Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ugy látszik hogy nem hozok szerencsét a csapatnak,az elmúlt négy évben ugyanis 4 meccs volt amit nem láttam élőben,mind a négyet nyertük,na mind1.Lényeg hogy nyertünk.(Csak egy érdekes adat ami most jutott eszembe,tavaly is meg idén is Ratlif szerezte meg a szezonban az első sack-et és Jenkins az első interception-t)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
na minden esély visszajött a PO-ra! 1-2vel áll 3 csapat! PHI-nek van 2-1 de hát őket oda vissza verjük, úgy hogy ez nem gond 😊

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ae1648/article/cowboys-kosier-reinjures-right-knee-against-texans?module=HP_headlines
Kosier 4 hét szevasz!
Jövőre kell draftolni egy kezdő guardot de inkább kettőt mert Kosier állandóan sérült Davis meg már harmincx leszBlevi
Holland mennyire jó?

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ae1648/article/cowboys-kosier-reinjures-right-knee-against-texans?module=HP_headlines
Kosier 4 hét szevasz!
Jövőre kell draftolni egy kezdő guardot de inkább kettőt mert Kosier állandóan sérült Davis meg már harmincx lesz
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
ja, ezt már nem szerkesztem hozzá:
+9, végre elfelejtettük a Razorback formációt, már épp ideje volt...
+10, és - bár sajnos nem felejtettük el - megtaláltuk az utolsó védelmet a ligában, aki nem számított a szokásos delayed handoffra a 3-1-1-es shotgunban. wow, 7 yard 😀
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Na öröm van nyertünk hurrá.
Giants és Redskins is kikapott még jó hogy már temettek minket a csoportban, de most azonos mérleggel állunk.
A Phili sem győzött meg engem eddig, ok hogy Vick megakirály a Lions meg a Jags ellen, GB ellen meg vesztettek szóval nyílt a csoport.
Meg kell verni a Titanst otthon 2 hét múlva.
Ja és Dez megérdelmem már egy rec TD-t.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
na, pozitívumok-negatívumok:
+1, Romo: 23/30, 284yd, 2 TD. kevés passzt szórt el, az egyikből grounding lett, a másikból majdnem INT, de végül mégsem. a sack-ek elől jól mozgott ki
+2, végre ment is valamennyire a futás. igaz, leginkább a végén erőltettük, meg a legelején, de legalább levette a terhet Romo-ról. 100 yard idén először megvan, wow
+3, akkor sem írom RW-t első helyre, ha. azért jól tolta, két TD-t szerzett meg legalább egy kulcs 3rd down-t csinált meg (egyre emlékszem)
+4, a fal nem volt átjáróház, csak néhányszor majdnem
+5, a defense egész jól tolta, 4 sack 1 FF, meg két labda az ölünkbe hullott, de legalább elkaptuk őket. a Texans 100 yarddal kevesebbet csinált, mint eddig átlagban, ez azért jó 😊
+6, Buehler 2/2, ebből egy 49 yardos. touchback még mindig nincs, de ameddig nem kapunk kickoff return TD-t (vagy nagy return-t), addig nem baj
+7, 50 yard alatt maradtunk, már ami a penalty-kat illeti.
+8, a bírók két éve először többet tévedtek nekünk, mint ellenünk. wow.

-1, Brooking annyira pörög, hogy lassan átveszi Flo helyét, mint a legtöbbet büntetett Cowboy
-2, de megint idióta szabálytalanságokat csináltunk, most éppen egy 30+ yardos passz az, ami ment a lecsóba. emellett asszem kettőből lett a D ellen first down. hát, egyelőre haladásnak látszik.

