Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Egyik 3. Korrel en felmentem volna a 2. Korben :/

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ja, ennyit a top100as pickekkel amivel prémium játékosokat lehet draftolni. Bossman Fat még lemegy a torkomon, köszönhetően a Panthers, Broncos és a Raiders köcsögségének, utóbbi csapatok remélem hosszú évekig szamárfaszon fognak vegetálni. Odighizuwa az új Tyrone Crawford, értem... Vagyis nem, mert utána Chauncey Gholston is majdnem ugyanezt tudja, érte még reacheltek is. Szóval az évek óta nem látott módon gyenge DT és DE felhozatalból jól feltöltötték a védőfalat, bár nose tackleje még mindig nincs a csapatnak, de a többi minden más poszton tud játszani. Ja, akkor végülis nose tackle is van, fasza. Bent van még Wilson, Bobby Brown és Tedarrel Slaton a harmadik napra, de ezek után totál elvesztettem a bizalmam az idei FO produkcióban. Végül Nashon Wright... Oké Richard Sherman 5. körös pick volt. De nem 3. !!! "Prémium" pick az édes pöcsöm, nem ez. A harmadik kör egy büdös sport zokni lett. Gratulálok!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Nekem ėrtelmezhetetlen. Szerencsėnk se nagyon volt az első kōrben a kėt cb pont elōttūnk ment ki, a másodikban a safetyket vitték az elején a harmadikban meg a kėt DT közvetlenül elöttünk ment. A harmadik kör első húzásáig még talán el is fogadható, próbáltuk az adott helyzetből a legjobbat kihozni, de a DE húzást már nem értem. Minden évben hozunk egyet a 3-4. Körben aztán megy a levesbe. Tavaly is hoztunk azán meccs lehetőséget se kapott. Abban a szar szezonban miért nem lehetett megnézni pár meccs erejéig hogy teljesen kuka-e? A CB meg végképp érthetetlen. Ott lett volna még a hetedik körben is de a hatodikban biztos. Miért nem húztak egy safetyt. Ennél nagyobb reach az se lett volna itt. Most így neki megyünk a szezonnak egy hatodik körös ugyan nem fogalmatlan második szezonos játékossal meg két féllábuval. Meg talán még amit kukázunk a maradék körökben.
több mint 3 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Kelvin Joseph, MC, Kentucky. Első körös tehetség, de 6 kiadott album mellett kérdés mennyire érdekli a foci.
gyeek
Bossman Fat... 😀
5 TOP 100as pick volt ennek ellenere nem mondom hogy elegedett vagyok.

Szerkesztette: Blevi
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Kelvin Joseph, MC, Kentucky. Első körös tehetség, de 6 kiadott album mellett kérdés mennyire érdekli a foci.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Basham vagy Ojulari nálam. Aztán Melifonwu/Jospeh és Alim McNeil.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
ez annyira tipikus Cowboys draft lett

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Samuel pls........

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Még. Egy. Pick. Elégtételt akarok a tegnapért! 😀

NEEEEEE!!!!!! Raiders becserélt Cowboys elé! 😰

KURVA ANYÁD MIKE MAYOCK!!!

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
nagyon leegyszerűsítve a front 7 azon része, aki a snap pillanatában nem a labda irányába mozog el
ha ketté bontod a linebackereket, akkor 3-4-ben az outside linebacker az effektive egy passrusher, na ennek az ellentettje - nem a futás megállítása és a QB szerelése az elsődleges cél, inkább a másodlagos védővonal: passzvédekezés tight endeken, ilyesmi. gyakorlatilag egy box safety, csak más néven.
ha felállás szerint nézzük, akkor 3-4-ben a két középső, 4-3-ban a középső (azaz LVE helye - nem is hívta le a csapat az ötödik évét Vander Esch-nek, gondolom ez elég sok mindent elárul)
gondolom az új DC miatt jött egy linebacker, már Atlantában is volt elképzelése arról, hogy a mai modern NFL-ben mi a középső linebacker feladata:
 www.atlantafalcons.com/news/how-can-nfl-defenses-keep-up-with-ever-changing-offenses-dan-quinn-has-a-few-ide
rva
annyit tennék hozzá, hogy szerintem az off-ball linebacker nem prémium pozíció (azaz nem ér első kört) csak abban az esetben, ha az Luke Kuechly szintű játékos. itt viszont ahogy Blevi is említette, off-field problémák is vannak


