Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Elam SS, Sens FS, ő se muzsikált mondjuk jól...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szerintem meg Elam ugyanúgy Ryan embere is mint Campoé,oké hogy volt már nálunk ez előtt is,de szvsz akkor sem véletlen hogy most tért vissza hozzánk Clevelandből amikor Ryan is jött a Big Dbe.

Amúgy meg mind1,nincs jelentősége,a védelem mindenképpen formálásra szorul,én ezzel együtt továbbra is bizakodó vagyok,a meghatározó játékosok még mind fiatalok,Leeről nem is beszélve,van egy jó alap és egy jó edzőnk erre kéne építkezni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Hát talán most ezt meg kell lépni, és újra rakni a secondaryt, kell 2-3 CB, meg SS alsó hangon.Kroos
Elam FS :/

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát talán most ezt meg kell lépni, és újra rakni a secondaryt, kell 2-3 CB, meg SS alsó hangon.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Dave Campo jövőre nem tér vissza edzősködni. Ő volt a secondary coach, ő lett az első áldozata a Giants elleni vereségnek (ha szigorúan vesszük, akkor "csak" a szerződése járt le). Igazából távozása érthető, új franchise rekordot állított fel a védelem, sosem kaptatok egy év alatt ennyi passzolt TD-t, illetve passzolt yardokat nézve is csak egy gyengébb éve volt a franchisenak. Azért ezzel lezárult egy időszak, megszakításoktól eltekintve, 1989 óta tagja a franchisenak, volt ő pozíciós edző, koordinátor, de még head coach is.
Sokan már előre is vetítik, hogy így Newman kivágása szinte borítékolható (Campo ragaszkodott állítólag már idén is hozzá az edzői stábból nagyon), illetve Abe Elam sem lesz új szerződéssel megkínálva, őt is Campo szerette csapatában kimondottan. Persze, ez a vége simán lehet már sajtói pletyka is...Deny
Campo úgy lett visszahozva. még valamikor Chan Gailey és Tuna között volt három siralmas éve HC-ként, kb annyira tetszett Jerry-nek, hogy még állta is a repülőjegyét Ohióba, csak minél előbb menjen...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dave Campo jövőre nem tér vissza edzősködni. Ő volt a secondary coach, ő lett az első áldozata a Giants elleni vereségnek (ha szigorúan vesszük, akkor "csak" a szerződése járt le). Igazából távozása érthető, új franchise rekordot állított fel a védelem, sosem kaptatok egy év alatt ennyi passzolt TD-t, illetve passzolt yardokat nézve is csak egy gyengébb éve volt a franchisenak. Azért ezzel lezárult egy időszak, megszakításoktól eltekintve, 1989 óta tagja a franchisenak, volt ő pozíciós edző, koordinátor, de még head coach is.
Sokan már előre is vetítik, hogy így Newman kivágása szinte borítékolható (Campo ragaszkodott állítólag már idén is hozzá az edzői stábból nagyon), illetve Abe Elam sem lesz új szerződéssel megkínálva, őt is Campo szerette csapatában kimondottan. Persze, ez a vége simán lehet már sajtói pletyka is...
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Most néztem a walterfootball mock draftját. Ott DeCastrot és Gilmoret jósolják első két körben. Én azzal nagyon meg lennék elégedve. 😊
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Bár sose lehet tudni, ki mire viszi..lásd Brady, Murray is 3. körös volt tavaly és több mint biztató volt.
Csak attól félek h ezt a DeCastrot az elmúlt évek legjének tartják, ezért elkelhet 10 +- 1-2 helykörül.
Lehet vmi elég jó DE,LB lecsúszik... áá mind1 soká lesz még, de úgy be vagyok sózva, mint valami kisgyerek karácsonykor.... 😛 😕 lehet már beteges 😀 😀 :/

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ez 10, még 3 vki kell DeCastro előtt. De sose lehet tudni, hátha felkapják a QBket... és kimegy vagy 4....Kroos
A DT-ket szokták felkapni, tuti lesz belőlük is 1-2....beltazor
DT,WR,QB,OT,RB,LB,CB,DE -ezekből mindíg van top 15ben
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Ez 10, még 3 vki kell DeCastro előtt. De sose lehet tudni, hátha felkapják a QBket... és kimegy vagy 4....Kroos
A DT-ket szokták felkapni, tuti lesz belőlük is 1-2....

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez 10, még 3 vki kell DeCastro előtt. De sose lehet tudni, hátha felkapják a QBket... és kimegy vagy 4....

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
hát igen 179cm Dennard.... ha a 2 top CB kimegy, akkor egyértelműen DeCastro kell, tökéletes lenne (sajna túl tökéletes lenne, ezért tuti kimegy előttünk).
bár abban bízok h Luck és Griffinen túl 1-2 QB kimegy és csúsznak így 1-2en....de ennek sincs sok esélye....

