Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Nem a magasságával van a nagy gond, hanem a cingár testalkatával. 195 centi magasságához képest 86 kg. Egy kicsit fizikálisabb elkapó gyakorlatilag eltapossa, ráadásul nem is a gyorsaság és az atletikusság az erőssége, még a nyurga testalkatával sem. Ha rápakolnak kb 10-15 kg izmot, félő, hogy még a mostani nem elit gyorsasága is tovább kopik. Ezzel a magassággal pedig Ő egyértelműen szélső corner és a nyilatkozatok szerint DQ erre is akarja használni.
Antonius
A gyorsasága alapvetően elég jó, 4.5 mp testvérek közt, ami gondolom a hosszú lépteknek is köszönhető. A trükk vele kapcsolatban szerintem az, hogy főleg zónázni fog, mert press-manben átmennek rajta. A 3. kör még így is kidobás érte. 😐
gyeek
Igen, minden forrás egyetért abban, hogy zónázásra akarják használni. A combine eredményeit nem néztem, de mindenki azt írta róla, akit olvastam, hogy nem a gyorsaság az erőssége.

Más:
The opening game of the 2021 NFL season will see the Bucs host the Cowboys.

Mi a fene történt, hogy 2 egymást követő szezont sem a Giants ellen kezdünk? Tényleg változóban az egész világ 😀 😀

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nem a magasságával van a nagy gond, hanem a cingár testalkatával. 195 centi magasságához képest 86 kg. Egy kicsit fizikálisabb elkapó gyakorlatilag eltapossa, ráadásul nem is a gyorsaság és az atletikusság az erőssége, még a nyurga testalkatával sem. Ha rápakolnak kb 10-15 kg izmot, félő, hogy még a mostani nem elit gyorsasága is tovább kopik. Ezzel a magassággal pedig Ő egyértelműen szélső corner és a nyilatkozatok szerint DQ erre is akarja használni.
Antonius
A gyorsasága alapvetően elég jó, 4.5 mp testvérek közt, ami gondolom a hosszú lépteknek is köszönhető. A trükk vele kapcsolatban szerintem az, hogy főleg zónázni fog, mert press-manben átmennek rajta. A 3. kör még így is kidobás érte. 😐

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
azt azért láttuk már korábban is, hogy most nagyon leegyszerűsítem, de Dak nehezebben dobja szabadra az elkapókat (még akkor is, ha sok labdája megy 1 yardnál kisebb tight window-ba) és sokkal jobban szereti azokat akiknek a szeparáció a vérében van - és hát Cooper ilyen, nem véletlenül hoztul el Oakland-ből -> elit szeparáció (amihez nem sebesség kell, hanem boka meg térd) és "smooth" útvonalak, minden esetben tökéletesre megfutva, nem lazsálja el akkor sem az útvonalait, amikor nem rá jön ki a játék. emiatt a cornerback soha nem tudja félvállról venni, nem tudnak róla leválni és máshová besegíteni, mert nem alibiket fut, hanem éles pontos útvonalakat.
én inkább Gallup-tól válnék meg, ha kellene és nem Coopertől.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Ezek szerint én vagyok az egyetlen aki inkább Coopertől válna meg és a Lamb- Gallup párossal kepzeli el a jövőt, a Cooper-Lamb helyett?
Cowboykarcsi90
Nehéz kérdés. Cooper más dolgokban jó mint Gallup. Szerintem Amari összetettebb játékos, jo Dakkal a chemistry. Szerintem ezért favirizálják.
Blevi
Nem tudom, en amit láttam 19’ben meg a néhany meccsen tavaly, amig még volt Dak, az jött le, hogy kimondottan jó a chemistry Prescott és Gallup között(is). Sőt volt is valamilyen cikk erről a BTB-n, hogy crunch time-ban mennyire MG-t keresi Prescott.

Cooper valoszínűleg most van a peakjén ennél jobb már nem lesz és öregebb is jóval mint Gallup. Szoval jelenleg hiába komplettebb játékos Amari, mivel neki már nulla upsideja van innentől, én nem őt tartanám meg.
Magyarázzák a Nahshon Wright választás bizonyítványát:
 www.dallascowboys.com/news/cowboys-went-to-great-lengths-to-add-wright

Nekem egyébként szimpatikus a srác, szurkolok neki. Itt magyarázza ugyan, hogy a testalkata inkább előny a számára, mint hátrány, de én nem látom, hogy egyhamar be tudják majd építeni így a csapatba. Aztán ne legyen igazam...
Antonius
Egy pár éve még pont az volt hogy ezek a 6-4 magas cornerek veszik majd át az uralmat a ligaban. LOB ugye.