rva
érdekes kérdés ki lesz a D vezére a pályán..mert nem kérdés hogy kell ilyen játékos! pl pont egy LB...ezt nem nagyon látom Parsonsbban pl...de másban sem nagyon
ki fogja seggbe rúgni ha kelll?
yooker
Tank Lőrincnek szerintem nem lennének álmatlan éjszakái emiatt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
nagyon leegyszerűsítve a front 7 azon része, aki a snap pillanatában nem a labda irányába mozog el
ha ketté bontod a linebackereket, akkor 3-4-ben az outside linebacker az effektive egy passrusher, na ennek az ellentettje - nem a futás megállítása és a QB szerelése az elsődleges cél, inkább a másodlagos védővonal: passzvédekezés tight endeken, ilyesmi. gyakorlatilag egy box safety, csak más néven.
ha felállás szerint nézzük, akkor 3-4-ben a két középső, 4-3-ban a középső (azaz LVE helye - nem is hívta le a csapat az ötödik évét Vander Esch-nek, gondolom ez elég sok mindent elárul)
gondolom az új DC miatt jött egy linebacker, már Atlantában is volt elképzelése arról, hogy a mai modern NFL-ben mi a középső linebacker feladata:
 www.atlantafalcons.com/news/how-can-nfl-defenses-keep-up-with-ever-changing-offenses-dan-quinn-has-a-few-ide
rva
annyit tennék hozzá, hogy szerintem az off-ball linebacker nem prémium pozíció (azaz nem ér első kört) csak abban az esetben, ha az Luke Kuechly szintű játékos. itt viszont ahogy Blevi is említette, off-field problémák is vannak


rva
érdekes kérdés ki lesz a D vezére a pályán..mert nem kérdés hogy kell ilyen játékos! pl pont egy LB...ezt nem nagyon látom Parsonsbban pl...de másban sem nagyon
ki fogja seggbe rúgni ha kelll?

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Titkos befutóim a második napra: Jevon Holland, Marvin Wilson, Dillon Radunz.
gyeek
Teven Jenkins? Liam Eichenberg?
cornernek Asante Samuel Jr? Elijah Molden?
rva
Ezek favorit nevek, nem sötét lovak nevei. 😊
gyeek
hát szerintem Radunz nem nagyobb sötét ló mint Jenkins
Holland mint jó futballbiztonsági szakember (safety) viszont valóban adna okot fejvakarásra néhányaknál
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Titkos befutóim a második napra: Jevon Holland, Marvin Wilson, Dillon Radunz.
gyeek
Teven Jenkins? Liam Eichenberg?
cornernek Asante Samuel Jr? Elijah Molden?
rva
Ezek favorit nevek, nem sötét lovak nevei. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nem nagyon ertem az ertekelesekben azt az ervelest hogy LB poszton megvagyunk. Lattak tavaly Jaylont meg LVE-t (amikor eppen nem serult) jatszani. Ettol nem lesz jo pick de nem azert szar mert annyira kiraly az LB pozi.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Titkos befutóim a második napra: Jevon Holland, Marvin Wilson, Dillon Radunz.
gyeek
Teven Jenkins? Liam Eichenberg?
cornernek Asante Samuel Jr? Elijah Molden?
rva
Jenkins helyett egy DT és én ezt már rögtön alá is írnám 😀

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Nekem is vegyesek az érzéseim.
Ha azt nézem, hogy tavaly hányszor fogtuk a fejünket az LB-k (oké, főleg Jaylon) miatt, akkor örülök neki, hogy a FO nem akart még egy ilyen szezont és hoztak egy prémium játékost, különösen hogy LVE úgysem játszik végig egy teljes idényt. Én pozitívan élem meg azt is, ahogy a 2 CB kirántása után kezelték a helyzetet és szereztek egy plusz 3. kört ingyen, hiszem ezek szerint Ő volt a biztonsági tartalék, akit Nr. 10-n is húztunk volna.

