Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Minnesotai meccsre gondolva megnéztem: és a Vikings elég jól védekezik passz ellen. Mi meg ugye passzból élünk 😊 Lehet hogy most több szerepet fog kapni a Felix és Barber?

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Newsflash: Brewster waived. Jesse Holley signed. 😊gyeek
Brewster-t mindenki dicsérte, én reméltem hogy kap valamennyi játék lehetőséget.... gondolom Holley csak a spec teamba megy..

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
sztem mindenki fog játszani.beltazor
Ja lehet, a kérdés hogyan. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Injury report:

S Alan Ball - Full participation; probable

TE Martellus Bennett - Full participation; probable

WR Dez Bryant - Did not participate; questionable

FB Chris Gronkowski - Full participation; probable

C Andre Gurode - Limited participation; probable

LB Bradie James - Full participation; probable

DE Igor Olshansky - Full participation; probablegyeek
sztem mindenki fog játszani.

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Injury report:

S Alan Ball - Full participation; probable

TE Martellus Bennett - Full participation; probable

WR Dez Bryant - Did not participate; questionable

FB Chris Gronkowski - Full participation; probable

C Andre Gurode - Limited participation; probable

LB Bradie James - Full participation; probable

DE Igor Olshansky - Full participation; probable

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Newsflash: Brewster waived. Jesse Holley signed. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Parádés hír, van még ilyen?... 😕
Remélem nincs, mint ahogy azt is remélem, hogy Brett nagyapó sem most fog megtáltosodni! Letudta az összes jelentős mérföldkövet (TD, passzolt yard...), most kicsit pihengethetne - mondjuk a sok-sok sack után a földön fekve... 😀

Sajnos azért nyugodt nem vagyok, de reménykedek az utolsó pillanatig!VIZILÓ
OFF:Nem lehet ezt előre tudni,nem lesz olyan 'boys meccs amin Te leszel benn?Vagy az ilyet direkt próbálják kerülni és csak akkor dolgozik "érintett" szakkom ha más nem ér rá?Cowboykarcsi
Alapfelállás, hogy nem ér "saját kedvenc" csapat meccsére menni. Ez gondolom csak akkor fog változni, ha ötből négyen nem érnek rá és nincs más megoldás. Gondolom Ricsi kivétel a KC-vel, de eddig annyira gyengék voltak, hogy senki sem volt kívánics rájuk...
Ismerve Galuskát mostantól meg kitolásból nem teszi majd be őket.... 😀 😀 😀VIZILÓ
Értem csak mert olyan voltmár hogy Sanyi bearses meccsen volt benn,meg Oliver is csinált már NY meccset.Mindegy végül is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Newsflash: Gurode a mai edzésen térdsérülést szenvedett. Elsődleges backupje Kosier, akinek a helyére valószínűleg Holland fog beugrani.gyeek
Parádés hír, van még ilyen?... 😕
Remélem nincs, mint ahogy azt is remélem, hogy Brett nagyapó sem most fog megtáltosodni! Letudta az összes jelentős mérföldkövet (TD, passzolt yard...), most kicsit pihengethetne - mondjuk a sok-sok sack után a földön fekve... 😀

Sajnos azért nyugodt nem vagyok, de reménykedek az utolsó pillanatig!VIZILÓ
OFF:Nem lehet ezt előre tudni,nem lesz olyan 'boys meccs amin Te leszel benn?Vagy az ilyet direkt próbálják kerülni és csak akkor dolgozik "érintett" szakkom ha más nem ér rá?Cowboykarcsi
Alapfelállás, hogy nem ér "saját kedvenc" csapat meccsére menni. Ez gondolom csak akkor fog változni, ha ötből négyen nem érnek rá és nincs más megoldás. Gondolom Ricsi kivétel a KC-vel, de eddig annyira gyengék voltak, hogy senki sem volt kívánics rájuk...
Ismerve Galuskát mostantól meg kitolásból nem teszi majd be őket.... 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Newsflash: Gurode a mai edzésen térdsérülést szenvedett. Elsődleges backupje Kosier, akinek a helyére valószínűleg Holland fog beugrani.gyeek
Parádés hír, van még ilyen?... 😕
Remélem nincs, mint ahogy azt is remélem, hogy Brett nagyapó sem most fog megtáltosodni! Letudta az összes jelentős mérföldkövet (TD, passzolt yard...), most kicsit pihengethetne - mondjuk a sok-sok sack után a földön fekve... 😀