Akkor most már mégse?
Cowboykarcsi90
Nem a magasságával van a nagy gond, hanem a cingár testalkatával. 195 centi magasságához képest 86 kg. Egy kicsit fizikálisabb elkapó gyakorlatilag eltapossa, ráadásul nem is a gyorsaság és az atletikusság az erőssége, még a nyurga testalkatával sem. Ha rápakolnak kb 10-15 kg izmot, félő, hogy még a mostani nem elit gyorsasága is tovább kopik. Ezzel a magassággal pedig Ő egyértelműen szélső corner és a nyilatkozatok szerint DQ erre is akarja használni.

Amari nagyon fiatalon került a ligába, asszem akkor volt 24, amikor mi elhoztuk Oaklandből. Lehet, hogy upside már nincs benne, de ettől függetlenül respektje már van. Gallupnak (és Lambnak is) sokkal könnyebb dolga van a pályán, mert a legjobb cornerek mindig Amarin vannak. A 2021es szezon végén kell majd matekozni, hogy a 22m fizujához képest mekkora hozzáadott értékkel bír, de ehhez az is kell, hogy Gallup (és Lamb) is még további szintet lépjenek jövőre.
Egyelőre nálam egyértelműen Amari az offense egyik kulcsjátékosa.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Cooper valoszínűleg most van a peakjén ennél jobb már nem lesz és öregebb is jóval mint Gallup. Szoval jelenleg hiába komplettebb játékos Amari, mivel neki már nulla upsideja van innentől, én nem őt tartanám meg.
Cowboykarcsi90
27 éves lesz júniusban. Azért az elég jó kor még elkapónak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ezek szerint én vagyok az egyetlen aki inkább Coopertől válna meg és a Lamb- Gallup párossal kepzeli el a jövőt, a Cooper-Lamb helyett?
Cowboykarcsi90
Nehéz kérdés. Cooper más dolgokban jó mint Gallup. Szerintem Amari összetettebb játékos, jo Dakkal a chemistry. Szerintem ezért favirizálják.
Blevi
Nem tudom, en amit láttam 19’ben meg a néhany meccsen tavaly, amig még volt Dak, az jött le, hogy kimondottan jó a chemistry Prescott és Gallup között(is). Sőt volt is valamilyen cikk erről a BTB-n, hogy crunch time-ban mennyire MG-t keresi Prescott.

Cooper valoszínűleg most van a peakjén ennél jobb már nem lesz és öregebb is jóval mint Gallup. Szoval jelenleg hiába komplettebb játékos Amari, mivel neki már nulla upsideja van innentől, én nem őt tartanám meg.
Magyarázzák a Nahshon Wright választás bizonyítványát:
 www.dallascowboys.com/news/cowboys-went-to-great-lengths-to-add-wright

Nekem egyébként szimpatikus a srác, szurkolok neki. Itt magyarázza ugyan, hogy a testalkata inkább előny a számára, mint hátrány, de én nem látom, hogy egyhamar be tudják majd építeni így a csapatba. Aztán ne legyen igazam...
Antonius
Egy pár éve még pont az volt hogy ezek a 6-4 magas cornerek veszik majd át az uralmat a ligaban. LOB ugye.

Akkor most már mégse?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Magyarázzák a Nahshon Wright választás bizonyítványát:
 www.dallascowboys.com/news/cowboys-went-to-great-lengths-to-add-wright

Nekem egyébként szimpatikus a srác, szurkolok neki. Itt magyarázza ugyan, hogy a testalkata inkább előny a számára, mint hátrány, de én nem látom, hogy egyhamar be tudják majd építeni így a csapatba. Aztán ne legyen igazam...

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Ezek szerint én vagyok az egyetlen aki inkább Coopertől válna meg és a Lamb- Gallup párossal kepzeli el a jövőt, a Cooper-Lamb helyett?
Cowboykarcsi90
Alapvetően én is a Cooper - Lamb páros mellett vagyok. Mindketten el tudnak tűnni meccsekre, de Amari megbízhatóbb, mint Gallup, ráadásul ha nem kettőzik, akkor elég jó %-ban hoz jó meccset.
Csak akkor voksolnék Gallup mellett, ha jelentősen olcsóbb, mint Amari, ha valahol 10 - 12 milla körül megállna a fizuja.
Megjegyzem Amarit jövőre 6m dead cap-el el lehet küldeni, 16 m spórolás mellett, szóval van sansz a dologra.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ezek szerint én vagyok az egyetlen aki inkább Coopertől válna meg és a Lamb- Gallup párossal kepzeli el a jövőt, a Cooper-Lamb helyett?
Cowboykarcsi90
Nehéz kérdés. Cooper más dolgokban jó mint Gallup. Szerintem Amari összetettebb játékos, jo Dakkal a chemistry. Szerintem ezért favirizálják.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ezek szerint én vagyok az egyetlen aki inkább Coopertől válna meg és a Lamb- Gallup párossal kepzeli el a jövőt, a Cooper-Lamb helyett?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Dak Rodgers cserere varok.
beltazor
Én meg arra, hogy visszatérsz a valóság mezejére. 😊
gyeek
Párom is erre vár elég régóta 😀
akkor jöhet egy LVE,Gallup - Rodgers csere.

