Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
És épp mikor Phillips mester szendeségét vesézzük, egy kicsit megembereli magát:
http://www.truebluefanclub.com/blogs/nick_eatman.cfm?plckController=Blog&plckBlogPage=BlogViewPost&userid=1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981c&plckPostId=Blog:1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981cPost:d50fb427-cd27-4208-9a29-27da2ed396c1&plckScript=blogScript&plckElementId=blogDest

Nem sok, de ez is valami... Talán egy napon Parcells lesz belőlre! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Szióka!
Ide ritkán írok, annál inkább olvasgatom a lelkes hozzászólásaitokat...
Tudtuk, hogy borzasztó nehéz szezon lesz, erős sorsolással, de ezt a két meccset mindenki w-nek könyvelte el...
Engem leginkább a sok buta hiba keserít el. Múlt héten a k... nagy öngól a szünet előtt kiborított. És nem Choice "menni kell"-gondolata, hanem a hívás maga - tényleg 70 yardról akartunk pontot szerezni???
Most két peches INT majd egy first down-os fumble RW-től. Pedig tegnap egészen jókat fogott, egy-két necces labdát is...
A D-n megint nagy a nyomás, mert sokszor elszórjuk a labdát, aztán jönnek vissza azonnal. Ennek a számlájára írom, hogy agyonverjük a támadásokat, aztán benéznek egy-egy nagy play-t...

Sajna a jövő heti Texans-meccs is nagyon necces lesz, jól fog jönni a pihenő.
Utána eldől minden: megyünk MIN, GB, Giants oda-vissza...
Necces lesz, nagyon necces.

De azért is Go Cowboys!VIZILÓ
OFF
nemtom nem keverlek-e valakivel, de Te nem vagy tök véletlen bíró (mármint játékvezető)?slowmotion
Szióka!

Nem gondolom, hogy összekeversz valakivel.
Tök véletlenül vagyok bíró már 5 éve + a MAFSZ JB elnöke... 😊

Meg sokak bánatára néha a Sport TV-ben is jártatom a számat és mondogatok butaságokat.... 😀 😛

Üdv
Vizi

Ui: arra azért kíváncsi lennék, hogy rá gondoltál-e, vagy valaki másra... 😊VIZILÓ
jaja
akkor jól sejtettem
mondjuk sporttévéről biztos nem ismerlek (csak a legritkábban nézem a közvetítést - ha a Tehenészek játszanak -, mert nem bírom Ricsi hangzásvilágát), de valami rémlik még odaátról, meg talán a zindex fórumáról, de ebben nem vagyok biztos.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Witten viselkedését nem tudom hova tenni,nekem úgy tűnt,hogy a sérülés után az orvosi stábot hibáztatta(?!),már az öreg dokinak is egyből pampogott ,olyan volt mint ha rásérülés lenne,volt egy olyan "én megmondtam ,hogy ez lesz" íze az egész dolognak...lehet tudni erről valamit?

Más:azért Romo->Austin/Bryant/RW/Witten playek elég durvák ha elkapják a fonalat,persze minden más lehúzza,az összes csapategység hozta a felesleges büntetéseket stb. .

Jerry patoggás a végjátékban,meg a rúgó problémák no comment 😐 .brp
Nem azért ordibált a stábbal az oldalvonal mellett mert őket hibáztatta hogy lesérült hanem mert vissza akart menni ők meg nem engedték 😉Cowboykarcsi
...és hogy ezt nyomatékosítsák is, elvették a sisakját és nem adták vissza neki.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Witten viselkedését nem tudom hova tenni,nekem úgy tűnt,hogy a sérülés után az orvosi stábot hibáztatta(?!),már az öreg dokinak is egyből pampogott ,olyan volt mint ha rásérülés lenne,volt egy olyan "én megmondtam ,hogy ez lesz" íze az egész dolognak...lehet tudni erről valamit?

