Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
nem tudom mennyire lehet hinni ennek, de azért beteszem:

Mike Jenkins said - I told you - I'd like to play for the Cowboys, but I've already been told it doesn't how good of a year I have - I'm not going to be re-signed. Mike said to Billy: thanks for living in this neighborhood, it's great, but I'm going have to move.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
De-de amióta az eszemet tudom csak a Bayern 😊 😊 Hát mivel éjszakás voltam egy szállodában reggel 6ig fenn voltam 😊 Szolidan inkább magaman ünnepeltem, kicsit vissza kellett fogni magamat 😀
Ma is éjszaka leszek, úgyhogy draft szempontból tökéletes. 😛

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
OFF: Mondd, hogy nem a Bayernnak örültetek 😀
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Hát sose lehet tudni, mennyire fog pörögni,azért nem fog mindeki 10 percet kivárni. Főleg 1-3. gyors lesz..
Meg aztán feltradelünk egyet 😀 😀 ( Isten őrizz)Kroos
Mondjuk az első két pickre nem kellek fel, mert túl egyértelmű 😊

OFF:
Kroos meddig ünnepeltél tegnap? Én hajnali 4kor kerültem az ágyba. 😊

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát sose lehet tudni, mennyire fog pörögni,azért nem fog mindeki 10 percet kivárni. Főleg 1-3. gyors lesz..
Meg aztán feltradelünk egyet 😀 😀 ( Isten őrizz)

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Én is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..Kroos
tavaly teljesen új rendszerben futott a draft emlékeim szerint, no persze nyilván azért is lett átalakítva, hogy ne fulladjon unalomba.
nem tudjátok, hány órakor kezdődik? no valszeg nem mintha lenne esélyem megnézni, csak érdekel...slowmotion
péntek hajnali 2 az első kör.Wirtschaftsteil
végülis ha mienk a tizennegyedik hely, és mondjuk egy pickre 10 perc van vagy mennyi, akkor úgy hajnali fél ötnél előbb nem kerülünk sorra.
nem, ennyit nem ér meg, reggel ugyanúgy meg tudom nézni, kit választottunk.

azért kösz.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..Kroos
tavaly teljesen új rendszerben futott a draft emlékeim szerint, no persze nyilván azért is lett átalakítva, hogy ne fulladjon unalomba.
nem tudjátok, hány órakor kezdődik? no valszeg nem mintha lenne esélyem megnézni, csak érdekel...slowmotion
péntek hajnali 2 az első kör.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Én is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..Kroos
tavaly teljesen új rendszerben futott a draft emlékeim szerint, no persze nyilván azért is lett átalakítva, hogy ne fulladjon unalomba.
nem tudjátok, hány órakor kezdődik? no valszeg nem mintha lenne esélyem megnézni, csak érdekel...
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Én is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
3 nap és draft, nézi valaki élőben? Nagyon olyan érzésem van, hogy lesz egy tradeünk valamelyik irányba. (szerk😊 de inkább hátraWirtschaftsteil
én nézem az tuti.

több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
3 nap és draft, nézi valaki élőben? Nagyon olyan érzésem van, hogy lesz egy tradeünk valamelyik irányba. (szerk😊 de inkább hátra
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Gondoltam ha már itt vagyok leírom NFL-es múltamat.
93-ban ismerkedtem meg ezzel a sporttal és a Dallas Cowboys volt a kedvencem.
Ez nem meglepő, kicsi voltam és ők voltak a legjobbak. 😊
Elég jó kis csapat volt. Troy Aikman, E. Smith, Alvin Harper, Michael Irvin, Leon Lett, Jay Novacek...
Aztán kb 97 körül kiesett vagy 8 év az NFL-ből...
Mostanában viszont nincs kedvenc csapatom. Élvezem az összes meccset.

Ennyi, elnézést ha untattam valakit!

Üdv,
VZ

u.i. még őrzök pár eredeti kártyát. reménykedem , hogy egyszer sokat fognak érni 😂
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Clifton Geathers DE 1 éves szerződést írt alá még pénteken. Tavaly 5 meccset játszott és 2 sackje volt. Colombo ellátogatott dallasba, a csapat elvileg hétfőn nyilatkozik efelől.Wirtschaftsteil
Colombo azért volt Dallasban, mert szeretne tehenészként visszavonulni.
ha Jerruh rábólint, akkor kötnek egy egynapos szerződést és aztán kiszáll a bizniszből.slowmotion
nem is olyan öreg még... kikopott a ligából?
érdekes, a bears draftolta és náluk volt 4évig....

