Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na így már mindjárt jobb 🥰

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
egy puntert is igazoltunk, Bryan Anger-t Houstonból.
rva
Iktriad, hol vagy?!
Wyatt
Zen állapotban, ahol el lehet felejteni, hogy Russell Wilson előtt draftolta őt Gene Smith pár hellyel. Ez az én Anger managmentem. #puntersarepeopletoo
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
egy puntert is igazoltunk, Bryan Anger-t Hustonból.
Sprinkle főleg blokkolni jött, Blake Bell helyét veszi át, aki visszatért Kansas-be
rva
Iktriad, hol vagy?!

több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
egy puntert is igazoltunk, Bryan Anger-t Hustonból.
Sprinkle főleg blokkolni jött, Blake Bell helyét veszi át, aki visszatért Kansas-be
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Átvettétek Jeremy Sprinkle-t.
Egészségetekre, sok vizet nem fog zavarni 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Jaylon akarna az egyetemi mezszamat az uj szabaly alapjan. A 9-est....
Blevi
Előbb sajnos 2szer el kell törnie hozzá a vállkulcscsontját. 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jaylon akarna az egyetemi mezszamat az uj szabaly alapjan. A 9-est....
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Off kerdes: egy Cowboys (es Mavs) drukkernek kinek kell szurkolni baseballban?
beltazor
Texas Rangers

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Off kerdes: egy Cowboys (es Mavs) drukkernek kinek kell szurkolni baseballban?

több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
A nosztaligia kedvéért, Draft Show, Brugler és Broaddus.

 www.dallascowboys.com/video/draft-show-things-are-getting-interesting
gyeek
classic

szerk: mondjuk JC nem lett szimpatikusabb az elmúlt években, borzasztó messze áll tőle a szerénység, és ez engem irritál. elhiszem, hogy sokat ért a focihoz, de mire van ekkora arca?

Szerkesztette: rva
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
A nosztaligia kedvéért, Draft Show, Brugler és Broaddus.

 www.dallascowboys.com/video/draft-show-things-are-getting-interesting

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nekem a kedvenc D-m mar nem tom mikor volt de igy nezett ki;

Rattliff Spears- olshanszky
Ware - Brooking - james - Spears
Jenkins - hamlin - Seanseb.. - Newman

Bar lehet akkor elol mar Bowen volt.
beltazor
Velük még nyomtam a Madden 08-at! 😁

Ratliff egy destroyer volt! 😁
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Kiment az eagles elolunk. Kicsit aggodtam hogy surtaint behuzak.
beltazor
???? Ez honnan jött 1/6n...épp azon aggóduok, hogy így ti kiviszitek Parsosnst 😀
dande
Most esett le, hogy Slay nalatok van. Mondjuk a CB2 nem tudnam megnevezi fejbol.
beltazor
Jelenleg Maddox, de kétlem, hogy CBt húznánk első körben, bár ki tudja 😊 Talentben talán most egyik CB sincs ott mint pl Parsons. Márpedig az LB (nagyon) nagy need és az új DCnek talán kelleni is fog 😀 ha kiviszik akkor lehet esély hogy CB jön, de az már utánatok lehet 😊
dande
Surtain vagy Horn lesz a CB pick szerintem.

Félő, hogy a Giants "olcsón" belefut valamelyik top elkapóba (Pittset beleértve).

Parsons szerintem lecsúszik 12-re, de kérdés hogy nem kellene-e valami fegyver Hurtsnek jobban?
gyeek
Persze jó lenne, és ha a DevS Chase Pitts hármasból bent lenne vmelyik (leginkább DevS csúszhat addig) akkor van is esély rá, hogy behúzzuk de ha a többi elkapót nézed, akkor közben MP szerintem! olyan tehetség, akit vétek bent hagyni.
dande
Én Waddlet se hagynám ki a helyedben, bevallom irigyelni fogom azt a csapatot akihez ez a kölyök kerül:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 565 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiment az eagles elolunk. Kicsit aggodtam hogy surtaint behuzak.
beltazor
???? Ez honnan jött 1/6n...épp azon aggóduok, hogy így ti kiviszitek Parsosnst 😀
dande
Most esett le, hogy Slay nalatok van. Mondjuk a CB2 nem tudnam megnevezi fejbol.
beltazor
Jelenleg Maddox, de kétlem, hogy CBt húznánk első körben, bár ki tudja 😊 Talentben talán most egyik CB sincs ott mint pl Parsons. Márpedig az LB (nagyon) nagy need és az új DCnek talán kelleni is fog 😀 ha kiviszik akkor lehet esély hogy CB jön, de az már utánatok lehet 😊
dande
Surtain vagy Horn lesz a CB pick szerintem.

