Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Tegnap csalódott voltam eléggé, de azért ma már higgadtabban átgondolva a dolgokat slow-nak igaza van.
A vájlings ellen nem létfontosságú a győzelem + idény elején is zakóval számoltam. Azért az 1-4 azt jelentené hogy kb a hátralévő össze csoportmeccset hozni kell. De a Giants ígyis úgyis ellen az életünkért fogunk játszani.

O-line. Tragédia. Kálámbó hadnaggyal már tavaly is voltak fenntartásaim. Valami itt nagyon nem kerek nekem, úgy összességében nem jó valami.

Büntetések no comment slow mindent jól összefoglalt. Idiótaság a nagy részük. Ki kell küszöbölni nem adhatunk 1,5 pálya előnyt az ellennek. Azért most is adtunk ajándékba a második félidőben a Titansnek. Azért egy CJ-vel(és jó O# fallal) nem nagy kunszt 1 meg 10 yardról bevinni.

Őszintén szólva nem lehet most semmit megjósolni kb a Falcons a legerősebb csapat jelenleg az NFC-ben, de annyi a különbség köztük és köztünk, hogy ők akkor is nyernek ha rosszul játszanak mi még akkor sem ha jól.

12 meccs van hátra és azért még korai lenne minket leírni. Talán hazsnunkra is lesz ha a radar alatt leszünk. Hinni kell. 😊
Cowboykarcsi te meg izzitsd azt a tavalyi Jacobs siget 😛
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Megtudná valaki mondani hogy milyen pick-ünk van a következő draftra? vagy egy linket tudtok dobni? előre is köszönöm 😊beltazor
az még odább van.
amilyen hullámzó eredményeket érünk el, az 1/1 és az 1/32 között bármi lehet, meg ugyanígy a többi körben is 😊slowmotion
úgy értettem, hogy van-e minden körben 1 pickünk? vagy van olyan kör amiben 2szer is fogunk tudni? annyit tudok hogy Crayton miat van +egy 7.körös pick, ami lehet 6 is.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Csak összefoglalva;Jenkinsnek eddig a szezonban írd és mond 3 darab jó megmozdulása volt a két egymás után levédekezett passz még a skins ellen és az Int a texans ellen,pont.Ezt leszámítva szopatják össze vissza nekem tavaly ő lett az egyik kedvencem nagyon nagy csalódás eddig idén...(hátha csak a sigem a rossz karma,le is veszem).Védelem is nagyon messze van a tavalyi teljesítménytől,szintén csalódás,és persze a már rengeteget emlegetett balfaszságok amikkel folyamatosan lábon lövi magát a csapat mindig a lehető legrosszabbkor.Hogy valami pozitívat is mondjak,RW szerintem eddig kellemes meglepetés idén.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Megtudná valaki mondani hogy milyen pick-ünk van a következő draftra? vagy egy linket tudtok dobni? előre is köszönöm 😊beltazor
az még odább van.
amilyen hullámzó eredményeket érünk el, az 1/1 és az 1/32 között bármi lehet, meg ugyanígy a többi körben is 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
ezt egyébként most további válaszként is írom a 292-re, meg lesznek benne más gondolatok is.
tehát:
az off. playcalling rettenetes, de ezt eddig is tudtuk. az, hogy egyáltalán ennyit tud ez a csapat, az nem Garrett érdeme, hanem a játékosok egyéni képességeié. Garrett érdeme az, hogy akkor is nyomatta a shotgun delayed handoffokat, meg a Razorback-et, amikor teljesen nyilvánvalóan nem működött (ez utóbbiról legalább hála égnek leszokott). szerintem egy az átlagosnál valamivel jobb OC megcsinálhatná ebből a csapatból a Greatest Show on Turf 2-5-öt egy szezonon belül - de ugye ehhez egy, az átlagosnál valamivel jobb OC kellene.

