Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Jarrett Bush van látogatóban (Green Bayből). Tud játszani cornert, safetyt, és STben is hasznos. Valószínű Alan Ballt helyettesítené.Wirtschaftsteil
Hát kb azon a szinten is van mint Ball vagy még lejjebb...Cowboykarcsi
nemtom, az amerikai közösség (BTB) egész jó véleménnyel van róla
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
OFF: Wirtschaftsteil nagyon faja a Austinos siged,azt a Bryantes ocsmányságot viszont eltüntethetnéd 😛 😛Cowboykarcsi
off: köszi 😊 Látom erősen Lakers szimpatizáns vagy 😀Wirtschaftsteil
Phoenix drukkerként érthető 😕 😊 😀

Szerintem 1. kör: De, 2.kör lehet CB. Szerintetek nem kéne 3. számú RB 3-5. körben? tavaly is gondok voltak, az öregg Sammyt kellet aktiválni.Kroos
Tanneről én még nem mondanék azért le,és szerintem a Garrették sem.

Jarrett Bush van látogatóban (Green Bayből). Tud játszani cornert, safetyt, és STben is hasznos. Valószínű Alan Ballt helyettesítené.Wirtschaftsteil
Hát kb azon a szinten is van mint Ball vagy még lejjebb...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jarrett Bush van látogatóban (Green Bayből). Tud játszani cornert, safetyt, és STben is hasznos. Valószínű Alan Ballt helyettesítené.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Szerintem 1. kör: De, 2.kör lehet CB. Szerintetek nem kéne 3. számú RB 3-5. körben? tavaly is gondok voltak, az öregg Sammyt kellet aktiválni.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nem tudom, hogy itt nálatok hogy volt annak idején, amikor Kosier jött detroitból, de a külföldön ugyan ez volt a helyzet mint most (ez esetben Livings és a másik akinek még mindig nem tudom leírni a nevét) hogy " Ki ez a Kosier?Honnan jött?Detroit?Mit tud?Nem jó?basszus..". Meglátjuk Callahan bácsi mit tud kihozni belőlük. 😊

OFF: Wirtschaftsteil nagyon faja a Austinos siged,azt a Bryantes ocsmányságot viszont eltüntethetnéd 😛 😛Cowboykarcsi
off: köszi 😊 Látom erősen Lakers szimpatizáns vagy 😀
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Én a védelembe húznék valakit mindegy hogy Dlineman vagy LB,valakit aki a passrusht javítja.A támadófalba is elférne nyilván egy igazán jó G,de ha a legrosszabb esetet nézzük,vagyis hogy ugyanazt hozza a Oline mint tavaly,azért még akkor is,nézzük meg milyen számokat hozott Romo...Meg úgy egyáltalán,szerintem sok mindent lehet mondani a tavalyi évre de hogy a támadó soron ment el azt nem.A secondary nagyjából most helyre lett rakva,de még mindig ott tartunk hogy Wareen és Ratlifen kívül nincs emberünk aki konstans passrusht tudna generálni.Ugyan olyan ez mint Robinson elengedése volt,nyilván jó lett volna ha van 3 gyakorlatilag kezdő szintű WRünk,de az OLB(és Spencer) nagyobb need volt.

OFF: Wirtschaftsteil nagyon faja a Austinos siged,azt a Bryantes ocsmányságot viszont eltüntethetnéd 😛 😛Cowboykarcsi
Jaja teljesen egyetértek, csak ha 1/14-re nem lesz benn, az általam említett két úr (azaz Ingram meg Coples), akkor szerintem fölös a pickünket egy első kör végi passrusherre elpazarolni, akkor már jöjjön a lehető legjobban elérhető játékos.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Meg is történt, Kosier cut. Nagy spíler volt.

