Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 839 — Cowboys fan
Menjen Barron a pics*ba b+, 3holding 30 yardért jövő héten Brewster legyen az RT.
Védelem kapott 6 pontot. Buehler is elbaszta 34ről remélem lelkileg ez nem kúrja tönkre mert akkor baszhatjuk.
Nyerhető meccs volt vsz a holding nagyon esetleges büntetés, kb mint a vizilabdábana kiállítás, akkor fujja a zebra amikro akarja....
Most akarta...
12 bünti 91 yard. Ahhoz csak külön gratulálni tudom amit első félidő végén csináltunk.
Jövő héten a Bearst ütni kell. Láttam őket a Lions ellen (másik csapat akinek szurkolok a Detroit, ott is egy elvett game winning TD...)
A védelem úgy ahogy van rendben van.
A támadóknak kell magukat kurvára összekapni megint 380yard és 7 kurva pont kezd kibaszott unalmas lenni. Free meg kurva jó mindent visszavonok amit róla irtam korábban, nem hittem volna hogy az LT poszton lesz a legkisebb bajunk....

Ja és Bryant meg Austin együtt állat lesz.

Summa summárum BARRON TAKARODJ!!!!!!Blevi
a holdingoknál általában a látványosabbakat szokták befújni, mert különben minden támadásnál lehetne majdnem dobni a zászlót.

Barron holdingjaival az volt a baj, hogy látványosan, hátulról, nyakat körbefogva húzta vissza az embereket. a fele ennyire nyilvánvalóakat már simán befújják. ez van.

Brewstert akarom.
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Menjen Barron a pics*ba b+, 3holding 30 yardért jövő héten Brewster legyen az RT.
Védelem kapott 6 pontot. Buehler is elbaszta 34ről remélem lelkileg ez nem kúrja tönkre mert akkor baszhatjuk.
Nyerhető meccs volt vsz a holding nagyon esetleges büntetés, kb mint a vizilabdábana kiállítás, akkor fujja a zebra amikro akarja....
Most akarta...
12 bünti 91 yard. Ahhoz csak külön gratulálni tudom amit első félidő végén csináltunk.
Jövő héten a Bearst ütni kell. Láttam őket a Lions ellen (másik csapat akinek szurkolok a Detroit, ott is egy elvett game winning TD...)
A védelem úgy ahogy van rendben van.
A támadóknak kell magukat kurvára összekapni megint 380yard és 7 kurva pont kezd kibaszott unalmas lenni. Free meg kurva jó mindent visszavonok amit róla irtam korábban, nem hittem volna hogy az LT poszton lesz a legkisebb bajunk....

Ja és Bryant meg Austin együtt állat lesz.

Summa summárum BARRON TAKARODJ!!!!!!Blevi
OFF:CJ TDjét végül miért vették el?Cowboykarcsi
Nem pontosan értettem, elvileg nem ért véget az elkapás azzal hogy leült a földre, Ő is hibás volt mert ha maghához öleli a labdát akkor TD túlzottan örült aztán elbaszta (labdára támaszkodva állt fel....) ez van... Bears secondary is megér egy misét egy az egyben próbálták levenni....
Amúgy ha ezt a Bears nem verjük meg akkor.... hát a szezon bohócai leszünk...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Menjen Barron a pics*ba b+, 3holding 30 yardért jövő héten Brewster legyen az RT.
Védelem kapott 6 pontot. Buehler is elbaszta 34ről remélem lelkileg ez nem kúrja tönkre mert akkor baszhatjuk.
Nyerhető meccs volt vsz a holding nagyon esetleges büntetés, kb mint a vizilabdábana kiállítás, akkor fujja a zebra amikro akarja....
Most akarta...
12 bünti 91 yard. Ahhoz csak külön gratulálni tudom amit első félidő végén csináltunk.
Jövő héten a Bearst ütni kell. Láttam őket a Lions ellen (másik csapat akinek szurkolok a Detroit, ott is egy elvett game winning TD...)
A védelem úgy ahogy van rendben van.
A támadóknak kell magukat kurvára összekapni megint 380yard és 7 kurva pont kezd kibaszott unalmas lenni. Free meg kurva jó mindent visszavonok amit róla irtam korábban, nem hittem volna hogy az LT poszton lesz a legkisebb bajunk....

Ja és Bryant meg Austin együtt állat lesz.

Summa summárum BARRON TAKARODJ!!!!!!Blevi
OFF:CJ TDjét végül miért vették el?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Menjen Barron a pics*ba b+, 3holding 30 yardért jövő héten Brewster legyen az RT.
Védelem kapott 6 pontot. Buehler is elbaszta 34ről remélem lelkileg ez nem kúrja tönkre mert akkor baszhatjuk.
Nyerhető meccs volt vsz a holding nagyon esetleges büntetés, kb mint a vizilabdábana kiállítás, akkor fujja a zebra amikro akarja....
Most akarta...
12 bünti 91 yard. Ahhoz csak külön gratulálni tudom amit első félidő végén csináltunk.
Jövő héten a Bearst ütni kell. Láttam őket a Lions ellen (másik csapat akinek szurkolok a Detroit, ott is egy elvett game winning TD...)
A védelem úgy ahogy van rendben van.
A támadóknak kell magukat kurvára összekapni megint 380yard és 7 kurva pont kezd kibaszott unalmas lenni. Free meg kurva jó mindent visszavonok amit róla irtam korábban, nem hittem volna hogy az LT poszton lesz a legkisebb bajunk....

