Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Talán jobb is így. Nem volt egészséges, de még így is nyert volna a csapattal pár meccset. Most Cassel-lel megvan az esélyünk a top ötben draftolni ( vagy még előrébb ). Ott lehet húzni franchise QB-t aki tud tanulni 1-2 évet Romo mögött, illetve ha megsérül akkor be lehet dobni a mélyvízbe.
100yard
Én nem követem az egyetemit, de mintha idén sajna nem olyan erős a felhozatal, vagy csak a hájp kisebb?
 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2016/QB

Mondjuk reálisan évek még, amíg kiderül, jót választottunk. Már, ha.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Talán jobb is így. Nem volt egészséges, de még így is nyert volna a csapattal pár meccset. Most Cassel-lel megvan az esélyünk a top ötben draftolni ( vagy még előrébb ). Ott lehet húzni franchise QB-t aki tud tanulni 1-2 évet Romo mögött, illetve ha megsérül akkor be lehet dobni a mélyvízbe.
több mint 8 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Tony Romo szezonja véget ért, miután tegnap ismét megsérült a kulcscsontja, jelentette be Jerry Jones.
Nyilván mindenki sejtette de most News.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Alapvetően egyetértek veled, csak az egyéb körülmények miatt én nem tartanám meg őket. De hát abból a pár infomorzsából vonom le a következtetéseimet, amit olvasok róluk. Hardy szerintem kijátszotta magát, nem is csak a viselkedésével, hanem a vélhető aluledzettségével, Mincey nálam a cirkuszával (ráadásul jövőre 32, és idén már amúgy sem hozza a tavalyi formáját), Mo-t meg ne is említsd, szerintem ordas bust, és én Carr-t is küldeném el a csába, tudom, nehéz jó CB-t találni, de azért megpróbálhatnánk végre. Bár erről Jerome-ot kéne kérdezni.
Ja és akkor már legyen teljesebb: OL nekem tegnap sem tetszett, Free pedig, hát nem tudom, mi van vele.
Charlie Firpo
nem lehet minden évben az egész csapatot kicserélni 😊
1) amit most nyújt Hardy abból nem lesz mega-deal jövőre, sem a Cowboys-nál, sem máshol. Ez így nekem nem érne 10-15 milliót évente, márpedig a prémium ára ott kezdődik. ez lehet jó is, meg rossz is. jó, mert olcsón megtarthatnánk valakit, aki egész tűrhető nyomást tud gyakorolni az irányítókra, rossz viszont, mert kiderült, hogy Hardy a visszatérése óta nem prémium... kérdés, hogy ez mennyire van összefüggésben az általad említett feltételezett alul edzettséghez. ha én nagy lóvét akarnék jövőre 2-3 évre bebiztosítva a jövőmet, akkor most EZER százalékosan tenném oda magam.
2) Mince-nek senki nem fog nagy pénzt adni jövőre, azaz elküldeni minek, ha olcsón megtartható?
3) Claiborne és Carr közül az egyiket meg KELL tartani. annyira vékonyak vagyunk ott, hogy egy közepes is többet ér, mint a semmi. nem lehet mindenki shutdown corner...
rva
Természetesen én is csak abban az esetben engedném el őket, ha van helyettük legalább közelítően hasonló tudású játékos, és anyagilag meg megérné.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Alapvetően egyetértek veled, csak az egyéb körülmények miatt én nem tartanám meg őket. De hát abból a pár infomorzsából vonom le a következtetéseimet, amit olvasok róluk. Hardy szerintem kijátszotta magát, nem is csak a viselkedésével, hanem a vélhető aluledzettségével, Mincey nálam a cirkuszával (ráadásul jövőre 32, és idén már amúgy sem hozza a tavalyi formáját), Mo-t meg ne is említsd, szerintem ordas bust, és én Carr-t is küldeném el a csába, tudom, nehéz jó CB-t találni, de azért megpróbálhatnánk végre. Bár erről Jerome-ot kéne kérdezni.
Ja és akkor már legyen teljesebb: OL nekem tegnap sem tetszett, Free pedig, hát nem tudom, mi van vele.
Charlie Firpo
nem lehet minden évben az egész csapatot kicserélni 😊
1) amit most nyújt Hardy abból nem lesz mega-deal jövőre, sem a Cowboys-nál, sem máshol. Ez így nekem nem érne 10-15 milliót évente, márpedig a prémium ára ott kezdődik. ez lehet jó is, meg rossz is. jó, mert olcsón megtarthatnánk valakit, aki egész tűrhető nyomást tud gyakorolni az irányítókra, rossz viszont, mert kiderült, hogy Hardy a visszatérése óta nem prémium... kérdés, hogy ez mennyire van összefüggésben az általad említett feltételezett alul edzettséghez. ha én nagy lóvét akarnék jövőre 2-3 évre bebiztosítva a jövőmet, akkor most EZER százalékosan tenném oda magam.
2) Mince-nek senki nem fog nagy pénzt adni jövőre, azaz elküldeni minek, ha olcsón megtartható?
3) Claiborne és Carr közül az egyiket meg KELL tartani. annyira vékonyak vagyunk ott, hogy egy közepes is többet ér, mint a semmi. nem lehet mindenki shutdown corner...
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
rva
Alapvetően egyetértek veled, csak az egyéb körülmények miatt én nem tartanám meg őket. De hát abból a pár infomorzsából vonom le a következtetéseimet, amit olvasok róluk. Hardy szerintem kijátszotta magát, nem is csak a viselkedésével, hanem a vélhető aluledzettségével, Mincey nálam a cirkuszával (ráadásul jövőre 32, és idén már amúgy sem hozza a tavalyi formáját), Mo-t meg ne is említsd, szerintem ordas bust, és én Carr-t is küldeném el a csába, tudom, nehéz jó CB-t találni, de azért megpróbálhatnánk végre. Bár erről Jerome-ot kéne kérdezni.
Ja és akkor már legyen teljesebb: OL nekem tegnap sem tetszett, Free pedig, hát nem tudom, mi van vele.
Charlie Firpo
Carrt egyszerűen nem lehet elküldeni a szerződése miatt.
én ebből a 4ből csak Hardyt tartanám meg, ő az egyetlen aki még nyomást is tud generálni. ( Jó Gregory is oda ért néha)