a meccs a mi szemszögünkből:
a Houston úgy ment neki a meccsnek, hogy Owen Daniels-t többet tartotta vissza blokkolni. mondjuk mi is inkább a futást kínáltuk fel a Texans-nak, mert ugye úgy azért nehezebb a védelem mögé kerülni, lévén a futás lassabb, mint a passz. passzvédekezés összejött, mert Schaub előtt a fal nem volt azért olyan kemény + jól fogtunk embert is.
Foster jól futott statra, de nekem olyan érzésem volt, hogy volt mondjuk vagy hat nagyobb futása, egyébként meg +/-2 yard között mozgott. szerencsére a két első 1st & goal-t szinte csak futni akarták, nem akartak Johnson-ra játszani semmit, mert így sikerült mindkétszer FG-ra tartani őket.
a harmadik az már garbage time volt, ott már nem lett belőle semmi baj, bár TD-t kaptunk, de a lényegi kérdések eldőltek 27-6-nál.
sajna Austin nem folytatta a 10/140-es szériáját, szerintem három passz ment felé egész meccsen, abból kettőt elkapott, az egyik pont egy baromi fontos catch volt félidő előtt az egy yardosig, nagyjából abból lett a TD is.

van még mit javítani, de két hét múlva lesz a következő meccs. addig a rush D-t kell erősíteni, Chris Johnson miatt jobban aggódok, mint Vince Young miatt.

sérülések:
Kosier - a térdével volt valami, reméljük nem komoly, és két hét alatt felépül
Ratliff - a meccs vége felé lejött, fogta a hasát, remélem semmi szakadás, asszem már nem is tért vissza
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Majd valaki egy összefoglalót írjon már létszíves,lemaradtam a meccsről.Cowboykarcsi
jó volt a védelem, jó volt a fal, romo rw, és dez. a bírók viccesek voltak😊 és buhler 50ről is benyomta.

szerk: ware 3 sack nagyon ott volt 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Majd valaki egy összefoglalót írjon már létszíves,lemaradtam a meccsről.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv minden kedves COWS fannak!
YESS! ez nagyon kellett 😊 2 balszerencsés meccs után nagyon kellett,előre a rájátszásért!!!!!bármi lehet még idén, a buta hibák nélkül :cool:
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
kilencből négyet eltaláltam. amit nem:
Austin, penalty, sack, leghosszabb futás.

i'll take it 😀
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
húúúúúúúúúú.
na, ez nehéz szülés volt.
Kosier remélem rendbe jön két hét alatt.
most egy hét szünet, aztán jön a másik houstoni csapat (az ex-houstoni).

kár, hogy tippmax-on nem rakták be a kínálatba, pedig akartam rá fogadni 😕
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egy egészen jó hozzászólás egy kinti fórumról
"I understand as much or more than most, how passionate Cowboys fans can be about their beloved team. After all, I am one of them.

So with that said, I cant help but feel the need to try and discourage all the finger pointing and name calling that's been directed at the entities who are associated with our teams organization. These people bleed blue and silver more than you or I.

We have lost two games out of the gate. We began the season with critical injuries in an area of concern that was our weakest link. So it doesn't surprise me and it shouldn't surprise you that we are off to a poor start.

Keep in mind that the media you depend on for insight is motivated to guide you to the edge of the nearest cliff and convince you it's time to jump. So, don't by into the hype. We are going to be fine.

Calling for the heads of our coaching staff when the going gets tough is a knee jerk reaction to a problem that is equally shared by many throughout the organization. It's not simply their doing.

A good team member supports his teammates. A good fan supports his fan base. So I am hoping that we can try and support our team when the going gets tough and stop throwing the coaching staff under the bus.

I know they have made their fare share of mistakes, but so have many throughout the organization as well as the players.

I'm proud of Wade for taking all the blame when it isnt his. I proud of the players who take the blame when it isn't all on them. So stop playing the blame game. And get behind your team.

If your not happy with the coaching staff fine. But stop calling for their heads. Now is the time to get behind your team and support them so that they can put their best feet forward.

When the end of the season comes, there will be time to sort out what needs to be done if anything. Jerry is not going to throw a monkey wrench into this machine even if it isn't well oiled."

