Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na kész a beosztás.
5. héten pihenünk, egy 4-0 simán kinézhet.beltazor
Azért ezt én így biztosan nem jelenteném ki.A Giants ellen személy szerint nagyon meg lennék lepve ha nyernénk,idegenben,évek óta látványosan szenvedünk Eli ellen,a Seattle idén szerintem jó lesz,egy nagyon fizikális futójáték és egy egyre jobban erőre kapó szintén igen fizikális D,ráadásul a Qwest Fielden,a Bearst sem írnám le és ha jól tudom mi megyünk a Soldier Fieldre bár ebben nem vagyok biztos de akkor is.Az egyetlen(most)egyértelműen nekünk kedvező meccs az első négyből az a Tampa elleni,ráadásul az a Cowboys stadonba lesz de ez sem szent írás.4 hónappal a szezon kezdet előtt amúgy is igen ingoványos talaj a szezon közbeni mérlegre való tippelgetés.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Na kész a beosztás.
5. héten pihenünk, egy 4-0 simán kinézhet.

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Hollandot nem akarjuk visszaigazolni?
nem lenne rossz 😊beltazor
nem lenne rossz, de igazoltunk két guard-ot (Livings, Bernadeau), van két másodéves (Nagy, Arkin), meg ott a lehetőség a drafton.
Holland jól tolta tavaly, de csak akkor látnám esélyét visszahozni, HA Arkin nagyon rosszul teljesít TC-ben, Nagy megsérül, és a drafton sem sikerül semmit virítani OG-ba.
viszont a másik oldalról nem illene bele az elképzelésbe, mivel 32 évesen menne már TC-be is, volt nem egy sérülése, és mivel bőven megvan a kilenc szezonja, ezért a lehető legmagasabb lenne a veteránminimuma is (ok, "csak" 925e dollár, de akkor is)slowmotion
Arkint totál elfelejtettem. én csak 3 OG-vel számoltam.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Hollandot nem akarjuk visszaigazolni?
nem lenne rossz 😊beltazor
nem lenne rossz, de igazoltunk két guard-ot (Livings, Bernadeau), van két másodéves (Nagy, Arkin), meg ott a lehetőség a drafton.
Holland jól tolta tavaly, de csak akkor látnám esélyét visszahozni, HA Arkin nagyon rosszul teljesít TC-ben, Nagy megsérül, és a drafton sem sikerül semmit virítani OG-ba.
viszont a másik oldalról nem illene bele az elképzelésbe, mivel 32 évesen menne már TC-be is, volt nem egy sérülése, és mivel bőven megvan a kilenc szezonja, ezért a lehető legmagasabb lenne a veteránminimuma is (ok, "csak" 925e dollár, de akkor is)
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
http://www.youtube.com/watch?v=G6PcGtKXIec
Romo sérülése 2010ben, első kérdése (még a földön) "Did he catch the pass?" 😀
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Hollandot nem akarjuk visszaigazolni?
nem lenne rossz 😊

több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Garrett egyedül az Alabama pro-dayre ment el, ez azért sugallhatja az esetleges Bama választást. Aki legfőképp szóba jöhet az SS Mark Barron és OLB/DE Courtney Upshaw, kettőjük közül Barron lenne a szükségesebb. A tavalyi szezonban inkább a Cornerek voltak hibáztatva a pocsék pass defense miatt, de S pozícióban sincs semmi büszkélkedni valónk. Pool az eddigi SSekhez képest jobb, de nem megoldás. Ha Barron személyében egy jó SSt és nem egy új Laron Landryt kapunk akkor meglepődnék, ha nem ő jönne.Wirtschaftsteil
bár csak két Skins-meccset nézek általában évente, szerintem Landry nem annyira rossz, csak iszonyat törékeny. szóval én nem értem ezt a "jó SS-t, nem egy új Landry-t" megjegyzést
azért nincs harag, ugye? 😊slowmotion
szerintem ő is arra gondolt hogy iszonyat sérülékeny LandryCowboykarcsi
igen, erre akartam célozni, a játékával nincs semmi bajom, jó játékos, csak többet látni a kispadon sérülve.

