NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

32 feliratkozó

több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Barbie nagyon jó special teamer! Sőt, linebackertként konzisztens is -- más kérdés, hogy konzisztensen átlag alatti. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
redskins??beltazor
nem talált
a Dolboys voltbriareos
Mondjuk sajnálom mert szimpi csapat a fins, de Carpenter bust mindenhol. Nem értem miért szedték fel.Blevi
akkor már ketten vagyunk 😉
jó nyilván nem carpenter miatt nem leszünk SB győztesek idén

több mint 14 éve
Blevi 8 247 — Lions & Cowboys fan
Találjátok ki hogy ki szedte fel Carp-ot miután kivágta a Rams?? 😀

7végén kezdődik már alig várom....Blevi
redskins??beltazor
nem talált
a Dolboys voltbriareos
Mondjuk sajnálom mert szimpi csapat a fins, de Carpenter bust mindenhol. Nem értem miért szedték fel.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
Találjátok ki hogy ki szedte fel Carp-ot miután kivágta a Rams?? 😀

7végén kezdődik már alig várom....Blevi
redskins??beltazor
nem talált
a Dolboys volt

több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 669 — Pfizer & Moderna fan
Találjátok ki hogy ki szedte fel Carp-ot miután kivágta a Rams?? 😀

7végén kezdődik már alig várom....Blevi
redskins??

több mint 14 éve
Blevi 8 247 — Lions & Cowboys fan
Találjátok ki hogy ki szedte fel Carp-ot miután kivágta a Rams?? 😀

7végén kezdődik már alig várom....
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Megvan a PS: RB Lonyae Miller, OT Cliff Louis, TE Scott Chandler, WRs Jesse Holley and Manuel Johnson, TE Martin Rucker, OG Travis Bright, and CB Teddy Williams

Chandler neve ismerős valahonnan, mintha már járt volna practice squadban korábban. Amúgy csak Louis az új arc.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Blevi 8 247 — Lions & Cowboys fan
53ra lett szűkítve a keret:

QB: Romo, Kitna, McGee
RB: Barber, Jones, Choice, Anderson, Gronkowski (utóbbi lehet hivatott helyettesíteni Phillipset)
OL: Free, Kosier, Gurode, Davis, Colombo, Barron, Holland, Brewster, Young, Costa (elég sok)
TE: Witten, Benett
WR: Austin, R Williams, Bryant, Ogletree, Hurd

DL: Spears, Ratliff, Olshansky, Hatcher, Bowen, Brent, Lissemore (3 DT/NT)
OLB: Ware, Spencer, Butler, B Williams
MLB: James, Brooking, Lee, J Williams, L Williams
CB: Newman, Jenkins, Scandrick (érdekes lesz a DB rotáció idén)
S: Sensabaugh, Ball, Hamlin, Owusu-Ansah, McCray, Church

+ Ladouceur, McBriar, Buehlergyeek
Ha jól számolom 11 rookie csinált rostert ebből 5 UDFA. Nyilván Philipsel ez egyel kevesebb lenne de szép szám.
az jutott eszembe h Owosu-Ansah egyetemen CB volt és Ball is eltologatja Cb-ként szóval jó lehet ez bár Gordon engem is meglepett. Costa gondolom cserecenter is (?) ha jól emlékszem utsó pre meccsen Ő tolta C-ben.
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ők lettek kirakva:
OT Will Barker
OG Travis Bright
DE Marcus Dixon
RB Herb Donaldson
TE DajLeon Farr
CB Cletis Gordon
WR Jesse Holley
WR Manny Johnson
OLB Curtis Johnson
CB Bryan McCann
RB Lonyae Miller
LB Steve Octavien
TE Jason Pociask
TE Martin Rucker
DT Jimmy Saddler-McQueen
LB Brandon Sharpe
DE Junior Siavii
OL Mike Tepper
CB Jamar Wall
CB Teddy Williams

Church ahogy vártuk bekerült az 53as keretbe,McCray,Gronkowski,Costa,Leon Williams akik szintén bekerültek

Közben látom már hogy Gyeek is irta,mindegy nem figyeltem bocs,de most már csak benn hagyom.Cowboykarcsi
és ilyenkor ők mit csinálnak? mennek cowboys 2be? majd nem, egy egész csapat kijönne belőlük 😊beltazor
PSbe kerülnek nálunk vagy máshol,rosszabb esetben elmennek tisztességes munkát keresni.Most látom egyébként hogy Carpentert kitette a Rams,hát pl neki ezzel vége is a pályafutásának szvsz.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 669 — Pfizer & Moderna fan
Ők lettek kirakva:
OT Will Barker
OG Travis Bright
DE Marcus Dixon
RB Herb Donaldson
TE DajLeon Farr
CB Cletis Gordon
WR Jesse Holley
WR Manny Johnson
OLB Curtis Johnson
CB Bryan McCann
RB Lonyae Miller
LB Steve Octavien
TE Jason Pociask
TE Martin Rucker
DT Jimmy Saddler-McQueen
LB Brandon Sharpe
DE Junior Siavii
OL Mike Tepper
CB Jamar Wall
CB Teddy Williams