nálunk 6 évet tolt, de ha innen akar visszavonulni, miért ne?beltazor
a Bearsél nem játszott túl sokat, nagyon súlyos térdsérülése volt rögtön az első szezonjában, amiatt kihagyott másfél évet egyhuzamban. amúgy három évig volt ott (leginkább IR-en), a negyedik év elején, szezon közben tették ki.
Jerruh adott neki egy második esélyt, egy jó erőnléti edzőt, meg egy olyan szerződést, ami akkor fizetett, ha a pályán tud maradni (vagyis ha nem szakad ronggyá megint a térde). sikerült neki, a pályafutása érdemi része nálunk folyt le. gondolom ezért szeretett volna tehenészként visszavonulni, ez egy gesztus Jerruh felé.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Clifton Geathers DE 1 éves szerződést írt alá még pénteken. Tavaly 5 meccset játszott és 2 sackje volt. Colombo ellátogatott dallasba, a csapat elvileg hétfőn nyilatkozik efelől.Wirtschaftsteil
Colombo azért volt Dallasban, mert szeretne tehenészként visszavonulni.
ha Jerruh rábólint, akkor kötnek egy egynapos szerződést és aztán kiszáll a bizniszből.slowmotion
nem is olyan öreg még... kikopott a ligából?
érdekes, a bears draftolta és náluk volt 4évig....

nálunk 6 évet tolt, de ha innen akar visszavonulni, miért ne?

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Clifton Geathers DE 1 éves szerződést írt alá még pénteken. Tavaly 5 meccset játszott és 2 sackje volt. Colombo ellátogatott dallasba, a csapat elvileg hétfőn nyilatkozik efelől.Wirtschaftsteil
Colombo azért volt Dallasban, mert szeretne tehenészként visszavonulni.
ha Jerruh rábólint, akkor kötnek egy egynapos szerződést és aztán kiszáll a bizniszből.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Clifton Geathers DE 1 éves szerződést írt alá még pénteken. Tavaly 5 meccset játszott és 2 sackje volt. Colombo ellátogatott dallasba, a csapat elvileg hétfőn nyilatkozik efelől.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Közben Habi idén is felvállalta a Cowboys menedzselését a draft játékban, íme a választásai:

1/14 Dallas Cowboys: Dontari Poe, DT (Memphis)
2/45 Dallas Cowboys: Harrison Smith, S (Notre Dame)
3/81 Dallas Cowboys: Shea McClellin, OLB (Boise State)
4/113 Dallas Cowboys: Nate Potter, OT (Boise State)
4/135* Dallas Cowboys: Taylor Thompson, TE (SMU)
5/152 Dallas Cowboys: Quentin Saulsberry, OL (Mississippi State)
6/186 Dallas Cowboys: B.J. Cunningham, WR (Michigan State)
7/222 Dallas Cowboys: Donta Paige-Moss, DE (North Carolina)


Pozíciókat tekintve helyből A osztályzat szerintem, Poe a 14. helyen alapból optimális húzás lenne, de 4. körig szerintem úgy jó a draft ahogy van. Ha nagyon szőrszálat akarnék hasogatni Saulsberry draftolását tartanám a gyenge láncszemnek -- annak tudata nélkül, hogy mi a valós draft értéke -- de az előző mákos szezon után (se Free, se Smith nem sérült meg) jól jönne az alapos overhaul a fal széleire végtére. Gratula Habi, ismét jó munkát végeztél! 😊gyeek
Saulsberryt a BTB-n is egész pofás prospectnek tartják, akik ott szorosan követik az egyetemi focit, azok simán bevállalnák a picket
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én is Barronnak örülnék elsőben, de ettől eltekintve ez egy teljesen korrekt mock . 😊
szerk: Brockers se lenne rossz, de ahogy elmondták az nfl.com-on "He's just a baby, he's just growing"
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Közben Habi idén is felvállalta a Cowboys menedzselését a draft játékban, íme a választásai:

1/14 Dallas Cowboys: Dontari Poe, DT (Memphis)
2/45 Dallas Cowboys: Harrison Smith, S (Notre Dame)
3/81 Dallas Cowboys: Shea McClellin, OLB (Boise State)
4/113 Dallas Cowboys: Nate Potter, OT (Boise State)
4/135* Dallas Cowboys: Taylor Thompson, TE (SMU)
5/152 Dallas Cowboys: Quentin Saulsberry, OL (Mississippi State)
6/186 Dallas Cowboys: B.J. Cunningham, WR (Michigan State)
7/222 Dallas Cowboys: Donta Paige-Moss, DE (North Carolina)


Pozíciókat tekintve helyből A osztályzat szerintem, Poe a 14. helyen alapból optimális húzás lenne, de 4. körig szerintem úgy jó a draft ahogy van. Ha nagyon szőrszálat akarnék hasogatni Saulsberry draftolását tartanám a gyenge láncszemnek -- annak tudata nélkül, hogy mi a valós draft értéke -- de az előző mákos szezon után (se Free, se Smith nem sérült meg) jól jönne az alapos overhaul a fal széleire végtére. Gratula Habi, ismét jó munkát végeztél! 😊gyeek
Poe engem nem győzött meg. Még nem láttam róla olyan videot amiben jó volt.
Én megfordítanám az első két kört, 1. Barron 2 DT aki bent marad.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Közben Habi idén is felvállalta a Cowboys menedzselését a draft játékban, íme a választásai:

