Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ha nyerünk, egy meccs a csoportgyőzelem 😀 Just NFC EAST things
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azért hogy ez a matematikai esély nem tud minket elhagyni, vagyis hogy nyugton hagyni.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Azert ma nektek szurkolunk.
Mondjuk nálam(is) alap,hogy a pecc ellen bárkinek tudok szurkolni.

több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
én bevallom vétkeztem, annyira gyűlölőm a Patst, hogy képes voltam az Eaglesnek is drukkolni 😀
beltazor
cserébe ma nektek drukkolok 😉 azzal együtt, hogy nincs a Skinsel semmi bajom, csak hát kell az illúzió, hogy van esély a PO-re
dande
Én ugyanezért szurkoltam a Pats-nek (meg a Jets-nek) tegnap... 😛14-0-nál be is aludtam, hogy minden rendben, reggel meg lesápadtam, amikor ránéztem az eredményre....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
én bevallom vétkeztem, annyira gyűlölőm a Patst, hogy képes voltam az Eaglesnek is drukkolni 😀
beltazor
cserébe ma nektek drukkolok 😉 azzal együtt, hogy nincs a Skinsel semmi bajom, csak hát kell az illúzió, hogy van esély a PO-re

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
annyira örülök, hogy az összes csoportellenfelük már a Pats B ellen játszik...
slowmotion
Ha ez vigasztal, mi így is kiszoptunk tőlük...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
én bevallom vétkeztem, annyira gyűlölőm a Patst, hogy képes voltam az Eaglesnek is drukkolni 😀

több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
annyira örülök, hogy az összes csoportellenfelük már a Pats B ellen játszik...
slowmotion
Persze a szezon nem itt ment el.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000592310/article/jerry-jones-gives-cowboys-f-for-qb-depth-development

na ugye
Amadeus91
Na ugye?! nfl.com, ember! Ne fárassz már minket ezzel...
gyeek
Kevés esélyt látok arra, hogy ne iratkozzon le mindegyikőnk a topikról, abban az esetben, ha idejönne JFF.
balentin
én mondjuk asszem nem csinálnám, de csak mert nem is vagyok feliratkozva.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
annyira örülök, hogy az összes csoportellenfelük már a Pats B ellen játszik...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
és Romo-t nem teszik IR-re, mert így ha felépül játszhat a rájátszásban! 😊 aranyos, és optimista.
rva
2010-ben is csak a tizenötödik hét után, 5-9-nél tették oda
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
és Romo-t nem teszik IR-re, mert így ha felépül játszhat a rájátszásban! 😊 aranyos, és optimista.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Moore, Green, Ben Malena, Efe Obada és Terrance Mitchell is az aktív keret tagja lett.
balentin
Csak Moore és Green. A többiek a practice squad-ba keültek.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Moore, Green, Ben Malena, Efe Obada és Terrance Mitchell is az aktív keret tagja lett.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000592310/article/jerry-jones-gives-cowboys-f-for-qb-depth-development

na ugye
Amadeus91
Na ugye?! nfl.com, ember! Ne fárassz már minket ezzel...
gyeek
Kevés esélyt látok arra, hogy ne iratkozzon le mindegyikőnk a topikról, abban az esetben, ha idejönne JFF.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000592310/article/jerry-jones-gives-cowboys-f-for-qb-depth-development

na ugye
Amadeus91
Na ugye?! nfl.com, ember! Ne fárassz már minket ezzel...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tsmfvimzgzpoeidhvzcr
Jerry Jones: Dallas Cowboys looking for QB to develop
Cowboys owner Jerry Jones gave the team an 'F' for its development of depth at the quarterback position.


