NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

32 feliratkozó

több mint 14 éve
Tomeee 753
Elkezdtem egyetemi bajnokságot is nézni. erről kérdeznék: egy Dallas Cowboys drukker kinek szurkol az NCAA-ban?beltazor
Texas Longhorns. 😊 Néha még egy Philly drukker is nekik szurkol. 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 669 — Pfizer & Moderna fan
Elkezdtem egyetemi bajnokságot is nézni. erről kérdeznék: egy Dallas Cowboys drukker kinek szurkol az NCAA-ban?

több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 669 — Pfizer & Moderna fan
Tippem: Was-Dal 7-10beltazor
Én is szoros meccset várok,és kevés pontot,az elmult években nem nagyon megy a skins védelme ellen most hirtelen nem is tudom utoljára mikor mentünk 20 pont fölé ellenük.De megvan,még 2008 első meccs,24-26 oda,két éve...Cowboykarcsi
Védelmünk nagyon jó ezért gondoltam a kevés kapott pontot. Támadásban jó játékosaink vannak, de én tartok a sok büntetéstől, amitől egy-egy nagyobb play megy a kukába. remélem több screen passot fogunk alkalmazni mert így nem kell sokat védeni az irányított és a WR-rek (Austin, Dez) jól cseleznek gyorsak. 😊

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Tippem: Was-Dal 7-10beltazor
Én is szoros meccset várok,és kevés pontot,az elmult években nem nagyon megy a skins védelme ellen most hirtelen nem is tudom utoljára mikor mentünk 20 pont fölé ellenük.De megvan,még 2008 első meccs,24-26 oda,két éve...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 669 — Pfizer & Moderna fan
Tippem: Was-Dal 7-10

