Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Ma reggel a buszon elgondolkodtam kicsit.
Ezzel a két bucival Wild Cardra tuti nem játszhatunk, csak csoportgyőzelemmel lehet PO, amihez 4-2es csoportmérleg kell, de 5-1 még jobb lenne.
Elnézve minket 2 forduló alapján ez nem reális.
Kikapott a Giants és a Skins is az Eagles nyert. Így mindenki 1-1 el áll előttünk. Jóakaróink már 0-6ot vizionálnak 😛

Houstonba megyünk jövő héten. Jobb lenne valami könnyebb ellenfél de ez van ha valamit akarunk idén akkor nyernünk kell.
Mondjuk nekem a Texans a legszimpatikusabb csapat az AFC-ben még szurkolok is nekik. Andre Johnson a liga legjobb WR-e, szeretem a játékát de nem bánnám ha jövő héten nem lenne.

Lehet nyomott minket a teher eddig de ez után a két meccs után mindenki leír már minket szóval ez akár jó is lehet.
Roynak nem jött jól a tegnapi fumbli, mert Dez már eddig is szorongatta, tegnap is király volt.

Gyeek, Slow ti kicsit sztem jobban értetek a játékhoz mint jómagam, szerintetek mi várhat ránk idén, vagyis inkább Ti mit vártok?Blevi
Szióka!
Ide ritkán írok, annál inkább olvasgatom a lelkes hozzászólásaitokat...
Tudtuk, hogy borzasztó nehéz szezon lesz, erős sorsolással, de ezt a két meccset mindenki w-nek könyvelte el...
Engem leginkább a sok buta hiba keserít el. Múlt héten a k... nagy öngól a szünet előtt kiborított. És nem Choice "menni kell"-gondolata, hanem a hívás maga - tényleg 70 yardról akartunk pontot szerezni???
Most két peches INT majd egy first down-os fumble RW-től. Pedig tegnap egészen jókat fogott, egy-két necces labdát is...
A D-n megint nagy a nyomás, mert sokszor elszórjuk a labdát, aztán jönnek vissza azonnal. Ennek a számlájára írom, hogy agyonverjük a támadásokat, aztán benéznek egy-egy nagy play-t...

Sajna a jövő heti Texans-meccs is nagyon necces lesz, jól fog jönni a pihenő.
Utána eldől minden: megyünk MIN, GB, Giants oda-vissza...
Necces lesz, nagyon necces.

De azért is Go Cowboys!
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ma reggel a buszon elgondolkodtam kicsit.
Ezzel a két bucival Wild Cardra tuti nem játszhatunk, csak csoportgyőzelemmel lehet PO, amihez 4-2es csoportmérleg kell, de 5-1 még jobb lenne.
Elnézve minket 2 forduló alapján ez nem reális.
Kikapott a Giants és a Skins is az Eagles nyert. Így mindenki 1-1 el áll előttünk. Jóakaróink már 0-6ot vizionálnak 😛

Houstonba megyünk jövő héten. Jobb lenne valami könnyebb ellenfél de ez van ha valamit akarunk idén akkor nyernünk kell.
Mondjuk nekem a Texans a legszimpatikusabb csapat az AFC-ben még szurkolok is nekik. Andre Johnson a liga legjobb WR-e, szeretem a játékát de nem bánnám ha jövő héten nem lenne.

Lehet nyomott minket a teher eddig de ez után a két meccs után mindenki leír már minket szóval ez akár jó is lehet.
Roynak nem jött jól a tegnapi fumbli, mert Dez már eddig is szorongatta, tegnap is király volt.

Gyeek, Slow ti kicsit sztem jobban értetek a játékhoz mint jómagam, szerintetek mi várhat ránk idén, vagyis inkább Ti mit vártok?
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
DC.com összefoglaló címe: Unbearable.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
bezzeg most Folk benyomta 50ről..... nálunk meg a 20 is probléma volt

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Most nézem 4. héten lesz a szabadnap. szerencse hogy ilyen hamar lesz, rendbe lehet tenni a fejeket..... de be kell húzni a kövi meccset!!!!