Church ahogy vártuk bekerült az 53as keretbe,McCray,Gronkowski,Costa,Leon Williams akik szintén bekerültek

Közben látom már hogy Gyeek is irta,mindegy nem figyeltem bocs,de most már csak benn hagyom.Cowboykarcsi
és ilyenkor ők mit csinálnak? mennek cowboys 2be? majd nem, egy egész csapat kijönne belőlük 😊

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ők lettek kirakva:
OT Will Barker
OG Travis Bright
DE Marcus Dixon
RB Herb Donaldson
TE DajLeon Farr
CB Cletis Gordon
WR Jesse Holley
WR Manny Johnson
OLB Curtis Johnson
CB Bryan McCann
RB Lonyae Miller
LB Steve Octavien
TE Jason Pociask
TE Martin Rucker
DT Jimmy Saddler-McQueen
LB Brandon Sharpe
DE Junior Siavii
OL Mike Tepper
CB Jamar Wall
CB Teddy Williams

Church ahogy vártuk bekerült az 53as keretbe,McCray,Gronkowski,Costa,Leon Williams akik szintén bekerültek

Közben látom már hogy Gyeek is irta,mindegy nem figyeltem bocs,de most már csak benn hagyom.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
53ra lett szűkítve a keret:

QB: Romo, Kitna, McGee
RB: Barber, Jones, Choice, Anderson, Gronkowski (utóbbi lehet hivatott helyettesíteni Phillipset)
OL: Free, Kosier, Gurode, Davis, Colombo, Barron, Holland, Brewster, Young, Costa (elég sok)
TE: Witten, Benett
WR: Austin, R Williams, Bryant, Ogletree, Hurd

DL: Spears, Ratliff, Olshansky, Hatcher, Bowen, Brent, Lissemore (3 DT/NT)
OLB: Ware, Spencer, Butler, B Williams
MLB: James, Brooking, Lee, J Williams, L Williams
CB: Newman, Jenkins, Scandrick (érdekes lesz a DB rotáció idén)
S: Sensabaugh, Ball, Hamlin, Owusu-Ansah, McCray, Church

+ Ladouceur, McBriar, Buehler

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Cut: Bryan McCann CB (várható volt), Travis Bright G (szintén), Cletis Gordon CB (meglepi)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Elakarjuk cserélni Marion Barbert és Tashard Choice-t??? ezt hogy gondolják a vezetők?? max Choice mehetne....beltazor
Ja, Choice azért jópár csapatba komoly erősítés lenne. Mondjuk a Ramsben el tudnám képzelni 😛szaba
A hangsúly itt az ellenértéken van elsősorban. Choice nagyon is hasznos, Barber pedig nagyon is szükséges és szeritnem nem akarják elbarterelni. Tudott ő egészséges is maradni, egy próbát minimum megér még.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Elakarjuk cserélni Marion Barbert és Tashard Choice-t??? ezt hogy gondolják a vezetők?? max Choice mehetne....beltazor
Ja, Choice azért jópár csapatba komoly erősítés lenne. Mondjuk a Ramsben el tudnám képzelni 😛
több mint 14 éve
Blevi 8 247 — Lions & Cowboys fan
Elakarjuk cserélni Marion Barbert és Tashard Choice-t??? ezt hogy gondolják a vezetők?? max Choice mehetne....beltazor
Inkább Barber menjen szvsz. de sztem nem fog egyik sem legalábbis remélem.
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 669 — Pfizer & Moderna fan
Elakarjuk cserélni Marion Barbert és Tashard Choice-t??? ezt hogy gondolják a vezetők?? max Choice mehetne....

több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Na Schefter szerint Craytont elbizniszeltétek San Diegoba.Tomeee
Állitólag egy 7dik köröst kapunk érte.Sok szerencsét neki San Diegoban.Cowboykarcsi
lehet hogy én vagyok nagyon optimista, de nálam egy 4.kört megért volna...beltazor
Ez rendkívül örömteli és szerencsés megoldás. 7. körnél többet a kora miatt nem ér, van benne még max 2 jó év, plusz ha a Chargers nem akart volna valami másik csapattal versenyt futni, jó eséllyel el sem vitte volna más. Ráadásul ez a 7. lehet akár 6. körös pick is! 😀 Cryatonnak sokat köszönhet a Cowboys, nem érdemelte meg ezt az utolsó preseason beli hajcihőt. Ritkán írok ilyen szentimentális dolgokat, de sok szerencsét nekie. 😊

További hírek szerint Hurdért érdeklődik a... Dolphins, továbba Adonis McQusitant draft pickre cserélte (!) a... Miami. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 669 — Pfizer & Moderna fan
Na Schefter szerint Craytont elbizniszeltétek San Diegoba.Tomeee
Állitólag egy 7dik köröst kapunk érte.Sok szerencsét neki San Diegoban.Cowboykarcsi
lehet hogy én vagyok nagyon optimista, de nálam egy 4.kört megért volna...

