Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Randy Moss ad portas! Szét akarja megint szedni a dallasi secondaryt... még mindig a bosszú! :mad:gyeek
tényleg nem kötözködni akarok, de az emlékeim szerint ante portas 😊slowmotion
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Latin_phrases:_H

mindkettő helyes...

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Randy Moss ad portas! Szét akarja megint szedni a dallasi secondaryt... még mindig a bosszú! :mad:gyeek
sztem Jenkins leveszi majd a pályáról. én nem izgulok miatta 😊

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Randy Moss ad portas! Szét akarja megint szedni a dallasi secondaryt... még mindig a bosszú! :mad:gyeek
tényleg nem kötözködni akarok, de az emlékeim szerint ante portas 😊
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Randy Moss ad portas! Szét akarja megint szedni a dallasi secondaryt... még mindig a bosszú! :mad:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81b1d796/Miracle-Miles?module=HP_video

csekkoljátok!!!Blevi
lájk 😊

több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81b1d796/Miracle-Miles?module=HP_video

csekkoljátok!!!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
(Mivel zh előtt nem volt jobb dolgom 😊 ) nézegettem a futtok teljesítményét:
1. Marion Barber 36ból 125y
2. Felix Jones 22ből 88y
3. Tashard Choice 8ból 23y

hát ez nem valami fényes mutatok, és a Titansnak a passz elleni védekezése a jobb.

az is kérdéses hogy ezek mennyire az ő hibájuk, és mennyire segíti vagy nem segíti őket a fal....beltazor
Nem érdemes ömleszteni, főleg 3 meccs után(amiből kettő bűn szar volt).Szerintem az utolsó meccs a mérvadó, ott végre láttam egy csapatot játszani. Ott megvolt a 100 yard, Felix cikázott, Barbernek is egész tűrhető átlaga volt. Sanos úgy tűnik nem merik Jonest nyomatni, pedig anno 2007es recept egész jó szerintem. Julius Jonesnál meg jobb Felix. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
(Mivel zh előtt nem volt jobb dolgom 😊 ) nézegettem a futtok teljesítményét:
1. Marion Barber 36ból 125y
2. Felix Jones 22ből 88y
3. Tashard Choice 8ból 23y

hát ez nem valami fényes mutatok, és a Titansnak a passz elleni védekezése a jobb.

az is kérdéses hogy ezek mennyire az ő hibájuk, és mennyire segíti vagy nem segíti őket a fal....beltazor
Tévedés a titans nyeli a passzt keményen. Futás ellen jobbak.
Nem működik a futás az tény. Mondjuk első két fordulóban sokat voltunk hátrányban.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
(Mivel zh előtt nem volt jobb dolgom 😊 ) nézegettem a futtok teljesítményét:
1. Marion Barber 36ból 125y
2. Felix Jones 22ből 88y
3. Tashard Choice 8ból 23y

hát ez nem valami fényes mutatok, és a Titansnak a passz elleni védekezése a jobb.

az is kérdéses hogy ezek mennyire az ő hibájuk, és mennyire segíti vagy nem segíti őket a fal....

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
egész jó hétvége volt. sorrendben:
1. a Denver megmutatta, mit kell játszani a Titans ellen
2. a Skins nem engedte meglógni az Iggles-t
3. maradt a Chiefs mint egyedüli veretlen csapat, de szerintem az a csoda is csak jövő hétig tart, a meglepő vereséget szenvedő Colts szerintem ízekre fogja szedni
4. a Jaguars nyert, már nagyon rájuk fért, legalább nem ellenünk sikerült önbizalomnövelő győzelmet elérnislowmotion
A negatívum:
A sokat dicsért Bears a Giants ellen megmutatta, hogy tud NAGYON gyengén is játszani. Mondjuk nem olyan megleő, ha az ember belegondol hogy is jutottak el 3-0ig. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Megnéztem a WAS-PHI szenvedést, hát nem tudom, mindkét csapatnál simán jobbak vagyunk. Ha PO-t akarunk akkor Őket meg kell verni. Az a helyzet hogy 90% sztem az esély h innen csak a csoportgyőztes csinál PO-t. Remélem mi leszünk azok. A Redskins a második félidőkben nem tudom mit csinál de nagyon nem megy nekik olyankor. 0-4 el is állhatnának persze a két csoportrangadót mákoltak be. Az Eagles eddig, 2 gyenge csapatot tudott megverni. Kolb pedig ......
Kipukkadt a Bears lufi pont a Giants ellen, kár érte. Nem láttam a meccset, de állítólag zuzótt a Giants D#. Cutlert is kiütötték onnan nem lehetett nehéz azért behúzni. Mondjuk iszonyat rapszódikusak, és az O#ünk még nagyon nem állt össze. Gyenge lett a csoport nincs mit szépíteni rajta.
Mi vagyunk sztem a legerősebb csapat a csoportban csak ezt érvényre is kéne jutattni. Hétvégén Titans, nem lehetlen sőt mi vagyunk az esélyesek ezt ki lehet jelenteni, persze ilyenkor szoktunk magunkat elverni.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
egész jó hétvége volt. sorrendben:
1. a Denver megmutatta, mit kell játszani a Titans ellen
2. a Skins nem engedte meglógni az Iggles-t
3. maradt a Chiefs mint egyedüli veretlen csapat, de szerintem az a csoda is csak jövő hétig tart, a meglepő vereséget szenvedő Colts szerintem ízekre fogja szedni
4. a Jaguars nyert, már nagyon rájuk fért, legalább nem ellenünk sikerült önbizalomnövelő győzelmet elérni
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
na, ma biztosan nem kapunk ki.
nem volt még ennyire nyugodt vasárnapom szeptemberben 😊
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Jöjjenek még a finomságok:
http://www.youtube.com/watch?v=fEOTZkPKnfg

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Jamar Wall -al mi van? PHi leigazolta?beltazor
Ja, de már a Houstontól szedték. 😊 Bryan McCann ugye Baltimoreban... Cletis Gordont meg a Giants hívta meg felmérésre, de nem igazolták le. Ő az utolsó akihez lehetne nyúlni ha valami villám csapna a secondarybe és kellene egy ember ak ismeri a sémát. Amúgy sem értettem miért nem került be az 53ba.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Jamar Wall -al mi van? PHi leigazolta?

