Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
hálisten nem változtattak szinte semmin 😊 amúgy a bemutatón Witten képviselt minket azon még jobban látszik hogy szinte ugyan olyan a mez csak a logo más.Cowboykarcsi
mondjuk az komoly volt, amikor a Witten-szerelést feltették egy feka próbababára. dobtam egy dupla hátraszaltót mésfél csavarral, aztán röhögtem egy jót
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
látogatások:
Dallas Cowboys

Boise State defensive tackle Chase Baker (4/3).

Alabama safety Mark Barron (4/?).

LSU defensive tackle Michael Brockers (4/?).

LSU cornerback Ron Brooks (4/?).

Oklahoma receiver Ryan Broyles (4/?).

+California safety D.J. Campbell (4/?).

Mississippi State defensive tackle Fletcher Cox (4/4).

Stanford guard David DeCastro (4/?).

Texas A&M running back Cyrus Gray (4/?).

South Carolina cornerback Stephon Gilmore (4/4).

Georgia tackle/guard Cordy Glenn (4/4).

+Albion cornerback Chris Greenwood (4/?).

+Vanderbilt cornerback Casey Hayward (4/?).

Alabama cornerback Dre Kirkpatrick (4/3).

Wisconsin center Peter Konz (4/?).

+Memphis guard Ronald Leary (3/28, 4/3).

Oklahoma linebacker Ronnell Lewis (4/?).

Boise State running back Doug Martin (4/?).

Midwestern State guard Amini Silatolu (?/?).

Notre Dame safety Harrison Smith (4/?).

Texas A&M cornerback Lionel Smith (4/?).

Alabama linebacker Courtney Upshaw (4/?).
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Monday, Aug. 13 Dallas at Oakland ESPN (8 p.m. ET)
TBA(Aug. 16-20) Dallas at San Diego
TBA(Aug. 23-26) St. Louis at Dallas
TBA(Aug. 29-30) Miami at Dallas

Egyáltalán nem lesz nehéz előszezon (szvsz).
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
hálisten nem változtattak szinte semmin 😊 amúgy a bemutatón Witten képviselt minket azon még jobban látszik hogy szinte ugyan olyan a mez csak a logo más.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nike 😊
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Most watched NFL regular season prime time games on NBC

1. 27.6 million, Cowboys-Giants, 1/1/12 (2011 SNF Week 17)

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ezt már jó pár éve rebesgetik,kb minden offseasonba felmerül legalább egyszer,kíváncsi vagyok most lesz e valami belőle.azt tudom hogy eredetileg DE lenne Ratlif,legalábbis testi adottságai sokkal jobban illenek ahhoz,az csak őt dicséri hogy mégis kiemelkedő játékra képes középen is 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Azt olvastam, hogy az is egy esetleges lehetőség, hogy Ratliff átmegy DE-be, és szerzünk valakit drafton NT-nek, pl. Poe. És Ratliff szívesen átmenne endnek.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Leon Lett az új DL edző asszisztens, volt dallasi DT.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Ráadásul NewYorkban... rossz érzéseim vannak, de talán majd a draft után helyrejönnek :S
Kicsit a draft fele kacsintva, nem lepődnék meg egy esetleges Kirkpatrick drafton..Wirtschaftsteil
Én viszont igen. Most jött Carr egy zsák pénzért, tegnap meg azt is lenyilatkozták, hogy már Jenkinssel is tárgyalnak a szerződésének a meghosszabbításáról. Mögéjük kicsit luxus picknek vélem a CB első kört.Stez
idén kiderül, milyen üvegből faragták Jenkinst. ha sokat lesz sérült, akkor szerintem nem tartják meg. a cornerback meg olyan, hogy soha nem lehet belőlük túl sok jó egy csapatnál. ha fiatalon megszerezhetsz egy jót, akkor nem szabad teketóriázni, mert lassan 2 CB-kel már nem lehet eredményesen játszani hosszútávon, annyira passzorientált lett a liga. ráadásul ugye most nem fognak évi ötmilliót kérni az első körösök sem, FA-ként meg nem lesznek olcsóbbak, mint most Carr.
engem most mondjuk egyáltalán nem érdekel a draft, húzzon Jerruh, akit csak akar, csak ne valami harmatos képességű kicker legyen. ő pénze, nekem csak évi ötven-hatvan órányi meccsnézésbe kerül.slowmotion
na most már a szagértök DE, OLB-t írnak hozzánk....

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Ráadásul NewYorkban... rossz érzéseim vannak, de talán majd a draft után helyrejönnek :S
Kicsit a draft fele kacsintva, nem lepődnék meg egy esetleges Kirkpatrick drafton..Wirtschaftsteil
legalább nem a januári cidriben kell oda menni...
amúgy ha a Gianst tartja az első fordulós formáját, akkor legyen. 😉
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Ráadásul NewYorkban... rossz érzéseim vannak, de talán majd a draft után helyrejönnek :S
Kicsit a draft fele kacsintva, nem lepődnék meg egy esetleges Kirkpatrick drafton..Wirtschaftsteil
Én viszont igen. Most jött Carr egy zsák pénzért, tegnap meg azt is lenyilatkozták, hogy már Jenkinssel is tárgyalnak a szerződésének a meghosszabbításáról. Mögéjük kicsit luxus picknek vélem a CB első kört.Stez
idén kiderül, milyen üvegből faragták Jenkinst. ha sokat lesz sérült, akkor szerintem nem tartják meg. a cornerback meg olyan, hogy soha nem lehet belőlük túl sok jó egy csapatnál. ha fiatalon megszerezhetsz egy jót, akkor nem szabad teketóriázni, mert lassan 2 CB-kel már nem lehet eredményesen játszani hosszútávon, annyira passzorientált lett a liga. ráadásul ugye most nem fognak évi ötmilliót kérni az első körösök sem, FA-ként meg nem lesznek olcsóbbak, mint most Carr.
engem most mondjuk egyáltalán nem érdekel a draft, húzzon Jerruh, akit csak akar, csak ne valami harmatos képességű kicker legyen. ő pénze, nekem csak évi ötven-hatvan órányi meccsnézésbe kerül.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
More importantly, the action by the league undercuts the idea of an uncapped year not being a threat in labor negotiations.