Szerintetek vmelyik CBért v DeCastroért mennénk fel?? v ami marad. bár FAktól is függ majd kiket karunk.Kroos
3 OT is kimegy. sztem 3 QB is. 2WR 2 CB

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
hát igen 179cm Dennard.... ha a 2 top CB kimegy, akkor egyértelműen DeCastro kell, tökéletes lenne (sajna túl tökéletes lenne, ezért tuti kimegy előttünk).
bár abban bízok h Luck és Griffinen túl 1-2 QB kimegy és csúsznak így 1-2en....de ennek sincs sok esélye....

Szerintetek vmelyik CBért v DeCastroért mennénk fel?? v ami marad. bár FAktól is függ majd kiket karunk.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
végül is simán jó lenne, mock draft: 14. Dallas Cowboys: Stanford: OG David DeCastro
The idea of drafting an athlete like DeCastro and potentially playing him next to 2011 first-round pick Tyron Smith at left tackle has to sound mighty intriguing.
ha ez összejönne 1-2 év múlva brutál lenne, de már akár jövőre is.
Főleg ha a 2 top CB kimegy, akkor inkább FAs CBk kellenek....na majd meglátjukKroos
Előbb nyílik a free agency, mint lesz a draft 😉empty taxi
Igen igen tudom, rosszul fogalmaztam, úgy értem h mivel a 2 top CB valszeg top10es lesz simán, ezért FAkból kell 1-2 CB, és akkor 1. körben lehet DeCastro, 2-3. körben akár CB,RB stb..Kroos
Szerintem simán benne van hogy DeCastro elkel előttünk. Én se nagyon hiszek az első két CB-ben, de ha eltekintünk a magasságtól, Alfonzo Dennard lehetne 1/14. Mondjuk érdekes lenne az 5-9es magasságával egy Plaxico Burres ellen ellen. De egy draft az első picken kívül teljesen kiszámíthatatlan. Például Bryantet sem 1/24re váták annak ellenére, hogy sok helyen megkapta az "all over the place" jelzőt. Lehet nem a legjobb példa, de mégis csak egy Cowboys topicban vagyunk 😊
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ugyan messze még a draft de a néztem a Fiesta bowlt (főleg David Decastro miatt) és tetszett a játéka. Sztem 1/14re még reach sem lenne. Nem bánnám... Secondaryt meg megoldjuk FA-n 😛.

Nem Én vagyok Jerry de szívesen cserélnék vele. VIP páholyból nézni minden Dallas meccset .... 😊Blevi
végül is simán jó lenne, mock draft: 14. Dallas Cowboys: Stanford: OG David DeCastro
The idea of drafting an athlete like DeCastro and potentially playing him next to 2011 first-round pick Tyron Smith at left tackle has to sound mighty intriguing.
ha ez összejönne 1-2 év múlva brutál lenne, de már akár jövőre is.
Főleg ha a 2 top CB kimegy, akkor inkább FAs CBk kellenek....na majd meglátjukKroos
Előbb nyílik a free agency, mint lesz a draft 😉empty taxi
Igen igen tudom, rosszul fogalmaztam, úgy értem h mivel a 2 top CB valszeg top10es lesz simán, ezért FAkból kell 1-2 CB, és akkor 1. körben lehet DeCastro, 2-3. körben akár CB,RB stb..

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Nem Én vagyok Jerry de szívesen cserélnék vele. VIP páholyból nézni minden Dallas meccset .... 😊Blevi
Ne akard, borzalmas az a stadion...
Őrült nagy és tiszta messziről kell nézni a játékot... :o
Az egészet csak TV-n lehet jól látni, még ott a helyszínen is... 😉 😂VIZILÓ
ezt biztos Jerruh is tudta, és csak azért tetetett be ötvenméteres HDTV-ket 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ugyan messze még a draft de a néztem a Fiesta bowlt (főleg David Decastro miatt) és tetszett a játéka. Sztem 1/14re még reach sem lenne. Nem bánnám... Secondaryt meg megoldjuk FA-n 😛.

Nem Én vagyok Jerry de szívesen cserélnék vele. VIP páholyból nézni minden Dallas meccset .... 😊Blevi
végül is simán jó lenne, mock draft: 14. Dallas Cowboys: Stanford: OG David DeCastro
The idea of drafting an athlete like DeCastro and potentially playing him next to 2011 first-round pick Tyron Smith at left tackle has to sound mighty intriguing.
ha ez összejönne 1-2 év múlva brutál lenne, de már akár jövőre is.
Főleg ha a 2 top CB kimegy, akkor inkább FAs CBk kellenek....na majd meglátjukKroos
Előbb nyílik a free agency, mint lesz a draft 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ugyan messze még a draft de a néztem a Fiesta bowlt (főleg David Decastro miatt) és tetszett a játéka. Sztem 1/14re még reach sem lenne. Nem bánnám... Secondaryt meg megoldjuk FA-n 😛.

