Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Én hülye mondom na a Dallas tutti nem húzza ki még Coxot is lesz esély.
több mint 3 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Jabril Cox LB! Beszarok. Miert?
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Kíváncsi leszek ma milyen hülyéket húzunk.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
negyedik körben hozza el a Jags Jay Tufele-t, aki szerintem simán jöhetett volna Golston helyett
több mint 3 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Az a legnagyobb baj, hogy a védelem még annyira se néz ki mint tavaly a történelmi mélypont idején. Nem előre léptünk hanem hátra.
100yard
Az első két pick miatt azt mondom előrébb vannak. Mindkettőjük karakter problémás játékos, de Parsons a legtehetségesebb védő idén, és Josephnek is az első körben lenne a helye ha csak a képességeit nézzük. Csak ugye...
gyeek
az a bajom, hogy 4 választásuk volt a top100-ban, azaz 4 stabil kezdőt kellett volna húzni
ehelyett? projekt projekt hátán... remek, mondhatom
rva
Raadasul 5 darab lett belole vegul.

Valahogy a sracok nem erzik a D draftot. Nincs egy darab felso polcos jatekos sem mig az offenseben azert komoly talent van. Jo tobb magas picket toltunk oda de mikor huztunk igazi bustot offense-be utoljara?
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Az a legnagyobb baj, hogy a védelem még annyira se néz ki mint tavaly a történelmi mélypont idején. Nem előre léptünk hanem hátra.
100yard
Az első két pick miatt azt mondom előrébb vannak. Mindkettőjük karakter problémás játékos, de Parsons a legtehetségesebb védő idén, és Josephnek is az első körben lenne a helye ha csak a képességeit nézzük. Csak ugye...
gyeek
az a bajom, hogy 4 választásuk volt a top100-ban, azaz 4 stabil kezdőt kellett volna húzni
ehelyett? projekt projekt hátán... remek, mondhatom
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Az a legnagyobb baj, hogy a védelem még annyira se néz ki mint tavaly a történelmi mélypont idején. Nem előre léptünk hanem hátra.
100yard
Az első két pick miatt azt mondom előrébb vannak. Mindkettőjük karakter problémás játékos, de Parsons a legtehetségesebb védő idén, és Josephnek is az első körben lenne a helye ha csak a képességeit nézzük. Csak ugye...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Az a legnagyobb baj, hogy a védelem még annyira se néz ki mint tavaly a történelmi mélypont idején. Nem előre léptünk hanem hátra.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Egyik 3. Korrel en felmentem volna a 2. Korben :/
beltazor
Tekintve, hogy a Wright pick úgy ahogy van egy kidobott lehetőség, egy Barmoret vagy egy Moehriget buktunk. Arról nem is beszélve, hogy a tök tehetséges Elijah Molden az udfa után ment ki egy pickkel... Köszi Dan Quinn, de most aztán úgy láss munkához, hogy Wrightból legyen Richard Sherman második eljövetele, különben takarodsz a bús francba!!! Nem emlékszem mikor voltam utoljára ennyire dühös a FO faszsága miatt.
gyeek
úgy tűnik Moldennel is az a baj, ami Kris Richard alatt is volt Jourdan Lewis-el: alacsony (papíron 5' 9 1/2" azaz 176 centi) mert hoztunk helyette egy 6'4" cornert, aki akkora noname, hogy nincs rajta Dane Brugler top 300-as listáján.
az első picknél még volt magyarázat, de a többivel nálam kiverték a biztosítékot.

egy Jaylon Moore (OT, Western Michigan) jöhetne következő picknek, és akkor kicsit megnyugodnék
rva
Molden FSnek jobban illett volna Dallasba. Ez a "pozísön flekszibiliti" propaganda csak akkor kell, ha a saját pickjeiket kell valahogy védeni, amúgy meg random udfa-kat visznek inkább a harmadik körben, mert magas. Rohadt büszke lennék a Cowboysra, ha az ő cornereik magasságának az átlaga lenne a legnagyobb a ligában!

Percről percre dühösebb vagyok. Komolyan mondom, Brugler és Broaddus jobban levezette volna a draftot mint a Cowboys front office-a.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Egyik 3. Korrel en felmentem volna a 2. Korben :/
beltazor
Tekintve, hogy a Wright pick úgy ahogy van egy kidobott lehetőség, egy Barmoret vagy egy Moehriget buktunk. Arról nem is beszélve, hogy a tök tehetséges Elijah Molden az udfa után ment ki egy pickkel... Köszi Dan Quinn, de most aztán úgy láss munkához, hogy Wrightból legyen Richard Sherman második eljövetele, különben takarodsz a bús francba!!! Nem emlékszem mikor voltam utoljára ennyire dühös a FO faszsága miatt.
gyeek
úgy tűnik Moldennel is az a baj, ami Kris Richard alatt is volt Jourdan Lewis-el: alacsony (papíron 5' 9 1/2" azaz 176 centi) mert hoztunk helyette egy 6'4" cornert, aki akkora noname, hogy nincs rajta Dane Brugler top 300-as listáján.
az első picknél még volt magyarázat, de a többivel nálam kiverték a biztosítékot.

egy Jaylon Moore (OT, Western Michigan) jöhetne következő picknek, és akkor kicsit megnyugodnék
rva
Olyan erzes mintha elhittek volna hogy tavaly mindenki az olukbe esett, es iden is igy lesz, emiatt nem igazan volt alternativ terv.

