Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Volt már olyan csapat az elmúlt sok évben mikor vlk jól jött ki ezekből a műsorokból??? /nem tudom csak érdekel, és lusta vagyok kiguglizni/
ozibozi
Én se tudok róla, de szerintem mindegyik felsült. Csapatszintű Madden-átok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 558
Volt már olyan csapat az elmúlt sok évben mikor vlk jól jött ki ezekből a műsorokból??? /nem tudom csak érdekel, és lusta vagyok kiguglizni/
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Na megszivtuk. Mi leszunk abba a makisagban.
beltazor
Rossz ómen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Nem kértelek már ökumenikusan titeket, hogy ne idézzetek iktriádot ebben a topikban? Azért van kuss-listán, mert nem vagyok kíváncsi a proletár humorra, és már lustának érzem magam az olyan hasonló kaliberű "poénok" visszaadására, hogy Khannak se lett Goodell-tejfölös a bajsza idén, ha netán valakit érdekelne a Faguars büntetése.
gyeek
nem rémlik
slowmotion
Akkor lehet rosszul emlékszem. 😊 De most megkérem mindannyitokat erre. Elvégre a spam ládát se szoktuk az emiljeinkben átolvasni, nem hogy reagálni rá.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Nem kértelek már ökumenikusan titeket, hogy ne idézzetek iktriádot ebben a topikban? Azért van kuss-listán, mert nem vagyok kíváncsi a proletár humorra, és már lustának érzem magam az olyan hasonló kaliberű "poénok" visszaadására, hogy Khannak se lett Goodell-tejfölös a bajsza idén, ha netán valakit érdekelne a Faguars büntetése.
gyeek
nem rémlik
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na megszivtuk. Mi leszunk abba a makisagban.

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Jerry nem küldött elég pénzt/lányokat Goodellnek az idén.

iktriad
idén sem.
slowmotion
Nem kértelek már ökumenikusan titeket, hogy ne idézzetek iktriádot ebben a topikban? Azért van kuss-listán, mert nem vagyok kíváncsi a proletár humorra, és már lustának érzem magam az olyan hasonló kaliberű "poénok" visszaadására, hogy Khannak se lett Goodell-tejfölös a bajsza idén, ha netán valakit érdekelne a Faguars büntetése.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Jerry nem küldött elég pénzt/lányokat Goodellnek az idén.

iktriad
idén sem.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
azt olvastam, hogy talán az OTA sebessége/intenzitása lehetett kicsit erősebb az engedélyezettnél, de a Cowboys nem volt hajlandó kommentálni az esetet

az első poénok már megjelentek:
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jerry nem küldött elég pénzt/lányokat Goodellnek az idén.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
engem inkább az tart életben, hogy Smith-re amolyan insurance policy-ként nézhetek mostantól, aki ha nem válik be, akkor viszonylag aklacsony dead money mellett mehet post jun1 designation-nel bárhová
azt nem tudom elképzelni, hogy bárki a jelenlegi szerződése mellett komoly(abb) trade ajánlatot tett volna az asztalra, vagy gondolkozik ilyenben. annyira nem lehet egyetlen csapat sem elkeseredve, és az LB poszt az nem egy QB vagy egy WR
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
 www.cbssports.com/nfl/news/cowboys-trade-rumors-leighton-vander-esch-jaylon-smith-have-both-garnered-interest-from-teams-in-2021/

hogy mi?

( www.youtube.com/watch?v=MjJFHPnTTAU)
rva
Also consider the Vander Esch portion of Smith's leverage or lack thereof at that point, because if Vander Esch proves he can remain healthy for the long haul, his ability on the field could trump that of even an emboldened Smith, making the latter a casualty for the purposes of clearing money to re-sign the former to a long-term deal -- as leader of a three-headed LB hydra that includes Parsons and Cox as his cohorts.

Ettől a kifejezéstől kemény lettem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
 www.cbssports.com/nfl/news/cowboys-trade-rumors-leighton-vander-esch-jaylon-smith-have-both-garnered-interest-from-teams-in-2021/

hogy mi?