Más:azért Romo->Austin/Bryant/RW/Witten playek elég durvák ha elkapják a fonalat,persze minden más lehúzza,az összes csapategység hozta a felesleges büntetéseket stb. .

Jerry patoggás a végjátékban,meg a rúgó problémák no comment 😐 .brp
Nem azért ordibált a stábbal az oldalvonal mellett mert őket hibáztatta hogy lesérült hanem mert vissza akart menni ők meg nem engedték 😉

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Witten viselkedését nem tudom hova tenni,nekem úgy tűnt,hogy a sérülés után az orvosi stábot hibáztatta(?!),már az öreg dokinak is egyből pampogott ,olyan volt mint ha rásérülés lenne,volt egy olyan "én megmondtam ,hogy ez lesz" íze az egész dolognak...lehet tudni erről valamit?

Más:azért Romo->Austin/Bryant/RW/Witten playek elég durvák ha elkapják a fonalat,persze minden más lehúzza,az összes csapategység hozta a felesleges büntetéseket stb. .

Jerry patoggás a végjátékban,meg a rúgó problémák no comment 😐 .
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
RW amúgy egy picit sajnálom mindig amikor alapvetően jó meccse lenne beüt valami gebasz,tavaly uyge volt egy 100+yard+TD meccse a Giants ellen csak azt buktuk így már senki nem emlékszik rá meg tegnap is volt egy két kimondottan nehéz elkapása erre elkúrja egy ilyennel,Bryant viszont szépen halad afelé hogy megkedveljem 😀 És az is biztató hogy mindkét meccsen volt egy vagy két olyan elkapása amkor Romo nagyon szorult helyzetben kereste őt azért ez nem semmi.Ja és még valami,Witten megint megerősítette bennem hogy ő A DALLAS COWBOY,amit tegnap az oldalvonal mellett csinált az nagyon sokat elárul róla...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt olvastam, hogy kilenc éve nem kezdtünk ilyen rosszul! Amúgy Jenkinsről van valami hír?
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Ma reggel a buszon elgondolkodtam kicsit.
Ezzel a két bucival Wild Cardra tuti nem játszhatunk, csak csoportgyőzelemmel lehet PO, amihez 4-2es csoportmérleg kell, de 5-1 még jobb lenne.
Elnézve minket 2 forduló alapján ez nem reális.
Kikapott a Giants és a Skins is az Eagles nyert. Így mindenki 1-1 el áll előttünk. Jóakaróink már 0-6ot vizionálnak 😛

Houstonba megyünk jövő héten. Jobb lenne valami könnyebb ellenfél de ez van ha valamit akarunk idén akkor nyernünk kell.
Mondjuk nekem a Texans a legszimpatikusabb csapat az AFC-ben még szurkolok is nekik. Andre Johnson a liga legjobb WR-e, szeretem a játékát de nem bánnám ha jövő héten nem lenne.

Lehet nyomott minket a teher eddig de ez után a két meccs után mindenki leír már minket szóval ez akár jó is lehet.
Roynak nem jött jól a tegnapi fumbli, mert Dez már eddig is szorongatta, tegnap is király volt.

Gyeek, Slow ti kicsit sztem jobban értetek a játékhoz mint jómagam, szerintetek mi várhat ránk idén, vagyis inkább Ti mit vártok?Blevi
Szióka!
Ide ritkán írok, annál inkább olvasgatom a lelkes hozzászólásaitokat...
Tudtuk, hogy borzasztó nehéz szezon lesz, erős sorsolással, de ezt a két meccset mindenki w-nek könyvelte el...
Engem leginkább a sok buta hiba keserít el. Múlt héten a k... nagy öngól a szünet előtt kiborított. És nem Choice "menni kell"-gondolata, hanem a hívás maga - tényleg 70 yardról akartunk pontot szerezni???
Most két peches INT majd egy first down-os fumble RW-től. Pedig tegnap egészen jókat fogott, egy-két necces labdát is...
A D-n megint nagy a nyomás, mert sokszor elszórjuk a labdát, aztán jönnek vissza azonnal. Ennek a számlájára írom, hogy agyonverjük a támadásokat, aztán benéznek egy-egy nagy play-t...

