Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
én amúgy alapból nem félek a szezontól. szvsz az egyetlen csapatrész, amelyik nem kimondottan mai gyerekekből áll, az az OL, de ott meg sokat számít a tapasztalat. plusz addigra visszatérnek a hiányzóink is, szóval elvileg még erősödünk is addig.
tippelni nem fogok, de ha pluszban zárjuk az évet, már elégedett leszek.slowmotion
Én most így látatlanba egy 10-6ot mondanék,és azért szerintem a PO is alap elvárás kellene hogy legyen,aztán persze a sors lehet ezt másképp gondolja,és bekavar egy két dolgot.3dik legkeményebb sorsolás a miénk nem sok lehetőség van a hibázásra.Cowboykarcsi
nézd, én úgy vagyok vele, hogy ha a csapat a képességeinek megfelelően játszik, akkor nincs olyan csapat, akit ne tudna megverni, ha viszont kicsivel is gyengébb napot fog ki, akkor bárkitől ki tud kapni.
ami számomra a kiindulópont lenne az az, hogy a hazai meccseket hozni kell. persze erre mondják, h "easier said than done", naná, főleg hogy a csoportellenfeleken kívül azért többek között a Saints és a Titans is jön hozzánk, ami nem lesz sétagalopp, DE ha a hazai meccseket hozzuk, akkor a minimum 8-8 egész jó kiindulópont.

ami a lényeg, hogy pl idén jó lenne tudatára ébredni annak, hogy létezik vak oldali safety blitz is a világon, és készülni is erre, mert tavaly minden egyes alkalommal sikerült látványosan beszopni az ilyesmiket.

jut eszembe, telepíteni kellene a friss klienseket, különben nem tudok meccset nézni...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
én amúgy alapból nem félek a szezontól. szvsz az egyetlen csapatrész, amelyik nem kimondottan mai gyerekekből áll, az az OL, de ott meg sokat számít a tapasztalat. plusz addigra visszatérnek a hiányzóink is, szóval elvileg még erősödünk is addig.
tippelni nem fogok, de ha pluszban zárjuk az évet, már elégedett leszek.slowmotion
Én most így látatlanba egy 10-6ot mondanék,és azért szerintem a PO is alap elvárás kellene hogy legyen,aztán persze a sors lehet ezt másképp gondolja,és bekavar egy két dolgot.3dik legkeményebb sorsolás a miénk nem sok lehetőség van a hibázásra.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
én amúgy alapból nem félek a szezontól. szvsz az egyetlen csapatrész, amelyik nem kimondottan mai gyerekekből áll, az az OL, de ott meg sokat számít a tapasztalat. plusz addigra visszatérnek a hiányzóink is, szóval elvileg még erősödünk is addig.
tippelni nem fogok, de ha pluszban zárjuk az évet, már elégedett leszek.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Sztem 53-ban nem lett volna benne.
Nálam előtte van Sensabaugh, Ball, Hamlin, Church és Owusu-Ansah isBlevi
plusz nekem iszonyat sérülékenynek tűnt mindig isslowmotion
4 év alatt amig itt volt kedett 10 meccsen....azért ez elég beszédesCowboykarcsi
???
az önmagában nem jelent semmit, mert nem is kezdőként számítottunk volna rá, hanem rotációs emberként (basszus, majdnem kapát írtam, korán van még)
ok, Ball picit beelőzte, de a rookie szezonja után megvettük elé Hamlint.

viszont az már inkább elgondolkodtató, hogy 4 év alatt 15 meccset hagyott ki sérülés miatt. most van friss hús, olcsóért, és nem mutattak sokkal kevesebbet nála. ez kőkemény üzlet, ez van.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81229067/article/abundance-of-talent-leads-to-big-expecations-in-big-d?module=HP_cp2

Az "expert" urak is nagyon szeretnek minket. Nekem kicsit sok a hype amit kapunk, aztán lehet csak én vagyok túl pesszimista.Blevi
Az ottaniak közül Wyche és Carucci a két legelszáltabb sci-fi mester / bandwagon hitch-hiker, az első rosszabb meccs után lehet számolni, hogy elkezdenek baromságokat károgni. A 12-4es jóslatok eléggé elrugaszkodottak, ehhez kb söpörni kellene a csoportot, ami azért elég esélytelen szerintem, lévén NFC East. Lombardi 10-6os tippje szerintem vállaható, ne feledjük, kb top3 legnehezebb sorsolás jutott a Cowboysnak. Szóval sok függ a sérülésektől mindkét oldalon majd. A 2008as fiaskónál hajlamosak elfelejteni mekkora peche volt a csapatnak a sérülésekkel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81229067/article/abundance-of-talent-leads-to-big-expecations-in-big-d?module=HP_cp2