Sajnos azért nyugodt nem vagyok, de reménykedek az utolsó pillanatig!VIZILÓ
OFF:Nem lehet ezt előre tudni,nem lesz olyan 'boys meccs amin Te leszel benn?Vagy az ilyet direkt próbálják kerülni és csak akkor dolgozik "érintett" szakkom ha más nem ér rá?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Newsflash: Gurode a mai edzésen térdsérülést szenvedett. Elsődleges backupje Kosier, akinek a helyére valószínűleg Holland fog beugrani.gyeek
Parádés hír, van még ilyen?... 😕
Remélem nincs, mint ahogy azt is remélem, hogy Brett nagyapó sem most fog megtáltosodni! Letudta az összes jelentős mérföldkövet (TD, passzolt yard...), most kicsit pihengethetne - mondjuk a sok-sok sack után a földön fekve... 😀

Sajnos azért nyugodt nem vagyok, de reménykedek az utolsó pillanatig!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Newsflash: Gurode a mai edzésen térdsérülést szenvedett. Elsődleges backupje Kosier, akinek a helyére valószínűleg Holland fog beugrani.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Jeremy Parnell OT érkezett a Saints practice squadjából. Érdekes példány: 6'8 magas, de 242 fontot nyom csupán. Ez tényleg special team anyag. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Az jó ha fosol Mosstól én meg Austintól és Wittentől.Érdekes meccs lesz remélem Romo megint többet lesz háton mint talpon. 😀
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Mosstól fosok, nem kicsit. 7 meccset játszott a Cowboys ellen, mind bukta, átlagosan 100+ yard, és 1+ TD. Most is nyilatkozott, plusz motiváció a 'Boys ellen játszani, nem felejet. :/

Miért van az, hogy hétről hétre talál a csapat egy játékost, aki meg akarja mutatni éppen a Cowboys ellen, hogy milyen pöpec és bűnhődni akarja látni azért a csapatot, mert nem őt húzták? 😛 Dolphinsszal vagy Redskinsszel miért nincs ilyen?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Mike Hamlin waived. Két UDFA túlszárnyalta.gyeek
helyette lesz valami normális arc? ( FS posztra)beltazor
Hát Hamlinnek elég UFO arca volt... 😊 A húzás lényege szerintem a spec team erősítése volt, nem a secondaryé. PSben jó spec teamer kapcsán először Holley neve ugrik be, de lehet hogy valami külsős jön.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Mike Hamlin waived. Két UDFA túlszárnyalta.gyeek
helyette lesz valami normális arc? ( FS posztra)

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Mike Hamlin waived. Két UDFA túlszárnyalta.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Közben sikerült megtalálnom. lesz: 1x első kör 2x második kör 0x harmadik kör 1x negyedik kör 1xötödik kör 1x hatodik kör 3xhetedik kör ez egész jó 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Engem csak az zavar - de borzasztóan - , hogy szemmel láthatóan nem tudunk mit kezdeni az ellen pass rush-ával, erre folyamtosan 7-17 lépéses, órákig tartó passzjátékokat hívunk és töretjük össze Romot. Szemmel látható volt, hogy órákig nem tudják megvédeni, viszont a Titans D semmit sem tudott kezdeni a rövid-közepes passzainkkal, meg a futásokkal. Erre óriásokat (mint a Giants d-line...) csinálunk belőlük és küldjük a hülyeségbe Tonyt... És ezt nem egy 99 éves tapasztalattal bíró OC vette észre, hanem egy hülye és vak bíró Pesten (miközben szézb....ta az ideg 😊 )

Aztán lám-lám a 2. félidőben ez egészen jól működött és ment előre az O.