Sajna a jövő heti Texans-meccs is nagyon necces lesz, jól fog jönni a pihenő.
Utána eldől minden: megyünk MIN, GB, Giants oda-vissza...
Necces lesz, nagyon necces.

De azért is Go Cowboys!VIZILÓ
OFF
nemtom nem keverlek-e valakivel, de Te nem vagy tök véletlen bíró (mármint játékvezető)?slowmotion
Szióka!

Nem gondolom, hogy összekeversz valakivel.
Tök véletlenül vagyok bíró már 5 éve + a MAFSZ JB elnöke... 😊

Meg sokak bánatára néha a Sport TV-ben is jártatom a számat és mondogatok butaságokat.... 😀 😛

Üdv
Vizi

Ui: arra azért kíváncsi lennék, hogy rá gondoltál-e, vagy valaki másra... 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
amúgy tudom hogy nem szép dolog, sőt kifejezett nagyképűség ilyeneket írni, de kifejezetten örülök annak, hogy Austin nem a Colts-ban játszik.
ha egy csapatba került volna Manninggel, akkor kb három évre előre oda lehetett volna adni a Lombardikat Irsay-nek.

mindenki tudja, hogy Austin kapja a labdát, mindenki tudja, hogy Romo nem a legpontosabb QB a ligában, mégis mindig meg a passz, átvétel sikeres, jöhet a következő.

mindenki félt attól, hogy majd most Austin visszaesik. OK, két meccs alapján korai még ítéletet mondani, de ha egy szezon alatt durván 9 millát keres Austin, akkor ebből az első két meccs alatt megérdemelt úgy másfél-két milliót.

ahhoz, hogy két hét után ne ő legyen a legtöbb passzt elkapott vagy legtöbb yardot szerzett WR, a következőt kellene hajnalban teljesítenie valakinek a NO-SF meccsen:
NO: minimum 16 rec (Bush, Colston) és/vagy 227 yard (Colston)
SF: minimum 13 rec (Davis) és/vagy 216 yard (Davis)

és jövő héten a liga eddigi (statisztikai alapon) leggyengébb pass defense-ével nézünk farkasszemet...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
breaking news: http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/09/20/kim_kardashian_szakitott_a_pasijaval/ :cool:viito
GSN pár hete még aról tudósított minket, hogy K(k mint kurva)K Európában együtt mutatkozott korábbi barátjával, Cristiano Fitymaarcú Ronaldoval. Good riddance anyway. 😊gyeek
egyrészt csípem Austin-t, de azt be kell vallani, azért van egy trademark Alien-mosolya, amikor nevet
amúgy nem értem KK kisasszonyt, azt megértem hogy Cé sokat keres, meg kidolgozott a felsőteste, az a durva, hogy Austin mellett még ő is elbújhat (Miles nem kicsit durván göröngyös, mutattak egy képet meccs alatt, rajta volt valamelyik Muscle&Fitness címlapon, nyugodtan átmehetne testépítőnek, ha akarna)

mondjuk most, hogy Austin megkapta a nagy zsét, jobb is volt eltávolítani azt az örmény ribancot a mézesbödön közeléből, különben egyenes adásban láthatta volna a világ valami valóságsóban, ahogy az a hülye picsa elveri a szerződéssel kapott pénzt.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Azért ne felejtsük el, hogy mind két meccsen volt kihagyott FG! ha bemennek meggyőződésem hogy 2-0 állnánk és nem 0-2vel!beltazor
Szetm nem csak ezen múlott, voltak sokkal inkább meccset befolyásoló hibák.
Choice fumble, Roy fumle. Minden döntő szituban szívtunk. Inkább ez pecsételte meg a sorsunk nem csak a FG-k.Blevi
egyrészt Blevi kollégának igaza van.
másrészről viszont van (lehet) valami igazság abban, amit beltazor kamerád szólt.

