Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Ha az elmúlt időszak tendenciáit nézzük, akkor jobb tackle a támadó falba. Free mellé (alá, után).
Vagy oda jött idén Chaz Green? Nem emlékszem pontosan, ha igen, akkor már ez is megoldódott.
Akkor nincs gyenge pontunk - papíron.
Charlie Firpo
Papíron valóban nincs, de gyakorlatilag annál több. Ebben a ligában azért nyertek csapatok tartalék irányítóval is, sőt e adj isten harmadik számúval is. Mi meg tudtunk Romo nélkül egy izmos 0-7-et. Azért itt több probléma is van azon túl hogy Jerry meghülyült "Jerry, without hesitating, says he thinks Tony Romo still has 4-5 years of good football left in him."
Hiányposzotok : WR, TE, DT, RB, CB, FS, QB. Igaz nem feltétlen első számú de olyan aki sérülés esetén előlépne nincs.
100yard
azt nem tudjuk, hogy a tight end mekkora hiányposzt, mert amíg Witten járni tud, addig mást nem engednek pályára mellette érdemben... a többivel egyet értek, és a sorrend kb ez is nálam: DT, RB, CB, FS, QB
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Ha az elmúlt időszak tendenciáit nézzük, akkor jobb tackle a támadó falba. Free mellé (alá, után).
Vagy oda jött idén Chaz Green? Nem emlékszem pontosan, ha igen, akkor már ez is megoldódott.
Akkor nincs gyenge pontunk - papíron.
Charlie Firpo
Chaz Green elsődleges célja a swing tackle poszt betöltése lett volna.
ezt a posztot most Charles Brown birtokolja (a New Orleans-nál, a Giants-nál és legutóbb a Jets-nél sem tudott megragadni, pedig 2010-ben a második körben hozta el a Saints - ráadásul oda is várták, első-második körbe, azaz akkor nem tűnt reach-nek)
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Most látom, hogy Lynch nyomott a hétvégén egy egy félidő alatt 7 TD-s meccset.
100yard
Geno Smithnek is volt 8 TD-s meccse, aztán nem sikerült megváltania a világot
De ha QB, akkor már inkább Goff, még a Cal támadórendszere ellenére is. Viszont ebben az esetben kb. elengedjük azt, hogy Romo köré olyan játékosokat húzunk, aki az adott évben közelebb visz minket a SB-hoz. Kérdés, mit szeretnénk jövőre...
balentin
Tervnek szép és eddig így is draftoltak, csak a Super Bowl nem jött épp össze... Elég fiatal titánt szedtek össze az elmúlt pár évben, rohadtul ideje lenne már, hogy megvillantsák a tehetségüket. Szinte kizárólag alulteljesítőket tudnék felhozni, emiatt a következő draft sem az utolsó hiányzó láncszem lenne a Lombardihoz.