Ha a 2. napon 2 CB-t húzunk, akkor nálam ez a lépés A grade-et kap, hiszen a CB még mindig nagy need. A 2-ből meg lehet esély, hogy az egyik hozzon egy korrekt szintet.
(azt már csak halkan teszem hozzá, hogy nagyon kéne egy T is, Smith se nagyon hoz le már egy teljes szezont)
Antonius
Denver hogy nem Fields-et vitte jól kibasztak velünk, mert akkor mehetett volna a licit Mac Jones-ért. Jól le tudtunk volna húzni vlkit.
Itt meg Parsons-on kivül más def játékos nem volt értéken, se cb se dline.
Hátra cserélni se tudtak szóval én értem a picket meg igy LVE-nek nem lesz lehívva az opció. Slatert lehetett volna húzni de sztem muszáj a defet tápolni.
Van 4 pick a második nap. Remélem CB-S-OT-DT sorrend jön az elérhető legjobb játékos.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Titkos befutóim a második napra: Jevon Holland, Marvin Wilson, Dillon Radunz.
gyeek
Teven Jenkins? Liam Eichenberg?
cornernek Asante Samuel Jr? Elijah Molden?
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Titkos befutóim a második napra: Jevon Holland, Marvin Wilson, Dillon Radunz.
gyeek
Jól hangzik. Én még egy Qb-t behúznék a sasoktól kapott plusz harmadik körös pickkel a Mond, Mills, Newton hármasból. Kell egy backup Dak mögé.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Titkos befutóim a második napra: Jevon Holland, Marvin Wilson, Dillon Radunz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Én a második körben a Moehrig, Barmore, Samuel vonalon orulnek valakinek. Akar feltraddel is
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Nekem is vegyesek az érzéseim.
Ha azt nézem, hogy tavaly hányszor fogtuk a fejünket az LB-k (oké, főleg Jaylon) miatt, akkor örülök neki, hogy a FO nem akart még egy ilyen szezont és hoztak egy prémium játékost, különösen hogy LVE úgysem játszik végig egy teljes idényt. Én pozitívan élem meg azt is, ahogy a 2 CB kirántása után kezelték a helyzetet és szereztek egy plusz 3. kört ingyen, hiszem ezek szerint Ő volt a biztonsági tartalék, akit Nr. 10-n is húztunk volna.

Ha a 2. napon 2 CB-t húzunk, akkor nálam ez a lépés A grade-et kap, hiszen a CB még mindig nagy need. A 2-ből meg lehet esély, hogy az egyik hozzon egy korrekt szintet.
(azt már csak halkan teszem hozzá, hogy nagyon kéne egy T is, Smith se nagyon hoz le már egy teljes szezont)

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
nagyon leegyszerűsítve a front 7 azon része, aki a snap pillanatában nem a labda irányába mozog el
ha ketté bontod a linebackereket, akkor 3-4-ben az outside linebacker az effektive egy passrusher, na ennek az ellentettje - nem a futás megállítása és a QB szerelése az elsődleges cél, inkább a másodlagos védővonal: passzvédekezés tight endeken, ilyesmi. gyakorlatilag egy box safety, csak más néven.
ha felállás szerint nézzük, akkor 3-4-ben a két középső, 4-3-ban a középső (azaz LVE helye - nem is hívta le a csapat az ötödik évét Vander Esch-nek, gondolom ez elég sok mindent elárul)
gondolom az új DC miatt jött egy linebacker, már Atlantában is volt elképzelése arról, hogy a mai modern NFL-ben mi a középső linebacker feladata:
 www.atlantafalcons.com/news/how-can-nfl-defenses-keep-up-with-ever-changing-offenses-dan-quinn-has-a-few-ide
rva
annyit tennék hozzá, hogy szerintem az off-ball linebacker nem prémium pozíció (azaz nem ér első kört) csak abban az esetben, ha az Luke Kuechly szintű játékos. itt viszont ahogy Blevi is említette, off-field problémák is vannak