Skins ellen emlékeim szerint 0-0-nál volt a blama, de legfeljebb 0-3-nál, azért egy ilyen "első támadásból pontot csinálunk"-eset szerintem lélektanilag is jól jött volna, legalábbis jobban ahelyett, hogy "óbazmeg, már megint kezdődik elölről..."

Bears ellen meg persze volt Roy fumble, de az már 17-27-nél, persze hamarabb juthattunk volna FG/TD-ig, de lényegében itt is esélyes volt, hogy onside kick-et kell rúgni.
más lett volna viszont a leányzó fekvése azonban, ha Buehler berúgja 44-ről, mert ekkor 20-20, kezdőrúgás, és kb a saját 20 yardosa körülről jöhet a Bears, amit ugye nem a 34 yardos vonal vagy melyik. meg ugye akkor lehet hogy Jenkins sem sérül le, mert nem ott és nem azt játssza a Bears, amit így játszott.

a kihagyott FG-nak mínusz háromnál, a 26 yardosról futottunk neki, 4th&5-ra. nyilván neki KELLETT futni, mert mutatni kellett a bizalmat Buehler-ben, de én már a meccs alatt inkább nekimentem volna a negyediknek, még mielőtt kimaradt a lehetőség. legrosszabb esetben semmi nem lesz, és a 26-osról jöhet a Bears, hét és fél perccel a vége előtt, úgy, hogy addig a félidőben 3 drive alatt összesen 4 first down-t csináltak (ebből egy personal foul miatt), 78 yardért.

innentől az a minimum, hogy kockáztassunk ezerrel. a Texans-t nem tudjuk levédekezni valószínűleg, tehát támadásban kell felvenni velük a versenyt. a Texans átlag 440 yardot csinál meccsenként, ez több, mint amit tavaly a Saints csinált, szerintem még a Greatest Show on Turf sem volt ilyen. kész szerencse, hogy ennél többet nyelnek meccsenként, mondom: minden perc, amit a Schaub & Johnson & Foster & Partners LLC a pálya mellett tölt, az nekünk aranyat ér.

no huddle, negyedik és maximum 5 yardoknak nekimenni, hogy az ellenfelek is lássák, hogy nem szarral gurigázunk.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
breaking news: http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/09/20/kim_kardashian_szakitott_a_pasijaval/ :cool:viito
GSN pár hete még aról tudósított minket, hogy K(k mint kurva)K Európában együtt mutatkozott korábbi barátjával, Cristiano Fitymaarcú Ronaldoval. Good riddance anyway. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
breaking news: http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/09/20/kim_kardashian_szakitott_a_pasijaval/ :cool:
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Remélem oka van annak, hogy hogy Gruden még nem ment még el dolgozni. Ha Wadet helyettesíteni kell akkor neki kell lennie.gyeek
a fene se tudja, de Gruden a szezon előtt azt nyilatkozta, hogy egyre jobban kezdi élvezni a kommentátorkodást.
ha ez így van, akkor azért nehéz reménykedni abban, hogy pont hozzánk jönne, pláne ha egy olyan owner/GM-et nyer ezzel magának, mint JJ :/slowmotion
Csak fel akarja nyomatni az árát, nehogy még az a tévhite legyen a GMeknek, hogy könnyen behúthatják. Egy SB-t már nyert, nem utasítana el szerintem egy ajánlatot amivel esélye lenne mégegyre. 😊 Remélem JJből nem lesz Al Davis az idő haladtával.