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egyébként ha már Bryantnél tartunk,bizony elég fontos lenne hogy már idén jó legyen,ha nem is 1000yard 10TD várok tőle,de legalább azt jó lenne elérnie hogy néha levegyék majd Austinról a double team-et.Ugye a WR sor;Austn,Williams,Bryant,Ogletree,Hurd(+Witten),szerintem idén Austinak nem lesznek olyan statjai mint tavaly lévén állandóan ketten fogják őrizni,ez esetben ugye RWnek kéne fellépnie de az utóbbi szezon után ettől valahogy nem nyugodok meg ergo ha RW megint szar lesz akkor létfontosságú lenne hogy Bryant már idén megbizható célpontja legyen Romonak,mert utánna már Ogletree van aki egy tehetséges fiatal WR de ez még nagyon karcsú,Hurd meg egy átlagos 4-5dik számú WR,persze ez most erősen leegyszerűsített gondolat menet,meg még ugye ott van Witten is.Na majd meglátjuk,legyen már vasárnap!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
57 millás szerződéstenorx
"This is great for me, but the most important thing is to get ready for the Redskins,” Austin said. “That’s still the No. 1 goal for me and this team. We want to win as many games as possible.” Nagyon szeretem ezt a fickót,Bryant is remélem tanul tőle,egy ligába elég egy olcsószittyó,megmondom őszintén egy két megnyilvánulása nem tetszett az offseasonba.Cowboykarcsi
Bryantről mindneki tudta amikor idekerült h ilyen a mentalistása, ameddig nem vezet részegen meg erőszakol nőket, és nem bomlasztja a csapategységet hozzá kell szokni hogy Ő ilyen (mondjuk úgy hogy nem okos 😊, de ugye majd hold out lesz meg balhé, aztán elsőnek írt alá...). Egyébként Austin nekem is szimpatikusabb, örülök hogy aláírt remélem nem lazsál majd a lóvét számolva, bár nem hiszem. Roynak meleg lesz a pite ha idén nem produkál..Blevi
Jó nyilván én is könnyebben elfogom majd viselni a stílusát ha szállítja az elkapásokat meg a TDket.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Blevi 8 247 — Lions & Cowboys fan
M. Austin aláírt 6 évre! ójeeeeeee!Token5
57 millás szerződéstenorx
"This is great for me, but the most important thing is to get ready for the Redskins,” Austin said. “That’s still the No. 1 goal for me and this team. We want to win as many games as possible.” Nagyon szeretem ezt a fickót,Bryant is remélem tanul tőle,egy ligába elég egy olcsószittyó,megmondom őszintén egy két megnyilvánulása nem tetszett az offseasonba.Cowboykarcsi
Bryantről mindneki tudta amikor idekerült h ilyen a mentalistása, ameddig nem vezet részegen meg erőszakol nőket, és nem bomlasztja a csapategységet hozzá kell szokni hogy Ő ilyen (mondjuk úgy hogy nem okos 😊, de ugye majd hold out lesz meg balhé, aztán elsőnek írt alá...). Egyébként Austin nekem is szimpatikusabb, örülök hogy aláírt remélem nem lazsál majd a lóvét számolva, bár nem hiszem. Roynak meleg lesz a pite ha idén nem produkál..
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
M. Austin aláírt 6 évre! ójeeeeeee!Token5
57 millás szerződéstenorx
"This is great for me, but the most important thing is to get ready for the Redskins,” Austin said. “That’s still the No. 1 goal for me and this team. We want to win as many games as possible.” Nagyon szeretem ezt a fickót,Bryant is remélem tanul tőle,egy ligába elég egy olcsószittyó,megmondom őszintén egy két megnyilvánulása nem tetszett az offseasonba.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
M. Austin aláírt 6 évre! ójeeeeeee!Token5
57 millás szerződés
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
M. Austin aláírt 6 évre! ójeeeeeee!
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Jól hangzik az az SB... De hogy exakt legyek, beiratkozom egy Lui Padre tanfolyamra. Ha elég jó vagyok, szezon második felében én írom majd a power rankinget.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Sziasztok.
Érdeklödnék, hogy Anthony Spencer mire számíthat idén? Kezdő lesz vagy csere?FViktor93
Pro Bowler. 😉gyeek
én mondjuk azt akartam írni, hogy Super Bowl MVP 😊slowmotion
Idén még nem lesz SB.A főcsoportdöntőben egy szoros meccsen elvérzünk,de jövőre már vesszük az akadályt és meg lesz a hatodik,figyeljétek meg!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 117 — Cowboys fan
Sziasztok.
Érdeklödnék, hogy Anthony Spencer mire számíthat idén? Kezdő lesz vagy csere?FViktor93
Pro Bowler. 😉gyeek
én mondjuk azt akartam írni, hogy Super Bowl MVP 😊
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
NFL Top 100 players: no.95 Larry Allen. John Randle adta elő a róla szóló rövid bejátszást. Élmény hallgatni azt a fazont... Valami hasonló hangzott el többek: "You didn't taunt Larry Allen. You were nice to him! You smiled at him! Sometimes he smiled back... sometimes he didn't." 😀 Remélem felkerül majd az NFL.comra

A 92. Irvin.gyeek
http://www.cowboysmedia.com/video.php?do=viewdetails&videoid=156
ugyanitt megtalálható az Irvines is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
NFL Top 100 players: no.95 Larry Allen. John Randle adta elő a róla szóló rövid bejátszást. Élmény hallgatni azt a fazont... Valami hasonló hangzott el többek: "You didn't taunt Larry Allen. You were nice to him! You smiled at him! Sometimes he smiled back... sometimes he didn't." 😀 Remélem felkerül majd az NFL.comra

A 92. Irvin.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na ennek örülök 😀
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Sziasztok.
Érdeklödnék, hogy Anthony Spencer mire számíthat idén? Kezdő lesz vagy csere?FViktor93
Kezdő,ez nem is kérdés már kb 2 éve.És idén már nem csak azért mert Ellis nincs,nagyon sokat fejlődött tavaly,főleg a szezon második felében,az utolsó 6 meccsen 6 sack,1int,1 FF.Mindenki nagyon jó évet vár tőle.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok.
Érdeklödnék, hogy Anthony Spencer mire számíthat idén? Kezdő lesz vagy csere?FViktor93
Pro Bowler. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sziasztok.
Érdeklödnék, hogy Anthony Spencer mire számíthat idén? Kezdő lesz vagy csere?
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok,