Vízilónak, a sack-problémához: a tegnapi meccsen valami iszonyat volt, amit az OL művelt. Colombo nem tudott mit művelni az emberével, ha az szélesen állt fel, Davis a legelemibb assignment-et is elcseszte (ha a RT fogja a LE-t, a C pedig a RDT-t blokkolja, akkor vajon a RG-nak ki lesz az embere? A. LDT B. LDT C. LDT D. RDT. Davis a D-t választotta:/)
első negyed után sikerült is változtatni, kb az lett a szitu DAL OL:TEN DL viszonylatban, mint volt az a CHI OL😀AL DL között három hete, csak a Macik nem követtek el ennyi idióta hibát és szabálytalanságot. kb ennyi is volt a különbség a két meccs kimenetele között.

büntetések.
nem találok szavakat. Colombo egymaga 30 yardot szorgoskodott össze, ez majdnem a negyede a csapat összesnek. DPI-ok beleférnek, illegla contact-ek beleférnek, ezek tipikusan judgment call-ok (lásd még szimpátia-szavazás). na de b+ offensive personal foul?! meg hát amikor Witten átnyújtotta Colombo-nak a labdát, már vártam, milyen gyorsan repül a zászló. OL-nek - hacsak valami véletlen folytán nem ő szerzi a TD-t - köze nincs a labdához, hozzá sem érhet, mégis mi a faszra gondolt Witten? gesztusnak szép, de az OL-ek élete nem csak játék és mese, ők a meg nem énekelt hősök, ilyen a popszakma.
másik gyönyörű döntés, hogy rendesen rúgattuk ki a -15-ös kickoffot Buehler-rel. na de a nap pont a returner szembe süt, amíg a labda a returner szeme és a rúgó csapat kapuja közötti háromszögben (kötekedők számára négyszög alapú fektetett piramisban) van. csak akkor látja a returner a labdát, ha szép magasra felrúgja a kicker. mi a call? rendes kickoff. OMG...

már megint fosom a szót rossz szokásom szerint, szóval összefoglalom:
nem tragédiaként fogom fel a helyzetet. miért nem?
- mert nem találkoztunk még ugyan a liga legrettegettebb védelmeivel, de a támadósor bebizonyította, hogy szinte bárki ellen fel tud tenni minimum 350 yardot a pályára
- mert az 1-3 és a 3-1, illetve a 92.8-as és a 102.3-as QB-rating közötti különbséget négy azaz négy darab, rossz irányba pattanó labda jelenti. mert akárki akármit mond, azért eddig az 5 INT-ből egy volt Romo sara kimondottan, a tegnapi legutolsó. a többi a következő volt: Austint leütközik, felpattan a labda, ott áll egy védő, INT. Witten kezéről felpattan a labda, ott áll egy védő, INT. Bennett kezéről felpattan a labda, ott áll egy védő, INT. egy védő kezén megpattan a labda, irányt nem változtat, csak lelassul, pont odaér a védő, INT.
- az ötödik (de sorrendben ugye a legelső) meccs Barron balfaszságán ment el nagy részben.

mi jön le ebből nekem?
ez az idei szezon egy oroszrulett. minden meccsen van esélyünk a sikerre, de ugyanígy minden meccsen bennünk van a lúzerfaktor is. nem jeleskedik a védelem a labdaszerzésekben ugyan, de ha a támadósor nem bakizik, akkor ez pont elég lehet a győzelemhez, ugyanis megvan a potenciál a támadósorban, hogy akár a pálya teljes hosszán végigmenjen.

most 1-3-ra állunk. ebből lehet 1-15 is, lehet 7-9 is, 9-7 is, meg 13-3 is. az kell, hogy a felesleges szabálytalanságokat végre sikerüljön kiküszöbölni, meg hogy a labdák ne a lehető legrosszabb irányba pattanjanak. a PO-reményeknek akkor van vége, amikor már nincs matematikai esély sem a továbbjutásra. bebizonyosodott, hogy nincs verhetetlen csapat. mi nem vagyunk azok, de ugyanúgy nem az a Saints, az Eagles, a Vikings, a Packers (szerencsétlenek most már nagyon nem azok), mint ahogy a Ravens, a Jets, a Chargers, a Colts meg (bár még nem láttuk BB-t játszani) a Steelers sem.
nem úszott még el ez a hajó, a szezon háromnegyede még mindig hátravan, még hatszor játszunk otthon, az Iggles irányítói össze-vissza sérülgetnek, a Smurfs képes még a mi legrosszabb teljesítményünket is alulmúlni, a Skins-t meg hazai pályán csak megverjük, mint ahogy talán a Saints-et is sikerül.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Megtudná valaki mondani hogy milyen pick-ünk van a következő draftra? vagy egy linket tudtok dobni? előre is köszönöm 😊

