Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Mondjuk ha jól tudom idén pont elég gyenge éve volt a Jets Olinenak.Cowboykarcsi
Hát jah... :/
De tavaly nagyon jó volt, remélem akkor is ő volt az edző...

O line érdekes kérdés: Free és Smith 2 jó kezdő a fal szélén, mögöttük senki.
Holland, Nagy jól teljesített Koiser elfogadható
Costa-nak voltak rossz snapjei, de egyénként nem volt rossz, viszont
középre egy nagyobb emberke kéne.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mondjuk ha jól tudom idén pont elég gyenge éve volt a Jets Olinenak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
http://www.truebluefanclub.com/blogs/nick_eatman.cfm?plckController=Blog&plckBlogPage=BlogViewPost&userid=1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981c&plckPostId=Blog%3a1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981cPost%3ac7f4bbe3-fe62-4973-8af8-480e1f913baf&plckScript=blogScript&plckElementId=blogDest
Új OL edző Jetsből érkezik.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Valszeg akkor RR is marad a pletykák ellenére.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg is van az új secondary edző Jerome Henderson személyében.
Korábban DB-t játszott az NFL-ben (pl. még Phillyben is), elmúlt 3 évben a Browns secondary edzője volt, előtte pedig 2 évig a Jetsnél dolgozott a secondaryvel asszem. Gondolom Ryan miatt is fogadta el az állást, újra együtt dolgozhat vele.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Aki látta idén a secondaryt az nem csodálkozik. Sensi marad most kapott hosszú távút, Elam mehet nem sajnálnám. Newman szép volt jó volt de felette is eljárt az idő, túl sokat is keres cut. Tavaly az O# lett felújítva idén a secet kell. Szerintem Spencer sem tér vissza.Blevi
nem tenném ki mindenáron Spencert, persze az is kérdés, mennyit kérne a maradásért.
de nem vagyok biztos abban, hogy egy legalább ilyen jó spílert sikerülne húzni, Butler meg annyira azért nem győzött meg a meccsenkénti átlag 10-es snapszáma alatt mutatott teljesítményével.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Így van pár lyukat betömve szerintem óriásit léphetünk előre.
GO COWS!!!!!!Kroos
azért azt jó lenne ekdönteni, hogy ezek most lyukak-e, vagy k**va nagy lékek a hajótesten.
az egyiket ki lehet javítani, de a másikhoz teljes generál kell.
ééérted

szerintem két dologra kell rágyúrni most tavasszal: az egyik az OL (kell még egy-két gyors, erős és leginkább fiatal egyed), a másik pedig vagy a passrush, vagy a secondary.
az utóbbi kettő közül az egyik szvsz elég, de akkor lelkiismeretesen kell csinálni. (én most itt a FA plusz draft első két-hátom körét nézem, a negyedik körtől már inkább prospecteket lehet szerezni, bár néha belecsap az ember a lecsóba)
több mint 12 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Aki látta idén a secondaryt az nem csodálkozik. Sensi marad most kapott hosszú távút, Elam mehet nem sajnálnám. Newman szép volt jó volt de felette is eljárt az idő, túl sokat is keres cut. Tavaly az O# lett felújítva idén a secet kell. Szerintem Spencer sem tér vissza.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Így van pár lyukat betömve szerintem óriásit léphetünk előre.
GO COWS!!!!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Elam SS, Sens FS, ő se muzsikált mondjuk jól...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szerintem meg Elam ugyanúgy Ryan embere is mint Campoé,oké hogy volt már nálunk ez előtt is,de szvsz akkor sem véletlen hogy most tért vissza hozzánk Clevelandből amikor Ryan is jött a Big Dbe.

