Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Na Kazee a fedélzeten
Cowboykarcsi90
és Jayron Kearse is
az elmúlt 10 napban több safety-t igazoltunk FA picról, mint az elmúlt 10 évben összesen...

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 795 — Cowboys fan
Nekem a kedvenc D-m mar nem tom mikor volt de igy nezett ki;

Rattliff Spears- olshanszky
Ware - Brooking - james - Spears
Jenkins - hamlin - Seanseb.. - Newman

Bar lehet akkor elol mar Bowen volt.
beltazor
a linebacker sorban az nem Spears, hanem Spencer 😊
Jenkins. huhh, a 2008-as draft... volt jó szezonja, meg volt meh, egyszer kemény volt, egyszer meg elfutott a tackle elől. meg a válla szarrá ment.
Hamlin. egyetlen jó szezonja volt (2007), kapott is nagy lóvét, aztán fos lett.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na Kazee a fedélzeten
Cowboykarcsi90
Jöhetne még Reed, és kész a védelem.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na Kazee a fedélzeten

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Nekem a kedvenc D-m mar nem tom mikor volt de igy nezett ki;

Rattliff Spears- olshanszky
Ware - Brooking - james - Spears
Jenkins - hamlin - Seanseb.. - Newman

Bar lehet akkor elol mar Bowen volt.

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem lenne hülyeség amugy Őt meg Kazeet is leszerződtetni. Igy, hogy két ennyire injury prone játékosról van szó, a tehetségüket nézve bagóért ide lehetne hozni őket.
Cowboykarcsi90
Én annyira nem vagyok barátja ezeknek a két féllábú kitesz egyet szerződéseknek. Csak helyet foglalnak a keretben és majd a keretszűkítésnél ki fognak kerülni miattuk frissen draftolt tehetséges fiatalok.
Meg Murphy után szabadon biztos akkor esnek majd ki mikor a legnagyobb szükség lenne rájuk.
100yard
Igen, csak mind a kettő puszta tehetség alapján olyan safety amilyen nem volt Cowboys mezeben az elmult 10 évben. Ha leigazolják őket Jonesék, biztos vagyok benne hogy apro pénzért.

Milyen frissen draftolt tehetséges fiatalokat? 😄 😂 Amióta én követem a Dallast, nem draftoltak safetyt a negyedik kör előtt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Nem lenne hülyeség amugy Őt meg Kazeet is leszerződtetni. Igy, hogy két ennyire injury prone játékosról van szó, a tehetségüket nézve bagóért ide lehetne hozni őket.
Cowboykarcsi90
Én annyira nem vagyok barátja ezeknek a két féllábú kitesz egyet szerződéseknek. Csak helyet foglalnak a keretben és majd a keretszűkítésnél ki fognak kerülni miattuk frissen draftolt tehetséges fiatalok.
Meg Murphy után szabadon biztos akkor esnek majd ki mikor a legnagyobb szükség lenne rájuk.
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Aldon Smith nem a Cowboysban folytatja:

rva
Fish videója szerint pályán kívüli okai vannak, azaz visszaesett.
Akkor sehol sem folytatja.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
és safety ügyben:

Archer szerint egyikük igazolása sem tűnik sürgetőnek (értsd: nincs az FO 100%-osan meggyőződve, hogy ő kell és/vagy túl sokat kér az ügynök)
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
NÁLAM Sherman és az első körben vagy-vagy:




Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Aldon Smith nem a Cowboysban folytatja:
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem lenne hülyeség amugy Őt meg Kazeet is leszerződtetni. Igy, hogy két ennyire injury prone játékosról van szó, a tehetségüket nézve bagóért ide lehetne hozni őket.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
???

Most nem azért Charlie, de már nehez lett volna oda is irni hogy mi van vele? 😉😛

Leszerződtettük vagy mi? Se BTB se az anya oldal nem hozott le semmit. Vagy ez ennyire friss hír?
Cowboykarcsi90
Igen, friss. Átment a fizikai felmérőn, és annyit írt, alakul, a volt ohios csapattársaival lehet.
Nagy eséllyel nálunk, de addig "inda air"

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
???

