NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
McBriart műteni kell a térdével. Őt nem látjuk többet csillagos mezben vsz.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
tuti..egyáltalán kiengedik a börtönből?beltazor
nem embert ölt, füvezett egy picit más. Ez inkább csak olyan problémát vet fel h tudja hogy pld a combine-on van drog teszt ennek ellenére szív. Hozzáállása kérdőjelezhető meg emiatt inkább.Blevi
én nagyobb mennyiségű cuccról olvastam, de akkor én értetem valamit félre.beltazor
Jó hát kinek mi sok.. Nálam Hurd 1000 fontja számít soknak. 😂
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Valahol az írták, hogy Kirkpatrick valószínűleg csúszhat kb 2-3 helyet 😊Wirtschaftsteil
tuti..egyáltalán kiengedik a börtönből?beltazor
nem embert ölt, füvezett egy picit más. Ez inkább csak olyan problémát vet fel h tudja hogy pld a combine-on van drog teszt ennek ellenére szív. Hozzáállása kérdőjelezhető meg emiatt inkább.Blevi
én nagyobb mennyiségű cuccról olvastam, de akkor én értetem valamit félre.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát nem tudom, nem szeretem az ilyen mentalitású embereket. Persze Dez se könnyű eset, de utálom az ilyet, Isten áldotta tehetség olyan lehetősége van mint nem sokakanak, milliók lennének a helyében, erre beszív stb, olyan feje,nézése mint aki azt se tudja hol van. Lehet Deznél is nagyobbat csúszik 1. kör vége, és nem visszük el... Nem tudom kéne-e ha lenne esélyünk rá... sok van még addig, hátha összeszedi magát addig.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Valahol az írták, hogy Kirkpatrick valószínűleg csúszhat kb 2-3 helyet 😊Wirtschaftsteil
tuti..egyáltalán kiengedik a börtönből?beltazor
nem embert ölt, füvezett egy picit más. Ez inkább csak olyan problémát vet fel h tudja hogy pld a combine-on van drog teszt ennek ellenére szív. Hozzáállása kérdőjelezhető meg emiatt inkább.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Valahol az írták, hogy Kirkpatrick valószínűleg csúszhat kb 2-3 helyet 😊Wirtschaftsteil
tuti..egyáltalán kiengedik a börtönből?

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
http://espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4689834/a-suggested-shopping-list-for-jerry-jones
Nem lehet sok dologba belekötni vsz.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Valahol az írták, hogy Kirkpatrick valószínűleg csúszhat kb 2-3 helyet 😊
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/news/nick_eatman.cfm?plckController=Blog&plckBlogPage=BlogViewPost&userid=1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981c&plckPostId=Blog%3a1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981cPost%3a5258debf-f120-43c3-a1e9-180ee143aa70&plckScript=blogScript&plckElementId=blogDest azért igy más szerintem...Cowboykarcsi
Persze azért mondtam h kíváncsi vagyok a teljes szövegkörnyezetre.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Mág hát az is számít h Dez-Austin-Robinson hármas gyak. sose volt h meccsekig 100%os lett volna+ a fal is jobban védi Manninget. Ennyi..

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/news/nick_eatman.cfm?plckController=Blog&plckBlogPage=BlogViewPost&userid=1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981c&plckPostId=Blog%3a1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981cPost%3a5258debf-f120-43c3-a1e9-180ee143aa70&plckScript=blogScript&plckElementId=blogDest azért igy más szerintem...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/23/jerry-jones-eli-is-the-biggest-difference-between-giants-and-cowboys/

Jerry Jones: Eli is the biggest difference between Giants and CowboysAmadeus91
Engem a teljes szövegkörnyezet is érdekelne mondjuk.

