Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Elakarjuk cserélni Marion Barbert és Tashard Choice-t??? ezt hogy gondolják a vezetők?? max Choice mehetne....beltazor
Ja, Choice azért jópár csapatba komoly erősítés lenne. Mondjuk a Ramsben el tudnám képzelni 😛szaba
A hangsúly itt az ellenértéken van elsősorban. Choice nagyon is hasznos, Barber pedig nagyon is szükséges és szeritnem nem akarják elbarterelni. Tudott ő egészséges is maradni, egy próbát minimum megér még.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Elakarjuk cserélni Marion Barbert és Tashard Choice-t??? ezt hogy gondolják a vezetők?? max Choice mehetne....beltazor
Ja, Choice azért jópár csapatba komoly erősítés lenne. Mondjuk a Ramsben el tudnám képzelni 😛
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Elakarjuk cserélni Marion Barbert és Tashard Choice-t??? ezt hogy gondolják a vezetők?? max Choice mehetne....beltazor
Inkább Barber menjen szvsz. de sztem nem fog egyik sem legalábbis remélem.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Elakarjuk cserélni Marion Barbert és Tashard Choice-t??? ezt hogy gondolják a vezetők?? max Choice mehetne....

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Na Schefter szerint Craytont elbizniszeltétek San Diegoba.Tomeee
Állitólag egy 7dik köröst kapunk érte.Sok szerencsét neki San Diegoban.Cowboykarcsi
lehet hogy én vagyok nagyon optimista, de nálam egy 4.kört megért volna...beltazor
Ez rendkívül örömteli és szerencsés megoldás. 7. körnél többet a kora miatt nem ér, van benne még max 2 jó év, plusz ha a Chargers nem akart volna valami másik csapattal versenyt futni, jó eséllyel el sem vitte volna más. Ráadásul ez a 7. lehet akár 6. körös pick is! 😀 Cryatonnak sokat köszönhet a Cowboys, nem érdemelte meg ezt az utolsó preseason beli hajcihőt. Ritkán írok ilyen szentimentális dolgokat, de sok szerencsét nekie. 😊

További hírek szerint Hurdért érdeklődik a... Dolphins, továbba Adonis McQusitant draft pickre cserélte (!) a... Miami. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Na Schefter szerint Craytont elbizniszeltétek San Diegoba.Tomeee
Állitólag egy 7dik köröst kapunk érte.Sok szerencsét neki San Diegoban.Cowboykarcsi
lehet hogy én vagyok nagyon optimista, de nálam egy 4.kört megért volna...

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na Schefter szerint Craytont elbizniszeltétek San Diegoba.Tomeee
Állitólag egy 7dik köröst kapunk érte.Sok szerencsét neki San Diegoban.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Tomeee 753
Na Schefter szerint Craytont elbizniszeltétek San Diegoba.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
különben is, a Boyz vesztett már nagyobb téttel bíró meccset is úgy, hogy egy TE nem tudott az egyik támadásnál teljesen tisztán állva egy szemből érkező "elkapható" passzt megfogni az endzone-ban (lásd még SB XIII, Jackie Smith)...slowmotion
Hajj, ne is mondd! 😀 Szikszpekk in Szikszbörg!gyeek
Jó mondjuk azt simán vissza adta nekünk a sors '95be,amikor O'Donnel kétszer is Brownak passzolt 😊Cowboykarcsi
Ahhoz legalább Brownnak el kellett kapnia a labdát. Az öreg Jackienek sikerült légüres térben elejtenie egy lasztit ami az ölébe érkezett... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
különben is, a Boyz vesztett már nagyobb téttel bíró meccset is úgy, hogy egy TE nem tudott az egyik támadásnál teljesen tisztán állva egy szemből érkező "elkapható" passzt megfogni az endzone-ban (lásd még SB XIII, Jackie Smith)...slowmotion
Hajj, ne is mondd! 😀 Szikszpekk in Szikszbörg!gyeek
Jó mondjuk azt simán vissza adta nekünk a sors '95be,amikor O'Donnel kétszer is Brownak passzolt 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
különben is, a Boyz vesztett már nagyobb téttel bíró meccset is úgy, hogy egy TE nem tudott az egyik támadásnál teljesen tisztán állva egy szemből érkező "elkapható" passzt megfogni az endzone-ban (lásd még SB XIII, Jackie Smith)...slowmotion
Hajj, ne is mondd! 😀 Szikszpekk in Szikszbörg!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Én Holley-t is fontolóra venném. Olcsóbb mint Hurd, ez a nagy előnye hozzá képest, még a korkülönbség is elhanyagolható. Jelen hírek szerint nem csak Craytont, de Hurdöt is aktívan próbálják elpasszolni. Craytonért nem fognak adni semmit, megvárják míg megválik a Cowboystól, Hurdre ajánlatot tehetnek még szerintem, ha nem, akkor Holley nem lesz a csapatban.gyeek
ha nem jön ajánlat, akkor szerintem Crayton marad. annyira nem rossz játékos, hogy a semmiért cserébe még a fizetését is bebukjuk. Hurd hozzá képest szerintem hátrányban van, szóval inkább ő esélyes a cut-ra, akkor meg marad a Crayton vs Holley összevetés.
én azért Craytont inkább megtartanám, mert ha bármi történik a top 3 receiver bármelyikével, akkor az ötödik embernek be kell ugrania. az, hogy Holley esetleg tud spec team-et játszani, az nálam semmi előnyt nem jelent, spec team-re azért valahogy mindig lehet embereket találni. akkor marad a WR-képességek, ott meg Crayton az erősebb. a fizetés meg idén nem releváns.