Meg az zavar rettenetesen, hogy az elvesztett 3 meccsen annyi és olyan szép nagy öngólokat rúgdostunk sorozatban, hogy abból az Eurosport WATTS című műsorát évekre előre meg lehetne tölteni....

És a vereségek számát tekintve (látszólag) tényleg nem vagyunk nagyon lemaradva (3 vs. 2-2-2), csak az a baj, hogy játszunk még pl. @ Minnesota, @ Green Bay, @ Indianapolis, + emellett az éppen belelendülő Giants 2x, stb....
Vagyis az a minimum, hogy a csoportban már végig kell(ene) verni mindenkit és mellette még ezeket a túrákat (amiből sokan sokat adtak előre Loss-ra...) is hozni kellene - vagyis sok-sok bravúr kell.

Amire szemmel láthatóan képes lehet a csapat, ha sokkal fegyelmezettebben játszik és sokkal értelmesebb game plan-nel próbálunk hadakozni....

All in all: szerintem (és ne legyen igazam!!!!) mázli is kell már a PO-hoz, mert akkora körbeverés lesz a csoportban, hogy a Wild Card-on tőlünk nem lehet majd bejutni.....VIZILÓ
nemnem, a Packers jön hozzánk
bár kérdés, előnyt jelent-e a hazai pálya egyáltalán...slowmotion
fasz voltam, nem csekkoltam, tényleg mi megyünk a Lambeau-ra.
mondjuk a liga is fasz, utoljára kb 2007-ben volt Texasban a Boyz-Packs helyszíne, és ráadásul mindig akkorra teszik a meccset, amikor már kezd hideg lenni ott. szarjanak sünt. 😉slowmotion
De az is durva hogy 2007 óta minden évben játszunk velük,lassan tiszteletbeli NFC East tagok lesznek.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Engem csak az zavar - de borzasztóan - , hogy szemmel láthatóan nem tudunk mit kezdeni az ellen pass rush-ával, erre folyamtosan 7-17 lépéses, órákig tartó passzjátékokat hívunk és töretjük össze Romot. Szemmel látható volt, hogy órákig nem tudják megvédeni, viszont a Titans D semmit sem tudott kezdeni a rövid-közepes passzainkkal, meg a futásokkal. Erre óriásokat (mint a Giants d-line...) csinálunk belőlük és küldjük a hülyeségbe Tonyt... És ezt nem egy 99 éves tapasztalattal bíró OC vette észre, hanem egy hülye és vak bíró Pesten (miközben szézb....ta az ideg 😊 )

Aztán lám-lám a 2. félidőben ez egészen jól működött és ment előre az O.

Meg az zavar rettenetesen, hogy az elvesztett 3 meccsen annyi és olyan szép nagy öngólokat rúgdostunk sorozatban, hogy abból az Eurosport WATTS című műsorát évekre előre meg lehetne tölteni....

És a vereségek számát tekintve (látszólag) tényleg nem vagyunk nagyon lemaradva (3 vs. 2-2-2), csak az a baj, hogy játszunk még pl. @ Minnesota, @ Green Bay, @ Indianapolis, + emellett az éppen belelendülő Giants 2x, stb....
Vagyis az a minimum, hogy a csoportban már végig kell(ene) verni mindenkit és mellette még ezeket a túrákat (amiből sokan sokat adtak előre Loss-ra...) is hozni kellene - vagyis sok-sok bravúr kell.

Amire szemmel láthatóan képes lehet a csapat, ha sokkal fegyelmezettebben játszik és sokkal értelmesebb game plan-nel próbálunk hadakozni....

