Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
... amit egyébként többen egy átoknak tekintenek, hasonlóan a soha meg nem erősített Madden borító átokra (amin idén Brady ÉS Mahomes szerepel.
rva
Az a baj, hogy nem figyeltek az igazán fontos dolgokra. Majomsz már megtörte a Madden átkot. Ugyanis õ szerepelt a Madden 20 borítóján (is).
ulpianus
hamut szórok a fejemre, mert 1) soha nem játszottam a játékkal semmilyen platformon és 2) legalább 10 éve nincs se játékra alkalmas PC-m, se konzolom, így a Madden érdeklődésem ezen a sekélyes alacsony szinten mozog
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
... amit egyébként többen egy átoknak tekintenek, hasonlóan a soha meg nem erősített Madden borító átokra (amin idén Brady ÉS Mahomes szerepel.
rva
Az a baj, hogy nem figyeltek az igazán fontos dolgokra. Majomsz már megtörte a Madden átkot. Ugyanis õ szerepelt a Madden 20 borítóján (is).
ulpianus
Akkor a Cowboysnak kéne megtörnie idén a HC átkot... Na jó, itt fejeztem be, idén inkább maradok racionális-pesszimista.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
... amit egyébként többen egy átoknak tekintenek, hasonlóan a soha meg nem erősített Madden borító átokra (amin idén Brady ÉS Mahomes szerepel.
rva
Az a baj, hogy nem figyeltek az igazán fontos dolgokra. Majomsz már megtörte a Madden átkot. Ugyanis õ szerepelt a Madden 20 borítóján (is).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Am iden kivancsi leszek az agusztusra. Sok jatekost draftoltunk, nagy szamok alapjan vlaki csak jo lesz. 😊

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
És akkor valaki felvilágosítana?
Cowboykarcsi90
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/grvpzx645sjcpj4utr0k
Dallas Cowboys chosen for 'Hard Knocks': Four storylines to watch on HBO's five-episode series
The Dallas Cowboys have been chosen for the 20th-anniversary edition of the Emmy Award-winning series "Hard Knocks." Nick Shook identifies four juicy storylines to follow in this summer's five-episode HBO run.

a HBO Hard Knocks című műsorban a Cowboys fog szerepelni idén (egyébként harmadjára azóta, hogy a műsor létezik 20 éve, előtte 2002-ben és 2008-ban szerepeltek) amit egyébként többen egy átoknak tekintenek, hasonlóan a soha meg nem erősített Madden borító átokra (amin idén Brady ÉS Mahomes szerepel)

az én véleményem az, hogy ha csak a Hard Knock szereplés választ el a rájátszásba jutástól, akkor a csapat már eleve szar volt.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
És akkor valaki felvilágosítana?
Cowboykarcsi90
Ti lesztek a Hard Knocksban!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
És akkor valaki felvilágosítana?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ugy látszik én vagyok az egyetlen, aki nem tudja mi ez a makiság?
Cowboykarcsi90
Ja. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ugy látszik én vagyok az egyetlen, aki nem tudja mi ez a makiság?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Volt már olyan csapat az elmúlt sok évben mikor vlk jól jött ki ezekből a műsorokból??? /nem tudom csak érdekel, és lusta vagyok kiguglizni/
ozibozi
Én se tudok róla, de szerintem mindegyik felsült. Csapatszintű Madden-átok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 456
Volt már olyan csapat az elmúlt sok évben mikor vlk jól jött ki ezekből a műsorokból??? /nem tudom csak érdekel, és lusta vagyok kiguglizni/
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Na megszivtuk. Mi leszunk abba a makisagban.
beltazor
Rossz ómen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nem kértelek már ökumenikusan titeket, hogy ne idézzetek iktriádot ebben a topikban? Azért van kuss-listán, mert nem vagyok kíváncsi a proletár humorra, és már lustának érzem magam az olyan hasonló kaliberű "poénok" visszaadására, hogy Khannak se lett Goodell-tejfölös a bajsza idén, ha netán valakit érdekelne a Faguars büntetése.
gyeek
nem rémlik
slowmotion
Akkor lehet rosszul emlékszem. 😊 De most megkérem mindannyitokat erre. Elvégre a spam ládát se szoktuk az emiljeinkben átolvasni, nem hogy reagálni rá.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Nem kértelek már ökumenikusan titeket, hogy ne idézzetek iktriádot ebben a topikban? Azért van kuss-listán, mert nem vagyok kíváncsi a proletár humorra, és már lustának érzem magam az olyan hasonló kaliberű "poénok" visszaadására, hogy Khannak se lett Goodell-tejfölös a bajsza idén, ha netán valakit érdekelne a Faguars büntetése.
gyeek
nem rémlik
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na megszivtuk. Mi leszunk abba a makisagban.