Ja és Bryant meg Austin együtt állat lesz.

Summa summárum BARRON TAKARODJ!!!!!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
próbálom összegezni a pozitívumokat:















ja igen, Romo legalább még él.slowmotion
Megpróbálkoznék én is:
- a védelem végülis jó volt szerintem nem engedtek off TD-t,portist is szépen fogták,McNabben is végig nyomás volt Ware ott volt a nyakán szinte végig
- Jenkins,ugye volt a két kritikus play amikor kivédekezte,bár az elsőnél inkább az elkapó hibája volt,
- Romo végülis szerintem jó volt,volt két nagyon hülye döntése,az egyik a Choice féle passz,semmi értelme nem volt,illetve az utolsó drive-ban volt egy nagyon homály passza amit Austinak próbált oda eröltetteni kb 3 védő közé de Rogers kiejtette,de egyébként jó volt,nem volt int,és a game winning drive-ot is végig vitte tdvel együtt....
- Austin volt egy false startja de egyébként nagyon jó volt
Nagyon idegestő igy kikapni de volt már rosszabb is(2005 a "triplets" beiktatása,gondolom mindenki emlékszik),most már Cutlerékre kell koncentrálni,ja és mire haza jövök suliból egy llyet akarok itt olvasni ---> "Cowboys realese tackle Barron"

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
'"Mókás" volt, hogy a meccs elején az NBC-szagértők nagyjából egy O-line távolságra tettek minket a Super Bowltól. A meccs végén vállon veregethették magukat.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 839 — Cowboys fan
próbálom összegezni a pozitívumokat:















ja igen, Romo legalább még él.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Alex Barron, takarodj és baszódj meg.gyeek
+1,Brewstert vagy akárki mást helyette,de ezt a majomfejű faszkalapot nem akarom többet a csapat mezében látni.Cowboykarcsi
Pont ezt írtam az imént meccskövetőben. Lincshangulat.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Alex Barron, takarodj és baszódj meg.gyeek
+1,Brewstert vagy akárki mást helyette,de ezt a majomfejű faszkalapot nem akarom többet a csapat mezében látni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Alex Barron, takarodj és baszódj meg.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 839 — Cowboys fan
Texas Longhorns. 😊 Néha még egy Philly drukker is nekik szurkol. 😀Tomeee
akinek szeretnél/ akinek tetszik a meze/ akinek tetszik a neve stb.
nincs megkötés. ha lenne, akkor egy Philly drukker is a Penn State-nek vagy a Temple-nek szurkolna 😉slowmotion
tegnap láttam SHOELACE ROBINSON-t játszani. remélem ő lesz Romo után a Dallas következő irányítója 😊beltazor
az McGee lesz, ha addig el nem szerződik 😊
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Elkezdtem egyetemi bajnokságot is nézni. erről kérdeznék: egy Dallas Cowboys drukker kinek szurkol az NCAA-ban?beltazor
Texas Longhorns. 😊 Néha még egy Philly drukker is nekik szurkol. 😀Tomeee
akinek szeretnél/ akinek tetszik a meze/ akinek tetszik a neve stb.
nincs megkötés. ha lenne, akkor egy Philly drukker is a Penn State-nek vagy a Temple-nek szurkolna 😉slowmotion
tegnap láttam SHOELACE ROBINSON-t játszani. remélem ő lesz Romo után a Dallas következő irányítója 😊

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 839 — Cowboys fan
Elkezdtem egyetemi bajnokságot is nézni. erről kérdeznék: egy Dallas Cowboys drukker kinek szurkol az NCAA-ban?beltazor
Texas Longhorns. 😊 Néha még egy Philly drukker is nekik szurkol. 😀Tomeee
akinek szeretnél/ akinek tetszik a meze/ akinek tetszik a neve stb.
nincs megkötés. ha lenne, akkor egy Philly drukker is a Penn State-nek vagy a Temple-nek szurkolna 😉
több mint 13 éve
Tomeee 753
Elkezdtem egyetemi bajnokságot is nézni. erről kérdeznék: egy Dallas Cowboys drukker kinek szurkol az NCAA-ban?beltazor
Texas Longhorns. 😊 Néha még egy Philly drukker is nekik szurkol. 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Elkezdtem egyetemi bajnokságot is nézni. erről kérdeznék: egy Dallas Cowboys drukker kinek szurkol az NCAA-ban?

