Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Elvileg Ryannek minden adott hogy egy ütős védelmet összerakjon. Bár a Safety poszt engem kicsit nyugtalanít, de idén jó védelmünk lehet.Blevi
Szerintem nincs mitől tartanod. Gerald Sensabaugh futás elleni védekezésbe elég jó, viszont passz ellen gyengébb. Viszont Pool szerintem nagyon jó kis Safety. Na meg Carr nagyon jó kis cornerback. Még kellene 1 LB, illetve a falat kellene már csak erősíteni na meg egy elkapót Austin és Bryant mögé.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Elvileg Ryannek minden adott hogy egy ütős védelmet összerakjon. Bár a Safety poszt engem kicsit nyugtalanít, de idén jó védelmünk lehet.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ja, Pool Dallasba igazolt

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Pool a mienk?

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Pool is leigazolva. BPA drafthoz nem kell már semmi sürgős (első körös guard picktől meg lassan gyomoridegességem van...)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
- WR Kevin Ogleetree szintén a Giantsnél van látogatóban. Ha már a Giants is ennyire utazik az elkapóinkra, lehet fel kéne hívni Manninghamet, még jól is járnánk vele.(persze ha van még hely rá és nem kér annyit).
- Dan Connor (Carolina ILB) még mindig Dallasban van és tárgyalnak, ha minden jól megy, akkor estére már a csapat tagja lehet.
- Koisert lehetséges hogy Center lesz a következő szezonban (Már ha van egy olyan G aki helyettesíti őt)Wirtschaftsteil
Ogletree nagyon nem vált be vsz nálunk Manningham azért jön el a Giantsből mert nem akar 3.wr lenni, meg lové is kell.
Kosier meddig lesz center? 3 meccsig, mert kb annyira van hitelesítve.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
- WR Kevin Ogleetree szintén a Giantsnél van látogatóban. Ha már a Giants is ennyire utazik az elkapóinkra, lehet fel kéne hívni Manninghamet, még jól is járnánk vele.(persze ha van még hely rá és nem kér annyit).
- Dan Connor (Carolina ILB) még mindig Dallasban van és tárgyalnak, ha minden jól megy, akkor estére már a csapat tagja lehet.
- Koisert lehetséges hogy Center lesz a következő szezonban (Már ha van egy olyan G aki helyettesíti őt)
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Mi szükségünk van Ortonra ? Mcgeenek ez lesz a 4. éve, ennyire nem bíznak benne ?Cave
Amikor élesbe játszott, bebizonyította, hogy nem tudná a csapatot győzelemre vezetni. Senki ellen.Wirtschaftsteil
azért ez igen erős túlzásCowboykarcsi
tényleg az.
a Cardinals-t nem tudja megverni, de az Eagles B-t igen. az elég sovány azért.
drafton vagy draft után hoznak valakit, és ha legalább annyira jó, vagy csak kevéssel rosszabb, mint McGee, akkor námberszevön napjai meg lesznek számlálva.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
A Pantherses Guard srácról annyit irtak a Carolina topicban h szar
Szóval nem tudom mennyit fog tudni hozzátenni a játékhoz.
A bengalsos OG meg állítólag f.o.s.... 😂 :/Kroos
de nem kis darab, meg az is kérdés, milyen szisztémában játszatták. nyilván a scout team megmondta, mik az erősségei, lehet, hogy a mi stílusunk vagy blokkolási sémánk jobban feküdne neki, mint a Bengals-é.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Landrytől sztem óvakodjunk, túl sérülékeny azért hogy a padon üljön melegítőben nem érdemes idehozni.
McGee engem nagyon nem győzött meg amikor játszott, lehet idő kell még neki, bár ki tudja.
Amúgy mindegy is ki a backup csak játszania ne kelljen.