(
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kb mint MM renoméja a a Green Bay-el, egy Aron Rodgersel...
Cowboykarcsi90
De McCarthy elég szépen leiskolázta pl. Garrettet egy kósza Matt Flynnel is.
gyeek
Oké, hát mindig van rosszabb 😀🤪

Meglátjuk. Az első évét Dallasban nem lehet és nem is akarom megitélni mert bele ömlött a ventilátorba egy vödör szar, amiről java részt MM nem tehetett.

De idén szerintem bizonyítania kell McCarthynak mert pl., szifonérből Moore-t elő tudja kapni JJ, ha ugy alakul...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Kb mint MM renoméja a a Green Bay-el, egy Aron Rodgersel...
Cowboykarcsi90
De McCarthy elég szépen leiskolázta pl. Garrettet egy kósza Matt Flynnel is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Pont ezt akartam irni amugy ide rögtön amikor be lett linkelve.

Hogy nem tudom az a három 1300+yardos szezon mennyire zseléfej érdeme... és nem csak egyszerűen OBJ zsenije.

Kb mint MM renoméja a a Green Bay-el, egy Aron Rodgersel...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Lószart volt jó kordinátor. Volt olyan félidő hogy egy db first down sem sikerült.
OBJ azt is elkapta amit nem neki dobtak, vagy 50 különböző rekordot megdöntött.
hiába vannak most ott jó elkapók, de azért nem ez a szint.
Mekadu egy barom.
ozibozi
hát, akkor reméljük, hogy túl nagy beleszólása nem lesz a dolgokba
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 558
Lószart volt jó kordinátor. Volt olyan félidő hogy egy db first down sem sikerült.
OBJ azt is elkapta amit nem neki dobtak, vagy 50 különböző rekordot megdöntött.
hiába vannak most ott jó elkapók, de azért nem ez a szint.
Mekadu egy barom.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
 www.dallascowboys.com/news/5-bucks-mcaddo-s-role-new-no-9-qb2-more

Talán csak elüldözik Kellen Moore-t. 😕 Nyakára hozták MCaddo-t.
100yard
Akkor nem sokáig lesz MM.... Kb Moore az egyetlen aki miatt jelenleg reménykedhettek a pozitív dolgokban, ha ő elmegy hát....
dande
Miért, szerinted miért bukott projekt MM az első éve után Dallasban egy covid-19, egy törött lábú Dak, és egy elhunyt Markus Paul mellett?
gyeek
Nyilván még nem bukott, nem is ezt írtam. Csupán arra utaltam, ha Moore nyakára túlságosan ráengedik Kakadut és emiatt Moore lép és így lesz megint egy gyengébb idény, akkor ez hamarabb megtörténhet, mint gondolnánk. Nem hiszem, hogy még 1 negatív szezon vagy akár csak egál közeli eredményt elnéznek. Pláne ha ez Moore munkájának akadályozása miatt lesz. Persze ez még bőven fikció, de elsőre nem tűnik a legjobb movenak. Ahogy például nálunk sem értem innen messziről, hogy mi szükség volt a "zseniális" Dave Caldwell ex Jax GM FOba hozatalára. De ez innen messziről van. Majd kiderül 😊 A lényeg Moore elismerésre méltó munkát végez, Dakot csípem, nem kellene, hogy a két "zseni" elszúrja 😊
dande
Offensive consultant az én olvasatomban McCarthy analitikai csicskása.
gyeek
ez előtt a Jags-nél volt QB coach, és szerintem senki nem gondolja komolyan, hogy a Giants-es lebőgése után komoly lehetősége lesz még bárhol főedzősködni, de talán egy offensive coordinator belefér, az a Giants-ben is jól* ment neki.
* alatta csinált OBJ folyamatos figyelemmel, utazó CB-kkel és duplázásokkal 3db 1300+ yardos szezont egymás után úgy, hogy Elisha Nelson Manning volt az irányító, aki a labdát dobálta... ez az Eli Manning:  i.imgur.com/HurCpIm.png)

Szerkesztette: rva
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
 www.dallascowboys.com/news/5-bucks-mcaddo-s-role-new-no-9-qb2-more