Egy évvel ezelőtt Steve Sabol csinált egy interjút Grudennel, egyik krdése az volt, hogy melyik visszavonult quarterbacknek lett volna szívesen az edzője. Első válasza: Staubach. Figyelve pedig kommentátorkodás közben Cowboys meccsen, Romoról mindig jó véleménnyel volt. A támadásban alapvetően jobbak a játékosok mint védelemben, egy offense-orientált HC csodákat tehetne ezzel a gárdával. Wade melankólikus karakterét alapvetően bírom, a szakértelme sem hagy semmi kívánnivalót maga után, a játékosok is szeretik amiért emberi módon irányítja őket, egy baj van: feltüzelni sajnos nem tudja a csapatot.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Remélem oka van annak, hogy hogy Gruden még nem ment még el dolgozni. Ha Wadet helyettesíteni kell akkor neki kell lennie.gyeek
a fene se tudja, de Gruden a szezon előtt azt nyilatkozta, hogy egyre jobban kezdi élvezni a kommentátorkodást.
ha ez így van, akkor azért nehéz reménykedni abban, hogy pont hozzánk jönne, pláne ha egy olyan owner/GM-et nyer ezzel magának, mint JJ :/
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Ma reggel a buszon elgondolkodtam kicsit.
Ezzel a két bucival Wild Cardra tuti nem játszhatunk, csak csoportgyőzelemmel lehet PO, amihez 4-2es csoportmérleg kell, de 5-1 még jobb lenne.
Elnézve minket 2 forduló alapján ez nem reális.
Kikapott a Giants és a Skins is az Eagles nyert. Így mindenki 1-1 el áll előttünk. Jóakaróink már 0-6ot vizionálnak 😛

Houstonba megyünk jövő héten. Jobb lenne valami könnyebb ellenfél de ez van ha valamit akarunk idén akkor nyernünk kell.
Mondjuk nekem a Texans a legszimpatikusabb csapat az AFC-ben még szurkolok is nekik. Andre Johnson a liga legjobb WR-e, szeretem a játékát de nem bánnám ha jövő héten nem lenne.

Lehet nyomott minket a teher eddig de ez után a két meccs után mindenki leír már minket szóval ez akár jó is lehet.
Roynak nem jött jól a tegnapi fumbli, mert Dez már eddig is szorongatta, tegnap is király volt.

Gyeek, Slow ti kicsit sztem jobban értetek a játékhoz mint jómagam, szerintetek mi várhat ránk idén, vagyis inkább Ti mit vártok?Blevi
Szióka!
Ide ritkán írok, annál inkább olvasgatom a lelkes hozzászólásaitokat...
Tudtuk, hogy borzasztó nehéz szezon lesz, erős sorsolással, de ezt a két meccset mindenki w-nek könyvelte el...
Engem leginkább a sok buta hiba keserít el. Múlt héten a k... nagy öngól a szünet előtt kiborított. És nem Choice "menni kell"-gondolata, hanem a hívás maga - tényleg 70 yardról akartunk pontot szerezni???
Most két peches INT majd egy first down-os fumble RW-től. Pedig tegnap egészen jókat fogott, egy-két necces labdát is...
A D-n megint nagy a nyomás, mert sokszor elszórjuk a labdát, aztán jönnek vissza azonnal. Ennek a számlájára írom, hogy agyonverjük a támadásokat, aztán benéznek egy-egy nagy play-t...

Sajna a jövő heti Texans-meccs is nagyon necces lesz, jól fog jönni a pihenő.
Utána eldől minden: megyünk MIN, GB, Giants oda-vissza...
Necces lesz, nagyon necces.

De azért is Go Cowboys!VIZILÓ
OFF
nemtom nem keverlek-e valakivel, de Te nem vagy tök véletlen bíró (mármint játékvezető)?
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Azért ne felejtsük el, hogy mind két meccsen volt kihagyott FG! ha bemennek meggyőződésem hogy 2-0 állnánk és nem 0-2vel!beltazor
Szetm nem csak ezen múlott, voltak sokkal inkább meccset befolyásoló hibák.
Choice fumble, Roy fumle. Minden döntő szituban szívtunk. Inkább ez pecsételte meg a sorsunk nem csak a FG-k.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Azért ne felejtsük el, hogy mind két meccsen volt kihagyott FG! ha bemennek meggyőződésem hogy 2-0 állnánk és nem 0-2vel!

