Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Babe Laufenberg szerint jöhetne Kellen Moore. Lassan mindegy is, tehát akár ki is próbálhatnánk.

 sportsday.dallasnews.com/dallas-cowboys/cowboys/2015/12/15/babe-laufenberg-question-jason-garretts-reason-starting-matt-cassel-vs-jets

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Igen a Stelers nyert Ben nélkül 2-t a 4ből. Mi 1et Cassel-lel 8-ból...
Blevi
És akkor a Colsts-ról ne is beszéljünk, mennyit nyertek tartalék irányítóval. Nekünk miért nem volt ilyen backup tervünk ?
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Azért a vélemények mégsem esnek olyan távol egymástól. A milettvolnaha-kat kihagyhatjuk, valami nagyon nem megy a Big D-ben.

Ami távol esik...igen, az az AT&T Stadion tőlem....
Anyám, Speedy, hogy te OTT lehettél, még ha pont egy ilyen meccsen is.
Irigyellek!! 😊
Charlie Firpo
Ne tudd meg mennyit imádkoztam, hogy lássak egy Cowboys TD-t.... de Weeden... grrrrr de megutáltam akkor, pedig én türelmes is voltam vele... odáig : D Viszont a sack-eknél olyat tomboltam a többi fannal, hogy hejjjjj (még videóm is van a Jack Crawford féle sackről)

Jut eszembe, akartam fényképeket meg esetleg videót is feltölteni ide de nem jöttem még rá, hogyan kell... ha esetleg valaki felvilágosít, bekűűdök egy párat 😉
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Patmon-t elzavartuk.
Hmmm

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Igen a Stelers nyert Ben nélkül 2-t a 4ből. Mi 1et Cassel-lel 8-ból...
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azért a vélemények mégsem esnek olyan távol egymástól. A milettvolnaha-kat kihagyhatjuk, valami nagyon nem megy a Big D-ben.

Ami távol esik...igen, az az AT&T Stadion tőlem....
Anyám, Speedy, hogy te OTT lehettél, még ha pont egy ilyen meccsen is.
Irigyellek!! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
speedy, ezt remélem te sem gondolod komolyan 😊
gorbel
Persze, azt írtam is, hogy hiba volt részükről bízni Weedenben. Az O-line-al én sem vagyok elégedett, kellett nekik Murray is tavaly ahogy most is kéne, én is úgy gondolom, hogy McFadden nem megoldás de egy 1000-est tuti elmegy vagy még többet is ha az elején nem Randle bohóckodik.... most jár 800-nál és a 7. héttől kezdő, nem olyan rossz ő. Persze jobb is lehetne ha nem minden csapat tudná, hogy az irányítónk vaktölténnyel játszik. Na meg Callahan is hiányzik, de Tony is jót tenne a falnak hidd el. A védelmet meg sajnálom mert igaz én nem sportoltam csak amatőr szinten de csapatjátékot játszottam és hát ha elől balfaszok balfaszkodtak de mi hátul királyok voltunk, egy idő után már idegileg is felőrlődtünk és a végén szartunk bele akkor. Nyilván ez itt nem történhet meg mert profi játékosokról beszélünk de azért lelkileg, idegileg nem biztos, hogy jót tesz ha az O folyamatosan 3&out vagy INT, fumble. Dezről meg annyit, hogy őt viselte meg legjobban az éppen aktuális irányítónk fantasztikus teljesítménye és persze a lábtörés sem segített neki felvenni a ritmust, nameg a duzzogás ami engem is idegesített. Ez enyhén szólva nem az ő éve de jövőre visszatér abban biztos vagyok.

és tényleg komolyan gondolom, Romoval most 11-2 lenne, de én már csak ilyen örökoptimista maradok 😉

most lehet dobálni : D : D : D
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Big Ben a 3. héten St. Louis-ban sérült le a 3 negyed közepén, utána Vick-el behúzták ami nekünk is sikerült Weedennel. A 4. héten nyertek a Chargers ellen Vickkel (4 ponttal), 5. héten meg otthon az Arizona ellen Landry Jonessal (ezt volt szerencsém élőben nézni a Heinz Fielden egy Pittes spanommal), utána cumi. Tehát nyertek egy egy meccset - Cassel is tudott nyerni 1 meccset. Kb. ennyire jók, viszont Vick tud futni legalább a Landry gyereknek meg kijött véletlenül(kövi meccsen már homály volt). Na meg Big Ben hamarabb tért vissza ahhoz, hogy ne egy hitehagyott csapatot vegyen újra a kezébe. Mi meg ahhoz képest, hogy fos irányítónk van majdnem minden meccsen csak egy hajszál vagy egy kis szerencse hiányzott - ami pl. a Pittsburgh-nek volt)