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Jerry nem küldött elég pénzt/lányokat Goodellnek az idén.

iktriad
idén sem.
slowmotion
Nem kértelek már ökumenikusan titeket, hogy ne idézzetek iktriádot ebben a topikban? Azért van kuss-listán, mert nem vagyok kíváncsi a proletár humorra, és már lustának érzem magam az olyan hasonló kaliberű "poénok" visszaadására, hogy Khannak se lett Goodell-tejfölös a bajsza idén, ha netán valakit érdekelne a Faguars büntetése.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Jerry nem küldött elég pénzt/lányokat Goodellnek az idén.

iktriad
idén sem.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
azt olvastam, hogy talán az OTA sebessége/intenzitása lehetett kicsit erősebb az engedélyezettnél, de a Cowboys nem volt hajlandó kommentálni az esetet

az első poénok már megjelentek:
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jerry nem küldött elég pénzt/lányokat Goodellnek az idén.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
engem inkább az tart életben, hogy Smith-re amolyan insurance policy-ként nézhetek mostantól, aki ha nem válik be, akkor viszonylag aklacsony dead money mellett mehet post jun1 designation-nel bárhová
azt nem tudom elképzelni, hogy bárki a jelenlegi szerződése mellett komoly(abb) trade ajánlatot tett volna az asztalra, vagy gondolkozik ilyenben. annyira nem lehet egyetlen csapat sem elkeseredve, és az LB poszt az nem egy QB vagy egy WR
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 www.cbssports.com/nfl/news/cowboys-trade-rumors-leighton-vander-esch-jaylon-smith-have-both-garnered-interest-from-teams-in-2021/

hogy mi?

( www.youtube.com/watch?v=MjJFHPnTTAU)
rva
Also consider the Vander Esch portion of Smith's leverage or lack thereof at that point, because if Vander Esch proves he can remain healthy for the long haul, his ability on the field could trump that of even an emboldened Smith, making the latter a casualty for the purposes of clearing money to re-sign the former to a long-term deal -- as leader of a three-headed LB hydra that includes Parsons and Cox as his cohorts.

Ettől a kifejezéstől kemény lettem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
 www.cbssports.com/nfl/news/cowboys-trade-rumors-leighton-vander-esch-jaylon-smith-have-both-garnered-interest-from-teams-in-2021/

hogy mi?

(
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kb mint MM renoméja a a Green Bay-el, egy Aron Rodgersel...
Cowboykarcsi90
De McCarthy elég szépen leiskolázta pl. Garrettet egy kósza Matt Flynnel is.
gyeek
Oké, hát mindig van rosszabb 😀🤪

Meglátjuk. Az első évét Dallasban nem lehet és nem is akarom megitélni mert bele ömlött a ventilátorba egy vödör szar, amiről java részt MM nem tehetett.

De idén szerintem bizonyítania kell McCarthynak mert pl., szifonérből Moore-t elő tudja kapni JJ, ha ugy alakul...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Kb mint MM renoméja a a Green Bay-el, egy Aron Rodgersel...
Cowboykarcsi90
De McCarthy elég szépen leiskolázta pl. Garrettet egy kósza Matt Flynnel is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Pont ezt akartam irni amugy ide rögtön amikor be lett linkelve.

Hogy nem tudom az a három 1300+yardos szezon mennyire zseléfej érdeme... és nem csak egyszerűen OBJ zsenije.

Kb mint MM renoméja a a Green Bay-el, egy Aron Rodgersel...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!