szerk.:NFL to announce regular-season schedule Tuesday at 7 p.m. ET.
2 rúgónk van a rosteren, Bailey, és egy punter Chris Jones.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Garrett egyedül az Alabama pro-dayre ment el, ez azért sugallhatja az esetleges Bama választást. Aki legfőképp szóba jöhet az SS Mark Barron és OLB/DE Courtney Upshaw, kettőjük közül Barron lenne a szükségesebb. A tavalyi szezonban inkább a Cornerek voltak hibáztatva a pocsék pass defense miatt, de S pozícióban sincs semmi büszkélkedni valónk. Pool az eddigi SSekhez képest jobb, de nem megoldás. Ha Barron személyében egy jó SSt és nem egy új Laron Landryt kapunk akkor meglepődnék, ha nem ő jönne.Wirtschaftsteil
bár csak két Skins-meccset nézek általában évente, szerintem Landry nem annyira rossz, csak iszonyat törékeny. szóval én nem értem ezt a "jó SS-t, nem egy új Landry-t" megjegyzést
azért nincs harag, ugye? 😊slowmotion
szerintem ő is arra gondolt hogy iszonyat sérülékeny Landry

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Garrett egyedül az Alabama pro-dayre ment el, ez azért sugallhatja az esetleges Bama választást. Aki legfőképp szóba jöhet az SS Mark Barron és OLB/DE Courtney Upshaw, kettőjük közül Barron lenne a szükségesebb. A tavalyi szezonban inkább a Cornerek voltak hibáztatva a pocsék pass defense miatt, de S pozícióban sincs semmi büszkélkedni valónk. Pool az eddigi SSekhez képest jobb, de nem megoldás. Ha Barron személyében egy jó SSt és nem egy új Laron Landryt kapunk akkor meglepődnék, ha nem ő jönne.Wirtschaftsteil
bár csak két Skins-meccset nézek általában évente, szerintem Landry nem annyira rossz, csak iszonyat törékeny. szóval én nem értem ezt a "jó SS-t, nem egy új Landry-t" megjegyzést
azért nincs harag, ugye? 😊
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Garrett egyedül az Alabama pro-dayre ment el, ez azért sugallhatja az esetleges Bama választást. Aki legfőképp szóba jöhet az SS Mark Barron és OLB/DE Courtney Upshaw, kettőjük közül Barron lenne a szükségesebb. A tavalyi szezonban inkább a Cornerek voltak hibáztatva a pocsék pass defense miatt, de S pozícióban sincs semmi büszkélkedni valónk. Pool az eddigi SSekhez képest jobb, de nem megoldás. Ha Barron személyében egy jó SSt és nem egy új Laron Landryt kapunk akkor meglepődnék, ha nem ő jönne.Wirtschaftsteil
Alabama defens brutális: Upshaw Barron Kirkpatric három TOP20-as játékos.

több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Garrett egyedül az Alabama pro-dayre ment el, ez azért sugallhatja az esetleges Bama választást. Aki legfőképp szóba jöhet az SS Mark Barron és OLB/DE Courtney Upshaw, kettőjük közül Barron lenne a szükségesebb. A tavalyi szezonban inkább a Cornerek voltak hibáztatva a pocsék pass defense miatt, de S pozícióban sincs semmi büszkélkedni valónk. Pool az eddigi SSekhez képest jobb, de nem megoldás. Ha Barron személyében egy jó SSt és nem egy új Laron Landryt kapunk akkor meglepődnék, ha nem ő jönne.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Két TOP 10es pickünk volt tavaly😀
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82849bc9/article/julio-jones-stays-in-top-10-changes-teams-in-2011-draft-redo?module=HP11_hot_topicsbeltazor
Murray hátracsúszott a főképp a rengetek sérülése miatt, ugyanúgy, mint most Janoris Jenkins csúszhat, aki 4x volt letartóztatva, és azt nyilatkozta legutóbb, hogy még mindig "keep smoking".
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Két TOP 10es pickünk volt tavaly😀
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82849bc9/article/julio-jones-stays-in-top-10-changes-teams-in-2011-draft-redo?module=HP11_hot_topics

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Érdeklődnék, hogy a Cowboys-fanok hova várják csapatukat az idei szezonban? Sok helyen olvastam, hogy most NFC-döntő, PO sima, 12-4 is laza...