A Pantherses Guard srácról annyit irtak a Carolina topicban h szar 😀
Szóval nem tudom mennyit fog tudni hozzátenni a játékhoz.Blevi
BTB-n azt írta az egyik carolinai tehenész, hogy a csávó fiatal, de b*szott erős, C/G poszton is bevethető.
arról értekeztek, hogy lényegében Dockery helyére jött.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ezért irtam hogy valszeg a draftról számolnak valakivel,persze kérdés az hogy ki lesz benn a 14. helyen.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Hát akkor komoly erősítések elé nézünk G poszton 😀
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
A Pantherses Guard srácról annyit irtak a Carolina topicban h szar
Szóval nem tudom mennyit fog tudni hozzátenni a játékhoz.
A bengalsos OG meg állítólag f.o.s.... 😂 :/

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ja lehet 2./3.kör Wr lesz végül.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Még a végén WR draft is kinézhet.

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Landrytől sztem óvakodjunk, túl sérülékeny azért hogy a padon üljön melegítőben nem érdemes idehozni.
McGee engem nagyon nem győzött meg amikor játszott, lehet idő kell még neki, bár ki tudja.
Amúgy mindegy is ki a backup csak játszania ne kelljen.

A Pantherses Guard srácról annyit irtak a Carolina topicban h szar 😀
Szóval nem tudom mennyit fog tudni hozzátenni a játékhoz.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Mi szükségünk van Ortonra ? Mcgeenek ez lesz a 4. éve, ennyire nem bíznak benne ?Cave
Amikor élesbe játszott, bebizonyította, hogy nem tudná a csapatot győzelemre vezetni. Senki ellen.Wirtschaftsteil
azért ez igen erős túlzásCowboykarcsi
Igazad van, de tény, hogy elég gyengén játszott.
Kicsit a FA-ra terelve a szót, Landry (SS) még nem kötelezte le magát, mit gondoltok?
(Carr nyilatkozata nekem rendkívül színpatikus volt. Még Aikmenes meze is volt)
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Robinsonnak sok sikert Jaxben.Carrnak én s nagyon örülök,én Fiammettát sajnálom egy kicsit mert így eléggé úgy néz ki hogy nem marad,legalábbis nem hiszem hogy két FB tartanánk rosteren.Ezt a Carolina-i guardot viszont nem angyon tudom hova tenni,meg amiket olvastam nem is nagyon kezdő szint,vagy legalábbis nem upgrade,egyik jelenlegi Ghoz képest sem.Érik a Oline draft ugy érzem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mi szükségünk van Ortonra ? Mcgeenek ez lesz a 4. éve, ennyire nem bíznak benne ?Cave
Amikor élesbe játszott, bebizonyította, hogy nem tudná a csapatot győzelemre vezetni. Senki ellen.Wirtschaftsteil
azért ez igen erős túlzás

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nate Livings is meglátogatott minket Beenglas OG, tud róla vki vmit?
TE aki jött marad a Bearsnál.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Mi szükségünk van Ortonra ? Mcgeenek ez lesz a 4. éve, ennyire nem bíznak benne ?Cave
Amikor élesbe játszott, bebizonyította, hogy nem tudná a csapatot győzelemre vezetni. Senki ellen.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi szükségünk van Ortonra ? Mcgeenek ez lesz a 4. éve, ennyire nem bíznak benne ?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Értem. Hát az de bakker inkább lemondok 10-20 misiről, és hozzanak egy jó játékost akire a csapatnak szüksége van, én még így is keresek 50-60 milliót, pár év alatt...na mind más világ.....Kroos
ugyanazt a focit játsszák a másik csapatban is, nem? miért mondanál le arról a 20 millióról? még egy összeválogatott csapatban se lenne biztos a Super Bowl-győzelem, profiként megteszel mindent, ami tőled telik, és ennyi

"Players have the security of their contracts, they have every narcissistic need met, they think this will last forever, so individual losses have much more meaning to fans."

félreértés se essék, az NCAA-ben sem színtiszta amatőrök játszanak, csak nem szeretem azt a mitologizálást, amit a média (pl. "Brady visszavág!") vagy a szurkolók a játékosok és a csapatok köré fonnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Értem. Hát az de bakker inkább lemondok 10-20 misiről, és hozzanak egy jó játékost akire a csapatnak szüksége van, én még így is keresek 50-60 milliót, pár év alatt...na mind más világ.....

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A legtöbbeknek a pénz a lényeg és ez is csak egy munka.