Kell egy full homaly draft egy jo utan ugy nez ki.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Egyik 3. Korrel en felmentem volna a 2. Korben :/
beltazor
Tekintve, hogy a Wright pick úgy ahogy van egy kidobott lehetőség, egy Barmoret vagy egy Moehriget buktunk. Arról nem is beszélve, hogy a tök tehetséges Elijah Molden az udfa után ment ki egy pickkel... Köszi Dan Quinn, de most aztán úgy láss munkához, hogy Wrightból legyen Richard Sherman második eljövetele, különben takarodsz a bús francba!!! Nem emlékszem mikor voltam utoljára ennyire dühös a FO faszsága miatt.
gyeek
úgy tűnik Moldennel is az a baj, ami Kris Richard alatt is volt Jourdan Lewis-el: alacsony (papíron 5' 9 1/2" azaz 176 centi) mert hoztunk helyette egy 6'4" cornert, aki akkora noname, hogy nincs rajta Dane Brugler top 300-as listáján.
az első picknél még volt magyarázat, de a többivel nálam kiverték a biztosítékot.

egy Jaylon Moore (OT, Western Michigan) jöhetne következő picknek, és akkor kicsit megnyugodnék
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Egyik 3. Korrel en felmentem volna a 2. Korben :/
beltazor
Tekintve, hogy a Wright pick úgy ahogy van egy kidobott lehetőség, egy Barmoret vagy egy Moehriget buktunk. Arról nem is beszélve, hogy a tök tehetséges Elijah Molden az udfa után ment ki egy pickkel... Köszi Dan Quinn, de most aztán úgy láss munkához, hogy Wrightból legyen Richard Sherman második eljövetele, különben takarodsz a bús francba!!! Nem emlékszem mikor voltam utoljára ennyire dühös a FO faszsága miatt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Egyik 3. Korrel en felmentem volna a 2. Korben :/

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ja, ennyit a top100as pickekkel amivel prémium játékosokat lehet draftolni. Bossman Fat még lemegy a torkomon, köszönhetően a Panthers, Broncos és a Raiders köcsögségének, utóbbi csapatok remélem hosszú évekig szamárfaszon fognak vegetálni. Odighizuwa az új Tyrone Crawford, értem... Vagyis nem, mert utána Chauncey Gholston is majdnem ugyanezt tudja, érte még reacheltek is. Szóval az évek óta nem látott módon gyenge DT és DE felhozatalból jól feltöltötték a védőfalat, bár nose tackleje még mindig nincs a csapatnak, de a többi minden más poszton tud játszani. Ja, akkor végülis nose tackle is van, fasza. Bent van még Wilson, Bobby Brown és Tedarrel Slaton a harmadik napra, de ezek után totál elvesztettem a bizalmam az idei FO produkcióban. Végül Nashon Wright... Oké Richard Sherman 5. körös pick volt. De nem 3. !!! "Prémium" pick az édes pöcsöm, nem ez. A harmadik kör egy büdös sport zokni lett. Gratulálok!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Nekem ėrtelmezhetetlen. Szerencsėnk se nagyon volt az első kōrben a kėt cb pont elōttūnk ment ki, a másodikban a safetyket vitték az elején a harmadikban meg a kėt DT közvetlenül elöttünk ment. A harmadik kör első húzásáig még talán el is fogadható, próbáltuk az adott helyzetből a legjobbat kihozni, de a DE húzást már nem értem. Minden évben hozunk egyet a 3-4. Körben aztán megy a levesbe. Tavaly is hoztunk azán meccs lehetőséget se kapott. Abban a szar szezonban miért nem lehetett megnézni pár meccs erejéig hogy teljesen kuka-e? A CB meg végképp érthetetlen. Ott lett volna még a hetedik körben is de a hatodikban biztos. Miért nem húztak egy safetyt. Ennél nagyobb reach az se lett volna itt. Most így neki megyünk a szezonnak egy hatodik körös ugyan nem fogalmatlan második szezonos játékossal meg két féllábuval. Meg talán még amit kukázunk a maradék körökben.
több mint 3 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Kelvin Joseph, MC, Kentucky. Első körös tehetség, de 6 kiadott album mellett kérdés mennyire érdekli a foci.
gyeek
Bossman Fat... 😀
5 TOP 100as pick volt ennek ellenere nem mondom hogy elegedett vagyok.