De szerintem a tavalyi szezonban az offense egyáltalán nem volt erős Romo nagy szezonjától függetlenül ( az O-line sem volt az igazi, nem vmi komoly futójáték, a passzjáték azért működött, de az sem NFC-döntő sztem... ), a D és különösen a secondary sem volt olyan erős. Valóban jelentenek annyi erősítést az eddig megszerzett játékosok, hogy komolyan számolni kell a Tehenészekkel? Megjegyezve, hogy bár gyengült a Giants, azért a csoportrivális mindig erős, az NFC-ben ott lesz még a Packers, a 49ers, a Lions, eltiltásoktól függően a Saints, a csoportban a Giants, Eagles se lesz rossz, a Skinstől még nem tudni, hogy mi várható...Tocy
nekem is a 10-6, wild card már megfelelő lenne, minden más csak ráadás.
én csak annyit szeretnék, hogy minden meccsen legyünk partiban az ellenféllel, és kevesebb nevetséges hibát kövessünk el a végjátékban.
legyünk kreatívak, merjük használni a legjobbjainkat akár szokatlan felállásokban is.

és a leginkább azt szeretném, ha az őrült kuruzsló rendesen fel tudná építeni a védelmét, jövőre nem szeretnék olyat látni, hogy valaki nem tudja, hol a helye.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Romoval egy kalapban 😊 (aki mellesleg 21-én fogja ünnepelni a 32. születésnapját)Wirtschaftsteil
végülis igen.
ha úgy vesszük, Witten előbb lett tehenész, mert őt második körben draftolták, Romo-t meg draft után igazolta le Jerry.
ha meg úgy veszük, akkor Romo lett előbb tehenész, mert az UDFA szerződését előbb írta alá, mint Witten a sajátját (azt TC körül szokták a drafton elkeltek nálunk)slowmotion
3. körös volt Witten (69th overall)Cowboykarcsi
igaz, de a lényegen nem változtat.
meg ugye plusz vicces, hogy ötödik TE-ként ment ki, de az első négyből csak Dallas Clark említhető vele egy lapon, bár igazából lassan már ő sem...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Newman pedig bengáli tigrincs lett.Blevi
ja igen, el is felejtettem írni:
ha valaki, akkor Zim össze bírja rakni Newman játékát
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sensabaugh 5 éves szerződést kapott, és szinte biztos kezdő.Wirtschaftsteil
Akkor ráadásul le is maradtam 😀
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Sensabaugh 5 éves szerződést kapott, és szinte biztos kezdő.
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Értem. Bár sztem az offense ott is gyengült, hogy elment Robinson, és Bennett is. Newman-Ball-Sensabaugh révén kipucoltátok a secondary szemetét, de igazi pótlás nem érkezett MÉG. Na de szóval itt is elég erősre taksáljátok a csapatot 😊
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Draft előtt egy 10-6tal is egyértelműen megelégednék, a PO nem laza, de illendő lenne. A csapatnak bőven van fixálandó problémája. Rég volt ennyire mondhatni "agresszív" szabadügynök igazolásaink. Carr érkezésével a CB pozícióval teljesen elégedett vagyok, safety pedig jöhet még drafton. Az O# egyetlen baja, hogy ritka vacak az OL, most lesz egy jó LT, annak ellenére hogy nincs tapasztalata ezen az oldalon , én biztosra veszem, hogy csökkenni fog a sackek száma a vak oldalról. A OGokról inkább nem is beszélnék, mert a két új fiú a régi csapatukban elvileg nem igazán ragyogtak, de ki tudja az új OLC mit tud kihozni belőlük. Van egy egy év HC tapasztalattal rendelkező vezetőedzőnk, tavaly megmutatkozott, hogy még bele kell ebbe tanulnia, kicsit keményebben a kezébe vennie a dolgokat (és nem hasra csapva időt kérni). Ha olyan lesz a draft, én azt mondanám, hogy 10-6nál talán kicsivel jobbak leszünk, de ez rengeteg dolgon múlik (sérülések, teljesítmények..). Az NFLben, ugyanúgy lehet zakót szerezni gyenge csapattól, mint erőset simán megverni.
szerk.: Ami igazán kell a csapatnak az az, aki keményen a kezébe veszi az irányítást.
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Érdeklődnék, hogy a Cowboys-fanok hova várják csapatukat az idei szezonban? Sok helyen olvastam, hogy most NFC-döntő, PO sima, 12-4 is laza...