Most nem azért Charlie, de már nehez lett volna oda is irni hogy mi van vele? 😉😛

Leszerződtettük vagy mi? Se BTB se az anya oldal nem hozott le semmit. Vagy ez ennyire friss hír?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Malik Hooker

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 795 — Cowboys fan
Caleb Farley -> hátműtét. Egy év kihagyással így már elég rizikós pick top10nek.
gyeek
a srácnak magyar ismertebb nevén isiásza van. ami lesz neki az (mikro)diszektómia, ágyéki porckorongsérv esetén alkalmazzák, amikor csak egy részét távolítják el a porckorongnak, ez ilyenkor inkább csak kitüremkedik és még nincs "kiszakadva" jellemzően a 4-5-ik csigolya közötti porckorong. éppen annyira dudorodik, hogy nyomjon egy ideget, ami általában a lábba, néha a kézbe sugárzik. nekem is volt (van) ilyen kitüremkedésem, de én ráértem, így nem műttettem meg, hanem gyógytornával szépen alakítottam annyit rajta, hogy ne fájjon. de ez másfél évbe telt, neki meg gondolom nincs másfél éve.
ez viszont olyan dolog, hogy műtét után is újra kialakulhat, kérdés mennyire terheli majd magát.
rva
"Isiász van a hátamba', nem Messiás..."
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Caleb Farley -> hátműtét. Egy év kihagyással így már elég rizikós pick top10nek.
gyeek
a srácnak magyar ismertebb nevén isiásza van. ami lesz neki az (mikro)diszektómia, ágyéki porckorongsérv esetén alkalmazzák, amikor csak egy részét távolítják el a porckorongnak, ez ilyenkor inkább csak kitüremkedik és még nincs "kiszakadva" jellemzően a 4-5-ik csigolya közötti porckorong. éppen annyira dudorodik, hogy nyomjon egy ideget, ami általában a lábba, néha a kézbe sugárzik. nekem is volt (van) ilyen kitüremkedésem, de én ráértem, így nem műttettem meg, hanem gyógytornával szépen alakítottam annyit rajta, hogy ne fájjon. de ez másfél évbe telt, neki meg gondolom nincs másfél éve.
ez viszont olyan dolog, hogy műtét után is újra kialakulhat, kérdés mennyire terheli majd magát.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Caleb Farley -> hátműtét. Egy év kihagyással így már elég rizikós pick top10nek.
gyeek
Ajaj veszelyben igy a surtain pick is.. ugy szamoltam hogy Farley kimegy elottunk.

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Caleb Farley -> hátműtét. Egy év kihagyással így már elég rizikós pick top10nek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Na akkor már csak Kazee és Hooker közül kéne valamelyiket le is szerződtetni a jövőhéten és mennyiségre már többé kevésbé meg is lenne a védelem.
Cowboykarcsi90
Háááát... jött egy SS Keanu Neal személyében. Donovan Wilson mint FS? Drukkolok neki...

Vagy Neallel inkább linebackert jászatnának? Ettől a "sokoldalú" megoldásoktól már kicsit tartok.
gyeek
Igen én ezért irtam Kazeet meg Hookert. Nealt már a legeljétől mint WLB-t emlegették pl. a BTB-n is.
Cowboykarcsi90
már korábban is linkeltem ezt:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Dallas Cowboys - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

itt a lényeg benne:

"I drew it this way for a reason," Barnes said when showing a diagram similar to the one above. "I didn’t say ‘corner-safety-corner, safety-backer-backer-backer,’ no, it doesn’t have to be that way… It’s plug-and-play. I’ll show you a clip here where our SAM linebacker is in the middle 1/3. Sometimes our SAM is the outside 1/3. Our inside linebacker is going to the Buzz dropper. Our 5-technique is the Hook dropper. Our middle field safety dropping down to the Hook defender. It’s plug-and-play."Matt Barnes, OSU
magyarra fordítva:
"Nem véletlenül rajzoltam így fel, mondta Barnes, miután egy a fentihez hasonló diagramot mutatott be. Nem mondtam, hogy "corner-safety-corner, safety-linebacker-linebacker-linebacker", nem, ennek nem kell így lennie. Ez teljesen plug-and-play. Tudok mutatni olyan videót, amiben a SAM linebackerünk (a képen amúgy S betűvel jelölve) van a középrő 1/3-ban. Néha a SAM a külső 1/3-ban van. A belső linebackerünk csúszik vissza a Buzz zónába. Az 5T (valamelyik edge játékos) a Hook felelős. Néha a középső safety jön be a Hook zónába. Teljesen plug-and-play."

