Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
...peterk2005
Hát csak annyi, hogy úgy írsz, mintha csapattag lennél... 😀 "Elp*csáztak, hülyeségeink" és a többi, vissza lehet keresni 😀
A dicséretet köszönöm 😀

undisputedly: te is voltál SD-ban? La jolla-ban a kajakozás megvolt?
JC6
Ez már a tipikus esete annak, amikor nem tudsz semmibe belekötni, és kreálsz valami álindokot. Hát ne tedd. És én is úgy fogok beszélni most már a Broncosról, mint ha csapattag lennék, mert ma úgy ébredtem, hogy éreztem, én vagyok Von Miller. De ha ez nem is igaz, legalább olyan jó vagyok. 😀

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
fzoli: ki TT-zet?

JC6
A meccs közben, ahogy beleolvasgattam a fórumba, gyenge playnél, vagy hibánál egyből jött. Főleg Storm-tól, dehát meg lehet érteni őt is. Vagy Sobri is szokott érdekeseket szólni. Nade mindegy is, ez már így marad úgy tűnik ennél a csapatnál 😊

Amúgy nem is lenne rossz módszer, hogy a meccs közben lévő eredménykövető fórumba számolnánk az egy kommentelőre jutó TT-zások számát, ezzel is mérvén, hogy mennyire játszik jól, vagy rosszul a csapat 😊 Szerintem sokkal jobb képet adna, mint a kupacokba hordottt ilye-olyan statisztikák 😛

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
petya: néha megtehetem, 8 év kitartó szurkolás után 😛

fzoli: ki TT-zet?

undi: ha visszamész, szólj 😀
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bíztató volt, hogy a sokadik számú cornerek (Harris és Carter (én azt hittem ő safety) ilyen jók voltak, kíváncsi vagyok kitart-e ez a forma a Saints ellen is.

Reméljük Von sérülése nem komoly, látszott egész meccsen, hogy nincs 100%-os állapotban. A vége fele azért szép húzás volt ráállítani Gates-re, nem is kapott labdát. Nem is értem, mért nem lehetett ezt a szoros emberfogást alkalmazni már a Pats ellen. Na mondjuk nem pont Millerrel.

Ami viszont nagyon meglepő, az az O fal szerintem. Amennyi romhalmaznak tűnik, durván jó pass protectiont csinálnak, és PM-nek sokszor rengeteg ideje van. Igaz, hogy a Chargers front 7-je nem a legnagyobb sackgyűjtő, és hogy a no huddle miatt is jobbnak tűnik a fal, de akkor rohadt jól megoldják a dolguk szerintem.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon nagy meccs volt! 😊 És még képesek egyesek ilyenkor is TT-zni meg fanyalogni..... Hát lássák benne boldogságotok, ha ezt élvezitek 😊

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly: te is voltál SD-ban? La jolla-ban a kajakozás megvolt?
JC6
Voltam igen. Nem sajnos, cápaveszély miatt nem lehetett :S
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hmmmm.... Idézet tőled, pár órával ezelőttről: "Szép volt, jó volt, gratulálok a csapatnak és minden szurkolótársamnak, aki kitartott. Én nem. PM jól játszott, de nem fogunk mindig felállni 0-24-ről."

Szóval vagy még mindig nem értem mi a baj, vagy pedig értem, de akkor meg azt nem értem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
...peterk2005
Hát csak annyi, hogy úgy írsz, mintha csapattag lennél... 😀 "Elp*csáztak, hülyeségeink" és a többi, vissza lehet keresni 😀
A dicséretet köszönöm 😀

undisputedly: te is voltál SD-ban? La jolla-ban a kajakozás megvolt?
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aztamindenit!
Ez milyen nap volt!!!

Hol is kezdjem...Tomifinn
Off:
La Jollát ne hagyd ki 😊
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Az meg főleg nem hiányzik, hogy eddig el is p*csáztak bennünket a meccs eleji hülyeségeink miatt..."
No offense, de úgy ki tudok ilyenen akadni 😀 Talán ott voltál? 😀JC6
Hol voltam? (Tényleg nem értem...)