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Gyeek, Slow ti kicsit sztem jobban értetek a játékhoz mint jómagam, szerintetek mi várhat ránk idén, vagyis inkább Ti mit vártok?Blevi
A magam részéről visszahúzódo a teknőspáncélomba és ahogy az NFL játékosok szajkózzák, "csak a következő meccsre fókuszálok". Amire pedig egészségügyi okokból egy L-t tippelek. A Texans akarni mindig is akart, most már győzelmekben is jelentkezeik ez az akarás, a Cowboys elverése Houstonban még nagyobb presztízs mint a többi csapatnál (kiv 'Skins), pluszt adhat nekik, hogy előszezonban egyet már behúztak és ugye hazai pályán lesznek. Ezzel szemben az eddig csak leszereplésben jeleskedő Cowboys azt próbálja kideríteni, hogy WTF, tisztelet a kivételnek, például Rajna legalább meggyőződhet róla miből lesz a cserebogár (Austin) 😉.

A statisztikák annyira rátelepednek a játékra, hogy jelen esetben nekem is rájuk kell hagyatkoznom: Phillips alatt a bye weekről visszatérő csapat minimum három győzelemmel vett új lendületet.

@VIZILÓ: Üdv a céllövöldében, remélem látogatásod tartós lesz! Go Cowboys ide vagy oda, én becsapva érzem magam. Végigszenvedtem az off-seasont csak azért, hogy ilyen kapitális baki illetve műhiba parádét csodálhassak. Tudom, hogy korán van még, de mind a támadó, mind a védő alakulatnál olyan mélyen gyökerező problémákat látok, amik ha nem változnak meg legkésőbb 5. héten akkor a magam részéről temetem a "SB szezont". Ha pedig így lesz, akkor JJnek is illene elgondolkodni a visszavonuláson, ahogy anno ő tette lapátra Tom Landryt, vagy ahogy Álmos vezért nyilazták le rituálisan a Honfoglalást megelőzően. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Remélem oka van annak, hogy hogy Gruden még nem ment még el dolgozni. Ha Wadet helyettesíteni kell akkor neki kell lennie.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Garrette-ről mik a vélemények?
CSak szerintem hív sokszor fasságokat?Blevi
nem, nem csak szerinted.
mondjuk a tegnapi meccset szerintem egész tűrhetően hívta le (igazából ha nagyon akarnék sem tudnék kettőnél több hibát említeni), csak nem tudja magát függetleníteni a trendektől.

azt pl nem tudom, mikor veszi észre, hogy a Razorback az ebben a formájában egy ajándék play a mindenkori védelemnek, Choice kb eddig 60%-ban 3-as, 40%-ban meg 4-es résben futott belőle, egyszer nem osztotta le, egyszer nem passzolt.

ezen kívül menetrendszerűen jön a shotgun 3WR+TE+RB felállásból a draw vagy a delay, csak ezt már az ellenfelek is tudják, mi meg szívunk miatta.

play action nem sok van, tegnap mondjuk a TD ebből lett, csak az a vicces, hogy Romo jobbra akarta vinni az akciót, meglátta a LE-et érkezni, megfordult, és szerencsére tök üresen hagyták Gronkowski-t.