Mindegy, én derűsebben látom a dolgokat mint Ti általánosságban, annak ellenére is, hogy a Pats elleni cummantót is végig kellett szenvednem az AT&T-ben 😛 Átrepültem az óceánt a kedvenc csapatomért, hogy lássam, hogy Weeden garbage time-ban, 8-ból nem tud kb. az 1-esről TD-t dobni 😀 Jövőre kibaszottul ott leszünk (ha Tony bírja)
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
speedy, ezt remélem te sem gondolod komolyan 😊 persze, hiányzik Tony. Kinek ne hiányozna a franchise QB. De egyrészről itt jön be az edzők és a GM szerepe, hogy ennyire nem volt alternatíva arra az esetre, ha az amúgy is törékeny kezdő irányítót elveszíti a csapat?
Másrészről: O-line. Tavalyi alapján elhittük, hogy liga legjobb támadófala nálunk lesz hosszú évekig. Nos, képzeljük csak el: ez rohadtul nem így van. A liga legrosszabb százalékában hozzuk a 3&1-eket, pedig az edzői stáb (szerintem amúgy borzasztó arrogánsan és eltévedten) erőfutást hív középre. Na meg azt is elhittük, hogy bárkit beraksz a fal mögé, az lazán hoz 1000-1200 yardot. Nem. McFadden villan néha, de kezdőnek szerintem borzasztó kiegyensúlyozatlan és egyoldalú, Turbin szép nagy és erős, de nagyjából ennyi, Dunbarnak szerintem lefőtt a kávé, szezon végén megy. De ez is arrogancia és tévképzet volt, hogy majd mindenféle jöttmenttel aratni fog a futójáték.
A védelem nagyon nehéz, mert nem tudnak playeket csinálni, a legfontosabb pillanatokban rendre megtörnek. A meccsek nagy részében tisztességesen helytállnak, de annyit vannak fönt, hogy a meccs végére kipukkadnak.
Ráadásul ott van Dez, akit én sosem fogok annyira elfogadni, mint itt és amúgy Cowboys berkekben sokan, aki offseason egy részét duzzogásból kiülte, majd eltette a nagy zsét, és megsérült. 6 target, 1 catch, 9yard? Ligaelit WR.
Lehet magunkat hitegetni sok mindennel, de azt ne mondjuk, hogy ez Romoval 9-4 lenne.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Azert na, a Steelers egy levitézlett Vickel meg egy sosevoltjo Landry Jonesal is nyert meccset. Ne mondja senki hogy ott a D jobb ember anyagból áll....
Bőven van az edzői stábnak felelőssége a 7es L streakben.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Egyik vak irányító a másik után és Ti leírjátok a csapatot és az edzői stábot, akik tavaly szárnyaltak??? Az edzői stáb és a másik 52 játékos nem tudja odadobni a lasztit az elkapóknak... Weeden teljesen katasztrófa volt, Cassel meg néha eltalál valakit... NÉHA! Nincs passzjáték, hiába menne a futás, védelem végig fent van és még így is elég jók! Nem tudom miért fanyalogtok, ha bármelyik jó csapatban egy ilyen kvalitású irányító dobál azok sem nyernek többet. Egyet basztak el nagyon, hogy hittek Weedenben... Tonyval max 3 vereségnél tartanánk és mindenki isten lenne! Nyugi jó lesz ez jövőre de kell egy értelmes, dobni is tudó csere QB mindenképp... akárhonnan! 😉
speeedy1
Kicsit félreértesz, ha rám gondolsz. Meg amúgy is én írom le, de nem a csapatot. Nem azt várom a többi játékostól, hogy átvegye mondjuk Tony szerepét, én azt hiányolom - de azt nagyon - hogy odategye magát, egy kicsit helyette is. A védelem nagy játékai, a spec meglepő húzásai, nekem ezek hiányoztak idén. Nem mondom, hogy ezzel is rájátszás, de nem éreztem, hogy megszakadtak volna.
És igen, nagyon igen, bíztak Weeden-ben, sajnos, az meg kódolhatóan szar volt. Azért érdekes, hogy pl. Garrett is qb volt, és pont ez a poszt ilyen gyenge most.
Túlzóak voltak az elvárásaim az edzőkkel és a játékosokkal szemben, ez tény.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Egyik vak irányító a másik után és Ti leírjátok a csapatot és az edzői stábot, akik tavaly szárnyaltak??? Az edzői stáb és a másik 52 játékos nem tudja odadobni a lasztit az elkapóknak... Weeden teljesen katasztrófa volt, Cassel meg néha eltalál valakit... NÉHA! Nincs passzjáték, hiába menne a futás, védelem végig fent van és még így is elég jók! Nem tudom miért fanyalogtok, ha bármelyik jó csapatban egy ilyen kvalitású irányító dobál azok sem nyernek többet. Egyet basztak el nagyon, hogy hittek Weedenben... Tonyval max 3 vereségnél tartanánk és mindenki isten lenne! Nyugi jó lesz ez jövőre de kell egy értelmes, dobni is tudó csere QB mindenképp... akárhonnan! 😉
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Summa summarum:

Amennyire önbizalomtól duzzadó, profi hozzáállású volt tavaly a csapat, idén lélektelen vesztesek gyülekezete már hónapok óta. Persze lehet Tony-t meg Dez-t felhozni, de a többi 51 (Lee-t kivéve) ?????
Charlie Firpo
Egy nagyon picit nem kezdünk átesni a másik ló másik felére? 😛
Wong
Ábszolúte! 😊
De az elvárásokhoz képest minimum csalódott vagyok - kissé.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Summa summarum:

Amennyire önbizalomtól duzzadó, profi hozzáállású volt tavaly a csapat, idén lélektelen vesztesek gyülekezete már hónapok óta. Persze lehet Tony-t meg Dez-t felhozni, de a többi 51 (Lee-t kivéve) ?????
Charlie Firpo
Egy nagyon picit nem kezdünk átesni a másik ló másik felére? 😛
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
Green-t nem Free helyett hozták, hanem swing tackle-nek (azaz backupnak)
Free-vel még egy évig tuti számolnak (hogy kitöltse a szerződését) és csak utána lesz csere szerintem
offense fal oldalon nincs szükség erősítésre tovább, kivéve, ha Bernadeau és Leary is lelép egyszerre (mindkettőnek lejár a szerződése, csak Bernadeau unrestricted free agent lesz, Leary meg restricted FA lesz)
offense oldalon van szükség erősítésre, amit úgy hívnak, hogy WR
méghozzá egy első körös elkapót látnék szeretettel, Dez párjának, Williams helyett.
egy Michael Thomas-t például 😊
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Summa summarum:

Amennyire önbizalomtól duzzadó, profi hozzáállású volt tavaly a csapat, idén lélektelen vesztesek gyülekezete már hónapok óta. Persze lehet Tony-t meg Dez-t felhozni, de a többi 51 (Lee-t kivéve) ?????

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
amúgy kicsit kezdem úgy érezni, hogy már csak egy jó NT-re vagyunk egy remek 3-4 védelemtől? 😊 😊rva
azért secondary fronton szintén jó lenne az erősítés, mert Mo üveg, Carr úgy tűnik, nem fekszik a sémának, Scandrick kérdőjel, Patmon nyilván nem azért lett UDFA, mert egy barlangban rejtegették, Wilcox nem jó tackler, csak átlagos, Church viszont jó tackler, de az első testcselre elszáll, mint a győzelmi zászló, viszont legalább lassú.