Hát igen, arra jöttem rá, hogy PM = TT. Egyik sem tud a védelem nélkül egymaga meccset nyerni 😀 😀 😀JC6
Korszakos igazság. Az NFL Networkön és az ESPN felvezetőkben imádják az ilyesmit, Gruden elbújhat melletted. 😀 😀

Amúgy, ha már Gruden: Szerintem tegnap ő volt a legboldogabb ember a meccs után a stadionban. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"Az meg főleg nem hiányzik, hogy eddig el is p*csáztak bennünket a meccs eleji hülyeségeink miatt..."

No offense, de úgy ki tudok ilyenen akadni 😀 Talán ott voltál? 😀 (amúgy meg fél éve kék - fehérbe toltad akkor is... 😀 )

Hát igen, arra jöttem rá, hogy PM = TT. Egyik sem tud a védelem nélkül egymaga meccset nyerni 😀 😀 😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem értem. Tavaly nem ez volt az amit imádtatok? A lehetetlen, csodaszámba menő comebackeket a meccsek végén? 😉

Nos, tessék. Ahogy az amerikai fórumon az egyik tag fogalmazott, "this game felt like a last years game on steroids". 😉

(Mondjuk, ha engem kérdezel, én is kihagynám ezeket a "csodákat". Szezononként egy-egy meccs még elmegy, de hogy ennyi... Az meg főleg nem hiányzik, hogy eddig el is p*csáztak bennünket a meccs eleji hülyeségeink miatt...)

(Amúgy nézd meg majd a második félidőt, mert bár a média hozta a szokásos PM így meg Rivers úgy-ot, számomra az igazi élményt a védelem nyújtotta. Valami eszement második félidőt produkáltak. Kicsit beleérzett az ember, hogy milyen lehet Pittburgh fannak lenni, amikor a defense-ük igazán a toppon van.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én nem fél éve vagyok Bronco, sokat megéltem, de úgy érzem a jobb részt választottam, mikor elmentem aludni félidőben. Erre az embernek nincs szüksége, megítélésem szerint. Szép volt, jó volt, gratulálok a csapatnak és minden szurkolótársamnak, aki kitartott. Én nem. PM jól játszott, de nem fogunk mindig felállni 0-24-ről. Sajnos.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tömören ennyi, most értem vissza a motelbe, teljesen fel vagyok kavarodva, annyi élmény volt... Képeket majd tolok fel, meg videót, most hirtelen ennyi.Tomifinn
Irigyellek, huszonöt éve szeretem az amerikai focit, de még nem sikerült élő meccsre eljutnom. (Sajnos amikor angilában éltem, még nem volt Londonban meccs. De egyre el akarok jutni, ha mázlim lesz, akkor talán a Jags majd egy Colts meccset hoz át a következő években. Azon ott leszek. 😊)

A képeket, videót pedig várjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sobri céloz, lő, és ÖNGÓL!!! 😀 Gyönyörű volt. 😀somoskovig
Másodállásban volt Denver szurkoló, csodálkozol? Errefelé csapathagyomány, hogy lövünk pár öngólt minden meccs elején.

Egyébként a nagy különbség a tavalyi és az idei Broncos között, hogy az ideinek van irányítója.somoskovig
Most én kérném, hogy ezt inkább ne. Legalább győzelmek után ne. Amúgy a tegnapi meccsnek nem csak QB-ja volt, hanem két félelmetes napot kifogó CB-je is. Az én meccslabdám mindenképpen az övék, megosztva.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Aztamindenit!
Ez milyen nap volt!!!