Az "expert" urak is nagyon szeretnek minket. Nekem kicsit sok a hype amit kapunk, aztán lehet csak én vagyok túl pesszimista.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Watkins releasedCowboykarcsi
Sztem 53-ban nem lett volna benne.
Nálam előtte van Sensabaugh, Ball, Hamlin, Church és Owusu-Ansah isBlevi
plusz nekem iszonyat sérülékenynek tűnt mindig isslowmotion
4 év alatt amig itt volt kedett 10 meccsen....azért ez elég beszédes

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Watkins releasedCowboykarcsi
Sztem 53-ban nem lett volna benne.
Nálam előtte van Sensabaugh, Ball, Hamlin, Church és Owusu-Ansah isBlevi
plusz nekem iszonyat sérülékenynek tűnt mindig is
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Watkins releasedCowboykarcsi
Sztem 53-ban nem lett volna benne.
Nálam előtte van Sensabaugh, Ball, Hamlin, Church és Owusu-Ansah is
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Watkins released

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Sziasztok,

felkeltem én is megnézni a meccset, de a félidő után visszafeküdtem.
Nekem valahogy az jött le, hogy a Houston sokkal nagyobb intenzitással játszott. Akartak, mentek, hergelték magukat, látszott rajtuk, hogy élesebbek. Mi meg kicsit langyosan, fáradtan és néha balszerencsésen játszottunk.
Ettől függetlenül én is kezdek aggódni a O-line miatt.ftamas4
Nem kell azért ezt annyira mellre szívni,egyrészt preseason,másrészt a texans ellen játszunk is majd a harmadik héten,WP egyértelműen megmondta hogy csak a basic playbook-ot fogja használni,pl blitz nem is volt a D részéről,persze attól még nem kellett volna engedni Romo-t szarrá sackelni de azért annyira nem is kell ezt tul kombinálni.Jövőhéten ugrik a majom a vizbe,addig még van idő hitelbe ugye meg nem aggódunk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,

felkeltem én is megnézni a meccset, de a félidő után visszafeküdtem.
Nekem valahogy az jött le, hogy a Houston sokkal nagyobb intenzitással játszott. Akartak, mentek, hergelték magukat, látszott rajtuk, hogy élesebbek. Mi meg kicsit langyosan, fáradtan és néha balszerencsésen játszottunk.
Ettől függetlenül én is kezdek aggódni a O-line miatt.
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Romo ugye nem sérül le?beltazor
Nem,az kéne mégCowboykarcsi
akkor már két jó dolog volt a meccsen (nem sérült le senki)

sőt igazából Buehler is még mindig durva, 9/14 a touchback/kickoff mutatója

én abban reménykedek, hogy még két hét van a szezonnyitóig, addig sokan felépülhetnek (pl Bryant a meccs előtt már teljes edzésmunkát végzett, Spears is visszatér elvileg, stb)slowmotion
Sztem eddig sem ezekkel a csapatrészekkel volt baj. Támadófal. 2 hetük van összeállni, különben baj lesz. Kezdtem emiatt kicsit nyugodtabb lenni,de azt hiszem megint el kell kezdeni aggódni, bár tudom ez csak csak preseason....
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Romo ugye nem sérül le?beltazor
Nem,az kéne mégCowboykarcsi
akkor már két jó dolog volt a meccsen (nem sérült le senki)

sőt igazából Buehler is még mindig durva, 9/14 a touchback/kickoff mutatója

én abban reménykedek, hogy még két hét van a szezonnyitóig, addig sokan felépülhetnek (pl Bryant a meccs előtt már teljes edzésmunkát végzett, Spears is visszatér elvileg, stb)
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Romo ugye nem sérül le?beltazor
Nem,az kéne még

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Romo ugye nem sérül le?

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
komolyan terveztem hogy idén ez lesz a első preseason meccs amire fennmeradok,hát jól tettem hogy végül inkább aludtam.Gyeek majd ir megint gondolom,amit én az összefoglalóból láttam az nagyon siralmas volt,a kezdő O botrány,Romo arcába folyamatosan ott voltak,ha jól számoltam 3szor sackelték,de egyébként is homály volt két fumble is csinált plusz az Int bár az speciel nem az ő hibája volt.A kezdő D is szopott két nagy play-t is és a futás is ment a Houstonnak.Egyetlen jó dolog volt ebben a meccsben az hogy ez csak egy preseason meccs volt...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Olvastam a mostani csoportelemző cikket, és egy kérdésem lenne.
"Dez Bryant frissítést jelenthet a returnöknél, rajta kívül előreláthatólag Crayton próbálkozhat ezen a téren."
Na most ha már újonc, akkor nem inkább Akwasi Owusu-Ansah lenne returner? Mármint én nem vagyok Dallas fan, de azért nézem nagyjából a meccseiket, most épp a Bolts-Boys meccset is félidő erejéig néztem, de azért nem feltétlen választok cowboy kalapos meccset. Ezért kérdezek.ulpianus
Bryantről már akkor is mondták hogy valszeg fog lehetőséget kapni a returnöknél amikor draftoltuk.Ansaháról én ezt nem hallottam de lehet ő is fog kapni néhágy lehetőséget,Crayton pedig adott(legalábbis a punt returnöknél),ugye az elmult években ő volt ezen a poszton.KR poszton ugye tavaly Jones volt a legtöbbet de volt néhány megmozduláa Austinnak is és asszem Newmanek is.Egyszóval ha engem kérdezel idén nem sok változás lesz max PR,ha Bryant kiszoritja Craytont.A többi marad.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Olvastam a mostani csoportelemző cikket, és egy kérdésem lenne.
"Dez Bryant frissítést jelenthet a returnöknél, rajta kívül előreláthatólag Crayton próbálkozhat ezen a téren."
Na most ha már újonc, akkor nem inkább Akwasi Owusu-Ansah lenne returner? Mármint én nem vagyok Dallas fan, de azért nézem nagyjából a meccseiket, most épp a Bolts-Boys meccset is félidő erejéig néztem, de azért nem feltétlen választok cowboy kalapos meccset. Ezért kérdezek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Kis játék a számokkal, konkrétabban Tony Romo statjaival!

