Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Azért szomorú hogy már a draft-ról beszélgetünk november végén. 😕
100yard
ötévente egyszer belefér
slowmotion
És te mit mondasz? Érdekelne a véleményed.
(+ Gyeek, és te??)
Charlie Firpo
az a helyzet, hogy még nem tudok véglegeset mondani, éspedig két okból:
1. még nem néztem meg, hogy ki lesz lejáró szerződésű játékos
2. nem követem a CFB-t (csak a Sooners eredményeit nézem meg, meg kéthavonta tíz percet), szóval fogalmam sincs, miben kell gondolkozni.

ez is valahol közgazdaságtan, vagy egy kereslet, és van egy kínálat, és nagyon el kell találni az ár-érték arányt.
egyetlen dolog biztos: nem szeretném, ha irányítót húznánk. nem mintha bármi bajom is lenne a három legmagasabban jegyzett játékosokkal, bizonyára fényes jövő áll előttük, de egy top 15-ös pick esetében szerintem minimum elvárás, hogy azonnal játsszon. márpedig ha irányítót húzunk, akkor vagy nem játszik a top pickünk, vagy van egy 18 milliós cserénk. kicsit kényszerpályán vagyunk.

(+1) mondhatnám azt is, hogy igazából amíg van matematikai esély a playoffra, addig úgysem érdemes drafton lamentálni, márpedig úgy néz ki, hogy innen nem bejutni akarnak a csapatok a rájátszásba, hanem kimaradni onnan, vagy csak szimplán minket akarnak szívatni azzal, hogy még 3-10-nél is legyen esélyünk a playoffra. nem tudom.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Azért szomorú hogy már a draft-ról beszélgetünk november végén. 😕
100yard
ötévente egyszer belefér
slowmotion
legutóbb több, mint 10 éve is, hogy top5-ben húztunk, nem? (2003? akkor még nem követtem ennyire)
rva
de 2010-ben kellett utoljára már novemberben a draftot tervezgetni (az előző kulcscsont-szezon, ugye)

szerk: egyénként igen, a sötét Campo-évek végén volt utoljára olyan, hogy ilyen magasan draftoljunk (asszem volt egy 1/5 és egy 1/6 egymás utáni évben, nem biztos hogy ilyen sorrendben, és egymás után elhoztuk a college DB of the year cím nyertesét - Roy Williamst és Terence Newmant.)

Szerkesztette: slowmotion
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Azért szomorú hogy már a draft-ról beszélgetünk november végén. 😕
100yard
ötévente egyszer belefér
slowmotion
legutóbb több, mint 10 éve is, hogy top5-ben húztunk, nem? (2003? akkor még nem követtem ennyire)
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azért szomorú hogy már a draft-ról beszélgetünk november végén. 😕
100yard
ötévente egyszer belefér
slowmotion
És te mit mondasz? Érdekelne a véleményed.
(+ Gyeek, és te??)

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Azért szomorú hogy már a draft-ról beszélgetünk november végén. 😕
100yard
ötévente egyszer belefér
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Azért szomorú hogy már a draft-ról beszélgetünk november végén. 😕
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Azért a QB a legfontosabb poszt szerintem, ha van olyan akiért az első kör elejét érdemes odaadni. DT is nagy need de Qb nem terem minden bokorban.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Szerintem a pozíciós edzőkről lehet/kellene beszélni inkább.
Feldobom - bár lehet hogy megharagítalak benneteket - de szerintem pl. Marinelli nagyszerű pozíciós edző, de én idén nem látom a védelem fejlődését, ő faledzőnek első osztályú, de átlátni a rendszereket nem biztos, hogy megy neki.
Emellett az OL a mániám, idén ritkán domináltak úgy mint tavaly. Ott el tudnék képzelni változást.
Ráadásul Scott bá is kicsit enerváltabb volt idén.
Vagy mindenki maradjon és mentálhigiénés fejlesztés után szaggassák le jövőre a plafont is.