én mondjuk Holley-tól tavaly nem sok highlight-ot láttam, volt azt előszezonban az a mázlis punt return TD, aztán ennyi.
Craytonról sem villan be sok minden, csak 2 PR TD meg 2 meccsnyerő TD-elkapás. go figure.slowmotion
Craytonnal nekem az a bajom hogy még mindig fáj az a 2007es dropja a Giants ellen,de egyébként valóban egy megbízható WR,mióta itt van asszem neki van a legtöbb game winning TDje a csapatból,ha Hurd és közte kéne választani én egy percet nem gondolkodnék(Holleyról nem is beszélve)Cowboykarcsi
az egy hiba volt a sok közül akkor, amúgy szerintem kb az volt az egyetlen dropja úgy kb az egész szezonban.
de ennyiből Leo Davis is csinált egy teljesen felesleges 15 yardos büntetést, amikor a támadósor mögött földön fekvő védőre rávetődött.
az egy olyan meccs volt, ezzel együtt kell élni.
különben is, a Boyz vesztett már nagyobb téttel bíró meccset is úgy, hogy egy TE nem tudott az egyik támadásnál teljesen tisztán állva egy szemből érkező "elkapható" passzt megfogni az endzone-ban (lásd még SB XIII, Jackie Smith)...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
azért necces a szitu, mert nem egydimenziós játékos. szerintem PR top 3 opcióban benne van, WR-ben meg szvsz nem mutatott kevesebbet Roy-nál, de több tapasztalata van, mint Deznek.
ha öt WR marad a rosteren, akkor szerintem Austin, Williams, Bryant, Crayton/Hurd, Ogletree ötös lesz.slowmotion
Én Holley-t is fontolóra venném. Olcsóbb mint Hurd, ez a nagy előnye hozzá képest, még a korkülönbség is elhanyagolható. Jelen hírek szerint nem csak Craytont, de Hurdöt is aktívan próbálják elpasszolni. Craytonért nem fognak adni semmit, megvárják míg megválik a Cowboystól, Hurdre ajánlatot tehetnek még szerintem, ha nem, akkor Holley nem lesz a csapatban.gyeek
ha nem jön ajánlat, akkor szerintem Crayton marad. annyira nem rossz játékos, hogy a semmiért cserébe még a fizetését is bebukjuk. Hurd hozzá képest szerintem hátrányban van, szóval inkább ő esélyes a cut-ra, akkor meg marad a Crayton vs Holley összevetés.
én azért Craytont inkább megtartanám, mert ha bármi történik a top 3 receiver bármelyikével, akkor az ötödik embernek be kell ugrania. az, hogy Holley esetleg tud spec team-et játszani, az nálam semmi előnyt nem jelent, spec team-re azért valahogy mindig lehet embereket találni. akkor marad a WR-képességek, ott meg Crayton az erősebb. a fizetés meg idén nem releváns.