Viccet félretéve, elkéne sztem cserélni LVE-t, de Gallup is lehet megérné, nem hiszem hogy tudunk neki adni 10milliót jövőre.
beltazor
egyik sem lesz elcserélve, mindkettő kompenzációs picket ér majd (ha elég nagy szerződést kapnak,akkor akár harmadik köröset is, Gallupnál ez fennáll, LVE-nél esélytelenebb, de egy negyedik kör ott is kinéz)
rva
Szűzlány álmaimban valaki még bejelentkezhet egy 2. körös pickkel Gallupért...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Dak Rodgers cserere varok.
beltazor
Én meg arra, hogy visszatérsz a valóság mezejére. 😊
gyeek
Párom is erre vár elég régóta 😀
akkor jöhet egy LVE,Gallup - Rodgers csere.

Viccet félretéve, elkéne sztem cserélni LVE-t, de Gallup is lehet megérné, nem hiszem hogy tudunk neki adni 10milliót jövőre.
beltazor
egyik sem lesz elcserélve, mindkettő kompenzációs picket ér majd (ha elég nagy szerződést kapnak,akkor akár harmadik köröset is, Gallupnál ez fennáll, LVE-nél esélytelenebb, de egy negyedik kör ott is kinéz)
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Dak Rodgers cserere varok.
beltazor
Én meg arra, hogy visszatérsz a valóság mezejére. 😊
gyeek
Párom is erre vár elég régóta 😀
akkor jöhet egy LVE,Gallup - Rodgers csere.

Viccet félretéve, elkéne sztem cserélni LVE-t, de Gallup is lehet megérné, nem hiszem hogy tudunk neki adni 10milliót jövőre.

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Dak Rodgers cserere varok.
beltazor
Isten őrizz!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Dak Rodgers cserere varok.
beltazor
Én meg arra, hogy visszatérsz a valóság mezejére. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Dak Rodgers cserere varok.

több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Csak akarnak egy tapasztaltabb (?) cserét Dak mögé: free agent QB Jeff Driskel will visit the Cowboys on Friday.

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Lewis FS-ként való kipróbálásában lehet ráció. Még emlékszem az első évében mikor még kapott játéklehetőséget volt több gyönyörű open fild szerelése. A free safetynek meg nagyjából csak ez a dolga.
több mint 3 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Antwaun Woods-tól is elköszöntek, a többiekért nem kár, de Woods szimpatikus volt
mi lehet a kulcsa a sztorinak:

az a 160 milliós szerződés még fog fájni 1-2 évig
rva
Woods használható volt, de semmi extra. Ha minden második évben érkezik egy kis újonc erősítés, egyáltalán nem lesz érezhető az ilyen játékosok hiánya, plusz a megspórolt fizetés a jövő évi caphez csapódik. Szerintem elég jó elképzelés.
gyeek
Ráadásul Jaylon és Zeke szerződése jobban fáj ennél...
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Antwaun Woods-tól is elköszöntek, a többiekért nem kár, de Woods szimpatikus volt
mi lehet a kulcsa a sztorinak:

az a 160 milliós szerződés még fog fájni 1-2 évig
rva
Woods használható volt, de semmi extra. Ha minden második évben érkezik egy kis újonc erősítés, egyáltalán nem lesz érezhető az ilyen játékosok hiánya, plusz a megspórolt fizetés a jövő évi caphez csapódik. Szerintem elég jó elképzelés.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Jeff “The GOAT” Heathet kitette a Raiders. Szerintem bőven elférne ujra ebben a secondaryben.
Cowboykarcsi90
olyan hangok vank Twitteren, hogy Lewis-t nem CB-ként, hanem FS-ként szeretnék használni


ami meglepett:

Antwaun Woods-tól is elköszöntek, a többiekért nem kár, de Woods szimpatikus volt
mi lehet a kulcsa a sztorinak:

az a 160 milliós szerződés még fog fájni 1-2 évig



más:
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jeff “The GOAT” Heathet kitette a Raiders. Szerintem bőven elférne ujra ebben a secondaryben.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
 fuzovelkifele.com/2021/05/igy-nezhetnek-ki-a-jovo-evi-kompenzacios-pickek/

Ennyit megért Dalton itteni szerencsétlenkedése.
Reméljük jobban használjuk fel mint az idei harmadik köröst. 😊