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mincey helyére nagyon nehéz lesz egy másik olyan kvalitású, munkabírású és (vezér)egyéniségű játékost találni...
Hardy egyelőre nem teljesít kiemelkedően, legalábbis a számok nem azt mutatják, de ha visszanézed a filmet nagyon sokszor ott van az irányító arcában, és szerintem tegnap is az asztma rohama előtt többször verte meg a saját ellenfelét mint a többi defensive játékos a csapatban a sajátját...
és Claiborne is kezd magára találni ha épp nem sérült, szóval ezeket belefaktorálva akár egy jó 2-3 éves deal is kisülhet belőle.
de egyértelműen nálam is RoMac megtartása elsődleges prioritás, a srác 25 éves, azaz simán van még benne 4-5 jó év.

nem követem aktívan az egyetemi focit, csak az összefoglalókat szoktam megnézni, meg elolvasok néha egy-egy cikket. de ez alapján a jövő évi QB draft nem lesz kiemelkedő.... Goff, Lynch talán. persze top5 lesz biztos legalább 1 belőlük, mert irányítóra mindig szükség van, de szerintem itt nem lesznek Marioták meg Winstonok, de talán még Luck-ok sem. (lehet kötekedni, az utóbbi 1 év bizonyította nálam, hogy Luck nem annyira jó mint a hype-ja volt - lehet, hogy csak a számokat ismerem, de megint 55%-al passzol, 15TD-re 12INT, ez nem kiemelkedő. nem rossz, félreértés ne essék, de nem Top5 és még Top10 is csak neccesen)
rva
Alapvetően egyetértek veled, csak az egyéb körülmények miatt én nem tartanám meg őket. De hát abból a pár infomorzsából vonom le a következtetéseimet, amit olvasok róluk. Hardy szerintem kijátszotta magát, nem is csak a viselkedésével, hanem a vélhető aluledzettségével, Mincey nálam a cirkuszával (ráadásul jövőre 32, és idén már amúgy sem hozza a tavalyi formáját), Mo-t meg ne is említsd, szerintem ordas bust, és én Carr-t is küldeném el a csába, tudom, nehéz jó CB-t találni, de azért megpróbálhatnánk végre. Bár erről Jerome-ot kéne kérdezni.
Ja és akkor már legyen teljesebb: OL nekem tegnap sem tetszett, Free pedig, hát nem tudom, mi van vele.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Mincey helyére nagyon nehéz lesz egy másik olyan kvalitású, munkabírású és (vezér)egyéniségű játékost találni...
Hardy egyelőre nem teljesít kiemelkedően, legalábbis a számok nem azt mutatják, de ha visszanézed a filmet nagyon sokszor ott van az irányító arcában, és szerintem tegnap is az asztma rohama előtt többször verte meg a saját ellenfelét mint a többi defensive játékos a csapatban a sajátját...
és Claiborne is kezd magára találni ha épp nem sérült, szóval ezeket belefaktorálva akár egy jó 2-3 éves deal is kisülhet belőle.
de egyértelműen nálam is RoMac megtartása elsődleges prioritás, a srác 25 éves, azaz simán van még benne 4-5 jó év.

nem követem aktívan az egyetemi focit, csak az összefoglalókat szoktam megnézni, meg elolvasok néha egy-egy cikket. de ez alapján a jövő évi QB draft nem lesz kiemelkedő.... Goff, Lynch talán. persze top5 lesz biztos legalább 1 belőlük, mert irányítóra mindig szükség van, de szerintem itt nem lesznek Marioták meg Winstonok, de talán még Luck-ok sem. (lehet kötekedni, az utóbbi 1 év bizonyította nálam, hogy Luck nem annyira jó mint a hype-ja volt - lehet, hogy csak a számokat ismerem, de megint 55%-al passzol, 15TD-re 12INT, ez nem kiemelkedő. nem rossz, félreértés ne essék, de nem Top5 és még Top10 is csak neccesen)