Ha az elmúlt időszak tendenciáit nézzük, akkor jobb tackle a támadó falba. Free mellé (alá, után).
Vagy oda jött idén Chaz Green? Nem emlékszem pontosan, ha igen, akkor már ez is megoldódott.
Akkor nincs gyenge pontunk - papíron.
Charlie Firpo
Azért a Wilcox-Carr bohócduó egyik mindkét tagját kicserélném.
balentin
Amekkora kapitális kutyaütő Carr, van egy jó tulajdonsága: megjelenik a meccseken. Ami azt illeti, 2008 óta minden meccsen kezdett. Meg kell próbálni ismét csökkenteni a fizetését, de érdemi pótlás nélkül még mindig marad a rosteren.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ha az elmúlt időszak tendenciáit nézzük, akkor jobb tackle a támadó falba. Free mellé (alá, után).
Vagy oda jött idén Chaz Green? Nem emlékszem pontosan, ha igen, akkor már ez is megoldódott.
Akkor nincs gyenge pontunk - papíron.
Charlie Firpo
Azért a Wilcox-Carr bohócduó egyik mindkét tagját kicserélném.
balentin
a fele már megvan, csak most éppen corner hiányában a védelem szélén szórakozik
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Ha az elmúlt időszak tendenciáit nézzük, akkor jobb tackle a támadó falba. Free mellé (alá, után).
Vagy oda jött idén Chaz Green? Nem emlékszem pontosan, ha igen, akkor már ez is megoldódott.
Akkor nincs gyenge pontunk - papíron.
Charlie Firpo
Papíron valóban nincs, de gyakorlatilag annál több. Ebben a ligában azért nyertek csapatok tartalék irányítóval is, sőt e adj isten harmadik számúval is. Mi meg tudtunk Romo nélkül egy izmos 0-7-et. Azért itt több probléma is van azon túl hogy Jerry meghülyült "Jerry, without hesitating, says he thinks Tony Romo still has 4-5 years of good football left in him."
Hiányposzotok : WR, TE, DT, RB, CB, FS, QB. Igaz nem feltétlen első számú de olyan aki sérülés esetén előlépne nincs.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Ha az elmúlt időszak tendenciáit nézzük, akkor jobb tackle a támadó falba. Free mellé (alá, után).
Vagy oda jött idén Chaz Green? Nem emlékszem pontosan, ha igen, akkor már ez is megoldódott.
Akkor nincs gyenge pontunk - papíron.
Charlie Firpo
Azért a Wilcox-Carr bohócduó egyik mindkét tagját kicserélném.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha az elmúlt időszak tendenciáit nézzük, akkor jobb tackle a támadó falba. Free mellé (alá, után).
Vagy oda jött idén Chaz Green? Nem emlékszem pontosan, ha igen, akkor már ez is megoldódott.
Akkor nincs gyenge pontunk - papíron.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Most látom, hogy Lynch nyomott a hétvégén egy egy félidő alatt 7 TD-s meccset.
100yard
Geno Smithnek is volt 8 TD-s meccse, aztán nem sikerült megváltania a világot
De ha QB, akkor már inkább Goff, még a Cal támadórendszere ellenére is. Viszont ebben az esetben kb. elengedjük azt, hogy Romo köré olyan játékosokat húzunk, aki az adott évben közelebb visz minket a SB-hoz. Kérdés, mit szeretnénk jövőre...
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
én Garoppolo-t is megnézném ám nálunk, biztos tudtak a mozgásán javítani / az nfl-es nyomásra felkészíteni a peccnél.
rva
Ahhoz bokáig le kéne tolni a gatyát. Még két éve van a szerződéséből. Mondjuk, idén nincs 1. köröse a Pats-nek. 😊

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
én Garoppolo-t is megnézném ám nálunk, biztos tudtak a mozgásán javítani / az nfl-es nyomásra felkészíteni a peccnél.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
RG III ?
100yard
scout team RB-nek kiváló lenne
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Osweiler kellene nekünk nem az agyon hypeolt balfaszok! Jerry viríthatná a lóvét, hogy ide kerüljön.
Wong
Csak lassan a testtel, pár éve még Nick Folest kiáltotta ki a liga a legújabb QB szupersztárnak. Tartsa csak meg a Broncos.
gyeek
Szupersztárnak kiáltotta ki a liga? Nem tudtam. Nekem nagyon tetszett a játéka, Weedenhez és Casselhez képest, illetve kisebb a kockázat vele mint egy draftolt újonccal.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Most látom, hogy Lynch nyomott a hétvégén egy egy félidő alatt 7 TD-s meccset.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
RG III ?
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ja, de: MOST jöhet Foci János, maga Manziel. Majd Jerry bácsi elmondja, így volt anno eltervezve!! 😊 😊
Charlie Firpo
kell a fasznak, már bocs
slowmotion
szerintem sem kell, nem azért írtam, már bocs
Charlie Firpo
hát akkor itt egyetértés vagyon. következő kérdés?
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Osweiler kellene nekünk nem az agyon hypeolt balfaszok! Jerry viríthatná a lóvét, hogy ide kerüljön.
Wong
Csak lassan a testtel, pár éve még Nick Folest kiáltotta ki a liga a legújabb QB szupersztárnak. Tartsa csak meg a Broncos.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
QB draft: én csak összefoglalókban láttam Lynch-et, de amilyen szezonja van + a hype, valszeg simán 1. körös lesz. Én rajta kívül jelenleg Goff-ot tudom még elképzelni 1. körben. Connor Cook, hagyjuk, nem vagyok Spartans fan, meg hajrá Hawkeyes szombaton, de a lényeg, Cook nálam nem első körös, szerintem nem lesz belőle semmi profi szinten, Cardale Jones-ból talán, ha 3-4 év alatt faragnak belőle vmit... Hackenberg-ről sincs jó véleményem, bár csak 2 PSU meccset láttam, de mind2-őn bűn rossz volt.😊 Persze project QB lesz bőven, de ki tudja, hogy Kiel, Hogan meg a többiek mit érnek majd a bowl meccsek és a combine után, de jelenleg messze nem 1-2. körös játékosok sztem...
Szóval ez kb. Lynch vagy Goff annak, aki 1. körben QB-t húzna, a többiek lutri / project, de majd jönnek nálam nagyobb szagértők, és megmondják a tutit, ez csak az én véleményem per pillanat.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ja, de: MOST jöhet Foci János, maga Manziel. Majd Jerry bácsi elmondja, így volt anno eltervezve!! 😊 😊
Charlie Firpo
kell a fasznak, már bocs
slowmotion
szerintem sem kell, nem azért írtam, már bocs