All in all: szerintem (és ne legyen igazam!!!!) mázli is kell már a PO-hoz, mert akkora körbeverés lesz a csoportban, hogy a Wild Card-on tőlünk nem lehet majd bejutni.....VIZILÓ
nemnem, a Packers jön hozzánk
bár kérdés, előnyt jelent-e a hazai pálya egyáltalán...slowmotion
fasz voltam, nem csekkoltam, tényleg mi megyünk a Lambeau-ra.
mondjuk a liga is fasz, utoljára kb 2007-ben volt Texasban a Boyz-Packs helyszíne, és ráadásul mindig akkorra teszik a meccset, amikor már kezd hideg lenni ott. szarjanak sünt. 😉
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Szerencsétlenkedésben azért felvettétek a kesztyűt ti is.. mi is magunk alatt vágtuk a fát az első 3 fordulóban, de most úgy néz ki elkaptuk a fonalat, levetkőztük a hülye hibákat, egyből össze is állt a kép. Nálatok is kb ugyanezt látom/várom, előbb-utóbb vége szakad ennek a balfaszkodás sorozatnak és akkor elkezdtek majd nyerni. Remélem ez minél később lesz 😊
Én továbbra is azt mondom, h ha kijön a realitás akkor kettőnk közt fog eldőlni a csoportgyőzelem.Szesze
Mi is ezt reméljük, de ezért lesz irtó fontos a wk7-en a monday night. Ott sokminden eldőlhet. Mondjuk csak nekünk lesz élet halál úgy néz ki eddig. :rolleyes:Blevi
csak nekünk lesz élet-halál. a Giants-nek nem, nekik az otthoni csoportmeccseiket kell hozniuk, nekik az a minimum.
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Szerencsétlenkedésben azért felvettétek a kesztyűt ti is.. mi is magunk alatt vágtuk a fát az első 3 fordulóban, de most úgy néz ki elkaptuk a fonalat, levetkőztük a hülye hibákat, egyből össze is állt a kép. Nálatok is kb ugyanezt látom/várom, előbb-utóbb vége szakad ennek a balfaszkodás sorozatnak és akkor elkezdtek majd nyerni. Remélem ez minél később lesz 😊
Én továbbra is azt mondom, h ha kijön a realitás akkor kettőnk közt fog eldőlni a csoportgyőzelem.Szesze
Mi is ezt reméljük, de ezért lesz irtó fontos a wk7-en a monday night. Ott sokminden eldőlhet. Mondjuk csak nekünk lesz élet halál úgy néz ki eddig. :rolleyes:
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Szerencsétlenkedésben azért felvettétek a kesztyűt ti is.. mi is magunk alatt vágtuk a fát az első 3 fordulóban, de most úgy néz ki elkaptuk a fonalat, levetkőztük a hülye hibákat, egyből össze is állt a kép. Nálatok is kb ugyanezt látom/várom, előbb-utóbb vége szakad ennek a balfaszkodás sorozatnak és akkor elkezdtek majd nyerni. Remélem ez minél később lesz 😊
Én továbbra is azt mondom, h ha kijön a realitás akkor kettőnk közt fog eldőlni a csoportgyőzelem.Szesze
Kösz a bíztatást, úgy legyen! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Szerencsétlenkedésben azért felvettétek a kesztyűt ti is.. mi is magunk alatt vágtuk a fát az első 3 fordulóban, de most úgy néz ki elkaptuk a fonalat, levetkőztük a hülye hibákat, egyből össze is állt a kép. Nálatok is kb ugyanezt látom/várom, előbb-utóbb vége szakad ennek a balfaszkodás sorozatnak és akkor elkezdtek majd nyerni. Remélem ez minél később lesz 😊
Én továbbra is azt mondom, h ha kijön a realitás akkor kettőnk közt fog eldőlni a csoportgyőzelem.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Colombo asszem azért kapta a büntit, mert miután ütközött Wittennel seggreült és ezt az edzonban tette, ez volt állítólag a szabálytalan. Jól van... Ennek kapcsán:

A csillagon ugráló színesfém-fogú cirkuszi majom szájából: "It's all fun in games," Johnson said. "I like to entertain. I feel like this team needs to get back in the habit of playing things like that, so it's all of part of it." "I really wanted to play in Dallas, but they took Felix." Ez az ok. Jön még a kutyára dér!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.