ezen felül nem látom, hogy a defensive line hogy lenne meg, ki mit játszana.
slowmotion
Szerintem a DL falat kellene megerősíteni. A Carolina szépen elkaristol az ötödik körben draftolt plusz a piacról kukázott secondaryvel. Tillman-t a Chikago rakta ki, Harper-nak egy jó szezonja volt eddig Kurt Coleman-ról meg csak az Eagles fanokat kell megkérdezni. Ha van egy jó fal akkor a mi secondary-nk véleményem szerint bőven megfelelő. Kell egy erős pressure az irányítón.
100yard
Ez elvileg így is van, csak idén nem ment, pedig mehetett volna. Én végig azt éreztem, hogy 'mé én szakadjak meg, ha szar az offense' attitűd lengte be a védelmet, és még így is odatették magukat, pedig sokat voltak fent a pályán.
Ami a falat illeti: Mincey - soso, Hardy - másfél-kétésfél jó meccs, Demarcus - mikor már mindegy, akkor jó, Gregory - súlytalan (bocs) és tart a rásérüléstől, Tyrone - vagy kiismerték, vagy a többiek helyett dolgozott, Hayden - ja, ott volt.

Most vagy adni kéne nekik még egy év esélyt, vagy cserélgetni. Marinelli döntése, ő látja, ki mennyit dolgozott.
Szerintem az OL esett vissza, Free helyett beépülhet Green, stb stb...

'Ha kiesik a szeg' - esete, de ez feltétlenül így kell legyen??

Sokkat okoskodtam, suldigung.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
amúgy kicsit kezdem úgy érezni, hogy már csak egy jó NT-re vagyunk egy remek 3-4 védelemtől? 😊 😊rva
azért secondary fronton szintén jó lenne az erősítés, mert Mo üveg, Carr úgy tűnik, nem fekszik a sémának, Scandrick kérdőjel, Patmon nyilván nem azért lett UDFA, mert egy barlangban rejtegették, Wilcox nem jó tackler, csak átlagos, Church viszont jó tackler, de az első testcselre elszáll, mint a győzelmi zászló, viszont legalább lassú.

ezen felül nem látom, hogy a defensive line hogy lenne meg, ki mit játszana.
slowmotion
Szerintem a DL falat kellene megerősíteni. A Carolina szépen elkaristol az ötödik körben draftolt plusz a piacról kukázott secondaryvel. Tillman-t a Chikago rakta ki, Harper-nak egy jó szezonja volt eddig Kurt Coleman-ról meg csak az Eagles fanokat kell megkérdezni. Ha van egy jó fal akkor a mi secondary-nk véleményem szerint bőven megfelelő. Kell egy erős pressure az irányítón.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
amúgy kicsit kezdem úgy érezni, hogy már csak egy jó NT-re vagyunk egy remek 3-4 védelemtől? 😊 😊rva
azért secondary fronton szintén jó lenne az erősítés, mert Mo üveg, Carr úgy tűnik, nem fekszik a sémának, Scandrick kérdőjel, Patmon nyilván nem azért lett UDFA, mert egy barlangban rejtegették, Wilcox nem jó tackler, csak átlagos, Church viszont jó tackler, de az első testcselre elszáll, mint a győzelmi zászló, viszont legalább lassú.

ezen felül nem látom, hogy a defensive line hogy lenne meg, ki mit játszana.
slowmotion
arra próbáltam meg a magam sajátos módján reflektálni, hogy a játékosok súlya alapján inkább lenne jó az a séma
(tekintsünk el attól, hogy pl Gregory nem tudna OLB-t játszani)
rva
én is, a DL súlyával. ráadásul ugye a 4-3 azzal lett magyarázva, hogy így jobban el lehet rejteni Lee-t a második szinten blokkoló falemberek elől.
slowmotion
azt a Lee-t, akit mér idén kétszer kellett agyrázkódással vizsgálni?
rva
na most képzeld el, ha tényleg ott lenne a daráló közepén (meg egyszer ugye a jó öreg Rolando tette hidegre, az ellen nem véd. volt idő amikor Scandrick is arról volt híres, hogy több csapattársat sérít le edzésen, mint ahány passzt levédekezik meccsen)
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
amúgy kicsit kezdem úgy érezni, hogy már csak egy jó NT-re vagyunk egy remek 3-4 védelemtől? 😊 😊rva
azért secondary fronton szintén jó lenne az erősítés, mert Mo üveg, Carr úgy tűnik, nem fekszik a sémának, Scandrick kérdőjel, Patmon nyilván nem azért lett UDFA, mert egy barlangban rejtegették, Wilcox nem jó tackler, csak átlagos, Church viszont jó tackler, de az első testcselre elszáll, mint a győzelmi zászló, viszont legalább lassú.

