Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
hát gyerekek, lekopogom, hogy eddig azért elég szerencsések vagyunk.
Ryan Grant (GB) >> IR
Kris Jenkins (Jets) >> IR
Dumervil, Stokley (DEN) >> IR
Bob Sanders (Indy) >> valszeg IR
Hillenmeyer (Bears) >> IR
Unger (SEA) >> IR
Leonard Weaver, Jamaal Jackson (PHI) >> IR
Kawika Mitchell (Bills) >> IR
Will Allen (Miami) >>IR
Bodden, McGowan (Pats) >>IR
Avery (Rams) >>IR

és ez a lista bőven nem teljes.
nekünk meg a backup TE van egyelőre csak IR-en, me két kezdő OL volt sérült, de legkésőbb jövő hét végére sztem már játszani fognak, úgy néz ki...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
Nekem nagyon tetszett Bryant, magabiztos volt, semmi rookie baromság, a végén amikor éles volt a helyzet akkor is neki dobálta Romo, azért ez már jelenthet valamit.Tomeee
Dez nagy elkapó lesz, ez már az első meccsén látszott, biztos keze van és fizikálisan az összes szituban a védők fölé kerekedett.Dzsokijuing
igen, csak nem kellett volna ilyen quick pass szarokat tolni neki -1 és +2 yard közé.
bár akkor nem lett volna meg az ipponja 😀😀😀
valaki szólt neki, hogy pont akkor volt a cselgáncs-vb?
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
Nekem nagyon tetszett Bryant, magabiztos volt, semmi rookie baromság, a végén amikor éles volt a helyzet akkor is neki dobálta Romo, azért ez már jelenthet valamit.Tomeee
Dez nagy elkapó lesz, ez már az első meccsén látszott, biztos keze van és fizikálisan az összes szituban a védők fölé kerekedett.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Tomeee 753
Nekem nagyon tetszett Bryant, magabiztos volt, semmi rookie baromság, a végén amikor éles volt a helyzet akkor is neki dobálta Romo, azért ez már jelenthet valamit.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
Nem láttam a teljes meccset mik a vélemények Bryantről?
Már az ipponal felérő válldobást leszámítva 😛Blevi
ami felé ment, azt kb mind megfogta, ha volt is valami, amit nem, az nagyon csínbe ment.
punt return egyelőre felejtős, nem váltotta me a világot plusz nem is mindig ítélte meg jól a szitut, de kb első meccse az NFL-ben (talán TC-t is beleértve), na

egyébként tavaly emlékeim szerint Crabtree is vagy 5/50-nel kezdett
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem láttam a teljes meccset mik a vélemények Bryantről?
Már az ipponal felérő válldobást leszámítva 😛
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
ezzel a meccsel egyértelműen a Dallas lett a most lúzer team ever 😀
az a fumble return TD-re nincsenek szavak 😀Hurka
Az irodalom- és nyelvtan tanárod most forog a sírjában. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
Crayton nem volt egy elkapása sem az nfl.com szerint 😕 egyáltalán játszott? 😊 nem lesz így 6kör 😡beltazor
biztos mert még csak tanulja a playbookot.

Roy Williams se játszott sokat, amikor leszerződtettük, mert nem akarták túlterhelni a szürkeállományát.
mondjuk ami felé ment, azt se nagyon kapta el :/

egyébként úgy olvastam, hogy "nem lesz így 6ökör". most akkor hülye-e vagyok?
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Crayton nem volt egy elkapása sem az nfl.com szerint 😕 egyáltalán játszott? 😊 nem lesz így 6kör 😡