Azért van benne néhány dolog amin tényleg el lehetne gondolkodni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszönöm szépen! 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Anderson miért lett kirakva? és mi van John Phillipsel?Token5
Gronkowski (FB) fiatalabb és igéretesebb, John Phillips Injured Reserve a HoF meccsen szenvedett sérülése miatt.gyeek
plusz Andersonnak nem ez az első sérülése, gyakorlatilag minden évben van valami hosszabb-rövidebb kimaradása
sajnálom, mert egész pofás FB volt, de amúgy is ez az egyik poszt, amin igazából lehet spórolni
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Anderson miért lett kirakva? és mi van John Phillipsel?Token5
Gronkowski (FB) fiatalabb és igéretesebb, John Phillips Injured Reserve a HoF meccsen szenvedett sérülése miatt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Anderson miért lett kirakva? és mi van John Phillipsel?
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Kiraktuk Anderson-t,Scott Chandler jött a helyére 3dik TEnek.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mivel kissé unom magam előrukkolok én is egy tippelgetős játékkal. Mivel nem megy szezon kezdte óta, ezért nem hiszem hogy szükséges minden további játékhétre egy, meg az egyszerűség kedvéért az 50% feletti találatot számítom 1 pontnak, a 100%ot 3nak. Íme 😊 :

1) Ki nyeri a meccset?
2) Hány támadásból szerzett TDje lesz a Cowboysnak?
3) Hány field goalt hagy ki Buehler?
4) Hány turnoverje lesz a Texansnek?
5) Hány turnoverje lesz a Cowboysnak?
6) Hány yardja lesz Austinnak?
7) Mekkora lesz a leghosszab Cowboys futás?
8) Hány sacket hoz össze a Cowboys?
9) Hány yardra lesz büntetve a Cowboys?



A B C
1 Cowboys Texans X
2 0-1 2 3+
3 0 1 2+
4 0-1 2-3 4+
5 0-1 2-3 4+
6 0-49 50-99 100+
7 0-19 20-39 40+
8 0-1 2-3 4+
9 0-30 31-60 60+
gyeek
1.,B
2.,C
3.,A
4.,A
5.,B
6.,C
7.,B
8.,B
9.,B

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Mivel kissé unom magam előrukkolok én is egy tippelgetős játékkal. Mivel nem megy szezon kezdte óta, ezért nem hiszem hogy szükséges minden további játékhétre egy, meg az egyszerűség kedvéért az 50% feletti találatot számítom 1 pontnak, a 100%ot 3nak. Íme 😊 :

1) Ki nyeri a meccset?
2) Hány támadásból szerzett TDje lesz a Cowboysnak?
3) Hány field goalt hagy ki Buehler?
4) Hány turnoverje lesz a Texansnek?
5) Hány turnoverje lesz a Cowboysnak?
6) Hány yardja lesz Austinnak?
7) Mekkora lesz a leghosszabb Cowboys futás?
8) Hány sacket hoz össze a Cowboys?
9) Hány yardra lesz büntetve a Cowboys?



A B C
1 Cowboys Texans X
2 0-1 2 [3;∞[
3 0 1 [2;∞[
4 0-1 2-3 [4;∞[
5 0-1 2-3 [4;∞[
6 0-49 50-99 [100;∞[
7 0-19 20-39 [40;∞[
8 0-1 2-3 [4;∞[
9 0-30 31-60 ]60;∞[
gyeek
1A, 2C, 3A, 4B, 5A, 6C, 7B, 8B, 9C
most mindenki a Texans-nak adja a győzelmet, ezért is mertem magunkra tippelni. ugyanakkor nem vagyok telhetetlen, nem tökéletes meccset tippeltem 😊
offensive shootout lesz szvsz, és mivel eddig támadóoldalon nekünk semmi sem jött szinte be, a Texans-nak meg majdnem minden, ezért merészeltem reménykedni, hogy megfordul a "trend". egyébként még annyit lehet hozzátenni, hogy (remélem, nekünk) érdekes lesz nézni, melyik lesz nagyobb mismatch:
Andre Johnson bármelyik cornerünk ellen vagy
Austin (és esetleg Bryant) a Texans bármelyik cornere ellen

off: gyeek, kicsit átvariáltam matekosra a táblázatot, hogy a számaid is megmaradjanak, meg folytonos is legyen 😀
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
1: B, a többi meg szerintem nemigen számít 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivel kissé unom magam előrukkolok én is egy tippelgetős játékkal. Mivel nem megy szezon kezdte óta, ezért nem hiszem hogy szükséges minden további játékhétre egy, meg az egyszerűség kedvéért az 50% feletti találatot számítom 1 pontnak, a 100%ot 3nak. Íme 😊 :