Talán csak elüldözik Kellen Moore-t. 😕 Nyakára hozták MCaddo-t.
100yard
Akkor nem sokáig lesz MM.... Kb Moore az egyetlen aki miatt jelenleg reménykedhettek a pozitív dolgokban, ha ő elmegy hát....
dande
Miért, szerinted miért bukott projekt MM az első éve után Dallasban egy covid-19, egy törött lábú Dak, és egy elhunyt Markus Paul mellett?
gyeek
Nyilván még nem bukott, nem is ezt írtam. Csupán arra utaltam, ha Moore nyakára túlságosan ráengedik Kakadut és emiatt Moore lép és így lesz megint egy gyengébb idény, akkor ez hamarabb megtörténhet, mint gondolnánk. Nem hiszem, hogy még 1 negatív szezon vagy akár csak egál közeli eredményt elnéznek. Pláne ha ez Moore munkájának akadályozása miatt lesz. Persze ez még bőven fikció, de elsőre nem tűnik a legjobb movenak. Ahogy például nálunk sem értem innen messziről, hogy mi szükség volt a "zseniális" Dave Caldwell ex Jax GM FOba hozatalára. De ez innen messziről van. Majd kiderül 😊 A lényeg Moore elismerésre méltó munkát végez, Dakot csípem, nem kellene, hogy a két "zseni" elszúrja 😊
dande
Offensive consultant az én olvasatomban McCarthy analitikai csicskása.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.dallascowboys.com/news/5-bucks-mcaddo-s-role-new-no-9-qb2-more

Talán csak elüldözik Kellen Moore-t. 😕 Nyakára hozták MCaddo-t.
100yard
Akkor nem sokáig lesz MM.... Kb Moore az egyetlen aki miatt jelenleg reménykedhettek a pozitív dolgokban, ha ő elmegy hát....
dande
Miért, szerinted miért bukott projekt MM az első éve után Dallasban egy covid-19, egy törött lábú Dak, és egy elhunyt Markus Paul mellett?
gyeek
Nyilván még nem bukott, nem is ezt írtam. Csupán arra utaltam, ha Moore nyakára túlságosan ráengedik Kakadut és emiatt Moore lép és így lesz megint egy gyengébb idény, akkor ez hamarabb megtörténhet, mint gondolnánk. Nem hiszem, hogy még 1 negatív szezon vagy akár csak egál közeli eredményt elnéznek. Pláne ha ez Moore munkájának akadályozása miatt lesz. Persze ez még bőven fikció, de elsőre nem tűnik a legjobb movenak. Ahogy például nálunk sem értem innen messziről, hogy mi szükség volt a "zseniális" Dave Caldwell ex Jax GM FOba hozatalára. De ez innen messziről van. Majd kiderül 😊 A lényeg Moore elismerésre méltó munkát végez, Dakot csípem, nem kellene, hogy a két "zseni" elszúrja 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
 www.dallascowboys.com/news/5-bucks-mcaddo-s-role-new-no-9-qb2-more

Talán csak elüldözik Kellen Moore-t. 😕 Nyakára hozták MCaddo-t.
100yard
innen kívülről nem tudni, hogy mi a terv
lehet Kellen utáni időszakra készülnek, mert idén télen egy jó offensive szezon után simán elmehet főedzőnek valahová
ilyenkor jó, ha van contingency plan
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
 www.dallascowboys.com/news/5-bucks-mcaddo-s-role-new-no-9-qb2-more

Talán csak elüldözik Kellen Moore-t. 😕 Nyakára hozták MCaddo-t.
100yard
Akkor nem sokáig lesz MM.... Kb Moore az egyetlen aki miatt jelenleg reménykedhettek a pozitív dolgokban, ha ő elmegy hát....
dande
Miért, szerinted miért bukott projekt MM az első éve után Dallasban egy covid-19, egy törött lábú Dak, és egy elhunyt Markus Paul mellett?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.dallascowboys.com/news/5-bucks-mcaddo-s-role-new-no-9-qb2-more

Talán csak elüldözik Kellen Moore-t. 😕 Nyakára hozták MCaddo-t.
100yard
Akkor nem sokáig lesz MM.... Kb Moore az egyetlen aki miatt jelenleg reménykedhettek a pozitív dolgokban, ha ő elmegy hát....
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
 www.dallascowboys.com/news/5-bucks-mcaddo-s-role-new-no-9-qb2-more

Talán csak elüldözik Kellen Moore-t. 😕 Nyakára hozták MCaddo-t.