most hétvégén Barber-Choice futás kell orrvérzésig, aztán behozni Felix-et, és abból play action vagy Felix-futás.
még egyszer nem szabad elhagyni a futást, mert megszívjuk.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
hát komolyan nem hisze, hogy az eddigiek alapján sok jóra számíthatunk. Oline vékony, Sec vékony nagyon, lesz még ennek böjtje. A mostani meccseinken talán a MIN ellen van nekünk több esélyünk, Giants meg lutri. GB, HOU sztem szopóka... EZt a HOu Air attackot ki fogja meg nálunk? Senki... Ware-éken múlik mindenNoda10
ennek azért van védekezés oldala is, szóval nem csak nekünk kell védekezni, hanem a Texans-nak is.
sok múlik azon, hogy Jenkins sérülése mennyire súlyos, de szerintem egyre jobban összeáll a támadásunk.
ha pl most kicsit több szerencsénk van, és a két deflection közelében nem áll Bears-játékos, akkor nincs INT, nem is vezet a Bears a meccs elején, rosszkor jött a rossz időben, na.
kicsit olyan volt, mint tavaly a Giants elleni stadionavató, ott is volt ugye a Witten mögé érkező passz, amit sarokkal pont a védő kezébe rúgott, stb.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Ma reggel a buszon elgondolkodtam kicsit.
Ezzel a két bucival Wild Cardra tuti nem játszhatunk, csak csoportgyőzelemmel lehet PO, amihez 4-2es csoportmérleg kell, de 5-1 még jobb lenne.
Elnézve minket 2 forduló alapján ez nem reális.
Kikapott a Giants és a Skins is az Eagles nyert. Így mindenki 1-1 el áll előttünk. Jóakaróink már 0-6ot vizionálnak 😛

Houstonba megyünk jövő héten. Jobb lenne valami könnyebb ellenfél de ez van ha valamit akarunk idén akkor nyernünk kell.
Mondjuk nekem a Texans a legszimpatikusabb csapat az AFC-ben még szurkolok is nekik. Andre Johnson a liga legjobb WR-e, szeretem a játékát de nem bánnám ha jövő héten nem lenne.

Lehet nyomott minket a teher eddig de ez után a két meccs után mindenki leír már minket szóval ez akár jó is lehet.
Roynak nem jött jól a tegnapi fumbli, mert Dez már eddig is szorongatta, tegnap is király volt.

Gyeek, Slow ti kicsit sztem jobban értetek a játékhoz mint jómagam, szerintetek mi várhat ránk idén, vagyis inkább Ti mit vártok?Blevi
elég nagy közhely, hogy a következő 4 meccsen dől el a szezon, de igaz. Houston idegenben, aztán szünet, aztán Tennessee otthon, Minnesota idegenben, Giants otthon. ha ebből a négy meccsből nem hozunk legalább 3-1-et, akkor nagyon nagy szarban vagyunk.

persze lehet épphogy bejutni a playoff-ba és az összes meccset megnyerni, de ugye először odáig el kellene jutni.

a 0-6 szerintem erős, persze nem lehetetlen. Texans ellen több pontot kell szerezni (védekezés azért elég necces ellenük), Titans ellen a Young-Johnson duót kell megfogni (mintha olyan könnyű lenne), Vikings bizonyítottan verhető (és idén már döcög), Giants ellen meg nyerni KELL, bármi áron.

Jenkins térdéről ma lesznek eredmények, a röntgen bíztató volt, ma lesz MRI-vizsgálat.

azért szar egyébként a korai pihenő, mert így a szezon végére, amikor kevesebb pihenési lehetőség lesz, 13 meccset kell minimum zsinórban lejátszani.

én azért bízok a csapatban, első meccsen az OL volt tartalékos, tegnap meg nem volt szerencsénk. ez van.
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Garrette-ről mik a vélemények?
CSak szerintem hív sokszor fasságokat?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát komolyan nem hisze, hogy az eddigiek alapján sok jóra számíthatunk. Oline vékony, Sec vékony nagyon, lesz még ennek böjtje. A mostani meccseinken talán a MIN ellen van nekünk több esélyünk, Giants meg lutri. GB, HOU sztem szopóka... EZt a HOu Air attackot ki fogja meg nálunk? Senki... Ware-éken múlik minden