több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Na jo, ez a draft oda lett. Cbket buktuk es utana Patsons... 😕

Ezzel az extra 3.kal vissza lehetne jonni az 1. Vegere.
beltazor
Off-ball linebacker az első körben... tudom, hogy need volt, de talán másodikban jobban örültem volna. Most egy Slater pick szerintem jobb lett volna.

Nyilván nem volt további hátra mozgásra lehetőség.
rva
Amúgy az mit jelent hogy off-ball?
Cowboykarcsi90
nagyon leegyszerűsítve a front 7 azon része, aki a snap pillanatában nem a labda irányába mozog el
ha ketté bontod a linebackereket, akkor 3-4-ben az outside linebacker az effektive egy passrusher, na ennek az ellentettje - nem a futás megállítása és a QB szerelése az elsődleges cél, inkább a másodlagos védővonal: passzvédekezés tight endeken, ilyesmi. gyakorlatilag egy box safety, csak más néven.
ha felállás szerint nézzük, akkor 3-4-ben a két középső, 4-3-ban a középső (azaz LVE helye - nem is hívta le a csapat az ötödik évét Vander Esch-nek, gondolom ez elég sok mindent elárul)
gondolom az új DC miatt jött egy linebacker, már Atlantában is volt elképzelése arról, hogy a mai modern NFL-ben mi a középső linebacker feladata:
 www.atlantafalcons.com/news/how-can-nfl-defenses-keep-up-with-ever-changing-offenses-dan-quinn-has-a-few-ide
rva
Ezt értem, de nem ezért hozták Keanu Neal-t? Vagyis ez volt a mondás ahogy emlékszem.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Na jo, ez a draft oda lett. Cbket buktuk es utana Patsons... 😕

Ezzel az extra 3.kal vissza lehetne jonni az 1. Vegere.
beltazor
Off-ball linebacker az első körben... tudom, hogy need volt, de talán másodikban jobban örültem volna. Most egy Slater pick szerintem jobb lett volna.

Nyilván nem volt további hátra mozgásra lehetőség.
rva
Amúgy az mit jelent hogy off-ball?
Cowboykarcsi90
nagyon leegyszerűsítve a front 7 azon része, aki a snap pillanatában nem a labda irányába mozog el
ha ketté bontod a linebackereket, akkor 3-4-ben az outside linebacker az effektive egy passrusher, na ennek az ellentettje - nem a futás megállítása és a QB szerelése az elsődleges cél, inkább a másodlagos védővonal: passzvédekezés tight endeken, ilyesmi. gyakorlatilag egy box safety, csak más néven.
ha felállás szerint nézzük, akkor 3-4-ben a két középső, 4-3-ban a középső (azaz LVE helye - nem is hívta le a csapat az ötödik évét Vander Esch-nek, gondolom ez elég sok mindent elárul)
gondolom az új DC miatt jött egy linebacker, már Atlantában is volt elképzelése arról, hogy a mai modern NFL-ben mi a középső linebacker feladata:
 www.atlantafalcons.com/news/how-can-nfl-defenses-keep-up-with-ever-changing-offenses-dan-quinn-has-a-few-ide
több mint 3 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nem szeretem az olyan prospecteket akiknek kerdeses az elkotelezettsege. Slater es Tucker is benn volt meg.