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Osweiler kellene nekünk nem az agyon hypeolt balfaszok! Jerry viríthatná a lóvét, hogy ide kerüljön.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ja, de: MOST jöhet Foci János, maga Manziel. Majd Jerry bácsi elmondja, így volt anno eltervezve!! 😊 😊
Charlie Firpo
kell a fasznak, már bocs
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kösz fiúk, élmény volt olvasni.
Főleg a lesokkolt Gyeek-et, jó hogy megosztottad.
Ja és a londoni meccs továbbra is esélyes, ha minden így alakul (én nagyon várom).
A draftról meg hát majd meglátjuk, még annyival egészíteném ki, hogy a sorrend szerintem:
1. - évértékelés / ez nagyjából látszik
2. - következmények / edzőcsere(cserék), néhány játékos ágyő
3. - Jerry marad-e? mármint a frontvonalban (Stephen for President!)
4. - Mi lesz Tony-val és Jason-nel? Nekem azért nem ennyire egyértelmű, sajnos Tony kezd porcelánulni, Jason pedig kiismerhető (lassú??) lett.
5. - Ha maradnak, és velük számolunk, vagy ha nem, na akkor draftprospectek.

Na, nem fárasztom a nagyérdeműt tovább.
Ja, de: MOST jöhet Foci János, maga Manziel. Majd Jerry bácsi elmondja, így volt anno eltervezve!! 😊 😊

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Draft ügyről én is:

Spekulációim szerint: Browns és Frisco is előttünk végez. theát max 1/3. Mind a kettő csapat QB need nem kicsit. ha FAról nem hoznak olyan irányítót aki franchise qb,ez kb esélytelen.

Tehát szerintem nincs értelme a class 3 qbját kihúzni. Akkor menjünk hátra párat ,pár cetliért,és egy tanulni,padozni való jó qbt húzzunk ott, vagy akkor a 2. körben.
Így első körben jöhetne most szerintem a draft legjobb DT/ LB/CB ( CBtől félek MO,és pár mostani 1. körös CB miatt). ez elől v hátra cserélve is él.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
K. Moore-t azért nézzük meg még élesben, olyan csapat ellen akinek kell a W. kíváncsi vagyok mit tud.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ezt a "little short" akár Romoról is írhatták volna. 😊
100yard
ami azért is vicces, mert mindketten 6'2" magasak, és azt mondják az okosok, hogy hat láb felett már nagyjából ok a magasság.
(plusz Brees meg Russell WIlson az, aki kopogtat a hat lábas határon, de hát ok meg semmit sem értek el, pfff...)
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Ezt a "little short" akár Romoról is írhatták volna. 😊
Én is azt gondolom ha van esély egy frachise qb-ra akkor azt ki kell húzni. Romo már lehet hogy összesen nem fog egy teljes szezont lehúzni. Ha nem lenne ennyire sérülékeny akkor én is azt mondanám, hogy ráér még de így szerintem hiba lenne nem húzni qb-t. Annak meg nem sok értelme van hogy húzzunk a negyedik körben ilyen McGee kaliberű játékosokat, dédelgessük pár évig és utána dobjuk ki.