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
ezzel a meccsel egyértelműen a Dallas lett a most lúzer team ever 😀
az a fumble return TD-re nincsenek szavak 😀Hurka
de van, idézem:
"két kézzel fogd, b+!"
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
egyébként lehet idén mi is azt fogjuk játszani mint a steelers 2008ba,a D meccsben tartja a csapatot,mi meg imádkozunk hogy Romoék beerőltessenek legalább egy TD-t,nekik mondjuk bejött.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Még vizsgálni fogják ma gondolom. Nyak húzódás. Személy szerint az nyilatkozta, hogy jól van. Ismerve őt 70%ra tippelem, hogy játszik a Bears ellen.gyeek
Nehogy nekem valami baja legyen... Mert nélküle a D# azért nem ugyanaz.
Jó Butler sokat fejlődött de Dware >>>>>> Bármelyik OLB 😉Blevi
ööööööö
azért a Bármelyik OLB = Spencer behelyettesítésnél pár kacsacsőrt illene levenni 😊
a következő meccs legnagyobb pozitívuma így előre, hogy emberi időpontban (este hétkor) lesz. remélem, meghálálják a fiúk valami pofás kis győzelemmel, hogy megnézem a meccset 😀slowmotion
Ligaszinten gondoltam 😊 elfogult vagyok vele szemben. 😊
Az a fumle az valóban rohadt nagy lúzerség volt :S
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ezzel a meccsel egyértelműen a Dallas lett a most lúzer team ever 😀
az a fumble return TD-re nincsenek szavak 😀
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
Köszi a válaszokat! Egy fontosabb kérdés: Demarcus Ware-ről van hír? Kihagyás vagy jól van?beltazor
Még vizsgálni fogják ma gondolom. Nyak húzódás. Személy szerint az nyilatkozta, hogy jól van. Ismerve őt 70%ra tippelem, hogy játszik a Bears ellen.gyeek
Nehogy nekem valami baja legyen... Mert nélküle a D# azért nem ugyanaz.
Jó Butler sokat fejlődött de Dware >>>>>> Bármelyik OLB 😉Blevi
ööööööö
azért a Bármelyik OLB = Spencer behelyettesítésnél pár kacsacsőrt illene levenni 😊
a következő meccs legnagyobb pozitívuma így előre, hogy emberi időpontban (este hétkor) lesz. remélem, meghálálják a fiúk valami pofás kis győzelemmel, hogy megnézem a meccset 😀
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Köszi a válaszokat! Egy fontosabb kérdés: Demarcus Ware-ről van hír? Kihagyás vagy jól van?beltazor
Még vizsgálni fogják ma gondolom. Nyak húzódás. Személy szerint az nyilatkozta, hogy jól van. Ismerve őt 70%ra tippelem, hogy játszik a Bears ellen.gyeek
Nehogy nekem valami baja legyen... Mert nélküle a D# azért nem ugyanaz.
Jó Butler sokat fejlődött de Dware >>>>>> Bármelyik OLB 😉
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Nem úgy van hogy büntetéssel nem ér véget meccs?beltazor
NFL RULES:
If there is a foul by the offense, there shall be no extension of the period. If the foul
occurs on the last play of the half, a score by the offense is not counted. However,
the period may be extended for an untimed down, upon the request of the defense,
if the offensive team’s foul is for:
(1) illegal touching of a kick;
(2) fair-catch interference;
(3) a palpably unfair act;
(4) a personal foul or unsportsmanlike conduct foul committed prior to an interception of a forward pass or the recovery of a backward pass or fumble; or
(5) a foul by the kicking team prior to a player of the receiving team securing possession
of the ball during a down in which there is a safety kick, a scrimmage kick, or a free kick.

Kicsit más, mint az egyetemi szabályozás, ahol valóban nem érhet véget a játékrész élő-labda szabálytalanság miatt elfogadott büntetéssel. (Ha nem kérik a büntit, akkor a játék eredményét fogadják el, ami jelen esetbe TD lenne és nyílvánvalóan hülyeség...😊

It az első két mondat a fontos.
1. Offense szabálytalanság miatt nem hosszabbítunk időntúli play-re
2. Az elért pontokat törlik.