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
na vazze, gondoltam benézek a PFF-re értékelést nézni, erre kiderült, hogy fizetőssé tették :/
valakinek van valami ötlete, ahol van ilyesmi és még ingyé' is van? előre is megköszönném...slowmotion
Mi az a PFF?Cowboykarcsi
profootballfocus
ezen nyavalygok már én is egy hónapja
😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
na vazze, gondoltam benézek a PFF-re értékelést nézni, erre kiderült, hogy fizetőssé tették :/
valakinek van valami ötlete, ahol van ilyesmi és még ingyé' is van? előre is megköszönném...slowmotion
Mi az a PFF?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
na vazze, gondoltam benézek a PFF-re értékelést nézni, erre kiderült, hogy fizetőssé tették :/
valakinek van valami ötlete, ahol van ilyesmi és még ingyé' is van? előre is megköszönném...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Na, röpke eltiltásom elillant, nemsokára eredményt hirdetek a tippeléssel kapcsolatban. Amit gyorsan hozzásfűznék a meccshez: piszkosul kifizetődő volt pesszimistának lenni. A győzelem után érzett örömöt és büszkeséget a tavalyi Siants elleni meccshez tudnám hasonlítani. Az számomra külön plusz, hogy az idei újoncok egy része is kapott fontosabb szerepet és nagyon szépen éltek vele, nevezetesen Church és McCray.gyeek
mér' voltál eltiltva? kinek szóltál be?
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Ha meg pár Cowboys szimpatizánst még érdekelne a dolog:
http://cowboysblog.dallasnews.com/archives/2010/09/dez-bryant-buys-steak-dinner-f.html
http://cowboysblog.dallasnews.com/archives/2010/09/wade-phillips-is-ok-with-the-r.html

Az első linkből a lényeg szerintem:
This isn't the first gift Bryant has offered teammates. The rookie -- who declined to carry Roy Williams' shoulder pads earlier in camp -- presented his fellow receivers with Air Jordan Olympic 7s. He also picked up the Madden NFL 11 video game for himself and Williams.

"I did that out of the kindness of my heart,'' Bryant said of the shoes. "It didn't have anything to do with rookie hazing. I just want to build a great relationship with those guys.''

And what about the Madden game? "I know Roy loves video games, so I got it,'' Bryant said. "That's all about trying to build team chemistry. I feel if you've got that, you play a lot harder.

"There were some things I did at Oklahoma State, like I bought the whole wide out crew dog tags and they had their name, their number and freak time on it. That's what our receiver coach had called us. I felt like that brought us together.

"I just want to do my little part here.''gyeek
nem csodálom, hogy Wade-et nem hívták meg. meglett volna 70k is a számla... 😀
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ez sem vol még:

DeMarcus Ware lett az NFC player of the week. 8 tackle (3 for loss), 3 sack (mindegyik 3rd down) és 3 QB hurry. Ware már olyan jó, hogy az ilyeneken hajlamos átsiklani az ember. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ha meg pár Cowboys szimpatizánst még érdekelne a dolog:
http://cowboysblog.dallasnews.com/archives/2010/09/dez-bryant-buys-steak-dinner-f.html
http://cowboysblog.dallasnews.com/archives/2010/09/wade-phillips-is-ok-with-the-r.html

Az első linkből a lényeg szerintem:
This isn't the first gift Bryant has offered teammates. The rookie -- who declined to carry Roy Williams' shoulder pads earlier in camp -- presented his fellow receivers with Air Jordan Olympic 7s. He also picked up the Madden NFL 11 video game for himself and Williams.

"I did that out of the kindness of my heart,'' Bryant said of the shoes. "It didn't have anything to do with rookie hazing. I just want to build a great relationship with those guys.''

And what about the Madden game? "I know Roy loves video games, so I got it,'' Bryant said. "That's all about trying to build team chemistry. I feel if you've got that, you play a lot harder.

"There were some things I did at Oklahoma State, like I bought the whole wide out crew dog tags and they had their name, their number and freak time on it. That's what our receiver coach had called us. I felt like that brought us together.

"I just want to do my little part here.''

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Szegény gyerek:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/3044/bryant_megfizetettBébé
Nem sajnálom, szerintem ő sem bánkódik, hogy kiszívták a vérét a csapattársai. Az meg, hogy elvert 55k dollárt viccből... a nightclubokban sem szoktk spórolni az NFL játékosok általában. Romo két éve spontán beült egy filmre egy hajlékonnyal, nem a felhajtás kedvéért.


Ha jól emlékszem Philly topikban Te voltál az akinek nem tetszett a felhajtás az "autólesővel" edzőtábor előtt, ha így van akkor Herm Edwards a Te embered. 😊
http://cowboysblog.dallasnews.com/archives/2010/09/ex-nfl-coach-blasts-publicity.html


Azért lett szerintem nyilvánosságra hozva a dolog, mert anno a média szenzációt csinált a vállvédőből. Tök mindegy mit csinál a gyerek vagy a csapat, haters will hate. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Szegény gyerek:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/3044/bryant_megfizetett