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na Schefter szerint Craytont elbizniszeltétek San Diegoba.Tomeee
Állitólag egy 7dik köröst kapunk érte.Sok szerencsét neki San Diegoban.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Tomeee 753
Na Schefter szerint Craytont elbizniszeltétek San Diegoba.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
különben is, a Boyz vesztett már nagyobb téttel bíró meccset is úgy, hogy egy TE nem tudott az egyik támadásnál teljesen tisztán állva egy szemből érkező "elkapható" passzt megfogni az endzone-ban (lásd még SB XIII, Jackie Smith)...slowmotion
Hajj, ne is mondd! 😀 Szikszpekk in Szikszbörg!gyeek
Jó mondjuk azt simán vissza adta nekünk a sors '95be,amikor O'Donnel kétszer is Brownak passzolt 😊Cowboykarcsi
Ahhoz legalább Brownnak el kellett kapnia a labdát. Az öreg Jackienek sikerült légüres térben elejtenie egy lasztit ami az ölébe érkezett... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
különben is, a Boyz vesztett már nagyobb téttel bíró meccset is úgy, hogy egy TE nem tudott az egyik támadásnál teljesen tisztán állva egy szemből érkező "elkapható" passzt megfogni az endzone-ban (lásd még SB XIII, Jackie Smith)...slowmotion
Hajj, ne is mondd! 😀 Szikszpekk in Szikszbörg!gyeek
Jó mondjuk azt simán vissza adta nekünk a sors '95be,amikor O'Donnel kétszer is Brownak passzolt 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
különben is, a Boyz vesztett már nagyobb téttel bíró meccset is úgy, hogy egy TE nem tudott az egyik támadásnál teljesen tisztán állva egy szemből érkező "elkapható" passzt megfogni az endzone-ban (lásd még SB XIII, Jackie Smith)...slowmotion
Hajj, ne is mondd! 😀 Szikszpekk in Szikszbörg!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 117 — Cowboys fan
Én Holley-t is fontolóra venném. Olcsóbb mint Hurd, ez a nagy előnye hozzá képest, még a korkülönbség is elhanyagolható. Jelen hírek szerint nem csak Craytont, de Hurdöt is aktívan próbálják elpasszolni. Craytonért nem fognak adni semmit, megvárják míg megválik a Cowboystól, Hurdre ajánlatot tehetnek még szerintem, ha nem, akkor Holley nem lesz a csapatban.gyeek
ha nem jön ajánlat, akkor szerintem Crayton marad. annyira nem rossz játékos, hogy a semmiért cserébe még a fizetését is bebukjuk. Hurd hozzá képest szerintem hátrányban van, szóval inkább ő esélyes a cut-ra, akkor meg marad a Crayton vs Holley összevetés.
én azért Craytont inkább megtartanám, mert ha bármi történik a top 3 receiver bármelyikével, akkor az ötödik embernek be kell ugrania. az, hogy Holley esetleg tud spec team-et játszani, az nálam semmi előnyt nem jelent, spec team-re azért valahogy mindig lehet embereket találni. akkor marad a WR-képességek, ott meg Crayton az erősebb. a fizetés meg idén nem releváns.

én mondjuk Holley-tól tavaly nem sok highlight-ot láttam, volt azt előszezonban az a mázlis punt return TD, aztán ennyi.
Craytonról sem villan be sok minden, csak 2 PR TD meg 2 meccsnyerő TD-elkapás. go figure.slowmotion
Craytonnal nekem az a bajom hogy még mindig fáj az a 2007es dropja a Giants ellen,de egyébként valóban egy megbízható WR,mióta itt van asszem neki van a legtöbb game winning TDje a csapatból,ha Hurd és közte kéne választani én egy percet nem gondolkodnék(Holleyról nem is beszélve)Cowboykarcsi
az egy hiba volt a sok közül akkor, amúgy szerintem kb az volt az egyetlen dropja úgy kb az egész szezonban.
de ennyiből Leo Davis is csinált egy teljesen felesleges 15 yardos büntetést, amikor a támadósor mögött földön fekvő védőre rávetődött.
az egy olyan meccs volt, ezzel együtt kell élni.
különben is, a Boyz vesztett már nagyobb téttel bíró meccset is úgy, hogy egy TE nem tudott az egyik támadásnál teljesen tisztán állva egy szemből érkező "elkapható" passzt megfogni az endzone-ban (lásd még SB XIII, Jackie Smith)...