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Engem csak az zavar - de borzasztóan - , hogy szemmel láthatóan nem tudunk mit kezdeni az ellen pass rush-ával, erre folyamtosan 7-17 lépéses, órákig tartó passzjátékokat hívunk és töretjük össze Romot. Szemmel látható volt, hogy órákig nem tudják megvédeni, viszont a Titans D semmit sem tudott kezdeni a rövid-közepes passzainkkal, meg a futásokkal. Erre óriásokat (mint a Giants d-line...) csinálunk belőlük és küldjük a hülyeségbe Tonyt... És ezt nem egy 99 éves tapasztalattal bíró OC vette észre, hanem egy hülye és vak bíró Pesten (miközben szézb....ta az ideg 😊 )

Aztán lám-lám a 2. félidőben ez egészen jól működött és ment előre az O.

Meg az zavar rettenetesen, hogy az elvesztett 3 meccsen annyi és olyan szép nagy öngólokat rúgdostunk sorozatban, hogy abból az Eurosport WATTS című műsorát évekre előre meg lehetne tölteni....

És a vereségek számát tekintve (látszólag) tényleg nem vagyunk nagyon lemaradva (3 vs. 2-2-2), csak az a baj, hogy játszunk még pl. @ Minnesota, @ Green Bay, @ Indianapolis, + emellett az éppen belelendülő Giants 2x, stb....
Vagyis az a minimum, hogy a csoportban már végig kell(ene) verni mindenkit és mellette még ezeket a túrákat (amiből sokan sokat adtak előre Loss-ra...) is hozni kellene - vagyis sok-sok bravúr kell.

Amire szemmel láthatóan képes lehet a csapat, ha sokkal fegyelmezettebben játszik és sokkal értelmesebb game plan-nel próbálunk hadakozni....

All in all: szerintem (és ne legyen igazam!!!!) mázli is kell már a PO-hoz, mert akkora körbeverés lesz a csoportban, hogy a Wild Card-on tőlünk nem lehet majd bejutni.....VIZILÓ
nemnem, a Packers jön hozzánk
bár kérdés, előnyt jelent-e a hazai pálya egyáltalán...
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Engem csak az zavar - de borzasztóan - , hogy szemmel láthatóan nem tudunk mit kezdeni az ellen pass rush-ával, erre folyamtosan 7-17 lépéses, órákig tartó passzjátékokat hívunk és töretjük össze Romot. Szemmel látható volt, hogy órákig nem tudják megvédeni, viszont a Titans D semmit sem tudott kezdeni a rövid-közepes passzainkkal, meg a futásokkal. Erre óriásokat (mint a Giants d-line...) csinálunk belőlük és küldjük a hülyeségbe Tonyt... És ezt nem egy 99 éves tapasztalattal bíró OC vette észre, hanem egy hülye és vak bíró Pesten (miközben szézb....ta az ideg 😊 )

Aztán lám-lám a 2. félidőben ez egészen jól működött és ment előre az O.

Meg az zavar rettenetesen, hogy az elvesztett 3 meccsen annyi és olyan szép nagy öngólokat rúgdostunk sorozatban, hogy abból az Eurosport WATTS című műsorát évekre előre meg lehetne tölteni....