Hol is kezdjem...3 napot vagyunk San Diegoban, ma volt a második...Délelőtt állatkertben, majd a Seaworldben voltunk ilyen delfinshow-n meg satöbbin.. A jegyemet a Seaworld után a kocsiba raktam... Majd a stadionnál kiszállva láttam, hogy nincs meg... Kerestük mindenhol, de elhagytam a jegyemet... Egyedül mentem meccsre, csak nekem volt jegyem... Telefonomon megvolt az e-mail a jegyről, és lescreenshotoltam, és a stadionnál a jegyirodában megtudták oldani, megkeresték a rendszerben a nevem, elkértek személyit, bankkártyát, mindent, és megkaptam a jegyemet... Izzadós 1 óra volt basszus, a pokolban voltam.. (azóta se tudom, hogy a kocsiból hova tűnt a jegyem...).
Na mindegy, sikerült bejutni...
Hatalmas a hangulat benn, bömböl a zene, az emberek táncolnak, tapsolnak, tombolnak, pont sikerült a kezdésre beesni. A 17. sorban ültem, majdnem középen, szóval mindent láttam tökéletesen. A meccs eleje fura volt, 2 fumble, 0-24 a félidőben, a népek tomboltak persze, én meg szomorkodtam, hogy pont ezen a meccsen vagyok itt, ahol ilyen izgalmak után lebőgünk... A közönség amúgy vegyes volt, rengeteg Broncos mezes pacák volt, 2-3000 denveri biztos volt a stadionban, de lehet, hogy több is. Barátságosak egymással az emberek, mindenki pacsizik mindenkivel ha pont van, mellettem pont egy denver szurkoló ült, így elvoltunk a meccsen. 😊 Nagyon érdekes volt látni, hogy mennyire örültek, hogy az első félidőben zavarodott volt PM... Aztán jött a második félidő, és a hengerlés. 😊 Teljesen "pánikba" estek az emberek, érezték, hogy PM beindult, és látszott az arcukon, hogy ettől féltek... Aztán Rivers dobálta a pickeket, pick6-t, elkezdték őt pfújolni, mi meg megnyertük a meccset...

Tömören ennyi, most értem vissza a motelbe, teljesen fel vagyok kavarodva, annyi élmény volt...
Képeket majd tolok fel, meg videót, most hirtelen ennyi.
BRONCOS!!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Bár jelen állás szerint még fordíthat a Broncos (0-17), de bennem ettől függetlenül már megfogalmazódott, hogy mi az érdemi és lényegi különbség a tavalyi és az idei Denver között 6 meccs után:
Idén nem jön Tebow, hogy PO-ba vigye a csapatot.Sobri Jóska
Sobri céloz, lő, és ÖNGÓL!!! 😀 Gyönyörű volt. 😀

Egyébként a nagy különbség a tavalyi és az idei Broncos között, hogy az ideinek van irányítója.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
érdekes meccs lett 😊

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
végre megvan a SportTVs győzelem is 😀
1-3 idén ami a tv-be ment, de sebajNegritis
rossz hír, hogy a playoffot adják végig 😀Höri
Ott csak 1 L lesz max. És lehet az 1 W előtte jön, lásd tavaly.
Mondjuk Peyton Manning a playoffban nem olyan jó szokott lenni, mint egy alapszakasz meccsen, de ez (jelenleg) részletkérdés.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Picsába, a félidő után azt hittem, hogy Manning-et ünnepélyesen elzavarjuk minden pártfogója mély egyetértésében. Erre a mennybe ment, bassza meg. 😛TheMileHighCity
Na, azért a mennybe talán mégsem, az fenn van tartva másnak már. Fogalmazzunk úgy, hogy rendesen melózik a 19 millájáért. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician
végre megvan a SportTVs győzelem is 😀
1-3 idén ami a tv-be ment, de sebajNegritis
rossz hír, hogy a playoffot adják végig 😀Höri
inkább jó 😀 nem kell annyira aggódni h biztos bukta 😀 (mint ahogy félidőben éreztem)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sosem kapkodtam. Szerencsére a fordítás meg is jött, ettől független volt a megállapítás a különbségről és a káoszról. Mindkettőt tartom is.Sobri Jóska
Tudjuk. Van az a comeback ami csodás, és van az a comeback ami káoszos. Ez van, a jó és a rossz is része a világnak. (No, meg a csúf, de ő a Colts 12-es mezében kambekkel mostanában, úgyhogy az itt offtopic.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Picsába, a félidő után azt hittem, hogy Manning-et ünnepélyesen elzavarjuk minden pártfogója mély egyetértésében. Erre a mennybe ment, bassza meg. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
végre megvan a SportTVs győzelem is 😀
1-3 idén ami a tv-be ment, de sebajNegritis
rossz hír, hogy a playoffot adják végig 😀

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician
végre megvan a SportTVs győzelem is 😀
1-3 idén ami a tv-be ment, de sebaj

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!