1/14 Dallas Cowboys: Dontari Poe, DT (Memphis)
2/45 Dallas Cowboys: Harrison Smith, S (Notre Dame)
3/81 Dallas Cowboys: Shea McClellin, OLB (Boise State)
4/113 Dallas Cowboys: Nate Potter, OT (Boise State)
4/135* Dallas Cowboys: Taylor Thompson, TE (SMU)
5/152 Dallas Cowboys: Quentin Saulsberry, OL (Mississippi State)
6/186 Dallas Cowboys: B.J. Cunningham, WR (Michigan State)
7/222 Dallas Cowboys: Donta Paige-Moss, DE (North Carolina)


Pozíciókat tekintve helyből A osztályzat szerintem, Poe a 14. helyen alapból optimális húzás lenne, de 4. körig szerintem úgy jó a draft ahogy van. Ha nagyon szőrszálat akarnék hasogatni Saulsberry draftolását tartanám a gyenge láncszemnek -- annak tudata nélkül, hogy mi a valós draft értéke -- de az előző mákos szezon után (se Free, se Smith nem sérült meg) jól jönne az alapos overhaul a fal széleire végtére. Gratula Habi, ismét jó munkát végeztél! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
7 nap a draftig, Azt nyilatkozták, hogy nem tervezünk lejjebb tradelni, ha esetleg nem lesz olyan, akit elvinnénk, akkor elképzelhető. Az 1. pick az, ami biztos, a többit nem tudhatjuk. Már 1 olyan választás, amire senki sem gondolt boríthatja az összes eddigi mockot. Tavaly jól összeraktuk a draftot, remélem idén is hasonlóan jó vagy jobb lesz.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Sztem az első meccs iszonyú fontos lesz, megadhatja a kezdő lökést + ugye csoport ellenfél. De előtte draft természetesen 😊. Nem tudom mit várjak a szezontól összeségében tavaly azért nem volt rossz de idén vsz reális elvárás lehet a PO.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123


szerk.: Kicsit gondolkoztam, és nekem egy jó szívvel 11-5-jött ki. Ami nagyon jó, hogy a szentekkel és a steelersel otthon játszunk
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Na kész a beosztás.
5. héten pihenünk, egy 4-0 simán kinézhet.beltazor
Azért ezt én így biztosan nem jelenteném ki.A Giants ellen személy szerint nagyon meg lennék lepve ha nyernénk,idegenben,évek óta látványosan szenvedünk Eli ellen,a Seattle idén szerintem jó lesz,egy nagyon fizikális futójáték és egy egyre jobban erőre kapó szintén igen fizikális D,ráadásul a Qwest Fielden,a Bearst sem írnám le és ha jól tudom mi megyünk a Soldier Fieldre bár ebben nem vagyok biztos de akkor is.Az egyetlen(most)egyértelműen nekünk kedvező meccs az első négyből az a Tampa elleni,ráadásul az a Cowboys stadonba lesz de ez sem szent írás.4 hónappal a szezon kezdet előtt amúgy is igen ingoványos talaj a szezon közbeni mérlegre való tippelgetés.Cowboykarcsi
nem, a macik jönni Tekszaszba, meccs előtt látogatás Elli néninél és Kléjton bácsinál a Száuszfork Rencsen, meccs után a (remélt) vereség miatt elkeseredett játékosok Dzsoki irodájából vethetik le magukat a mélybe. ha nyernek, akkor Éprilhez mehetnek egy körre, csak Vóker, a tekszaszi kopó meg ne tudja, mert arconküldi őket egy pörgőrúgással.

mondjuk hasonló szinten elb*szott schedule csak Maddenben szokott lenni szvsz, aztán persze az is lehet, hogy ráküldtek valami optimumszámítási programot a menetrendre, és így lesz a legkevesebb kerozinfogyasztás a meccsek közötti utazgatás miatt.
2i - 2o - bye - 2i - 1o - 2i - 3o - 1i - 2o - 1i
három főműsoridő, ami tuti szabit jelentene, természetesen mindegyik hónap legelején, amikor nincs idő szabira menni, mert riportidőszak van.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Hollandot nem akarjuk visszaigazolni?
nem lenne rossz 😊beltazor
nem lenne rossz, de igazoltunk két guard-ot (Livings, Bernadeau), van két másodéves (Nagy, Arkin), meg ott a lehetőség a drafton.
Holland jól tolta tavaly, de csak akkor látnám esélyét visszahozni, HA Arkin nagyon rosszul teljesít TC-ben, Nagy megsérül, és a drafton sem sikerül semmit virítani OG-ba.
viszont a másik oldalról nem illene bele az elképzelésbe, mivel 32 évesen menne már TC-be is, volt nem egy sérülése, és mivel bőven megvan a kilenc szezonja, ezért a lehető legmagasabb lenne a veteránminimuma is (ok, "csak" 925e dollár, de akkor is)slowmotion
Arkint totál elfelejtettem. én csak 3 OG-vel számoltam.beltazor
tulajdonképpen mindent megtett, hogy elfeledkezhessünk róla 😉