Sajnos ennek a klasszikus iskolapéldáját láttuk...😕(((((((((((((((
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Köszi a válaszokat! Egy fontosabb kérdés: Demarcus Ware-ről van hír? Kihagyás vagy jól van?beltazor
Még vizsgálni fogják ma gondolom. Nyak húzódás. Személy szerint az nyilatkozta, hogy jól van. Ismerve őt 70%ra tippelem, hogy játszik a Bears ellen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Köszi a válaszokat! Egy fontosabb kérdés: Demarcus Ware-ről van hír? Kihagyás vagy jól van?

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nem úgy van hogy büntetéssel nem ér véget meccs?beltazor
Nem kaphatnak még több időt a saját balfaszkodásuk miatt... az elég Lionsös lett volna a 'Skinsnek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Nem úgy van hogy büntetéssel nem ér véget meccs?beltazor
Védők által elkövetett szabálytalanság esetén van ez a kitétel (hogy pl. ne lehessen pass interference az utolsó play-nél, amivel vége lenne a meccsnek).

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Nem úgy van hogy büntetéssel nem ér véget meccs?

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
próbálom összegezni a pozitívumokat:















ja igen, Romo legalább még él.slowmotion
Én Bryant ipponjaira Hall ellen 9 pontot adok. Úgy dobálta mint egy rongybabát.

Várok még pár órát, hogy felkeljenek a jenkik, aztán azt szeretném látni mindenhol a hírek között, hogy Alex Barron cut.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Menjen Barron a pics*ba b+, 3holding 30 yardért jövő héten Brewster legyen az RT.
Védelem kapott 6 pontot. Buehler is elbaszta 34ről remélem lelkileg ez nem kúrja tönkre mert akkor baszhatjuk.
Nyerhető meccs volt vsz a holding nagyon esetleges büntetés, kb mint a vizilabdábana kiállítás, akkor fujja a zebra amikro akarja....
Most akarta...
12 bünti 91 yard. Ahhoz csak külön gratulálni tudom amit első félidő végén csináltunk.
Jövő héten a Bearst ütni kell. Láttam őket a Lions ellen (másik csapat akinek szurkolok a Detroit, ott is egy elvett game winning TD...)
A védelem úgy ahogy van rendben van.
A támadóknak kell magukat kurvára összekapni megint 380yard és 7 kurva pont kezd kibaszott unalmas lenni. Free meg kurva jó mindent visszavonok amit róla irtam korábban, nem hittem volna hogy az LT poszton lesz a legkisebb bajunk....

Ja és Bryant meg Austin együtt állat lesz.

Summa summárum BARRON TAKARODJ!!!!!!Blevi
OFF:CJ TDjét végül miért vették el?Cowboykarcsi
Nem pontosan értettem, elvileg nem ért véget az elkapás azzal hogy leült a földre, Ő is hibás volt mert ha maghához öleli a labdát akkor TD túlzottan örült aztán elbaszta (labdára támaszkodva állt fel....) ez van... Bears secondary is megér egy misét egy az egyben próbálták levenni....
Amúgy ha ezt a Bears nem verjük meg akkor.... hát a szezon bohócai leszünk...Blevi
Mivel eddig mi vagyunk a szezon bohócai ezért ha minket nem vertek meg akkor tényleg odaadjuk nektek a bohócsapkát 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
Menjen Barron a pics*ba b+, 3holding 30 yardért jövő héten Brewster legyen az RT.
Védelem kapott 6 pontot. Buehler is elbaszta 34ről remélem lelkileg ez nem kúrja tönkre mert akkor baszhatjuk.
Nyerhető meccs volt vsz a holding nagyon esetleges büntetés, kb mint a vizilabdábana kiállítás, akkor fujja a zebra amikro akarja....
Most akarta...
12 bünti 91 yard. Ahhoz csak külön gratulálni tudom amit első félidő végén csináltunk.
Jövő héten a Bearst ütni kell. Láttam őket a Lions ellen (másik csapat akinek szurkolok a Detroit, ott is egy elvett game winning TD...)
A védelem úgy ahogy van rendben van.
A támadóknak kell magukat kurvára összekapni megint 380yard és 7 kurva pont kezd kibaszott unalmas lenni. Free meg kurva jó mindent visszavonok amit róla irtam korábban, nem hittem volna hogy az LT poszton lesz a legkisebb bajunk....