én mondjuk Holley-tól tavaly nem sok highlight-ot láttam, volt azt előszezonban az a mázlis punt return TD, aztán ennyi.
Craytonról sem villan be sok minden, csak 2 PR TD meg 2 meccsnyerő TD-elkapás. go figure.slowmotion
Craytonnal nekem az a bajom hogy még mindig fáj az a 2007es dropja a Giants ellen,de egyébként valóban egy megbízható WR,mióta itt van asszem neki van a legtöbb game winning TDje a csapatból,ha Hurd és közte kéne választani én egy percet nem gondolkodnék(Holleyról nem is beszélve)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Most nézem a meccset, első félidő megvan, de nem lesz idő többre. Akik eddig tetszettek:

- Buehler (touchback, 51yd Fg)
- McGee (game management, hatákonyság, győnyőrű 41 yardos TD passz Hurdnek)
- Butler (passrush, cover, FF)

Közben meggondoltam magam és megnéztem az eredményt. Fasza. Odaférne még pár név. 😊

Craytonnal sajnos úgy tűnik elválnak a csapat útjai, az őgynöke az elbocsátását kérte. Sajnálom szegényt, ez tényleg szemétség lenne ha most rúgnák ki úgy ahogy 4 hónappal ezelőtt megjósolta. :/


Jake Long remélem viszonylag jól van, nem találtam róla hirtelen semmi hírt.gyeek
azért necces a szitu, mert nem egydimenziós játékos. szerintem PR top 3 opcióban benne van, WR-ben meg szvsz nem mutatott kevesebbet Roy-nál, de több tapasztalata van, mint Deznek.
ha öt WR marad a rosteren, akkor szerintem Austin, Williams, Bryant, Crayton/Hurd, Ogletree ötös lesz.slowmotion
Én Holley-t is fontolóra venném. Olcsóbb mint Hurd, ez a nagy előnye hozzá képest, még a korkülönbség is elhanyagolható. Jelen hírek szerint nem csak Craytont, de Hurdöt is aktívan próbálják elpasszolni. Craytonért nem fognak adni semmit, megvárják míg megválik a Cowboystól, Hurdre ajánlatot tehetnek még szerintem, ha nem, akkor Holley nem lesz a csapatban.gyeek
ha nem jön ajánlat, akkor szerintem Crayton marad. annyira nem rossz játékos, hogy a semmiért cserébe még a fizetését is bebukjuk. Hurd hozzá képest szerintem hátrányban van, szóval inkább ő esélyes a cut-ra, akkor meg marad a Crayton vs Holley összevetés.
én azért Craytont inkább megtartanám, mert ha bármi történik a top 3 receiver bármelyikével, akkor az ötödik embernek be kell ugrania. az, hogy Holley esetleg tud spec team-et játszani, az nálam semmi előnyt nem jelent, spec team-re azért valahogy mindig lehet embereket találni. akkor marad a WR-képességek, ott meg Crayton az erősebb. a fizetés meg idén nem releváns.

én mondjuk Holley-tól tavaly nem sok highlight-ot láttam, volt azt előszezonban az a mázlis punt return TD, aztán ennyi.
Craytonról sem villan be sok minden, csak 2 PR TD meg 2 meccsnyerő TD-elkapás. go figure.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Most nézem a meccset, első félidő megvan, de nem lesz idő többre. Akik eddig tetszettek:

- Buehler (touchback, 51yd Fg)
- McGee (game management, hatákonyság, győnyőrű 41 yardos TD passz Hurdnek)
- Butler (passrush, cover, FF)

Közben meggondoltam magam és megnéztem az eredményt. Fasza. Odaférne még pár név. 😊

Craytonnal sajnos úgy tűnik elválnak a csapat útjai, az őgynöke az elbocsátását kérte. Sajnálom szegényt, ez tényleg szemétség lenne ha most rúgnák ki úgy ahogy 4 hónappal ezelőtt megjósolta. :/