Nem Én vagyok Jerry de szívesen cserélnék vele. VIP páholyból nézni minden Dallas meccset .... 😊Blevi
végül is simán jó lenne, mock draft: 14. Dallas Cowboys: Stanford: OG David DeCastro
The idea of drafting an athlete like DeCastro and potentially playing him next to 2011 first-round pick Tyron Smith at left tackle has to sound mighty intriguing.
ha ez összejönne 1-2 év múlva brutál lenne, de már akár jövőre is.
Főleg ha a 2 top CB kimegy, akkor inkább FAs CBk kellenek....na majd meglátjuk

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Nem Én vagyok Jerry de szívesen cserélnék vele. VIP páholyból nézni minden Dallas meccset .... 😊Blevi
Ne akard, borzalmas az a stadion...
Őrült nagy és tiszta messziről kell nézni a játékot... :o
Az egészet csak TV-n lehet jól látni, még ott a helyszínen is... 😉 😂VIZILÓ
biztos azért csuklott el néha a hangod a SB-on mert olyan rossssz volt... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Nem Én vagyok Jerry de szívesen cserélnék vele. VIP páholyból nézni minden Dallas meccset .... 😊Blevi
Ne akard, borzalmas az a stadion...
Őrült nagy és tiszta messziről kell nézni a játékot... :o
Az egészet csak TV-n lehet jól látni, még ott a helyszínen is... 😉 😂
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ugyan messze még a draft de a néztem a Fiesta bowlt (főleg David Decastro miatt) és tetszett a játéka. Sztem 1/14re még reach sem lenne. Nem bánnám... Secondaryt meg megoldjuk FA-n 😛.

Nem Én vagyok Jerry de szívesen cserélnék vele. VIP páholyból nézni minden Dallas meccset .... 😊
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
http://m.espn.go.com/wireless/story?storyId=7425181&city=dallas

Ír érdekes dolgokat érdemes elolvasni. Kicsit oltják Garett-et, de inkább a hibáit részletezik. Egyetértek avval h Costa kevés centerben. És Newman burkolt cuttolásával is. De az is igaz hogy akiket tavaly kivágtunk máshol sem váltottak vilàgot, ez sztem Redet is dícséri.

Robinsonnal kapcsolatban kérdéses a tartòssága, és ez volt eddig az egyetlen jó éve. Én egy 2+1es szerződésre gondolnék. Több teljesítmény bónusz opcióval. Évi 3 Milla alapfizuval. Túl fizetni nem kéne.Blevi
hát, az egy dolog, hogy Te mit gondolsz, az egy másik, hogy Jerry és Stephen Jones mit gondol, és az egy harmadik, hogy Robinson ügynökének mi a véleménye 😊
meglátjuk, mi lesz, március elejéig van idő mindenre kétszer is
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
http://m.espn.go.com/wireless/story?storyId=7425181&city=dallas

Ír érdekes dolgokat érdemes elolvasni. Kicsit oltják Garett-et, de inkább a hibáit részletezik. Egyetértek avval h Costa kevés centerben. És Newman burkolt cuttolásával is. De az is igaz hogy akiket tavaly kivágtunk máshol sem váltottak vilàgot, ez sztem Redet is dícséri.

Robinsonnal kapcsolatban kérdéses a tartòssága, és ez volt eddig az egyetlen jó éve. Én egy 2+1es szerződésre gondolnék. Több teljesítmény bónusz opcióval. Évi 3 Milla alapfizuval. Túl fizetni nem kéne.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Most olvastam elvileg 1 year 685K $. Nem tudom mennyi lenne reális neki kb.Blevi
két egész hónap van arra, hogy meggyőzzék a lelkemet, hogy mi jövőre is tényleg lehetőséget akarunk neki adni. akkor lehet hogy nem kérne évente 4-6 milliót, csak mondjuk 3-5-öt, mert ez a 14 meccs/ majdnem 1000yd/ 11TD kb abba a magasságba emelte.

bár ha belegondolok, hogy Hamlinnel is így voltunk, ő ráadásul még hiányposztra is jött, aztán miután megkapta a 6 éves, huszonvalahány milliós szerződést, tolt kb egy közepes idényt, utána meg még a közelében sem volt az akciónak :/
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/multimedia/multimedia_center.cfm?id=9E599E18-F26E-3F7C-4CAB634DADE5C13A Őt se láttam még így nyilatkozni,főleg a végén szakad meg a szívem érte,az ürge kidolgozza a belét a csapatáért idestova 10 éve....Cowboykarcsi
amúgy három éve dettó ugyanez volt, csak ott nem 14-34 lett a vége, hanem 6-44. legközelebb ha idegenbe megyünk a csoportgyőzelemért, akkor 22-24, utána simán hozzuk 30-14-re a meccset.
látom a fejlődést, na 😊