na ugye

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Trey Williamst elküldték és a Pats köszönte szépen, Lavor Edvárdsz pedig a Billst erősíti a továbbiakban.
gyeek
Corey White meg Glendaleben talált új otthont.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Edwards-ért kár, Williams-ért nem.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Trey Williamst elküldték és a Pats köszönte szépen, Lavor Edvárdsz pedig a Billst erősíti a továbbiakban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bevallom gyarló ember vagyok, és amikor a csapatt ilyen vergődést prezentál mint idén akkor nem feltétlen érzek már kéztetést minden meccsre, sokszor "beérem" az összefoglalókkal is. Meg ugye az embernek lassan előkerülnek az életében az ügyes bajos teendők is, és ezek sem engedik már olyan korlátlan módon hogy akkor és ugy nézd a kedvenc csapatod meccseit ahogy mondjuk azt 18 évesen tetted.
Ha becsukott szemmel, épp arra számítasz hogy Scarlett Johanson fogja az arcodba dörgölni a dudáit és ehelyett egy tál szart kapsz a képedbe, olyankor ez az egész még rosszabbul esik. Ha értitek mire gondolok.
Ugy tudnám összefoglalni az idei évet hogy ami csak elromolhatott az el is romlott. Roppant frusztráló, mint ahogy az is hogy az utóbbi 15 évben, minden rájátszasos szezont után ez volt. Nagy reménykedés meg várakozás, aztán meg kemény földetérés. Nem tudom amugy ennek mi lehet az oka, akinek sok szabadideje van kikutathatná...

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ja, de: MOST jöhet Foci János, maga Manziel. Majd Jerry bácsi elmondja, így volt anno eltervezve!! 😊 😊
Charlie Firpo
kell a fasznak, már bocs
slowmotion
Két csapatban tudom elképzelni, hogy vigye valamire
- Cowboys
- Raiders

Mindkettő a klasszikus "vs mindenki" csapat, amelyben ficánkolnak a máshova nem illő karakterek. Szerintem egy próbát megèrne az offseasonben, max kuka a TC végén.
Amadeus91
Persze hogy ficánkolna Johnny Football, a tömeggyilkos terrorista Greg Hardy mellett a holdkóros alsónadrág-tolvaj Joe Randle hagyott helyet bőven. Majd a szenilis vén kujon Jerruh egy pohár bourbonnel a kezében és egy szőkével a bal heréjén belemondja a TMZ punditjának ájfónjába, hogy a jobb heréje még szabad.

Röviden: Nem kell a cirkusz.
gyeek
Kár volt ezt a gyenge poent bedobnom, már látom! 😊
Majd legközelebb gondolkozom, mielőtt...

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Ja, de: MOST jöhet Foci János, maga Manziel. Majd Jerry bácsi elmondja, így volt anno eltervezve!! 😊 😊
Charlie Firpo
kell a fasznak, már bocs
slowmotion
Két csapatban tudom elképzelni, hogy vigye valamire
- Cowboys
- Raiders

Mindkettő a klasszikus "vs mindenki" csapat, amelyben ficánkolnak a máshova nem illő karakterek. Szerintem egy próbát megèrne az offseasonben, max kuka a TC végén.
Amadeus91
Persze hogy ficánkolna Johnny Football, a tömeggyilkos terrorista Greg Hardy mellett a holdkóros alsónadrág-tolvaj Joe Randle hagyott helyet bőven. Majd a szenilis vén kujon Jerruh egy pohár bourbonnel a kezében és egy szőkével a bal heréjén belemondja a TMZ punditjának ájfónjába, hogy a jobb heréje még szabad.

Röviden: Nem kell a cirkusz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Ja, de: MOST jöhet Foci János, maga Manziel. Majd Jerry bácsi elmondja, így volt anno eltervezve!! 😊 😊
Charlie Firpo
kell a fasznak, már bocs
slowmotion
Két csapatban tudom elképzelni, hogy vigye valamire
- Cowboys
- Raiders

Mindkettő a klasszikus "vs mindenki" csapat, amelyben ficánkolnak a máshova nem illő karakterek. Szerintem egy próbát megèrne az offseasonben, max kuka a TC végén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
FS - Byron Jones, a többivel egyetértek 😊