Emellett nekem a játékosok közül:
1. - új TE - sajna Jason már nem, Esco még nem, ide elférne egy új arc.
2. - új CB - no comment
3. - új futó - tozse no comment (állat lenne jövőre egy RunDMC-Turbin-rookie sor itt)
4. - új DT - ezzel kész lehetne a védőfal
5. - új qb - tudjuk, miért (Tony mögé)
Charlie Firpo
Ahogy Witten úgy Romo is kihúz még egy évet. A TE amúgy valóban kell, mert remek TE nem a drafton terem, az nevelni kell szerintem.
A kezdéssel egyetértek, Jones mehet vissza safety-nek, Istenem, könnybe lábad a szemem egy ilyen secondary-től 😊
Az új futóval is egyet értek, és ha RunDMC tényleg kihúz meg egy évet (aminek kisebb esélye van mint Wittenek pl) akkor ez is lehet remek
Az új DT - mindenből amit írtál ez legyen első körös! Itt egy jó választással plug-and-play alap játékos húzható, aki évekre meghatározza a franchise-t
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szerintem a pozíciós edzőkről lehet/kellene beszélni inkább.
Feldobom - bár lehet hogy megharagítalak benneteket - de szerintem pl. Marinelli nagyszerű pozíciós edző, de én idén nem látom a védelem fejlődését, ő faledzőnek első osztályú, de átlátni a rendszereket nem biztos, hogy megy neki.
Emellett az OL a mániám, idén ritkán domináltak úgy mint tavaly. Ott el tudnék képzelni változást.
Ráadásul Scott bá is kicsit enerváltabb volt idén.
Vagy mindenki maradjon és mentálhigiénés fejlesztés után szaggassák le jövőre a plafont is.