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Tippem: Was-Dal 7-10beltazor
Én is szoros meccset várok,és kevés pontot,az elmult években nem nagyon megy a skins védelme ellen most hirtelen nem is tudom utoljára mikor mentünk 20 pont fölé ellenük.De megvan,még 2008 első meccs,24-26 oda,két éve...Cowboykarcsi
Védelmünk nagyon jó ezért gondoltam a kevés kapott pontot. Támadásban jó játékosaink vannak, de én tartok a sok büntetéstől, amitől egy-egy nagyobb play megy a kukába. remélem több screen passot fogunk alkalmazni mert így nem kell sokat védeni az irányított és a WR-rek (Austin, Dez) jól cseleznek gyorsak. 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Tippem: Was-Dal 7-10beltazor
Én is szoros meccset várok,és kevés pontot,az elmult években nem nagyon megy a skins védelme ellen most hirtelen nem is tudom utoljára mikor mentünk 20 pont fölé ellenük.De megvan,még 2008 első meccs,24-26 oda,két éve...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Tippem: Was-Dal 7-10

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egyébként ha már Bryantnél tartunk,bizony elég fontos lenne hogy már idén jó legyen,ha nem is 1000yard 10TD várok tőle,de legalább azt jó lenne elérnie hogy néha levegyék majd Austinról a double team-et.Ugye a WR sor;Austn,Williams,Bryant,Ogletree,Hurd(+Witten),szerintem idén Austinak nem lesznek olyan statjai mint tavaly lévén állandóan ketten fogják őrizni,ez esetben ugye RWnek kéne fellépnie de az utóbbi szezon után ettől valahogy nem nyugodok meg ergo ha RW megint szar lesz akkor létfontosságú lenne hogy Bryant már idén megbizható célpontja legyen Romonak,mert utánna már Ogletree van aki egy tehetséges fiatal WR de ez még nagyon karcsú,Hurd meg egy átlagos 4-5dik számú WR,persze ez most erősen leegyszerűsített gondolat menet,meg még ugye ott van Witten is.Na majd meglátjuk,legyen már vasárnap!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
57 millás szerződéstenorx
"This is great for me, but the most important thing is to get ready for the Redskins,” Austin said. “That’s still the No. 1 goal for me and this team. We want to win as many games as possible.” Nagyon szeretem ezt a fickót,Bryant is remélem tanul tőle,egy ligába elég egy olcsószittyó,megmondom őszintén egy két megnyilvánulása nem tetszett az offseasonba.Cowboykarcsi
Bryantről mindneki tudta amikor idekerült h ilyen a mentalistása, ameddig nem vezet részegen meg erőszakol nőket, és nem bomlasztja a csapategységet hozzá kell szokni hogy Ő ilyen (mondjuk úgy hogy nem okos 😊, de ugye majd hold out lesz meg balhé, aztán elsőnek írt alá...). Egyébként Austin nekem is szimpatikusabb, örülök hogy aláírt remélem nem lazsál majd a lóvét számolva, bár nem hiszem. Roynak meleg lesz a pite ha idén nem produkál..Blevi
Jó nyilván én is könnyebben elfogom majd viselni a stílusát ha szállítja az elkapásokat meg a TDket.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
M. Austin aláírt 6 évre! ójeeeeeee!Token5
57 millás szerződéstenorx
"This is great for me, but the most important thing is to get ready for the Redskins,” Austin said. “That’s still the No. 1 goal for me and this team. We want to win as many games as possible.” Nagyon szeretem ezt a fickót,Bryant is remélem tanul tőle,egy ligába elég egy olcsószittyó,megmondom őszintén egy két megnyilvánulása nem tetszett az offseasonba.Cowboykarcsi
Bryantről mindneki tudta amikor idekerült h ilyen a mentalistása, ameddig nem vezet részegen meg erőszakol nőket, és nem bomlasztja a csapategységet hozzá kell szokni hogy Ő ilyen (mondjuk úgy hogy nem okos 😊, de ugye majd hold out lesz meg balhé, aztán elsőnek írt alá...). Egyébként Austin nekem is szimpatikusabb, örülök hogy aláírt remélem nem lazsál majd a lóvét számolva, bár nem hiszem. Roynak meleg lesz a pite ha idén nem produkál..
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
M. Austin aláírt 6 évre! ójeeeeeee!Token5
57 millás szerződéstenorx
"This is great for me, but the most important thing is to get ready for the Redskins,” Austin said. “That’s still the No. 1 goal for me and this team. We want to win as many games as possible.” Nagyon szeretem ezt a fickót,Bryant is remélem tanul tőle,egy ligába elég egy olcsószittyó,megmondom őszintén egy két megnyilvánulása nem tetszett az offseasonba.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
M. Austin aláírt 6 évre! ójeeeeeee!Token5
57 millás szerződés
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
M. Austin aláírt 6 évre! ójeeeeeee!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Jól hangzik az az SB... De hogy exakt legyek, beiratkozom egy Lui Padre tanfolyamra. Ha elég jó vagyok, szezon második felében én írom majd a power rankinget.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.