És a vereségek számát tekintve (látszólag) tényleg nem vagyunk nagyon lemaradva (3 vs. 2-2-2), csak az a baj, hogy játszunk még pl. @ Minnesota, @ Green Bay, @ Indianapolis, + emellett az éppen belelendülő Giants 2x, stb....
Vagyis az a minimum, hogy a csoportban már végig kell(ene) verni mindenkit és mellette még ezeket a túrákat (amiből sokan sokat adtak előre Loss-ra...) is hozni kellene - vagyis sok-sok bravúr kell.

Amire szemmel láthatóan képes lehet a csapat, ha sokkal fegyelmezettebben játszik és sokkal értelmesebb game plan-nel próbálunk hadakozni....

All in all: szerintem (és ne legyen igazam!!!!) mázli is kell már a PO-hoz, mert akkora körbeverés lesz a csoportban, hogy a Wild Card-on tőlünk nem lehet majd bejutni.....
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
én azért vagyok szomorú mert ezek simán nyerhető meccsek voltak.... egy kis szerencsével, kevesebb sárga zászlóval mi vezetnénk a csoportot! én nem mondtam le a PO-ról!

viszont kéne valaki a védelembe mondjuk FS posztra mert nagyon nem jó ott valami.....beltazor
a PO nem elérhetetlen, sőt a Vikes ellen sem létfontosságú a győzelem, viszont most kb az a helyzet, hogy minden egyes ilyen vereség után egyre jobb csoporteredményt kellene produkálni.

ez most ott áll, hogy a hazai meccseket hozni kell, PLUSZ eddig minimum egyet (de az is lehet, hogy már inkább kettőt) hozni az Iggles meg a Smurfs ellen.
ez ugye azért nem lesz könnyű, mert a Smurfs sikeresen feltámadt haló poraiból, az Iggles meg akárhányszor szabadesésbe kezdene, mindig sikerül valahogyan nyernie.slowmotion
azon is gondolkodtam, hogy lehet hogy az edző is hibás mert a védelem jó nevekből áll. az is igaz hogy az edző nem tud mit tenni ha a játékos( Jenkins) hülyeségeket csinál....

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
én azért vagyok szomorú mert ezek simán nyerhető meccsek voltak.... egy kis szerencsével, kevesebb sárga zászlóval mi vezetnénk a csoportot! én nem mondtam le a PO-ról!

viszont kéne valaki a védelembe mondjuk FS posztra mert nagyon nem jó ott valami.....beltazor
a PO nem elérhetetlen, sőt a Vikes ellen sem létfontosságú a győzelem, viszont most kb az a helyzet, hogy minden egyes ilyen vereség után egyre jobb csoporteredményt kellene produkálni.

ez most ott áll, hogy a hazai meccseket hozni kell, PLUSZ eddig minimum egyet (de az is lehet, hogy már inkább kettőt) hozni az Iggles meg a Smurfs ellen.
ez ugye azért nem lesz könnyű, mert a Smurfs sikeresen feltámadt haló poraiból, az Iggles meg akárhányszor szabadesésbe kezdene, mindig sikerül valahogyan nyernie.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
én azért vagyok szomorú mert ezek simán nyerhető meccsek voltak.... egy kis szerencsével, kevesebb sárga zászlóval mi vezetnénk a csoportot! én nem mondtam le a PO-ról!

viszont kéne valaki a védelembe mondjuk FS posztra mert nagyon nem jó ott valami.....

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Asszem jobb ha nem írok semmit egy ideig, mert nem sülne ki sok pozitív dolog belőle. Hivatalosan kérek szépen egy standard 4 napos bant, előre is köszönöm.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ratliff interjú. Ha rajta múlna...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
COWBOYS 1 - 3 madcows

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
van egy jó hírem meg két rossz.

a jó hír az, hogy eddig egy fél szezonra elegendő yardot csináltunk.

az egyik rossz az, hogy ebből egy győzelmet sikerült összehozni.
a másik rossz, hogy büntetésből viszont egy évnyit gyűjtöttünk össze.
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Most erre mit lehet mondani 1-3 jövő héten idegenben a Vikings ellen játszunk sztem PO-ról idén lemondhatunk.
Magunkat vertük el, második félidőben a Titans semmit sem csinált a hibáinkból élt.
WADE papi év végén repül ha nem előbb. Megint nyerhető meccs megint zakó.
Ez van.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Dez és Witten jól vannak? elvileg sérültek... :/beltazor
Ha minden igaz Bryant és Witten is játszani fog.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Dez és Witten jól vannak? elvileg sérültek... :/

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Üdv minden Cowboys fannak!