Ogletree 1 évre még marad. *döbb*

Kib...szott másnapos vagyok.gyeek
Tree egy év, $740k asszem. kell az ember TC-be. szerintem nem is nagyon éli túl a preseason-t.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Evidently the Cowboys were desperate for Kyle Orton. Paying him $5.9m in first year of 5-year deal.KiP
ha láttad volna McGee-t játszani, akkor megértenéd 😊
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Nekem az a bajom a passrusher LB- vel, hogy most tageltünk egyet majd 9 milláért. A másik pedig a liga legjobbja. Sztem a kulcs a D-line, én onnan várnék több nyomást (itt ugye a DE-k szerepére gondolok, mert J-Rat még mindig ok), mondjuk ha Lissemore tudná tartani a tavalyi szintet emelt snapszám mellett, az már kva jó lenne.
Én továbbra is el tudnám képzelni egy bivaly NT-vel a D-linet. Meglássuk, de legalább a secondary bíztató. Várom már a draftot. 😊
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Én a védelembe húznék valakit mindegy hogy Dlineman vagy LB,valakit aki a passrusht javítja.A támadófalba is elférne nyilván egy igazán jó G,de ha a legrosszabb esetet nézzük,vagyis hogy ugyanazt hozza a Oline mint tavaly,azért még akkor is,nézzük meg milyen számokat hozott Romo...Meg úgy egyáltalán,szerintem sok mindent lehet mondani a tavalyi évre de hogy a támadó soron ment el azt nem.A secondary nagyjából most helyre lett rakva,de még mindig ott tartunk hogy Wareen és Ratlifen kívül nincs emberünk aki konstans passrusht tudna generálni.Ugyan olyan ez mint Robinson elengedése volt,nyilván jó lett volna ha van 3 gyakorlatilag kezdő szintű WRünk,de az OLB(és Spencer) nagyobb need volt.

OFF: Wirtschaftsteil nagyon faja a Austinos siged,azt a Bryantes ocsmányságot viszont eltüntethetnéd 😛 😛Cowboykarcsi
AMit szívesen látnék: B verzió:
1. Kirkpatric Decastro
2. DE DE
3. Koger Koger
4 Molk FS
5. FS

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én a védelembe húznék valakit mindegy hogy Dlineman vagy LB,valakit aki a passrusht javítja.A támadófalba is elférne nyilván egy igazán jó G,de ha a legrosszabb esetet nézzük,vagyis hogy ugyanazt hozza a Oline mint tavaly,azért még akkor is,nézzük meg milyen számokat hozott Romo...Meg úgy egyáltalán,szerintem sok mindent lehet mondani a tavalyi évre de hogy a támadó soron ment el azt nem.A secondary nagyjából most helyre lett rakva,de még mindig ott tartunk hogy Wareen és Ratlifen kívül nincs emberünk aki konstans passrusht tudna generálni.Ugyan olyan ez mint Robinson elengedése volt,nyilván jó lett volna ha van 3 gyakorlatilag kezdő szintű WRünk,de az OLB(és Spencer) nagyobb need volt.

OFF: Wirtschaftsteil nagyon faja a Austinos siged,azt a Bryantes ocsmányságot viszont eltüntethetnéd 😛 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Egy ilyen FA után, asszem nyugodtan BPA-hatunk a drafton. Az Ingram, Coples, DeCastro, Kirkpatrick négyesből bárki jön, én annak nagyon örülnék.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Garrett Tampában van, passz hogy miért.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Evidently the Cowboys were desperate for Kyle Orton. Paying him $5.9m in first year of 5-year deal.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kicsit nézegettem statisztikákat, meg videókat Livingsről. Annyi pozitívum elmondható, hogy nem engedett egy szezonban többet 2 sacknél, és False startja sincs nagyon(szám szerint 2/év). Reménykedjünk, hogy Bill Callahan tudja mit csinál, és összehozunk egy jó (jobb) OLt.
szerk: ha minden igaz, 4 sacket engedett eddig karrierje során.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Meg is történt, Kosier cut. Nagy spíler volt.