Félő, hogy a Giants "olcsón" belefut valamelyik top elkapóba (Pittset beleértve).

Parsons szerintem lecsúszik 12-re, de kérdés hogy nem kellene-e valami fegyver Hurtsnek jobban?
gyeek
Persze jó lenne, és ha a DevS Chase Pitts hármasból bent lenne vmelyik (leginkább DevS csúszhat addig) akkor van is esély rá, hogy behúzzuk de ha a többi elkapót nézed, akkor közben MP szerintem! olyan tehetség, akit vétek bent hagyni.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Jut eszembe Leevel mi lesz? Meg 1 ev vetmin? Vagy talan jobb ha visszavonul? Mondjuk az edzoi karba be lehetne rakni. Smithel LVEvel dolgozhatna celiranyosan mert neha nagyon eltudtak csamborogni.

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Kiment az eagles elolunk. Kicsit aggodtam hogy surtaint behuzak.
beltazor
???? Ez honnan jött 1/6n...épp azon aggóduok, hogy így ti kiviszitek Parsosnst 😀
dande
Most esett le, hogy Slay nalatok van. Mondjuk a CB2 nem tudnam megnevezi fejbol.
beltazor
Jelenleg Maddox, de kétlem, hogy CBt húznánk első körben, bár ki tudja 😊 Talentben talán most egyik CB sincs ott mint pl Parsons. Márpedig az LB (nagyon) nagy need és az új DCnek talán kelleni is fog 😀 ha kiviszik akkor lehet esély hogy CB jön, de az már utánatok lehet 😊
dande
Surtain vagy Horn lesz a CB pick szerintem.

Félő, hogy a Giants "olcsón" belefut valamelyik top elkapóba (Pittset beleértve).

Parsons szerintem lecsúszik 12-re, de kérdés hogy nem kellene-e valami fegyver Hurtsnek jobban?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 565 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiment az eagles elolunk. Kicsit aggodtam hogy surtaint behuzak.
beltazor
???? Ez honnan jött 1/6n...épp azon aggóduok, hogy így ti kiviszitek Parsosnst 😀
dande
Most esett le, hogy Slay nalatok van. Mondjuk a CB2 nem tudnam megnevezi fejbol.
beltazor
Jelenleg Maddox, de kétlem, hogy CBt húznánk első körben, bár ki tudja 😊 Talentben talán most egyik CB sincs ott mint pl Parsons. Márpedig az LB (nagyon) nagy need és az új DCnek talán kelleni is fog 😀 ha kiviszik akkor lehet esély hogy CB jön, de az már utánatok lehet 😊
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Kiment az eagles elolunk. Kicsit aggodtam hogy surtaint behuzak.
beltazor
???? Ez honnan jött 1/6n...épp azon aggóduok, hogy így ti kiviszitek Parsosnst 😀
dande
Most esett le, hogy Slay nalatok van. Mondjuk a CB2 nem tudnam megnevezi fejbol.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 565 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiment az eagles elolunk. Kicsit aggodtam hogy surtaint behuzak.
beltazor
???? Ez honnan jött 1/6n...épp azon aggóduok, hogy így ti kiviszitek Parsosnst 😀
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Kiment az eagles elolunk. Kicsit aggodtam hogy surtaint behuzak.
beltazor
Még a Broncos kiviheti.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Kiment az eagles elolunk. Kicsit aggodtam hogy surtaint behuzak.

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Tyrone Crawford visszavonult!
piocasember
hát ja. most már full time tud biztonságiakkal dulakodni.
mindegy. volt ő jó is.
slowmotion
Nem tudom, nekem egy örök underachievernek mardt meg.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 795 — Cowboys fan
Tyrone Crawford visszavonult!
piocasember
hát ja. most már full time tud biztonságiakkal dulakodni.
mindegy. volt ő jó is.
több mint 3 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Tyrone Crawford visszavonult!
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nekem a kedvenc D-m mar nem tom mikor volt de igy nezett ki;

Rattliff Spears- olshanszky
Ware - Brooking - james - Spears
Jenkins - hamlin - Seanseb.. - Newman

Bar lehet akkor elol mar Bowen volt.
beltazor
a linebacker sorban az nem Spears, hanem Spencer 😊
Jenkins. huhh, a 2008-as draft... volt jó szezonja, meg volt meh, egyszer kemény volt, egyszer meg elfutott a tackle elől. meg a válla szarrá ment.
Hamlin. egyetlen jó szezonja volt (2007), kapott is nagy lóvét, aztán fos lett.
slowmotion
Meg Ratlif volt a nose és Spears a DE nem pedig fordítva.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!