De szerintem a tavalyi szezonban az offense egyáltalán nem volt erős Romo nagy szezonjától függetlenül ( az O-line sem volt az igazi, nem vmi komoly futójáték, a passzjáték azért működött, de az sem NFC-döntő sztem... ), a D és különösen a secondary sem volt olyan erős. Valóban jelentenek annyi erősítést az eddig megszerzett játékosok, hogy komolyan számolni kell a Tehenészekkel? Megjegyezve, hogy bár gyengült a Giants, azért a csoportrivális mindig erős, az NFC-ben ott lesz még a Packers, a 49ers, a Lions, eltiltásoktól függően a Saints, a csoportban a Giants, Eagles se lesz rossz, a Skinstől még nem tudni, hogy mi várható...
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
a McNabb-ölő elhagy minket? meg tudom érteni, bármilyen szerződést tesznek elé, kilenc szezon után újra ST-be száműzték volna valószínűleg, az meg gondolom nem feltétlenül tetszett volna neki.
Brookingnak pedig csak akkor lenne még esélye a ligában, ha ő lenne Ray Lewis fehérben, de hát ő nem az, legalább több ideje marad a családra.

így Witten marad a legrégebbi tehenész, wow...slowmotion
Romoval egy kalapban 😊 (aki mellesleg 21-én fogja ünnepelni a 32. születésnapját)Wirtschaftsteil
végülis igen.
ha úgy vesszük, Witten előbb lett tehenész, mert őt második körben draftolták, Romo-t meg draft után igazolta le Jerry.
ha meg úgy veszük, akkor Romo lett előbb tehenész, mert az UDFA szerződését előbb írta alá, mint Witten a sajátját (azt TC körül szokták a drafton elkeltek nálunk)slowmotion
3. körös volt Witten (69th overall)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
32 éves romo?? huh akkor lassan francsíz irányítót kell keresni.beltazor
Hát ha tudná tartani a teljesítményt, én még egy 37 éves koráig ellennék vele. Lehet csak azért, mert ha valaki a kedvencem lesz, akkor egy idő után már ragaszkodom hozzá (ezért nem tartok háziállatot). Szóval én bírom Romot, ha szar lesz akkor is bírni fogom. Ha meg eljön az ideje új irányítót keresni, az majd látszani fog az eredményünkön. 😊
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
32 éves romo?? huh akkor lassan francsíz irányítót kell keresni.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egyre jobban bosszant, hogy csináljanak már Tonynak egy rendes falat, mert rendre sérül meg szezon közben. Nem tudom hogy a két csodabogárral akit szerződtettünk mire megyünk, de lehet ha DeCastro ottvan, kellene egy normális OG.Wirtschaftsteil
nem hsizem h azért jött 2 OG, h még draftoljunk még egyett, ráadásul a fizujuk se száraz kenyérre elég...

PunBB bbcode test