ezen felül nem látom, hogy a defensive line hogy lenne meg, ki mit játszana.
slowmotion
arra próbáltam meg a magam sajátos módján reflektálni, hogy a játékosok súlya alapján inkább lenne jó az a séma
(tekintsünk el attól, hogy pl Gregory nem tudna OLB-t játszani)
rva
én is, a DL súlyával. ráadásul ugye a 4-3 azzal lett magyarázva, hogy így jobban el lehet rejteni Lee-t a második szinten blokkoló falemberek elől.
slowmotion
azt a Lee-t, akit mér idén kétszer kellett agyrázkódással vizsgálni?
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
amúgy kicsit kezdem úgy érezni, hogy már csak egy jó NT-re vagyunk egy remek 3-4 védelemtől? 😊 😊rva
azért secondary fronton szintén jó lenne az erősítés, mert Mo üveg, Carr úgy tűnik, nem fekszik a sémának, Scandrick kérdőjel, Patmon nyilván nem azért lett UDFA, mert egy barlangban rejtegették, Wilcox nem jó tackler, csak átlagos, Church viszont jó tackler, de az első testcselre elszáll, mint a győzelmi zászló, viszont legalább lassú.

ezen felül nem látom, hogy a defensive line hogy lenne meg, ki mit játszana.
slowmotion
arra próbáltam meg a magam sajátos módján reflektálni, hogy a játékosok súlya alapján inkább lenne jó az a séma
(tekintsünk el attól, hogy pl Gregory nem tudna OLB-t játszani)
rva
én is, a DL súlyával. ráadásul ugye a 4-3 azzal lett magyarázva, hogy így jobban el lehet rejteni Lee-t a második szinten blokkoló falemberek elől.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
amúgy kicsit kezdem úgy érezni, hogy már csak egy jó NT-re vagyunk egy remek 3-4 védelemtől? 😊 😊rva
azért secondary fronton szintén jó lenne az erősítés, mert Mo üveg, Carr úgy tűnik, nem fekszik a sémának, Scandrick kérdőjel, Patmon nyilván nem azért lett UDFA, mert egy barlangban rejtegették, Wilcox nem jó tackler, csak átlagos, Church viszont jó tackler, de az első testcselre elszáll, mint a győzelmi zászló, viszont legalább lassú.

ezen felül nem látom, hogy a defensive line hogy lenne meg, ki mit játszana.
slowmotion
arra próbáltam meg a magam sajátos módján reflektálni, hogy a játékosok súlya alapján inkább lenne jó az a séma
(tekintsünk el attól, hogy pl Gregory nem tudna OLB-t játszani)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
amúgy kicsit kezdem úgy érezni, hogy már csak egy jó NT-re vagyunk egy remek 3-4 védelemtől? 😊 😊rva
azért secondary fronton szintén jó lenne az erősítés, mert Mo üveg, Carr úgy tűnik, nem fekszik a sémának, Scandrick kérdőjel, Patmon nyilván nem azért lett UDFA, mert egy barlangban rejtegették, Wilcox nem jó tackler, csak átlagos, Church viszont jó tackler, de az első testcselre elszáll, mint a győzelmi zászló, viszont legalább lassú.

ezen felül nem látom, hogy a defensive line hogy lenne meg, ki mit játszana.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
Callahan valóban hiányzik, sokkal jobban, mint ahogy gondolták szerintem ezt Dallasban. (pedig mennyire büszkék voltak, hogy hogyan együtt maradt a stáb)

Blevi: ötödikek vagyunk a ligában ball possession-ben. (voltunk, a GB meccs előtt)

amúgy kicsit kezdem úgy érezni, hogy már csak egy jó NT-re vagyunk egy remek 3-4 védelemtől? 😊 😊
több mint 8 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Maximálisan osztom Levi véleményét. Én még annyit tennék hozzá, hogy szerintem hiba volt Bill Callahan elengedése. Biztos lehetett volna megoldást találni, hogy maradjon. Szerintem ez is oka az o-line gyengélkedésének. Vagy rosszul gondolom?
Én szeretném, ha JG távozna és más vezető edzőnk lenne, de ez nem fog megtörténni. Egy tökös GM alkalmazásáról már nem is beszélve 😊