azaz szükség lesz ezekre a "sokoldalú" játékosokra, mert csak akkor lehet ezt a rendszert játszani, ha több dologra is képes az adott védő.
amellett, hogy egyszerű, mint a faék, így Jaylon Smith-nek sem jelenthet problémát megtanulni.... és ebben a sémában ugyanúgy működik a 2 safety 3 cornerback 4 lineman 2 linebacker (nickel formáció), mint az alap felállás. ha helyettesíthetőek az emberek, akkor a felállás is mutathat sokféle dolgot az ellenfél irányítójának, könnyebb "elrejteni" a védekezést

Szerkesztette: rva
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 795 — Cowboys fan
Meg azóta érkezett Carlos Watkins, Brent Urban és Terel Basham. A háromból kettő abszolut depth player(Watkins és Basham) Urban legalább a meglévő linemaneknél jobb volt 2020ban. Még ha ez se nagy fegyver tény egyébként. Mind a három tipikus Cowboys FA move.

Tudom hogy bilibe lóg a kezem de a Bears most tette ki Kyle Fullert...
Cowboykarcsi90
Szerintem már csak safety jön hogy darabra meglegyünk, és utána a drafton nyugodtan nyomhassák a BPA-t.
100yard
Igen ezért is írtam hogy bilibe lóg a kezem. Fuller egy all pro corner, nyilván lesz egy pár ajánlat az asztalán, a Cowboys meg nem fog nekiállni tul licitálni azokat...

Pedig egyébként nem tudom mikor volt utoljára a csapatnak all pro cornerbackje. Jones, Claiborne, Carr, Newman csak pro bowlerek voltak ha jól emlékszem. Kenny Smith talán, még a kilencvenes években? Slow majd megmondja.
Cowboykarcsi90
Ugyan nem slow vagyok, de Deion Sanders '98-ban volt utoljára 1. csapatos All-Pro CB a Cowboysból.
empty taxi
slow amúgy sem mondta volna meg, bár logikusan Sanders volt az utolsó CB-ünk, aki liga top5-ös volt egyáltalán. bát Byron Jones-nak volt egy-két combosabb éve, de talán még ő sem került be a legjobbak közé.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Yuhu Broncors CBt igazolt. Nottek az eselyek Surtainra.
beltazor
Biztos vagy ebben avagy are you Surtain?
iktriad
Hát az biztos, hogy így vagy úgy de fog kelleni még corner. Diggs-Lewis-Brown. Ez a három CB van jelenleg rosteren, akikre rá is lehet mondani hogy NFL szint. Ráadásil Lewis és Brown egyránt akkor nyújtották eddig a legjobbjukat, amikor slot cornerként voltak használva. Egy igazi szélső CB még mindenképpen kell Diggs mellé.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yuhu Broncors CBt igazolt. Nottek az eselyek Surtainra.
beltazor
Biztos vagy ebben avagy are you Surtain?
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Yuhu Broncors CBt igazolt. Nottek az eselyek Surtainra.

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na akkor már csak Kazee és Hooker közül kéne valamelyiket le is szerződtetni a jövőhéten és mennyiségre már többé kevésbé meg is lenne a védelem.
Cowboykarcsi90
Háááát... jött egy SS Keanu Neal személyében. Donovan Wilson mint FS? Drukkolok neki...

Vagy Neallel inkább linebackert jászatnának? Ettől a "sokoldalú" megoldásoktól már kicsit tartok.
gyeek
Igen én ezért irtam Kazeet meg Hookert. Nealt már a legeljétől mint WLB-t emlegették pl. a BTB-n is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!