Szerkesztette: Blevi
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Kelvin Joseph, MC, Kentucky. Első körös tehetség, de 6 kiadott album mellett kérdés mennyire érdekli a foci.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Basham vagy Ojulari nálam. Aztán Melifonwu/Jospeh és Alim McNeil.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
ez annyira tipikus Cowboys draft lett

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Samuel pls........

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Még. Egy. Pick. Elégtételt akarok a tegnapért! 😀

NEEEEEE!!!!!! Raiders becserélt Cowboys elé! 😰

KURVA ANYÁD MIKE MAYOCK!!!

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
nagyon leegyszerűsítve a front 7 azon része, aki a snap pillanatában nem a labda irányába mozog el
ha ketté bontod a linebackereket, akkor 3-4-ben az outside linebacker az effektive egy passrusher, na ennek az ellentettje - nem a futás megállítása és a QB szerelése az elsődleges cél, inkább a másodlagos védővonal: passzvédekezés tight endeken, ilyesmi. gyakorlatilag egy box safety, csak más néven.
ha felállás szerint nézzük, akkor 3-4-ben a két középső, 4-3-ban a középső (azaz LVE helye - nem is hívta le a csapat az ötödik évét Vander Esch-nek, gondolom ez elég sok mindent elárul)
gondolom az új DC miatt jött egy linebacker, már Atlantában is volt elképzelése arról, hogy a mai modern NFL-ben mi a középső linebacker feladata:
 www.atlantafalcons.com/news/how-can-nfl-defenses-keep-up-with-ever-changing-offenses-dan-quinn-has-a-few-ide
rva
annyit tennék hozzá, hogy szerintem az off-ball linebacker nem prémium pozíció (azaz nem ér első kört) csak abban az esetben, ha az Luke Kuechly szintű játékos. itt viszont ahogy Blevi is említette, off-field problémák is vannak


rva
érdekes kérdés ki lesz a D vezére a pályán..mert nem kérdés hogy kell ilyen játékos! pl pont egy LB...ezt nem nagyon látom Parsonsbban pl...de másban sem nagyon
ki fogja seggbe rúgni ha kelll?
yooker
Tank Lőrincnek szerintem nem lennének álmatlan éjszakái emiatt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
nagyon leegyszerűsítve a front 7 azon része, aki a snap pillanatában nem a labda irányába mozog el
ha ketté bontod a linebackereket, akkor 3-4-ben az outside linebacker az effektive egy passrusher, na ennek az ellentettje - nem a futás megállítása és a QB szerelése az elsődleges cél, inkább a másodlagos védővonal: passzvédekezés tight endeken, ilyesmi. gyakorlatilag egy box safety, csak más néven.
ha felállás szerint nézzük, akkor 3-4-ben a két középső, 4-3-ban a középső (azaz LVE helye - nem is hívta le a csapat az ötödik évét Vander Esch-nek, gondolom ez elég sok mindent elárul)
gondolom az új DC miatt jött egy linebacker, már Atlantában is volt elképzelése arról, hogy a mai modern NFL-ben mi a középső linebacker feladata:
 www.atlantafalcons.com/news/how-can-nfl-defenses-keep-up-with-ever-changing-offenses-dan-quinn-has-a-few-ide
rva
annyit tennék hozzá, hogy szerintem az off-ball linebacker nem prémium pozíció (azaz nem ér első kört) csak abban az esetben, ha az Luke Kuechly szintű játékos. itt viszont ahogy Blevi is említette, off-field problémák is vannak


rva
érdekes kérdés ki lesz a D vezére a pályán..mert nem kérdés hogy kell ilyen játékos! pl pont egy LB...ezt nem nagyon látom Parsonsbban pl...de másban sem nagyon
ki fogja seggbe rúgni ha kelll?

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Titkos befutóim a második napra: Jevon Holland, Marvin Wilson, Dillon Radunz.
gyeek
Teven Jenkins? Liam Eichenberg?
cornernek Asante Samuel Jr? Elijah Molden?
rva
Ezek favorit nevek, nem sötét lovak nevei. 😊
gyeek
hát szerintem Radunz nem nagyobb sötét ló mint Jenkins
Holland mint jó futballbiztonsági szakember (safety) viszont valóban adna okot fejvakarásra néhányaknál
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Titkos befutóim a második napra: Jevon Holland, Marvin Wilson, Dillon Radunz.
gyeek
Teven Jenkins? Liam Eichenberg?
cornernek Asante Samuel Jr? Elijah Molden?
rva
Ezek favorit nevek, nem sötét lovak nevei. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.