“This goes against everything that we negotiated for in [the past]” a player said, referring to the previous CBA and subsequent extensions. “The owners were supposed to live with the realities of the uncapped season. That was supposed to make them afraid to go uncapped. Now, they’re telling the big spenders, ‘You were really bad boys, we’re going to punish you.’ What the [expletive]? What kind of fear are they going to have in the future?”

The best analogy: If you were trying to sell something at auction and were told just before the sale that the top two spenders in the room had been barred from bidding, you might be pretty upset.

A Cowboys 10, a Skins 36 misivel lépett át a nem létező cap határon 2011ben, a liga büntetést tervez, a két klub pert. Az NFLPA (valójában DeMaurice Smith, aki a becsület és a pozíciója közül az utóbbit választotta szerintem) kényszerítve volt a büntetés jóváhagyásában ha jól értelmeztem, különben a cap-határ 120.6 misi helyett csak a 113-117 milliós zónába került volna, Smith pedig feltehetően a vidéki villájába a megrövidített játékosok miatt. Ennyit arról, hogy Goodell és JJ mekkora puszipajtások.

http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=jc-cole_nfl_collusion_union_redskins_cowboys_032212gyeek
És még egy blog bejegyzés a témában. A Giants tulajdonosa egész véletlenül a büntetést jóváhagyó NFL Management Council elnöke. Íme egy vicces idézet tőle: "I thought the penalties improsed were proper. What they did was in violation of the spirit of the salary cap."

http://www.dallascowboys.com/news/josh_ellis.cfm?plckController=Blog&plckBlogPage=BlogViewPost&userid=8ad9a5ae-68fd-47d1-a7d7-e4c8fcb84090&plckPostId=Blog%3a8ad9a5ae-68fd-47d1-a7d7-e4c8fcb84090Post%3a1d501c14-99df-4c98-902c-0fc7255965a5&plckScript=blogScript&plckElementId=blogDest

Lehet röhögni.gyeek
nem ezen lehet röhögni, hanem azon, hogy a büntetést az NLFMC hagyta jóvá - ahol az Executive Board egyik nem elhanyagolható tagja Jerruh. most akkor nem hívták meg saját maga ellen ítélni?

amúgy független választottbíróság elé megy az ügy. attól nem félek, hogy ne Jerruhéknak lenne igaza, csak attól, hogy a tulajok meg Gooddell egy kamionnyi tizennégy éves maláj kurvát küld a bírónak, akik egy héten keresztül keményre sz*pják. mer' ugye az igazság azé, aki a legtöbbet ígéri érte...
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
"It would look like it is going to be potentially top defensive players there as opposed to a receiver or as opposed to a running back,'' Jones said.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ráadásul NewYorkban... rossz érzéseim vannak, de talán majd a draft után helyrejönnek :S
Kicsit a draft fele kacsintva, nem lepődnék meg egy esetleges Kirkpatrick drafton..Wirtschaftsteil
Én viszont igen. Most jött Carr egy zsák pénzért, tegnap meg azt is lenyilatkozták, hogy már Jenkinssel is tárgyalnak a szerződésének a meghosszabbításáról. Mögéjük kicsit luxus picknek vélem a CB első kört.

több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ráadásul NewYorkban... rossz érzéseim vannak, de talán majd a draft után helyrejönnek :S
Kicsit a draft fele kacsintva, nem lepődnék meg egy esetleges Kirkpatrick drafton..
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Hát nekem vegyesek az érzéseim a kezdő meccsel kapcsolatban. Elég fontos meccs az év legelején ami meghatározhatja a szezon végét is. Fontos lenne nyerni... De messze van még 😊
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Cowsboys-Gaints 09.05, 8:30pm, kezdődik az NFL!!! Jó lenne egy győzelemmel ketdeni, nagy lökést adhatna, ááá de várom máááááááááááááááár 😛

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Idei távozók után majd jövőre kaptok, ha kaptok. Bár Carr szerződése miatt lehet nem kaptok majd.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
+ 4. kör 40.pick Kiért is?beltazor
Robinson? Bennett?gyeek
Stephen Bowen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
vmi tavalyi után kapjuk úgy rémlik, nem tudom pontosan.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
+ 4. kör 40.pick Kiért is?beltazor
Robinson? Bennett?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ámen!!! és kié lehet az 1.?? bár kicsit erős, de ha már javulunk tavalyhoz képest, ami azért várható, akkor oké. 😊Kroos
Mivel Rex nyilatkozott gyanús h a Jetsé 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ámen!!! és kié lehet az 1.?? bár kicsit erős, de ha már javulunk tavalyhoz képest, ami azért várható, akkor oké. 😊

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Rex Ryan on brother Rob's defense in Dallas: "They've got a chance to be the No. 2 defense in the league this year."