standford Routt Kansasbe ment 20 milláért. Nem hiszem, hogy a Chiefs megtartaná Carr-t, talán túl sokat kért. Kérdés, hogy ha FA lesz, és célba vehetnénk, kére-e/kape-e olyan szerződést mint Joseph a Houstonban (40M).
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Miért, Spencer tuti marad?
Mert ha igen, akkor nyilván tökre fölösleges az egész Mario téma, bár ha kicsit felszed, még DE-be is mehet. 😀
Mondjuk biztosan nem fog.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
OFF de beszarás,most akadtam rá
http://www.demotivation.us/newest/all/father-1263885.html

Ugye többször is elvetélt a felesége,feladták,adoptáltak egy kislányt(ő látható a képen),majd mégis született egy saját is 😊

ON

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
sokba is kerül + hol játszana? OLB foglalt. DE-be meg tuti nem megy.... (3-4 miatt)

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mario alapból 4-3-ba akar menni szerintem.Stez
But money talks.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mario alapból 4-3-ba akar menni szerintem.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Grimesra reális esélyünk lehet,viszont Mario ha FA lesz nagyon nagy lesz a kereslet iránta nem hiszem hogy kicsengetjük érte azt az árat amit majd egy két csapat ajánl majd neki.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Azt írták Mario Williams az Houston OLB-ja nagy eséllyel free agent lesz. Ha leigazolnánk az feldobhatná a pass rusht. 😊
Másik, hogy a Falcons valószínűleg Loftont (ILB) fogja leszerződtetni újra, és kiadja Grimes útját.
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Ezt nem tom, hogy linkelte már valami, de gondoltam megosztom. 😀 http://www.toonhole.com/2010/10/superbowl-i/
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én a sérülése miatt kicsit elfeledkeztem róla, és láttam pár helyen hogy ILB-et írnak drafton. Szerettem volna tudni mit gondoltok 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ezt miért irtad be?Nyilván való hogy ő lesz a másik ILB Lee mögött ha csak nem kavar be a draft vagy nem lesz nagyon szar a TC alatt.Egy teljes offseasonnal a háta mögött számomra csalódás is lenne ha nem tudná bevergődni magát Lee mögé.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen