Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
gondoltam szólok, hogy az első és utolsó kérdés kivételével folytonossági hiány van a lehetséges kimenetelek között 😊

tippet majd kicsit később. meddig van határidő? 😊slowmotion
Majd kerekítünk a genfi egyezmény alapján! ...már ha a fél yardokra és társaira céloztál. 😊

Meccskezdésig jöhetnek a tippek.


Most nézem, hogy a 2es kérdés félre van fogalmazva. A Cowboys csapatára vonatkozik a kérdés, nyugodtan módosítsátok a tippjeiteket ha az összeset értelmeztétek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Mivel kissé unom magam előrukkolok én is egy tippelgetős játékkal. Mivel nem megy szezon kezdte óta, ezért nem hiszem hogy szükséges minden további játékhétre egy, meg az egyszerűség kedvéért az 50% feletti találatot számítom 1 pontnak, a 100%ot 3nak. Íme 😊 :

1) Ki nyeri a meccset?
2) Hány támadásból szerzett TD lesz?
3) Hány field goalt hagy ki Buehler?
4) Hány turnoverje lesz a Texansnek?
5) Hány turnoverje lesz a Cowboysnak?
6) Hány yardja lesz Austinnak?
7) Mekkora lesz a leghosszab Cowboys futás?
8) Hány sacket hoz össze a Cowboys?
9) Hány yardra lesz büntetve a Cowboys?



A B C
1 Cowboys Texans X
2 0-1 2 3+
3 0 1 2+
4 0-1 2-3 4+
5 0-1 2-3 4+
6 0-49 50-99 100+
7 0-19 20-39 40+
8 0-1 2-3 4+
9 0-30 31-60 60+
gyeek
gondoltam szólok, hogy az első és utolsó kérdés kivételével folytonossági hiány van a lehetséges kimenetelek között 😊

tippet majd kicsit később. meddig van határidő? 😊
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
1. A
2. C
3. A
4. B
5. A
6. C
7. B
8. C
9. B

több mint 13 éve
ezra Dallas Cowboys 5
A, C, A, B, A, B, C, B, B
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akkor tippelgetek én is 😊
1.A
2.B
3.A
4.C
5.B
6.C
7.B
8.C
9.B
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
Mivel kissé unom magam előrukkolok én is egy tippelgetős játékkal. Mivel nem megy szezon kezdte óta, ezért nem hiszem hogy szükséges minden további játékhétre egy, meg az egyszerűség kedvéért az 50% feletti találatot számítom 1 pontnak, a 100%ot 3nak. Íme 😊 :

1) Ki nyeri a meccset?
2) Hány támadásból szerzett TD lesz?
3) Hány field goalt hagy ki Buehler?
4) Hány turnoverje lesz a Texansnek?
5) Hány turnoverje lesz a Cowboysnak?
6) Hány yardja lesz Austinnak?
7) Mekkora lesz a leghosszab Cowboys futás?
8) Hány sacket hoz össze a Cowboys?
9) Hány yardra lesz büntetve a Cowboys?



A B C
1 Cowboys Texans X
2 0-1 2 3+
3 0 1 2+
4 0-1 2-3 4+
5 0-1 2-3 4+
6 0-49 50-99 100+
7 0-19 20-39 40+
8 0-1 2-3 4+
9 0-30 31-60 60+
gyeek
A, C, A, B, B, B, B, A, B

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
Fikazok en mindenkit csapattol fuggetlen aki megerdemli.

De ritkan mutatkozok ugy be hogy ennek es ennek a cegnek vagyok a vezetoje.
Bar valoban megsuvegelendo Vizilo tevekenysege mint biro, egy meccset lattam.Delonso_
Megkérdezték, válaszolt. Mi ezzel a gond? 1általán nem arcoskodott. Inkább örüljönk, hogy Cowboys-fan csücsül a tűz közelében, több az esély Dallas-meccset látni a vasárnapi esti sporttévén.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Kezdem 😛

1) B
2) B
3) A
4) C
5) B
6) C
7) B
8) C
9) B

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Mivel kissé unom magam előrukkolok én is egy tippelgetős játékkal. Mivel nem megy szezon kezdte óta, ezért nem hiszem hogy szükséges minden további játékhétre egy, meg az egyszerűség kedvéért az 50% feletti találatot számítom 1 pontnak, a 100%ot 3nak. Íme 😊 :

1) Ki nyeri a meccset?
2) Hány támadásból szerzett TDje lesz a Cowboysnak?
3) Hány field goalt hagy ki Buehler?
4) Hány turnoverje lesz a Texansnek?
5) Hány turnoverje lesz a Cowboysnak?
6) Hány yardja lesz Austinnak?
7) Mekkora lesz a leghosszab Cowboys futás?
8) Hány sacket hoz össze a Cowboys?
9) Hány yardra lesz büntetve a Cowboys?



A B C
1 Cowboys Texans X
2 0-1 2 3+
3 0 1 2+
4 0-1 2-3 4+
5 0-1 2-3 4+
6 0-49 50-99 100+
7 0-19 20-39 40+
8 0-1 2-3 4+
9 0-30 31-60 60+

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dallas Cowboys
Witten, Jenkins Dressed For Practiced 😊😊
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ezen a meccsen mindenképpen kellenek majd az offense TDkpatf1
Eddig is kellettek volna. 😊gyeek
XD

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ezen a meccsen mindenképpen kellenek majd az offense TDkpatf1
Eddig is kellettek volna. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezen a meccsen mindenképpen kellenek majd az offense TDk
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fikazok en mindenkit csapattol fuggetlen aki megerdemli.

De ritkan mutatkozok ugy be hogy ennek es ennek a cegnek vagyok a vezetoje.
Bar valoban megsuvegelendo Vizilo tevekenysege mint biro, egy meccset lattam.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Szióka!

Nem gondolom, hogy összekeversz valakivel.
Tök véletlenül vagyok bíró már 5 éve + a MAFSZ JB elnöke... 😊

Meg sokak bánatára néha a Sport TV-ben is jártatom a számat és mondogatok butaságokat.... 😀 😛

Üdv
Vizi

Ui: arra azért kíváncsi lennék, hogy rá gondoltál-e, vagy valaki másra... 😊VIZILÓ
Es gondolkodsz a fopolgarmesteri cimen is lassan, ugye?Delonso_
Kiragadsz egy másfél hetes posztot és nekiállsz fikázni? Ki szart a palacsintádba? 😊 Utóbbi alkalomkor amikor beköszöntél két hónapja épp Bryantet osztva (teszem hozzá alaptalanul) legalább naprakész voltál.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szióka!

Nem gondolom, hogy összekeversz valakivel.
Tök véletlenül vagyok bíró már 5 éve + a MAFSZ JB elnöke... 😊

Meg sokak bánatára néha a Sport TV-ben is jártatom a számat és mondogatok butaságokat.... 😀 😛

Üdv
Vizi

Ui: arra azért kíváncsi lennék, hogy rá gondoltál-e, vagy valaki másra... 😊VIZILÓ
Es gondolkodsz a fopolgarmesteri cimen is lassan, ugye?
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
amúgy a Texans kezdő LT-je most kapott négy meccses eltiltást, meg ugye nincs Cushing sem. kis reménysugár...slowmotion
Reménysugár mindig is van. Lutri ennek a csapatnak kb az összes meccse. Az eddigi káosz alapján most egyszerűbb vereséget tippelni. Az egyik csapatrész hajlamos naggyá tenni az ellenfelet on any given Sunday.gyeek
naná hogy van. tavaly az egyetlen vereségünk, ahol igazából nem volt túl sok esélyünk, az a Vikings elleni konferencia-elődöntő volt.

azóta a csapat csak jobb lett talán, a két távozó kezdő helyére náluk nem rosszabb emberek kerültek, viszont van pár pozíció, ahol jobbak lettünk (#3 WR, backup ILB-k, talán még a safety garnitúra en bloc is jobb lett).

én csak akkor nem fogok reménykedni, amikor már matematikailag se lesz esély a rájátszásra.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
amúgy a Texans kezdő LT-je most kapott négy meccses eltiltást, meg ugye nincs Cushing sem. kis reménysugár...slowmotion
Reménysugár mindig is van. Lutri ennek a csapatnak kb az összes meccse. Az eddigi káosz alapján most egyszerűbb vereséget tippelni. Az egyik csapatrész hajlamos naggyá tenni az ellenfelet on any given Sunday.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
amúgy a Texans kezdő LT-je most kapott négy meccses eltiltást, meg ugye nincs Cushing sem. kis reménysugár...
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Most viszont a Texanst muszáj lesz legyőzni.Nagyon jól kezdtek. Na meg elég nagy szükség van Jenkinsre, mert Schaub nagyon sokat szokott dobni. Redskins ellen is 497 yard és mellette 3 TD. Ha jól tudom Rackers is náluk van, úgyhogy valószínű hogy nem nagyon lesz kihagyott FG.patf1
Nagyon kíváncsi vagyok Jenkins mit tud majd kezdeni Johnsonnal,nem emlékszem mikor kellet neki útóljára hozzá hasonló szintű elkapót őriznie.Cowboykarcsi
Valaki írta itt hogy azt a meccset nem a D fogja megnyerni. Ott több pontot kell csinálni. Andre Johnsont meg kettőzni kell, egyedül esélytelen. Meg kell fogni a futást, és vadnyugati pisztolypárbaj Romo és Schaub között 😛. Az O#nek kell nyernie Houstonban.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Most viszont a Texanst muszáj lesz legyőzni.Nagyon jól kezdtek. Na meg elég nagy szükség van Jenkinsre, mert Schaub nagyon sokat szokott dobni. Redskins ellen is 497 yard és mellette 3 TD. Ha jól tudom Rackers is náluk van, úgyhogy valószínű hogy nem nagyon lesz kihagyott FG.patf1
Nagyon kíváncsi vagyok Jenkins mit tud majd kezdeni Johnsonnal,nem emlékszem mikor kellet neki útóljára hozzá hasonló szintű elkapót őriznie.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most viszont a Texanst muszáj lesz legyőzni.Nagyon jól kezdtek. Na meg elég nagy szükség van Jenkinsre, mert Schaub nagyon sokat szokott dobni. Redskins ellen is 497 yard és mellette 3 TD. Ha jól tudom Rackers is náluk van, úgyhogy valószínű hogy nem nagyon lesz kihagyott FG.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem azért ordibált a stábbal az oldalvonal mellett mert őket hibáztatta hogy lesérült hanem mert vissza akart menni ők meg nem engedték 😉Cowboykarcsi
akkor jó 😊 ,csak az utolsó két játékrészt láttam,azok után már csak rosszra tudtam gondolni :o 😀
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Amúgy Jenkinsről van valami hír?patf1
Térd zúzódás, nem komoly állítólag.gyeek
azt mondják, hogy annyira nem komoly, hogy szerdán már edzhetnek mindketten.
azért még a szar is vigyázzba állt bennem, de most kicsivel nyugodtabb vagyok.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy Jenkinsről van valami hír?patf1
Térd zúzódás, nem komoly állítólag.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.