Amúgy meg mind1,nincs jelentősége,a védelem mindenképpen formálásra szorul,én ezzel együtt továbbra is bizakodó vagyok,a meghatározó játékosok még mind fiatalok,Leeről nem is beszélve,van egy jó alap és egy jó edzőnk erre kéne építkezni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Hát talán most ezt meg kell lépni, és újra rakni a secondaryt, kell 2-3 CB, meg SS alsó hangon.Kroos
Elam FS :/

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát talán most ezt meg kell lépni, és újra rakni a secondaryt, kell 2-3 CB, meg SS alsó hangon.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Dave Campo jövőre nem tér vissza edzősködni. Ő volt a secondary coach, ő lett az első áldozata a Giants elleni vereségnek (ha szigorúan vesszük, akkor "csak" a szerződése járt le). Igazából távozása érthető, új franchise rekordot állított fel a védelem, sosem kaptatok egy év alatt ennyi passzolt TD-t, illetve passzolt yardokat nézve is csak egy gyengébb éve volt a franchisenak. Azért ezzel lezárult egy időszak, megszakításoktól eltekintve, 1989 óta tagja a franchisenak, volt ő pozíciós edző, koordinátor, de még head coach is.
Sokan már előre is vetítik, hogy így Newman kivágása szinte borítékolható (Campo ragaszkodott állítólag már idén is hozzá az edzői stábból nagyon), illetve Abe Elam sem lesz új szerződéssel megkínálva, őt is Campo szerette csapatában kimondottan. Persze, ez a vége simán lehet már sajtói pletyka is...Deny
Campo úgy lett visszahozva. még valamikor Chan Gailey és Tuna között volt három siralmas éve HC-ként, kb annyira tetszett Jerry-nek, hogy még állta is a repülőjegyét Ohióba, csak minél előbb menjen...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dave Campo jövőre nem tér vissza edzősködni. Ő volt a secondary coach, ő lett az első áldozata a Giants elleni vereségnek (ha szigorúan vesszük, akkor "csak" a szerződése járt le). Igazából távozása érthető, új franchise rekordot állított fel a védelem, sosem kaptatok egy év alatt ennyi passzolt TD-t, illetve passzolt yardokat nézve is csak egy gyengébb éve volt a franchisenak. Azért ezzel lezárult egy időszak, megszakításoktól eltekintve, 1989 óta tagja a franchisenak, volt ő pozíciós edző, koordinátor, de még head coach is.
Sokan már előre is vetítik, hogy így Newman kivágása szinte borítékolható (Campo ragaszkodott állítólag már idén is hozzá az edzői stábból nagyon), illetve Abe Elam sem lesz új szerződéssel megkínálva, őt is Campo szerette csapatában kimondottan. Persze, ez a vége simán lehet már sajtói pletyka is...
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Most néztem a walterfootball mock draftját. Ott DeCastrot és Gilmoret jósolják első két körben. Én azzal nagyon meg lennék elégedve. 😊
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Bár sose lehet tudni, ki mire viszi..lásd Brady, Murray is 3. körös volt tavaly és több mint biztató volt.
Csak attól félek h ezt a DeCastrot az elmúlt évek legjének tartják, ezért elkelhet 10 +- 1-2 helykörül.
Lehet vmi elég jó DE,LB lecsúszik... áá mind1 soká lesz még, de úgy be vagyok sózva, mint valami kisgyerek karácsonykor.... 😛 😕 lehet már beteges 😀 😀 :/

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ez 10, még 3 vki kell DeCastro előtt. De sose lehet tudni, hátha felkapják a QBket... és kimegy vagy 4....Kroos
A DT-ket szokták felkapni, tuti lesz belőlük is 1-2....beltazor
DT,WR,QB,OT,RB,LB,CB,DE -ezekből mindíg van top 15ben
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Ez 10, még 3 vki kell DeCastro előtt. De sose lehet tudni, hátha felkapják a QBket... és kimegy vagy 4....Kroos
A DT-ket szokták felkapni, tuti lesz belőlük is 1-2....

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez 10, még 3 vki kell DeCastro előtt. De sose lehet tudni, hátha felkapják a QBket... és kimegy vagy 4....