Ja és Bryant meg Austin együtt állat lesz.

Summa summárum BARRON TAKARODJ!!!!!!Blevi
a holdingoknál általában a látványosabbakat szokták befújni, mert különben minden támadásnál lehetne majdnem dobni a zászlót.

Barron holdingjaival az volt a baj, hogy látványosan, hátulról, nyakat körbefogva húzta vissza az embereket. a fele ennyire nyilvánvalóakat már simán befújják. ez van.

Brewstert akarom.slowmotion
Me To..
Perzse a keserűség is beszél belőlem, mert jó lett volna idegenben csop rivális ellen nyerni így ahhoz hogy +ban végezzünk a csoportban (min 4-2), vagy a phillit vagy a giantset oda vissza veni kell.Blevi
jó lett volna, csak más kérdés, hogy megérdemeltük volna-e.
amíg a Skins fel nem hozott minket (missed FG, szar punt, no támadás), addig igazából elég kilátástalannak tűnt a helyzet.
egyébként jellemző, hogy ha a félidő végi faszkodást levonjuk, akkor megint csak 7-6 jön ki, mint tavaly a FedExen😊

mondom, nekem Barronban egyedül az tetszett, hogy minden áron igyekezett Romót megvédeni. ennyi.

egyébként egy halom false startot cseréltünk cap space-re meg holdingokra.

most néztem meg, 12 penalty-t sikerült szerezni. ennek a harmada offside, másik harmada kb defensive 3&out helyett új FD-t eredményezett, harmadik harmada meg kb egy megszerzett offensive FD-t nullázott ki.

ami meg külön fáj: a kickoff battle-t nagyon csúnyán sikerült elvesztenünk.
Bryant meg ne álljon be PR-be, nagyon nem érzi. ennyit Crayton is tudott.

ja igen baszki: ha van Crayton, simán megvan a TD az utolsó támadásnál 😀😀😀

és még így is vagy 100 yarddal többet csináltunk... new season, same old story :/
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Menjen Barron a pics*ba b+, 3holding 30 yardért jövő héten Brewster legyen az RT.
Védelem kapott 6 pontot. Buehler is elbaszta 34ről remélem lelkileg ez nem kúrja tönkre mert akkor baszhatjuk.
Nyerhető meccs volt vsz a holding nagyon esetleges büntetés, kb mint a vizilabdábana kiállítás, akkor fujja a zebra amikro akarja....
Most akarta...
12 bünti 91 yard. Ahhoz csak külön gratulálni tudom amit első félidő végén csináltunk.
Jövő héten a Bearst ütni kell. Láttam őket a Lions ellen (másik csapat akinek szurkolok a Detroit, ott is egy elvett game winning TD...)
A védelem úgy ahogy van rendben van.
A támadóknak kell magukat kurvára összekapni megint 380yard és 7 kurva pont kezd kibaszott unalmas lenni. Free meg kurva jó mindent visszavonok amit róla irtam korábban, nem hittem volna hogy az LT poszton lesz a legkisebb bajunk....

Ja és Bryant meg Austin együtt állat lesz.

Summa summárum BARRON TAKARODJ!!!!!!Blevi
a holdingoknál általában a látványosabbakat szokták befújni, mert különben minden támadásnál lehetne majdnem dobni a zászlót.

Barron holdingjaival az volt a baj, hogy látványosan, hátulról, nyakat körbefogva húzta vissza az embereket. a fele ennyire nyilvánvalóakat már simán befújják. ez van.

Brewstert akarom.slowmotion
Me To..
Perzse a keserűség is beszél belőlem, mert jó lett volna idegenben csop rivális ellen nyerni így ahhoz hogy +ban végezzünk a csoportban (min 4-2), vagy a phillit vagy a giantset oda vissza veni kell.