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Keresem a pozitívomokat, de nagyon nem találom Dez-el egy kva jó játékost szereztünk kb ennyi.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugi srácok bár nyertünk mi sem büszkélkedhetünk adunk majd esélyt nektek bőven
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
most már egyértelmű! giants-ot és az eagles-t is verni kell oda vissza + redskins-t

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
Jenkins és Witten ha kidőlnek akkor komoly bajok lesznek! Secondery így is harmatos. Valamit kéne csinálni...beltazor
Witten valszeg visszatér jövő hétre, egész jól mutatott a vonal mellett a végén.
mondjuk hiányzott is rendesen...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
hát basszus, nem kimondottan találok megfelelő szavakat.
nem olyanokat, amik hűen tükröznék a gondolataimat, hanem amit elbír a nyomdafesték.

Romo túlélte, nem kapott sack-et, Dez TD, Gronko TD.

asszem összesen ennyi.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Jenkins és Witten ha kidőlnek akkor komoly bajok lesznek! Secondery így is harmatos. Valamit kéne csinálni...

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem találok szavakat PO sem lesz idén ilyen játékkal.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egy nevetség volt az amit ezen a meccsen csináltunk és valószinűleg az is az lesz amit a Texans ellen fogunk....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Dez Bryant returns a punt 62 yards to score his first touchdown in the NFL. 2:44 left in first quarter: DAL 7 CHI 3. 😊 😊patf1
eredménykövetést ne itt

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dez Bryant returns a punt 62 yards to score his first touchdown in the NFL. 2:44 left in first quarter: DAL 7 CHI 3. 😊 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
ma nyerni kellene.
remélem, ezt a fiúk is bőven így érzik, és tesznek is az ügy érdekében valamit.

kezdek ideges lenni.
a kezdőből csak Deon Anderson inaktív, de Gronkowski nem nagyon bénázott múlt héten, szóval nem emiatt aggódok.

Romo, Ware. nekik túl kellene élniük sérülés nélkül.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.youtube.com/watch?v=qfaYBXdu7FY&feature=player_embedded

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Week 2 egy must-win game, ha nem verjük a Bearst nincs miről beszélni.Blevi
vagy pedig Giants-t és az Eagles -t oda vissza verni kell. A Bears elleni meccsen én sack parádét várok.beltazor
A 2007es Giants 0-2vel kezdett. Persze én is szeretném ha győzne a Cowboys.gyeek
Igazából lesznek ennél húzósabb meccsek csak a PO-hoz a kötelezőket hozni kell vsz. Nem ásom el magunkat ha kikapunk de azért jó lenne nyerni.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Week 2 egy must-win game, ha nem verjük a Bearst nincs miről beszélni.Blevi
vagy pedig Giants-t és az Eagles -t oda vissza verni kell. A Bears elleni meccsen én sack parádét várok.beltazor
A 2007es Giants 0-2vel kezdett. Persze én is szeretném ha győzne a Cowboys.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Week 2 egy must-win game, ha nem verjük a Bearst nincs miről beszélni.Blevi
vagy pedig Giants-t és az Eagles -t oda vissza verni kell. A Bears elleni meccsen én sack parádét várok.

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Week 2 egy must-win game, ha nem verjük a Bearst nincs miről beszélni.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
megnéztem a meccs összefoglalóját, és azért Bryant szépeket kapott el 😊patf1
nem azzal volt a baj, amit 5 yarnál mélyebben kapott el, hanem azzal, amikor egymás után 3 passzt dobtak neki LOS +/- 2 yardra :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megnéztem a meccs összefoglalóját, és azért Bryant szépeket kapott el 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
Nézegetem a Dallas draft történetét, és ahogy látom a 7. körben elég jó játékosokat szoktunk választani: 2007 Alan Ball 2005 Jay Ratliff 2004 Patrick Craytonbeltazor
de undrafted rookie-ként még jobb embereket szoktunk szerezni 😊
(Romo, Austin, talán az idei termésből Church)
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Nézegetem a Dallas draft történetét, és ahogy látom a 7. körben elég jó játékosokat szoktunk választani: 2007 Alan Ball 2005 Jay Ratliff 2004 Patrick Crayton