Szerkesztette: rva
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ja, és nem csak Romo utódja lesz a baj jövőre

hiába tankolunk a következő draftra, ha nem lesz lóvé a free agency-ben Hardy, Mincey vagy McClain megtartására... (amiből legalább McClain-re szükség van)
rva
A FA piaci lé miatt én nem aggódom, azokat mostanában egész jól meg szoktuk oldani.
Ezekből kit tartanál meg?
Én max RoMac-ot, de csak akkor, ha teljes edzésprogramot csinál végig. A másik három felőlem mehet.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
ja, és nem csak Romo utódja lesz a baj jövőre

hiába tankolunk a következő draftra, ha nem lesz lóvé a free agency-ben Hardy, Mincey vagy McClain megtartására... (amiből legalább McClain-re szükség van)
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Black Friday. szó szerint.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
ez a Crawford is, hát nem ezért fizettük meg, hogy egy elvesztett meccsen parádézzon, vazze
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Romonak véget ért a szezon (ESPN). Nem egy szerencsés típus (hacsak azt nem tekintem annak, hogy a Cowboys QB-je lehet/ett.)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Romonak teljes felépülést, és lehet, hogy jobbb ha már készülődik arra, hogy még egészséges civil életet éljen.

Sok sikert nektek a továbbiakban!!!!
több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Dallas Cowboys ide vagy oda, sajnálom Romo-t, amikor nem ver meg minket egész szimpatikus...😉

De állítólag még kurvára nem kellett volna játszania:

"It's worth noting that Romo was told by doctors that he was still at risk of re-breaking his collarbone when he returned to face the Miami Dolphins two weeks ago, FOX Sports' Jay Glazer reported."

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Gabo minden szavával egyetértek, teljesen ez futott végig az agyamon. Irtam is hogy szerintem fel sem épült teljesen csak ugye tényleg arról beszéltünk hogy contender csapat, de igy alakult. A király a tank. 😀
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sajnálom, hogy így alakult, nem hiszem, hogy teljesen felépült a Romo a sérüléséből, egy ilyen sack után nem kéne ott maradni elviekben...

Viszont Romo a következő szezon elején 36 éves lesz. Van egy gyakorlatilag kész csapatotok, nyilván akadnak hiányposztok, de nem menedzselhetetlenek. 3-8, playoff innen esélytelen, a közeljövőben még egyszer ilyen magas draftpickre sansz nem nagyon lesz ezzel a kerettel, undorító módon tankolni kell és behúzni a jövő irányítóját Romo mögé. Aztán ő a padon ülve tanulhatna, ha Romo esetleg megsérül, beszállna.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Szegeny Romo

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Romo said his collarbone injury feels very similar to the one he suffered during wk 2. Will get a CT Scan tomorrow.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Azt valaki azért megmondhatná,hogy mi ez a gyűlölet a sport tv riportereitől irányunkban kivéve Gyulát?
sztaking
miért, érdekel valakit a sporttv?
én például telibe szarom őket, az egyetlen pozitívum, hogy egy perccel előbbre járnak, mint a GamePass
slowmotion
A többség azt nézi,vagy csak engem cikizel?
sztaking
nem. én is azt néztem, de egyáltalán nem érdekelt, mi hangzik el ott.
a Dallast általában vagy szeretik vagy utálják, és ott a stúdióban olyan a leosztás, amilyen. de ha leveszed a hangot, akkor semmi sem idegesít fel 😊
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Azt valaki azért megmondhatná,hogy mi ez a gyűlölet a sport tv riportereitől irányunkban kivéve Gyulát?
sztaking
miért, érdekel valakit a sporttv?
én például telibe szarom őket, az egyetlen pozitívum, hogy egy perccel előbbre járnak, mint a GamePass
slowmotion
A többség azt nézi,vagy csak engem cikizel?

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Azt valaki azért megmondhatná,hogy mi ez a gyűlölet a sport tv riportereitől irányunkban kivéve Gyulát?
sztaking
miért, érdekel valakit a sporttv?
én például telibe szarom őket, az egyetlen pozitívum, hogy egy perccel előbbre járnak, mint a GamePass

szerk: Gyula meg hát, istenem... földi vagy mi, akkor nem utálhat minket

Szerkesztette: slowmotion
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Azt valaki azért megmondhatná,hogy mi ez a gyűlölet a sport tv riportereitől irányunkban kivéve Gyulát?

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Öröm az ürömben, hogy legalább jó lesz a draft pick. Itt az idő behúzni Romo utódját véleményem szerint. 😉
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
és nem Romo fogja dobni Witten ezredik elkapását, majd amikor...