Offense depth chart... yahoo sports alapján... hátha valakit érdekel:
http://img230.imageshack.us/f/daloffdepthchart.png/

UI: rohadtzul szorítok Roy E. Williamsnek, hogy legyen egy jó szezonja... szerintem nem volt túl szép, ahogy bántak vele... de tény, hogy alul teljesített...

mindenesetre hozzáállásból jeles a srác.Hollywood
hááát... a tight endekre is vesztegethették volna az idejüket 😊
plusz a backup C pozíciót hiányolom, még ha Costa UDFA-ként is került be az 53-as keretbe...slowmotion
Komplikátabb annál a depth, hogy így meg lehessen rajzolni. 😊 3 wideout felállásnál például Austin megy a slotba, ott pedig szerintem Ogletree az elsődleges backup. Hurdöt amúgy is az 5. WRként tartják számon a csapatban, gondolom idén fogják tesztelni derekasan Ogletreet, tartja-e a jó versenyformáját a szép tavalyi zárás után.
Barron swing tackle, azaz bal és jobb oldalon is ő az első számú csere. Ha a kezdők renbe jönnek, akkor vagy Young vagy Phil Costa fog kikerülni az 53ból (Costa jelenleg a csere center és guard is). Gronkowski gyakorlatilag John Phillips feladatait örökli, a 3 TEs felállásnál ő úgymond a 3.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Főoldalról, hír blokk:

A Dallas Cowboys hihetetlen és egyben érthetetlen módon valószínűleg csupán 3 CB-vel vág neki a szezonnak.

Hogy érthető lehessen: A három CB mellett van hat safety, akik közül kettő (Ball, Owusu-Ansah) konvertált corner. Ha kell, akár Ball is besegíthet a corner poszton, a helyére pedig ott van Mike Hamlin. Emellett valószínűleg a practice squadba kerülhet Jamar Wall (idei 5. körös pick) és ha még van rá mód akkor Cletis Gordon is (bár lehet, hogy ő már nem tud), vész esetén lehet rájuk számítani. Sajna Bryan McCannt lenyúlta a Ravens. 10 támadó falemberre van szükség az év elején, mert Kosier (aki egyben az elsőszűmú C csere is) és Colombo sérülésekkel bajlódnak, ha stabilizálódik a fal vagy épp Sam Youngot (idei 6. körös pick) nélkülözhetőnek itélik, egy corner behúzása az 53ba igencsak esélyes.

Bővebben itt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 117 — Cowboys fan
Sziasztok,

Offense depth chart... yahoo sports alapján... hátha valakit érdekel:
http://img230.imageshack.us/f/daloffdepthchart.png/

UI: rohadtzul szorítok Roy E. Williamsnek, hogy legyen egy jó szezonja... szerintem nem volt túl szép, ahogy bántak vele... de tény, hogy alul teljesített...

mindenesetre hozzáállásból jeles a srác.Hollywood
hááát... a tight endekre is vesztegethették volna az idejüket 😊
plusz a backup C pozíciót hiányolom, még ha Costa UDFA-ként is került be az 53-as keretbe...
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 117 — Cowboys fan
nekem most egyébként ez a Dominic Bonvissuto a kedvenc figurám a SI.com-on.
egyedül ő volt képes a SB-ig jósolni a Tehenészeket (ahol egyből meg is nyerjük azt), és egyedül ő tippelt Tehenész-játékost év végi díjra (Demarcus, DPoY) 😀
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Sziasztok,

Offense depth chart... yahoo sports alapján... hátha valakit érdekel:
http://img230.imageshack.us/f/daloffdepthchart.png/

UI: rohadtzul szorítok Roy E. Williamsnek, hogy legyen egy jó szezonja... szerintem nem volt túl szép, ahogy bántak vele... de tény, hogy alul teljesített...

mindenesetre hozzáállásból jeles a srác.