Jake Long remélem viszonylag jól van, nem találtam róla hirtelen semmi hírt.gyeek
azért necces a szitu, mert nem egydimenziós játékos. szerintem PR top 3 opcióban benne van, WR-ben meg szvsz nem mutatott kevesebbet Roy-nál, de több tapasztalata van, mint Deznek.
ha öt WR marad a rosteren, akkor szerintem Austin, Williams, Bryant, Crayton/Hurd, Ogletree ötös lesz.slowmotion
Én Holley-t is fontolóra venném. Olcsóbb mint Hurd, ez a nagy előnye hozzá képest, még a korkülönbség is elhanyagolható. Jelen hírek szerint nem csak Craytont, de Hurdöt is aktívan próbálják elpasszolni. Craytonért nem fognak adni semmit, megvárják míg megválik a Cowboystól, Hurdre ajánlatot tehetnek még szerintem, ha nem, akkor Holley nem lesz a csapatban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Most nézem a meccset, első félidő megvan, de nem lesz idő többre. Akik eddig tetszettek:

- Buehler (touchback, 51yd Fg)
- McGee (game management, hatákonyság, győnyőrű 41 yardos TD passz Hurdnek)
- Butler (passrush, cover, FF)

Közben meggondoltam magam és megnéztem az eredményt. Fasza. Odaférne még pár név. 😊

Craytonnal sajnos úgy tűnik elválnak a csapat útjai, az őgynöke az elbocsátását kérte. Sajnálom szegényt, ez tényleg szemétség lenne ha most rúgnák ki úgy ahogy 4 hónappal ezelőtt megjósolta. :/


Jake Long remélem viszonylag jól van, nem találtam róla hirtelen semmi hírt.gyeek
azért necces a szitu, mert nem egydimenziós játékos. szerintem PR top 3 opcióban benne van, WR-ben meg szvsz nem mutatott kevesebbet Roy-nál, de több tapasztalata van, mint Deznek.
ha öt WR marad a rosteren, akkor szerintem Austin, Williams, Bryant, Crayton/Hurd, Ogletree ötös lesz.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
D. Buehler 51ről rúgta be... azt hiszem ez a poszt is meg van oldva 😀 V. Butler-nek mennyi esélye van bent maradni a csapatba?? ma 2 FF-t is szerzett... a fal sem volt tragédia összesen 1sack ment a miaminakbeltazor
Butler az elsőszámú backup OLB, ez nem is igazán volt kérdéses
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
D. Buehler 51ről rúgta be... azt hiszem ez a poszt is meg van oldva 😀 V. Butler-nek mennyi esélye van bent maradni a csapatba?? ma 2 FF-t is szerzett... a fal sem volt tragédia összesen 1sack ment a miaminakbeltazor
Sose volt kérdés, hogy Butler bent marad-e. 😊 Van egy-két csapat a ligában ahol simán kezdhetne. Tavalyhoz képest hatalmasat nőtt coverageben a srác, remek 3-4es OLB lett belőle.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
D. Buehler 51ről rúgta be... azt hiszem ez a poszt is meg van oldva 😀 V. Butler-nek mennyi esélye van bent maradni a csapatba?? ma 2 FF-t is szerzett... a fal sem volt tragédia összesen 1sack ment a miaminak

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Most nézem a meccset, első félidő megvan, de nem lesz idő többre. Akik eddig tetszettek:

- Buehler (touchback, 51yd Fg)
- McGee (game management, hatákonyság, győnyőrű 41 yardos TD passz Hurdnek)
- Butler (passrush, cover, FF)

Közben meggondoltam magam és megnéztem az eredményt. Fasza. Odaférne még pár név. 😊

Craytonnal sajnos úgy tűnik elválnak a csapat útjai, az őgynöke az elbocsátását kérte. Sajnálom szegényt, ez tényleg szemétség lenne ha most rúgnák ki úgy ahogy 4 hónappal ezelőtt megjósolta. :/


Jake Long remélem viszonylag jól van, nem találtam róla hirtelen semmi hírt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Dez ma nem játszik . Elvileg rendben van de nem akarnak kockáztatni. Majd Redskins ellen mutatkozik be éles meccsen.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
az én tippem:
1 Sep 12 DAL @ WAS win
2 Sep 19 CHI @ DAL win
3 Sep 26 DAL @ HOU los
5 Oct 10 TEN @ DAL win
6 Oct 17 DAL @ MIN los
7 Oct 25 NYG @ DAL win
8 Oct 31 JAC @ DAL win
9 Nov 07 DAL @ GB los
10 Nov 14 DAL @ NYG win
11 Nov 21 DET @ DAL win
12 Nov 25 NO @ DAL los
13 Dec 05 DAL @ IND los
14 Dec 12 PHI @ DAL win
15 Dec 19 WAS @ DAL win
16 Dec 25 DAL @ ARI win
17 Jan 02 DAL @ PHI win