JJ sajnos a problémáink egyik forrása. Sokat köszönhet neki ez a csapat, amit Ő elért sokan sose fogják, de felette is eljárt az idő.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 970
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/23/jerry-jones-eli-is-the-biggest-difference-between-giants-and-cowboys/

Jerry Jones: Eli is the biggest difference between Giants and Cowboys

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nekem az egy drop kevésnek tünik, de tény hogy jó éve volt sokszor sérülten nyomta. Én bírom mondjuk ékszer üzletbe megdizsibe inkább ne járjon 😛.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/ Idén közel sem kapott akkora hypeot mint tavaly pedig most is nagyon jó éve volt(64/63(!)) az elkapások mutatója ami a második a csapatban a(2008 óta minden évben)csapatvezető Witten mögött,78 yardal maradt el az 1000 yardtól és 9 TDt(szintén második legtöbb a csapatban) szorgoskodott össze,sikerült levetkőznie a "második félidőre eltűnök" betegségét,több clutch elkapása is volt(Skins ellen mindkétszer,a Cardinals ellen csak amit most hirtelen fel tudok idézni) ja és mindezt úgy hogy kevés meccs volt a mikor 100%os volt.Csak azokat a fránya off-the-field problémákat tudná már levetkőzni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem vágom mennyire vagyunk a sapka alatt,Robinson(ha mondjuk meg tudjuk győzni hogy maradjon valamivel kevesebb delláért mint amit feltehetőleg mások fognak kínálni neki)és Nicks megtartása/megszerzése nem zárja ki egymást?Spencerről már nem is beszélve.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Azt olvastam Callahan még Nebraskából ismeri Nicks-et. Nagyon remélem, hogy jóban voltak ott 😀 Lehetne ez a "Cowboys fixing" első lépése.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.youtube.com/watch?v=9hA6i5RCmkw

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
áá egyik csapatot se kedvelem, de rem nem a Giants nyer... ( de ők fognak).
Mondjuk ha azt nézzük 8 vereségből 3 Super Bowl részvevőtől van.... :rolleyes:Kroos
Illetve mi voltunk a 3 csapat közül az egyik akinek sikerült elverni ezt a nagyon jó kis '49erst.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
áá egyik csapatot se kedvelem, de rem nem a Giants nyer... ( de ők fognak).
Mondjuk ha azt nézzük 8 vereségből 3 Super Bowl részvevőtől van.... :rolleyes:

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Sztem bebizonyosodott amit itt írtunk többször h egy erős D kell ahhoz hogy jól tudjunk a PO-ban szerepelni az O# tud annyit mint a Giantsé. Mondjuk a védelmünk ultraszar 😀Blevi
Igy van.Lehet mondani hogy egyre inkább átalakul a liga,és gyakorlatilag minden a passzjátékról és az irányítókról kezd szólni,nagyrészt igaz is ez,de a deffense win championship kijelentés még bizony mindig igaz,legalább egy megbízható solid D nélkül egyszerűen esélytelen egynél több győzelmet összehozni egy PO run során,illetve ahogy a mi példánk mutatta akár még a rájátszásba kerülés is túl nagy falat lehet.

A támadósorhoz én már csak annyit nyúlnék hogy a fal belső posztjait lehetne erősíteni,főleg G de akár C poszton is.De egyébként ha megtudjuk tartani Robinsont,ez az offense PO kész.Ha esetleg nagyon kéne még mondani valamit akkor RB poszton lehetne jobb a depth,bár a Murray-Jones-Tanner hármas szvsz abszolút kielégítő(csak maradjanak egészségesek).

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Sztem bebizonyosodott amit itt írtunk többször h egy erős D kell ahhoz hogy jól tudjunk a PO-ban szerepelni az O# tud annyit mint a Giantsé. Mondjuk a védelmünk ultraszar 😀
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szerintem amúgy a Patriots fog nyerni,érveim nincsenek,csak megérzés és szurkolói rosszindulatúság 😀 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Az ellenfél sem sokkal jobb 😕 nincs igazság h ez a nagypofájú banda jut be 😛
Nem nézem az SB-t, tök érdektelen ki nyer. Szülinapomra nem ez az álom párosítás. Ez van legalább kicsit csendesül az NFC East fika.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
hát ez így nagyon nem jó szezon lett 😕
mi nem jutottunk döntőbe, és az általam gyűlölt patriots meg igen :S