1) Ki nyeri a meccset?
2) Hány támadásból szerzett TDje lesz a Cowboysnak?
3) Hány field goalt hagy ki Buehler?
4) Hány turnoverje lesz a Texansnek?
5) Hány turnoverje lesz a Cowboysnak?
6) Hány yardja lesz Austinnak?
7) Mekkora lesz a leghosszab Cowboys futás?
8) Hány sacket hoz össze a Cowboys?
9) Hány yardra lesz büntetve a Cowboys?



A B C
1 Cowboys Texans X
2 0-1 2 3+
3 0 1 2+
4 0-1 2-3 4+
5 0-1 2-3 4+
6 0-49 50-99 100+
7 0-19 20-39 40+
8 0-1 2-3 4+
9 0-30 31-60 60+
gyeek
Na akkor a tippjeim:

1. A
2. B
3. A
4. A
5. A
6. C
7. A
8. B
9. B
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
1, A
2, C
3, A
4, B
5, A
6, C
7, B
8, B
9, C
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
gondoltam szólok, hogy az első és utolsó kérdés kivételével folytonossági hiány van a lehetséges kimenetelek között 😊

tippet majd kicsit később. meddig van határidő? 😊slowmotion
Majd kerekítünk a genfi egyezmény alapján! ...már ha a fél yardokra és társaira céloztál. 😊

Meccskezdésig jöhetnek a tippek.


Most nézem, hogy a 2es kérdés félre van fogalmazva. A Cowboys csapatára vonatkozik a kérdés, nyugodtan módosítsátok a tippjeiteket ha az összeset értelmeztétek.gyeek
ja nem, az én olvasatomban pl a "100+" = "100<", vagyis nekem ez úgy jött le, hogy 99 yardig lehetett tippelni meg 101-től.
bocs, vannak ilyenjeim 😀slowmotion
Ugyan, meg se kottyan ez nekem (bár a továbbiakban igyekszem majd helyesen operálni a relációs jelekkel), egyik jó cimborám közgazdász és imádja a matekot.

Talkin' Cowboyson hallottam Rob Phillipstől egy nagyon találó észrevételt. A tavalyi Saints elleni meccsig a kezdő drive általában punban végződött. Ott ez gyökeresen megváltozott és a decemberi menetelésben végig TDre váltották ha jól emlékszem (könnyen lehet, hogy nem). Most is ez lesza kulcs szerintem. Első Cowboys drive TDben végződjön, első Texans max FG. Bele se nagyon merek gondolni a horrorba ha esetleg Schaubék felülkerekednének az agyonhajszolt Dallas Dn.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
gondoltam szólok, hogy az első és utolsó kérdés kivételével folytonossági hiány van a lehetséges kimenetelek között 😊

tippet majd kicsit később. meddig van határidő? 😊slowmotion
Majd kerekítünk a genfi egyezmény alapján! ...már ha a fél yardokra és társaira céloztál. 😊

Meccskezdésig jöhetnek a tippek.


Most nézem, hogy a 2es kérdés félre van fogalmazva. A Cowboys csapatára vonatkozik a kérdés, nyugodtan módosítsátok a tippjeiteket ha az összeset értelmeztétek.gyeek
ja nem, az én olvasatomban pl a "100+" = "100<", vagyis nekem ez úgy jött le, hogy 99 yardig lehetett tippelni meg 101-től.
bocs, vannak ilyenjeim 😀