Emellett nekem a játékosok közül:
1. - új TE - sajna Jason már nem, Esco még nem, ide elférne egy új arc.
2. - új CB - no comment
3. - új futó - tozse no comment (állat lenne jövőre egy RunDMC-Turbin-rookie sor itt)
4. - új DT - ezzel kész lehetne a védőfal
5. - új qb - tudjuk, miért (Tony mögé)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Szerintem kár az edző kérdéssel foglalkozni. Nincs ez a csapat messze egy stabil PO csapattól. És ami szerintem fontos hogy Garrett érában draftok szerintem kimondottan jól sikerültek. Ez alapozza meg a jövőt.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
És hány hot-shot nfl koordinátorból lett alkalmatlan vezetőedző? Coughlin is korábbi NCAA head coach amúgy, ha már nfc east.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Abban az esetben, ha a vezetoseg vegleg megelegelne Garrettek munkajat, mit szolnatok Les Mileshoz? Az LSUtol tuti elmegy, nalunk meg volt mar TE edzo. Lehet, Jerry dob majd ra egy hivast.
balentin
60 éves elmúlt, nem fog ő már az NFL-lel próbálkozni
Abban az esetben, ha a vezetoseg vegleg megelegelne Garrettek munkajat, mit szolnatok Les Mileshoz? Az LSUtol tuti elmegy, nalunk meg volt mar TE edzo. Lehet, Jerry dob majd ra egy hivast.
balentin
nem mindegyik college edző válik be. egy Carrollra jut minimum öt másik, akinek nem jön be a váltás.
eleve Carroll is most másodszor NFL HC, mert az első próbálkozása erősen középszerűre sikeredett.
slowmotion
a liga legjobb edzőjét, Bill Belichicket is kirúgták már egyszer, szóval ezzel nem mondtál semmit
baggio
kirúgták, vagy csak nem vitték magukkal Baltimore-ba?
egy Jimmy Johnsonra, egy Pete Carrollra jut egy Petrino, egy Nick Saban (némmá, nem ő most az aktuális istencsászár NCAA-ben?), meg az a halom ember, akit a Billshez, meg a Bucshoz vittek. azért az NFL más liga, szó szerint.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
tavaly írt alá 3 év hosszabbítást, minek b*sztatni?
szerintem nincs vele nagy gond.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Abban az esetben, ha a vezetoseg vegleg megelegelne Garrettek munkajat, mit szolnatok Les Mileshoz? Az LSUtol tuti elmegy, nalunk meg volt mar TE edzo. Lehet, Jerry dob majd ra egy hivast.
balentin
DC.com beatwritereknek konstanst merevedésük lenne pár évig, az tuti 😊
gorbel
Chip Kellytől is konstans merevedése volt a liga negyedének, meg az úgynevezett szakértőknek, aztán meg lehet nézni, hova fejlődött az Iggles. még Cassel is egyből kezdő lehetne náluk, pedig kifejezetten Chip keze munkája az Iggles roster.
slowmotion
Soktényezős egyenlet ez, maradjunk annyiban. Red sok bosszúságot okozott nekünk az elmúlt években, én azonban még egy évet adnék neki. Ez a keret teljesen kiszámíthatatlan, 1-2 apró momentumon múlik, hogy potenciális TOP 5 draft, vagy izmos PO contender. Épp ezért kaphatna még egy évet JG, ez az ő csapata, hátha jövőre jobban megússzuk a sérüléseket és jól sikerül az offseason. Ha pedig nem, akkor lehet nyomni egy nagy reset gombot stábostul, irányítóstul, mindenestül.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Abban az esetben, ha a vezetoseg vegleg megelegelne Garrettek munkajat, mit szolnatok Les Mileshoz? Az LSUtol tuti elmegy, nalunk meg volt mar TE edzo. Lehet, Jerry dob majd ra egy hivast.
balentin
60 éves elmúlt, nem fog ő már az NFL-lel próbálkozni
Abban az esetben, ha a vezetoseg vegleg megelegelne Garrettek munkajat, mit szolnatok Les Mileshoz? Az LSUtol tuti elmegy, nalunk meg volt mar TE edzo. Lehet, Jerry dob majd ra egy hivast.
balentin
nem mindegyik college edző válik be. egy Carrollra jut minimum öt másik, akinek nem jön be a váltás.
eleve Carroll is most másodszor NFL HC, mert az első próbálkozása erősen középszerűre sikeredett.
slowmotion
a liga legjobb edzőjét, Bill Belichicket is kirúgták már egyszer, szóval ezzel nem mondtál semmit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nem rossz az a roster,csak vekony lett az oline.
Csere qb val meg hagy ne mondjam hová lehet jutni.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Abban az esetben, ha a vezetoseg vegleg megelegelne Garrettek munkajat, mit szolnatok Les Mileshoz? Az LSUtol tuti elmegy, nalunk meg volt mar TE edzo. Lehet, Jerry dob majd ra egy hivast.
balentin
DC.com beatwritereknek konstanst merevedésük lenne pár évig, az tuti 😊
gorbel
Chip Kellytől is konstans merevedése volt a liga negyedének, meg az úgynevezett szakértőknek, aztán meg lehet nézni, hova fejlődött az Iggles. még Cassel is egyből kezdő lehetne náluk, pedig kifejezetten Chip keze munkája az Iggles roster.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Abban az esetben, ha a vezetoseg vegleg megelegelne Garrettek munkajat, mit szolnatok Les Mileshoz? Az LSUtol tuti elmegy, nalunk meg volt mar TE edzo. Lehet, Jerry dob majd ra egy hivast.
balentin
nem mindegyik college edző válik be. egy Carrollra jut minimum öt másik, akinek nem jön be a váltás.
eleve Carroll is most másodszor NFL HC, mert az első próbálkozása erősen középszerűre sikeredett.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Abban az esetben, ha a vezetoseg vegleg megelegelne Garrettek munkajat, mit szolnatok Les Mileshoz? Az LSUtol tuti elmegy, nalunk meg volt mar TE edzo. Lehet, Jerry dob majd ra egy hivast.
balentin
DC.com beatwritereknek konstanst merevedésük lenne pár évig, az tuti 😊
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Abban az esetben, ha a vezetoseg vegleg megelegelne Garrettek munkajat, mit szolnatok Les Mileshoz? Az LSUtol tuti elmegy, nalunk meg volt mar TE edzo. Lehet, Jerry dob majd ra egy hivast.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Talán jobb is így. Nem volt egészséges, de még így is nyert volna a csapattal pár meccset. Most Cassel-lel megvan az esélyünk a top ötben draftolni ( vagy még előrébb ). Ott lehet húzni franchise QB-t aki tud tanulni 1-2 évet Romo mögött, illetve ha megsérül akkor be lehet dobni a mélyvízbe.
100yard
Én nem követem az egyetemit, de mintha idén sajna nem olyan erős a felhozatal, vagy csak a hájp kisebb?
 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2016/QB