Ogletree 1 évre még marad. *döbb*

Kib...szott másnapos vagyok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
http://www.nfl.com/draft/2012/mock-drafts/bucky-brooks/90107?module=HP11_content_stream

Azt írják 3-4.ben sztár lehet itt Coples.Kroos
mint Vernon Gholston?slowmotion
lehet és nem lesz 😉 reméljük a legjobbakat. pozitívan állok a drafthoz és a szezonhoz is.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kosier cut, lesz +1,5 millió a fizetési sapkában.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
http://www.nfl.com/draft/2012/mock-drafts/bucky-brooks/90107?module=HP11_content_stream

Azt írják 3-4.ben sztár lehet itt Coples.Kroos
mint Vernon Gholston?
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
http://www.nfl.com/draft/2012/mock-drafts/bucky-brooks/90107?module=HP11_content_stream

Azt írják 3-4.ben sztár lehet itt Coples.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ha Carr jött volna egyedül már szinte jobban állunk mint tavaly 😂 enyhe túlzással 😛 de nem csak ő jött, és mág jöhet FAról ember, Draftról nem is beszélve, és Ryanék mnkája is remélem még jobban beérik idén.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
attol még h jött 3-4 játékos nem jelenti azt h be lettek tömve a lyukak.braxa88
Hiányposztra jöttek és a jelenlegieknél jobbak, vagy legalább fiatalabbak.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
attol még h jött 3-4 játékos nem jelenti azt h be lettek tömve a lyukak.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
TE: Witten mögött Phillips is lehet annyira produktív mint Bennett volt, ide akár egy kései körös draft pick is jó.

WR: Robinson távozása mindenkinek basszhatja a csőrét a Dallas fanok között, de én itt is meg mernék kockáztatni egy
házon belüli megoldást a Harris/Radway/Holmes trióból (slot miatt lehetőleg az első, bár Austin is nagyon jó ott) és ott van a holdudvarban még Holley (és nincs már Ogletree). Mindez ellenére még egy első körös WR-nek is jobban örülnék mint guardnak.

OLB: nagyon tetszik a keverés a ILB/OLB-k között. Tavaly Spencer többször középen állt fel, most akár rotálhatna Carterrel néha. Connor remek biztosíték, plusz rosteren van ugye még Butler és Alex Albright, még belőlük is kerekedhet valami komolyabb. FA igazolás itt is már csak kényeztetés.

C/G: Kosier, Costa, Bernadeau, Kowalski, Arkin, Nagy rosteren könnyen elérhető még Holland és Dockery és talán még Nate Livingset is behúzzák... már így is soknak tűnik, ráadásul ez az a poszt amihez Larry Allen (2. kör) szintű játék kellhet, hogy beváltsa a hozzá fűzött reményeket ha magasan draftolnak. Kosier anno 7. körös pick volt, Jeff Saturdayt nem is draftolták (ebben legalább Costa hasonlít rá), Carl Nicks -- a liga jelenleg legjobbank tartott guardja -- pedig 5. körös pick volt. Ezek után ne csodálkozzon senki aki DeCastrot emleget és elkapja a csuklás. 😊 Jóval okosabb módon is el lehet költeni azt a pénzt és draftcetlit.

Bernadeaunál megállnék egy picit. Egyrészt korán hozták, másrészt nem is olcsón (11 misi 4 évre) ami arra enged következtetni, hogy még kezdhet is Dallasban tartósan.

Amúgy pedig terelődhetne egy pici figyelem a fal szélére, ahol a kezdő tackleök mögött Jermey Parnell szotyizik egymagában. Oda például Jól jönne még egy veterán vagy egy nem kései körös draft pick.