aztán majd meglátjuk 😀beltazor
Lehet én vagyok a nagyravágyó de én azért szeretném ha a két super bowl-os legalább egyikét megvernénk 😛 Mondjuk azt azért nekem kicsit erősnek tűnik hogy szerinted söpörjük a csoportot.A washington még meglehet de hogy a philly-t és a gmaneket is verjük oda vissza...engem meglepne.Cowboykarcsi
Nem fogjuk söpörni a csoportot sztem sem. Első héten nyerni kell, nagyon fontos lesz mert
1 csoportellenfél
2 idegenben játszunk
3 mindig jó győzelemmel kezdeni.
Engem a bye week aggaszt. Nagyon korán van.Blevi
Bye után viszont Phillips allatt mindig jól teljesített a csapat (min. 3 győzelem zsinórban).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
az én tippem:
1 Sep 12 DAL @ WAS win
2 Sep 19 CHI @ DAL win
3 Sep 26 DAL @ HOU los
5 Oct 10 TEN @ DAL win
6 Oct 17 DAL @ MIN los
7 Oct 25 NYG @ DAL win
8 Oct 31 JAC @ DAL win
9 Nov 07 DAL @ GB los
10 Nov 14 DAL @ NYG win
11 Nov 21 DET @ DAL win
12 Nov 25 NO @ DAL los
13 Dec 05 DAL @ IND los
14 Dec 12 PHI @ DAL win
15 Dec 19 WAS @ DAL win
16 Dec 25 DAL @ ARI win
17 Jan 02 DAL @ PHI win

aztán majd meglátjuk 😀beltazor
Lehet én vagyok a nagyravágyó de én azért szeretném ha a két super bowl-os legalább egyikét megvernénk 😛 Mondjuk azt azért nekem kicsit erősnek tűnik hogy szerinted söpörjük a csoportot.A washington még meglehet de hogy a philly-t és a gmaneket is verjük oda vissza...engem meglepne.Cowboykarcsi
Nem fogjuk söpörni a csoportot sztem sem. Első héten nyerni kell, nagyon fontos lesz mert
1 csoportellenfél
2 idegenben játszunk
3 mindig jó győzelemmel kezdeni.
Engem a bye week aggaszt. Nagyon korán van.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az én tippem:
1 Sep 12 DAL @ WAS win
2 Sep 19 CHI @ DAL win
3 Sep 26 DAL @ HOU los
5 Oct 10 TEN @ DAL win
6 Oct 17 DAL @ MIN los
7 Oct 25 NYG @ DAL win
8 Oct 31 JAC @ DAL win
9 Nov 07 DAL @ GB los
10 Nov 14 DAL @ NYG win
11 Nov 21 DET @ DAL win
12 Nov 25 NO @ DAL los
13 Dec 05 DAL @ IND los
14 Dec 12 PHI @ DAL win
15 Dec 19 WAS @ DAL win
16 Dec 25 DAL @ ARI win
17 Jan 02 DAL @ PHI win

aztán majd meglátjuk 😀beltazor
Lehet én vagyok a nagyravágyó de én azért szeretném ha a két super bowl-os legalább egyikét megvernénk 😛 Mondjuk azt azért nekem kicsit erősnek tűnik hogy szerinted söpörjük a csoportot.A washington még meglehet de hogy a philly-t és a gmaneket is verjük oda vissza...engem meglepne.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
az én tippem:
1 Sep 12 DAL @ WAS win
2 Sep 19 CHI @ DAL win
3 Sep 26 DAL @ HOU los
5 Oct 10 TEN @ DAL win
6 Oct 17 DAL @ MIN los
7 Oct 25 NYG @ DAL win
8 Oct 31 JAC @ DAL win
9 Nov 07 DAL @ GB los
10 Nov 14 DAL @ NYG win
11 Nov 21 DET @ DAL win
12 Nov 25 NO @ DAL los
13 Dec 05 DAL @ IND los
14 Dec 12 PHI @ DAL win
15 Dec 19 WAS @ DAL win
16 Dec 25 DAL @ ARI win
17 Jan 02 DAL @ PHI win

aztán majd meglátjuk 😀