Láttam az NFL Networkön a Top 100 játékosról egy adást és még az első régióban(100-90ig kb) szerepelt egy falember aki elég nagydarab volt. Aikman előtt ügyködött, őt védte. Sajnos sem a konkrét pozíciójára sem a nevére nem emlékszem.

Ha valakinek ebből a kevésből is sikerül megfejtenie hogy kire gondolhatok kérlek válaszoljon mert az alakításait meg szeretném mutatni másoknak is 😀

Vasárnap nektek drukkolok az esti meccsen, remélem megtámogattok egy szolid összeggel a bwinen 😉davemayer
Larry Allen,G volt,a valaha élt egyik legdominánsabb

Ja és gyorsaságban simán lenyomott egy LB-t
http://www.youtube.com/watch?v=DFcWMC9vkZgCowboykarcsi
Igen, Ő az. És azt hiszem a nagybetűt megérdemli 😂

Köszi!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Üdv minden Cowboys fannak!

Láttam az NFL Networkön a Top 100 játékosról egy adást és még az első régióban(100-90ig kb) szerepelt egy falember aki elég nagydarab volt. Aikman előtt ügyködött, őt védte. Sajnos sem a konkrét pozíciójára sem a nevére nem emlékszem.

Ha valakinek ebből a kevésből is sikerül megfejtenie hogy kire gondolhatok kérlek válaszoljon mert az alakításait meg szeretném mutatni másoknak is 😀

Vasárnap nektek drukkolok az esti meccsen, remélem megtámogattok egy szolid összeggel a bwinen 😉davemayer
Larry Allen,G volt,a valaha élt egyik legdominánsabb

Ja és gyorsaságban simán lenyomott egy LB-t
http://www.youtube.com/watch?v=DFcWMC9vkZg

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Üdv minden Cowboys fannak!

Láttam az NFL Networkön a Top 100 játékosról egy adást és még az első régióban(100-90ig kb) szerepelt egy falember aki elég nagydarab volt. Aikman előtt ügyködött, őt védte. Sajnos sem a konkrét pozíciójára sem a nevére nem emlékszem.

Ha valakinek ebből a kevésből is sikerül megfejtenie hogy kire gondolhatok kérlek válaszoljon mert az alakításait meg szeretném mutatni másoknak is 😀

Vasárnap nektek drukkolok az esti meccsen, remélem megtámogattok egy szolid összeggel a bwinen 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kiváncsi leszek mit alkotnak a titans ellen 😊
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Lehet hogy megfogtok kövezni, de sztem a Pats-ra rá kéne sózni Roy Williemset 😀 Talán adnának érte valami jó kis pick-et.beltazor
Akkora szerződése van RWnek, hogy nem vinné senki. Amellett inkább kellene a Patsnek egy mélységi elkapó, Williams nem éppen az a kategória. A hírek szerint Brady az öreg Branchért lobbizik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Lehet hogy megfogtok kövezni, de sztem a Pats-ra rá kéne sózni Roy Williemset 😀 Talán adnának érte valami jó kis pick-et.

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Randy Moss ad portas! Szét akarja megint szedni a dallasi secondaryt... még mindig a bosszú! :mad:gyeek
tényleg nem kötözködni akarok, de az emlékeim szerint ante portas 😊slowmotion
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Latin_phrases:_H

mindkettő helyes...Gyurma Pappa
Egyik első komolynak mondható könyvem amit olvastam, ált iskola 4. osztályában a Hannibál a kapuk előtt volt. Bár fingom nem volt még mi fán terem a latin, a szerző fontosnak tartotta megjegyezni, hogy -- szerinte -- az ante portas nyelvtanilag helytelen. Még ha jobban is cseng. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.