Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
jól látom, hogy egyikőtök képein piros, a másikon fekete az összes szék?
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Egy párat én is feltettem.
Azt elmondom én is, hogy csak tátottam a számat, semmihez nem hasonlítható élmény az AT&T Stadium...
tamas424
hát kb. 😊

Például ketten a négyünk közül már voltak kint 5-6 meccsen de most jártak először az AT&T-ben és nekik maradt a legjobban tátva a szájuk 😊 Csak ezt mondogatták velem együtt... "ez mi?" "tejóisten" 😊
Előtte voltam a Texans stadionban, utána a Superdome-ban és a Heinz Field-en de össze sem lehet hasonlítani őket Jerryworld-el!
több mint 8 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Egy párat én is feltettem.
Azt elmondom én is, hogy csak tátottam a számat, semmihez nem hasonlítható élmény az AT&T Stadium...
több mint 8 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
 www.kepfeltoltes.hu/151216/1084055434image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
 www.kepfeltoltes.hu/151216/1381582805image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
 www.kepfeltoltes.hu/151216/715963117image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
A csapat bevonulása a Seahawks meccs előtt


Szerkesztette: tamas424
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Kb. 1,5 órával a kezdés előtt már bent tátottam a pofámat, ezek kb. akkor készültek. Utána már csak a bámészkodásra koncentráltam, találkoztam Broaddus mesterrel is... de nem ismert meg 😊 😊 😊

video is van sok, egy kettőt később felpattintok...
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3640_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3725_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3673_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3659_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3622_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3628_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3618_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3602_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3576_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3563_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3551_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
na próbáljuk meg akkor...

 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3548_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ohh siker 😊

Szerkesztette: speeedy1
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Jut eszembe, akartam fényképeket meg esetleg videót is feltölteni ide de nem jöttem még rá, hogyan kell... ha esetleg valaki felvilágosít, bekűűdök egy párat 😉
speeedy1
Keress egy képfeltöltő oldalt, én pl a photobucket.com-ot használom ezer éve. Videóra youtube, be lehet állítani, hogy csak azok nézhessék akik a linkre kattintanak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
nem fogják kipróbálni addig, amíg matematikai esély van. bármilyen kicsi is az az esély.
Garrett már lenyilatkozta, hogy a Jets ellen is Cassel kezd.
rva
És elméletileg az az esély nem is annyira kicsi. Ha abból indulunk ki hogy minden csoport rivális egyszer még legalább botlik - és azért ez lássuk be több mint valószínű - akkor a sorsunk a mi kezünkben van, mert ha megnyerjük a hátralévő három meccset - persze ez meg gyakorlatilag a nullához konvergáló esélyű - akkor a legjobb divízió mérleg alapján mi jutnánk be. Persze a playoff-ban ezzel a csapattal semmi esélyünk se lenne. Engem mint szurkoló már a jobb draft pozíció érdekelne, meg megnézném azokat a prospecteket akik jövőre használhatók lennének pl. Kellen Moore, de tulajok nyilván a playoffra és az ezzel járó plussz bevételre hajtanak.
100yard
hát kettejük mindenképpen botlik legalább egyszer, lévén w16 WAS @ PHI, w17 PHI @ NYG, és w17 WAS @ DAL, de ugye csak akkor van értelme, ha ütjük a Jets-t, az Iggles meg kikap. asszem.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
nem fogják kipróbálni addig, amíg matematikai esély van. bármilyen kicsi is az az esély.
Garrett már lenyilatkozta, hogy a Jets ellen is Cassel kezd.
rva
igen, mivel a mi meccsünk szombaton (vasárnap hajnalban) lesz, a Skins, Giants-é meg vasárnap este hétkor, és ők már nem is játszanak egymással - paradox módon még akkor is lesz (matematikai) esélyünk, ha esetleg kikapunk.

mondjuk nem számoltam utána, de ha a Skins, Giants nyer, akkor az Eagles-nek ki kell kapnia a Cardinals-tól, hogy maradjon matematikai esélyünk utána is.
persze nyerni kell 😊 (vagy inkább lesz, ami lesz)
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
nem fogják kipróbálni addig, amíg matematikai esély van. bármilyen kicsi is az az esély.
Garrett már lenyilatkozta, hogy a Jets ellen is Cassel kezd.
rva
És elméletileg az az esély nem is annyira kicsi. Ha abból indulunk ki hogy minden csoport rivális egyszer még legalább botlik - és azért ez lássuk be több mint valószínű - akkor a sorsunk a mi kezünkben van, mert ha megnyerjük a hátralévő három meccset - persze ez meg gyakorlatilag a nullához konvergáló esélyű - akkor a legjobb divízió mérleg alapján mi jutnánk be. Persze a playoff-ban ezzel a csapattal semmi esélyünk se lenne. Engem mint szurkoló már a jobb draft pozíció érdekelne, meg megnézném azokat a prospecteket akik jövőre használhatók lennének pl. Kellen Moore, de tulajok nyilván a playoffra és az ezzel járó plussz bevételre hajtanak.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
nem fogják kipróbálni addig, amíg matematikai esély van. bármilyen kicsi is az az esély.
Garrett már lenyilatkozta, hogy a Jets ellen is Cassel kezd.