Ideális első körös draftpick: egy JJ Watt szintű DE... 😛gyeek
hajlamos vagyok azt hinni, mintha hallottam volna, hogy Nicks-et annak idején (nem kevés) pályán kívüli problémái miatt nem választották magasabban. Randy Moss is azért csúszott egyre lejjebb, Dez dettó, stb stb.
amúgy persze Larry Allen második körös volt, meg Saturday UDFA, de pl Steve Hutchinson 1/17, (a csávó, aki a Vasasban tolta szerk: Alan Faneca 1/25.
szerk2: szóval simán el tudok viselni egy 1/14-es G választást, mert azzal a tíz-tizenöt milliós másik befektetést (gyk Romo) biztosítaná Jerruhslowmotion
Ennyi G igazolás mellett szvsz érik a DE draft, mondjuk Coples.Wirtschaftsteil
Coples itt OLB lenne. 3-4 es D-lineba nem tudom kik most a TOP jelöltek.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
NA úgy olvastam TE,WR és egy pass rusher van a vásárlási listánkon. 😊
Csak ügyesen. :cool:Kroos
TE: Witten mögött Phillips is lehet annyira produktív mint Bennett volt, ide akár egy kései körös draft pick is jó.

WR: Robinson távozása mindenkinek basszhatja a csőrét a Dallas fanok között, de én itt is meg mernék kockáztatni egy
házon belüli megoldást a Harris/Radway/Holmes trióból (slot miatt lehetőleg az első, bár Austin is nagyon jó ott) és ott van a holdudvarban még Holley (és nincs már Ogletree). Mindez ellenére még egy első körös WR-nek is jobban örülnék mint guardnak.

OLB: nagyon tetszik a keverés a ILB/OLB-k között. Tavaly Spencer többször középen állt fel, most akár rotálhatna Carterrel néha. Connor remek biztosíték, plusz rosteren van ugye még Butler és Alex Albright, még belőlük is kerekedhet valami komolyabb. FA igazolás itt is már csak kényeztetés.

C/G: Kosier, Costa, Bernadeau, Kowalski, Arkin, Nagy rosteren könnyen elérhető még Holland és Dockery és talán még Nate Livingset is behúzzák... már így is soknak tűnik, ráadásul ez az a poszt amihez Larry Allen (2. kör) szintű játék kellhet, hogy beváltsa a hozzá fűzött reményeket ha magasan draftolnak. Kosier anno 7. körös pick volt, Jeff Saturdayt nem is draftolták (ebben legalább Costa hasonlít rá), Carl Nicks -- a liga jelenleg legjobbank tartott guardja -- pedig 5. körös pick volt. Ezek után ne csodálkozzon senki aki DeCastrot emleget és elkapja a csuklás. 😊 Jóval okosabb módon is el lehet költeni azt a pénzt és draftcetlit.

Bernadeaunál megállnék egy picit. Egyrészt korán hozták, másrészt nem is olcsón (11 misi 4 évre) ami arra enged következtetni, hogy még kezdhet is Dallasban tartósan.

Amúgy pedig terelődhetne egy pici figyelem a fal szélére, ahol a kezdő tackleök mögött Jermey Parnell szotyizik egymagában. Oda például Jól jönne még egy veterán vagy egy nem kései körös draft pick.

Ideális első körös draftpick: egy JJ Watt szintű DE... 😛gyeek
hajlamos vagyok azt hinni, mintha hallottam volna, hogy Nicks-et annak idején (nem kevés) pályán kívüli problémái miatt nem választották magasabban. Randy Moss is azért csúszott egyre lejjebb, Dez dettó, stb stb.
amúgy persze Larry Allen második körös volt, meg Saturday UDFA, de pl Steve Hutchinson 1/17, (a csávó, aki a Vasasban tolta szerk: Alan Faneca 1/25.
szerk2: szóval simán el tudok viselni egy 1/14-es G választást, mert azzal a tíz-tizenöt milliós másik befektetést (gyk Romo) biztosítaná Jerruhslowmotion
Ennyi G igazolás mellett szvsz érik a DE draft, mondjuk Coples.