"If you go to PFR's leaderboard page, you can see that Tony Romo ranks 4th all time in yards per pass attempt, and all three quarterbacks ahead of him retired by 1960. Romo also ranks first in net yards per attempt (PFR has N/A data beginning in 1969, which is the earliest year for which we have complete individual sack data) and first in adjusted net yards per attempt among all players. You can use PFR-'s play index to see a list of the top active quarterbacks in yards per attempt, and I've heard multiple sources cite Romo's incredible career average in that category.

My initial take when I heard such propaganda was that is was incredibly misleading. Why?"

A cikk további része itt olvasható.Szabler
a statisztika az a tudomány,... 😀
komolyabbra fordítva a szót, annyira jó látni, hogy egyes embereknek (mint pl a cikk szerzőjének) ennyi ideje van mindenféle dolgokra, szívesen cserélnék vele én is
csak mondjuk mindent adatot beleszámoltak az eredménybe a YAC kivételével, meg hogy mekkora emberek csinálták stb

csak egy gondolat, hogy mire gondolok:
ha valakiben mondjuk az az ötlet merülne fel hirtelen, hogy Ortonról nézzen valami hasonlót, akkor óhatatlanul bele fogja számolni a tavaly ellenünk Brandon Marshallnak dobott TD-jét. azt a TD-t, ami ugye 51 yarddal számítana, ebből volt vagy 20 yard sem a passz, 31 yardot meg a védőink töketlenkedése és vagy 4 mistackle eredményezett.
Orton ettől nem lett jobb QB, csak statisztikailag, viszont neki ugyanígy számít a dolog.

naszóval ezért nem érdekelnek az ilyen számítgatások.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Bryant már kezd az előszezon után, vagy még kihagy pár hetet? Ha jól emlékszem azt mondták 4-6 hét :? 😊patf1
Van egy videó a dc.com-on vele. Elvileg Houston ellen játszhat ha jól emlékszem, de sztem ha nem muszály nem kell erőltetni. 😉Blevi
én úgy emlékszem, hogy a Texans ellen még mindenképpen jegelik, de ha nem sérül rá addig, akkor a rajton mindenképpen játszani fog
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bryant már kezd az előszezon után, vagy még kihagy pár hetet? Ha jól emlékszem azt mondták 4-6 hét :? 😊patf1
Van egy videó a dc.com-on vele. Elvileg Houston ellen játszhat ha jól emlékszem, de sztem ha nem muszály nem kell erőltetni. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bryant már kezd az előszezon után, vagy még kihagy pár hetet? Ha jól emlékszem azt mondták 4-6 hét :? 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Üdv!
A régi furom Amare néven ténykedtem,itt az uj fórumon ugy gondoltam uj profillal kezedek.Hogy ne legyek teljesen off Sensi 3-4 hétre kiesik tehát a szezonkezdetre sem lesz bevethető 😕 Mondjuk Church lehet robbanta helyén,eddig nagyon meggyőző volt,meglátjuk.Cowboykarcsi
Church nekem tetszett futás ellen (abban az 1 félidőben, amit láttam). De azt nem tudom coverben milyen lehet. Erről valakinek van valami tapasztalata vele kapcsolatban? :/Blevi
Hamlinre vagyok még kiváncsi,mert ugye hivatalosan ő Sensabaugh cseréje és elvileg ő is fog kezdeni a Texans ellen.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Üdv!
A régi furom Amare néven ténykedtem,itt az uj fórumon ugy gondoltam uj profillal kezedek.Hogy ne legyek teljesen off Sensi 3-4 hétre kiesik tehát a szezonkezdetre sem lesz bevethető 😕 Mondjuk Church lehet robbanta helyén,eddig nagyon meggyőző volt,meglátjuk.Cowboykarcsi
Church nekem tetszett futás ellen (abban az 1 félidőben, amit láttam). De azt nem tudom coverben milyen lehet. Erről valakinek van valami tapasztalata vele kapcsolatban? :/