Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
X/2 Jones a trade blockon.adam8
1. kört nem fognak megadni érte, többiért meg nem érdemes.

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Newman pedig bengáli tigrincs lett.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
X/2 Jones a trade blockon.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 685 — Cowboys fan
Az új cowboy 😊
Wirtschaftsteil
rossz indulat nélkül, de érdekes arc szerkezete van a kis kölyöknek 😊 😊beltazor
ordítás előtt előfordul, hogy elferdülnek a vonások. meg igazából nem szokták ennyire kinyitni a szemüket az első pár napban, az ember annak is örül, ha egyáltalán látja nyitott szemmel a porontyát 😊

viszont a mi Tökink is kb ekkora súllyal született, de egy pöttyet nagyobbnak tűnt, na mindegy
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
valamiért nagyon haragszik az apjára 😀

Meg amúgy basszus most tűnik fel,milyen virsli ujjai vannak már Romonak :o 😂

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A kiscsávót addig riogatták, amíg eldeformálódott a képe....reméljük, helyrejön.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Az új cowboy 😊
Wirtschaftsteil
rossz indulat nélkül, de érdekes arc szerkezete van a kis kölyöknek 😊 😊

több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Az új cowboy 😊
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
"..Either way, the NFC East is going to be awesome to watch this year." Lesz 3 elég erős csapat, és a Skinstől is lassacskán tartani kell! Talán Tony kap egy kis plusz motivációt a babától 😊 Mindenesetre egy jól összerakott draft, és PO (akár SB) esélyes csapat leszünk (méginkább).
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Romo meg apa lett.Hawkins Romo hétfőn látta meg a napvilágot,ő és az édesanyja is jól vannak,gratulálunk nekik 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Carter tavaly a fél szezonon keresztül sérült volt, ezért csak pár playben kapott szerepet. Idén viszont Lee és Connor mögött egyértelműen első számú ILB csere lehet, és remélhetőleg robbantani is fog az idén.
Amúgy 1.kör-ben én még mindig DeCastro-t húznám. Kosier cut, Hollandot még nem igazoltuk újra, Livings meg állítólag szar, úgyhogy kellene a fal közepébe ember, de nagyon.institucio
szerintem Connor biztonsági tartaléknak érkezett, ha Carter nem válna be, de én azt mondanám, hogy egyelőre Carter van pozícióbanslowmotion
Ez is egy könnyen elképzelhető opció, sőt én ennek az opciónak örülnék jobban, mert az azt jelentené, hogy a következő 6-8 évre meg van oldva a belső LB poszt, de mintha valahol azt olvastam volna, hogy Connor-Lee ILB duóval kezdünk, de lehet csak behaluztam. 😀institucio
Nagyon messze még a szezon és nagy sok dolog történhet.
TC fog eldönteni mindent, aki ott jobban teljesít az lesz a kezdő.
Szerintem közel azonos snap számot fognak kapni. Aki robbant az fog kezdeni.

több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Carter tavaly a fél szezonon keresztül sérült volt, ezért csak pár playben kapott szerepet. Idén viszont Lee és Connor mögött egyértelműen első számú ILB csere lehet, és remélhetőleg robbantani is fog az idén.
Amúgy 1.kör-ben én még mindig DeCastro-t húznám. Kosier cut, Hollandot még nem igazoltuk újra, Livings meg állítólag szar, úgyhogy kellene a fal közepébe ember, de nagyon.institucio
szerintem Connor biztonsági tartaléknak érkezett, ha Carter nem válna be, de én azt mondanám, hogy egyelőre Carter van pozícióbanslowmotion
Ez is egy könnyen elképzelhető opció, sőt én ennek az opciónak örülnék jobban, mert az azt jelentené, hogy a következő 6-8 évre meg van oldva a belső LB poszt, de mintha valahol azt olvastam volna, hogy Connor-Lee ILB duóval kezdünk, de lehet csak behaluztam. 😀
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
You see that schedule, knowing we're going to open up against the defending champs ... What else do you need to motivate yourself?
- Jason Witten, says the Cowboys can match the Giants.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 685 — Cowboys fan
Carter tavaly a fél szezonon keresztül sérült volt, ezért csak pár playben kapott szerepet. Idén viszont Lee és Connor mögött egyértelműen első számú ILB csere lehet, és remélhetőleg robbantani is fog az idén.
Amúgy 1.kör-ben én még mindig DeCastro-t húznám. Kosier cut, Hollandot még nem igazoltuk újra, Livings meg állítólag szar, úgyhogy kellene a fal közepébe ember, de nagyon.institucio
szerintem Connor biztonsági tartaléknak érkezett, ha Carter nem válna be, de én azt mondanám, hogy egyelőre Carter van pozícióban
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
ha nem mi, 16. pickel a Jets úgyis behúzza...
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Barron letrade és 2 2. kör se rossz, sőt... 😛
Carter remélem tényleg robbant idén. :cool:

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Barron egy letradel behúzható és akkor mondjuk két második kör, ahol DE, DT vagy CB (ha marad bent jó)

több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Carter tavaly a fél szezonon keresztül sérült volt, ezért csak pár playben kapott szerepet. Idén viszont Lee és Connor mögött egyértelműen első számú ILB csere lehet, és remélhetőleg robbantani is fog az idén.
Amúgy 1.kör-ben én még mindig DeCastro-t húznám. Kosier cut, Hollandot még nem igazoltuk újra, Livings meg állítólag szar, úgyhogy kellene a fal közepébe ember, de nagyon.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Akkor DT 1. kör? ki-kit húzna a Drafton? név és vagy poszt szerint?

Bruce Carterről tud vki vmit? tavaly elég nagy tehetségnek számított, idén mire lehet képes?

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Én úgy gondolom, hogy Barron-ért sok az 1/14, vagy mennyünk érte hátra, vagy hozzunk FA-ről safetyt. Ott van még a piacon Bell, Atogwe, Jones vagy Leonhard. Ideiglenes (1-2 éves) megoldásnak jók, aztán jövőre hozzunk az első kör végén, vagy a második kör elején egy jó playat (mondjuk Lestert a Bamából), és meg van a megoldás.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én azért nem feledkeznék el Brandon Taylorról, LSU safteyről. Nem nagyon kapta fel a média, de végigjátszott 3 évet, és szerintem megvan benne a kezdő potencia. Hátsó , talán 3. körben is megszerezhető 😊
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát ja nem rossz, 1. kör DT 2. S... ? szerintem 1. körben nem lesz CB és DE sem. Poe/vmelyik DT v Barron....
most vagy az lesz h Barron, mert a S class nem acélos, és 2. körben lehet jobb DT lesz mint S lenne. vagy amelyiket jobb lehetőségnek tartják és 2. kör "tök mind1".
remélem érthető..
ÉS Ratliff DEbe átmegy.
Szerintetek?

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Molkot hiányolom. 😀beltazor
megnéztem a teljeset, ahogy nézem előtted vitték el 😊
Poe jó játékos? még nem láttam olyan videót róla, ahol jó volt.

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Molkot hiányolom. 😀

több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Első két pickel teljesen egyet értek. Hogy McClellin bennmarad-e 3. körig, azt nem nagyon hiszem, de akad még jó 3-4-es OLB. A többihez nagyon hozzászólni nem tudok , mert a hátsó körösökről nem sokat tudunk , de a posztok tetszenek, talán még egy CBt be lehetett volna tenni. Ebben az esetben ugye Poe lenne a NT és Ratliff DE. 😊