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
hát igen 179cm Dennard.... ha a 2 top CB kimegy, akkor egyértelműen DeCastro kell, tökéletes lenne (sajna túl tökéletes lenne, ezért tuti kimegy előttünk).
bár abban bízok h Luck és Griffinen túl 1-2 QB kimegy és csúsznak így 1-2en....de ennek sincs sok esélye....

Szerintetek vmelyik CBért v DeCastroért mennénk fel?? v ami marad. bár FAktól is függ majd kiket karunk.Kroos
3 OT is kimegy. sztem 3 QB is. 2WR 2 CB

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
hát igen 179cm Dennard.... ha a 2 top CB kimegy, akkor egyértelműen DeCastro kell, tökéletes lenne (sajna túl tökéletes lenne, ezért tuti kimegy előttünk).
bár abban bízok h Luck és Griffinen túl 1-2 QB kimegy és csúsznak így 1-2en....de ennek sincs sok esélye....

Szerintetek vmelyik CBért v DeCastroért mennénk fel?? v ami marad. bár FAktól is függ majd kiket karunk.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
végül is simán jó lenne, mock draft: 14. Dallas Cowboys: Stanford: OG David DeCastro
The idea of drafting an athlete like DeCastro and potentially playing him next to 2011 first-round pick Tyron Smith at left tackle has to sound mighty intriguing.
ha ez összejönne 1-2 év múlva brutál lenne, de már akár jövőre is.
Főleg ha a 2 top CB kimegy, akkor inkább FAs CBk kellenek....na majd meglátjukKroos
Előbb nyílik a free agency, mint lesz a draft 😉empty taxi
Igen igen tudom, rosszul fogalmaztam, úgy értem h mivel a 2 top CB valszeg top10es lesz simán, ezért FAkból kell 1-2 CB, és akkor 1. körben lehet DeCastro, 2-3. körben akár CB,RB stb..Kroos
Szerintem simán benne van hogy DeCastro elkel előttünk. Én se nagyon hiszek az első két CB-ben, de ha eltekintünk a magasságtól, Alfonzo Dennard lehetne 1/14. Mondjuk érdekes lenne az 5-9es magasságával egy Plaxico Burres ellen ellen. De egy draft az első picken kívül teljesen kiszámíthatatlan. Például Bryantet sem 1/24re váták annak ellenére, hogy sok helyen megkapta az "all over the place" jelzőt. Lehet nem a legjobb példa, de mégis csak egy Cowboys topicban vagyunk 😊
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ugyan messze még a draft de a néztem a Fiesta bowlt (főleg David Decastro miatt) és tetszett a játéka. Sztem 1/14re még reach sem lenne. Nem bánnám... Secondaryt meg megoldjuk FA-n 😛.

Nem Én vagyok Jerry de szívesen cserélnék vele. VIP páholyból nézni minden Dallas meccset .... 😊Blevi
végül is simán jó lenne, mock draft: 14. Dallas Cowboys: Stanford: OG David DeCastro
The idea of drafting an athlete like DeCastro and potentially playing him next to 2011 first-round pick Tyron Smith at left tackle has to sound mighty intriguing.
ha ez összejönne 1-2 év múlva brutál lenne, de már akár jövőre is.
Főleg ha a 2 top CB kimegy, akkor inkább FAs CBk kellenek....na majd meglátjukKroos
Előbb nyílik a free agency, mint lesz a draft 😉empty taxi
Igen igen tudom, rosszul fogalmaztam, úgy értem h mivel a 2 top CB valszeg top10es lesz simán, ezért FAkból kell 1-2 CB, és akkor 1. körben lehet DeCastro, 2-3. körben akár CB,RB stb..

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Nem Én vagyok Jerry de szívesen cserélnék vele. VIP páholyból nézni minden Dallas meccset .... 😊Blevi
Ne akard, borzalmas az a stadion...
Őrült nagy és tiszta messziről kell nézni a játékot... :o
Az egészet csak TV-n lehet jól látni, még ott a helyszínen is... 😉 😂VIZILÓ
ezt biztos Jerruh is tudta, és csak azért tetetett be ötvenméteres HDTV-ket 😊