Mondjuk reálisan évek még, amíg kiderül, jót választottunk. Már, ha.
Charlie Firpo
Átlagosnak írják a classt, de azért ez sok mindent jelenthet. Mikor Cam Newton kijött azt is átlagosnak mondták és lám mégis bevált. Pedig emlékszem kapott hideget-meleget akkor mikor a Carolina kiválasztotta. Láttunk már agyon hype-olt sztárból is ordas bustot meg fordítva is.
100yard
ajánlom magamat:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/e17cd22e0c4eebaa07703aca1b8ca69c.jpg
A Lynch-akta | Bowl.hu
Bemutatjuk a 2016-os draft másik kiemelkedő irányító prospectjét is.
😊
mivel Lynch a class egyik legjobb QB-ja, biztos hamar kimegy, viszont bőven nem ártana neki pár év tanulás, leginkább a védelmek olvasása miatt. nálatok tényleg ideális helyzetbe kerülne.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Az első osztályban volt 50-3-as rekordja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Kellen Moore-t is kipróbálhatnák, tétje úgysincs már. A college-ban 50-3-as rekordja volt. Igaz alacsonyabb ligában, de azért aki ezt tudja az lehet tud valamit.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Talán jobb is így. Nem volt egészséges, de még így is nyert volna a csapattal pár meccset. Most Cassel-lel megvan az esélyünk a top ötben draftolni ( vagy még előrébb ). Ott lehet húzni franchise QB-t aki tud tanulni 1-2 évet Romo mögött, illetve ha megsérül akkor be lehet dobni a mélyvízbe.
100yard
Én nem követem az egyetemit, de mintha idén sajna nem olyan erős a felhozatal, vagy csak a hájp kisebb?
 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2016/QB

Mondjuk reálisan évek még, amíg kiderül, jót választottunk. Már, ha.
Charlie Firpo
Átlagosnak írják a classt, de azért ez sok mindent jelenthet. Mikor Cam Newton kijött azt is átlagosnak mondták és lám mégis bevált. Pedig emlékszem kapott hideget-meleget akkor mikor a Carolina kiválasztotta. Láttunk már agyon hype-olt sztárból is ordas bustot meg fordítva is.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
1) amit most nyújt Hardy abból nem lesz mega-deal jövőre, sem a Cowboys-nál, sem máshol. Ez így nekem nem érne 10-15 milliót évente, márpedig a prémium ára ott kezdődik. ez lehet jó is, meg rossz is. jó, mert olcsón megtarthatnánk valakit, aki egész tűrhető nyomást tud gyakorolni az irányítókra, rossz viszont, mert kiderült, hogy Hardy a visszatérése óta nem prémium...
rva
Ez az, amit rengeteg csapat elhisz nagyon sok éppen formán kívüli/sérüléssel bajlódó amúgy prémium képességű és korban lévő játékosoknál. A jó pass rusher ordas nagy need a ligában, nem látom, hogy pl egy Raiders, akinek lesz 60-70 millája a sapi alatt, miért ne adhatna neki 10-15 millás szerződést.